>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mooregames - 100% do 200 EURO

W 4

wiesiu

Użytkownik
faktycznie cos mieszaja z kursami...a dalej przy niektorych zakladach nie da sie postawic wiecej niz 1 E ale juz nie przy wszytskich... troche to dziwne Ponizej screen...
 
L 0

laszl0

Użytkownik
Czy wpłacająć przez Moneybookers też dostanie się bonus?

A więc załóżmy gram na mecz Polska-Grecja na Polske za 50euro powiedzmy po kursie 2 to dostaje 150euro? Wydaje się być ciekawe...
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
ACHTUNG, ACHTUNG!

Jest jeszcze specjalna oferta tylko dla Polaków. ????

We will double your players winnings for every time Poland wins.
Place a single bet on Poland victory and for every success we will double your players winnings on that betting slip up to 50.
If it is a draw or lost, no bonus.

If player place a 10 Euro bet on Poland victory (for example: 2.0 odd) -&gt; he wins 10 (stake) + 2*10(winning) = 30 Euros.
If the player loses, he gets 2 Euros back (through stake-back promotion), so it means loss of 8.
The ratio is quite good, isnt it? Risk 8 to win 30.

W skrócie to wygląda tak: gramy np. za 20 euro na Polskę w meczu z Grecją, kurs wynosi 2.00, wygrywamy 40 euro i dostajemy jeszcze dodatkowe 20 euro. Jeśli zakład okaże się przegrany to dostajemy 20% zwrotu, czyli w typ przypadku 4 euro.
Gdzie na tej ich stronce jest info o tym bonusie na mecze Polski ?
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Pytam grzecznie tak zeby miec podkladke jesli by cos poszlo nie tak jak tu pisze... Juz rozne numery buki robily wiec chcialem znac zrodlo i tyle...
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Jest, spoko, pytalem. Kazdy mecz Polakow, jesli postawisz na wygrana masz dodatkowo 100% wygranej netto do 50 euro.
 
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
a ten wygrany bonus z meczu polski podlega obrotowi ?
nie wiem czy dobrze rozumiem ..
stawiam 50e
polska wygrywa - 150e
w drugim buku stawiam grecja x2 2.25
stawiam 50e
grecja x2 - 112.5 e
także jestem +50euro albo +12,5e ( +10e zwrotu 20% )
gdzie jest haczyk ? tą wygraną w mooregames mogę odrazu wypłacić ( całe 150e ? )
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Czy jesli jestem w tracie obrotu bonusem 100% od 1 depozytu to moge skorzystac z promo na mecz Polski? No i jak z obrotem tego co dodadzą ????
 
K 0

kluskanh

Użytkownik
mam pytanko czy metoda paysocard podlego bonusowi , bo maja taka mozliwosc wpłaty ,a w wielu bukaach nie podlega pod bonusa. i jak jest z weryfikacja konta?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Czy jesli jestem w tracie obrotu bonusem 100% od 1 depozytu to moge skorzystac z promo na mecz Polski? No i jak z obrotem tego co dodadzą
Możesz skorzystać. Bonus w meczu Polaków do 50euro nie podlega żadnym dodatkowym obrotom.
Jakby ktoś miał wyszukiwarkę surów z nimi lub wpadł skąd biorą kursy, jeśli biorą, to PW mile widziane...
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
tak sobie mysle ze skoro dodatkowo jest do 50 euro z zakladu mozna by zamiast stawiac 100 euro jednorazowo na polske (powiedzmy po kursie 2) postawic 2x50 euro w osobnych zakaladach. wtedy teoretycznie za kazdy zakald dostaniemy te 50 euro dodatkowo. Czy ktos sie moze juz orientowal czy takie cos przejdzie ?
 
Z 0

zadro

Użytkownik
If the wagering requirements for this bonus have not been met within 30 days of the qualifying deposit any funds held in the bonus balance will be forfeited.
co to oznacza??
 
Do góry Bottom