>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Monte Carlo 20-27.IV

Status
Zamknięty.
aduss 5

aduss

Użytkownik
Kolego, nie irytuj się moim komentarzem odnośnie twojego typu. Tylko laikowi nie było nic wiadomo nt. stanu fizycznego Djokovica przed meczem z Fedrerem. Wystarczyło poczytać o tym meczu na menstennisforum. A buki o stanie Djokovica wiedziały, stad takie kursy - na obu po równo ~ 1,8. Pomysl - dzien wczesniej bylo 1,75 1,85 Fedra z Nalbandianem, którego porownac z Djoko to wyjdzie duza roznica w obecnym czasie. Gdyby Djoko czul sie dobrze, nie daliby szans 50-50. Pytasz mnie co stawialem - Djoko, ale gdy poczytalem na necie o tym meczu, wogole nie zagrałem i nic nie straciłem.
Nie bede dawal tu analiz, to nie w moim stylu i nie mam czasu na to. Czasem zagladam tu zeby poznac opinie innych grających i staram sie tak jak w twoim przypadku pomagac, by w przyszlosci nie popelniac podobnych błedów, bo fart w tenisie i przeczucia nigdy nie beda w stanie zagwarantowac trafnego wytypowania.
pozdro!
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Nie bede dawal tu analiz, to nie w moim stylu i nie mam czasu na to. Czasem zagladam tu zeby poznac opinie innych grających i staram sie tak jak w twoim przypadku pomagac, by w przyszlosci nie popelniac podobnych błedów, bo fart w tenisie i przeczucia nigdy nie beda w stanie zagwarantowac trafnego wytypowania.
pozdro!
Mogą zagwarantować trafne wytypowanie ale tylko w przypadku kilku zdarzeń jeśli by wziąć do kupy 100 przeczuć to i tak i tak procent skuteczności będzie dokładnie taki sam jakby to robić bez przeczuwania.
Więc należy się zgodzić że robienie takich analiz tak naprawdę nic a nic nie podnosi skuteczności typowania.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Czechmar o czym Ty mowisz? Przeciez nie o tu nie chodzi o SKUECZNOSC typowania, skutecznosc to sobie zaloz swoj temat i podliczaj. Ten dzial jest po to aby dzielic sie ANALIZAMI i PRZEMYSLENIAMI co do spotkan aby ktos mogl wejsc przeczytac i zadecydowac czy gra czy nie na wlasna odpowiedzielnosc. Mylisz pojecia, mylisz dzialy - jesli taka forma forum Ci nie odpowiada to nikt Cie tu na sile nie trzyma.

aduss piszes zjak typowy frajer po meczu, ze niby wszystko wiedziales, wybacz ale to dziecinada, Djokovic udaje, ze mu cos jest z pelcami od dawna, zazwyczaj bierze przerwe medyczna kiedy jest zmeczony, w meczu z Federerem nic mu nie bylo tylko zauwazyl, ze nie ma szans, ze jest dzis slabszy i tego nie wygra i poddal mecz. W oczach wielu fachowcow Serb stracil bardzo wiele po tym meczu, jak widac przyjazn z Davydenka owocuje. Od kiedy Novak zatrudnil osoby do marketingu juz sie owa przyjaznia nie chwwali. Nies istotne to teraz, prosze nie pisac PO MECZU, ze cos bylo pewne, rowneiz informacje i prosze nie reklamowac innyh for tenisowych.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Ok Roxanne przekonałaś mnie w takim razie nie powinno sie na tym forum w ogole podawac kursow bo te w takim razie nie maja znaczenia ? Nie wspomne nawet o stawkach bo to juz wiadomo ze nikt nie moze zagrac za 1000zl bo kazdy musi grac za 2 zl
Mnie wydawało sie ze kazda sugestia zwiazana z danym meczem ktora przynosi zyski jest bezcenna ale widze ze tu sie tylko wrozy. To ok nie bede zabieral glosu bo po co mam sie denerwowac ze moje posty sa usuwane.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Czechmar, Roxy już wspomniała ale ja jeszcze dodam. Tu nie chodzi o skuteczność, stawki czy wygrane. Tu chodzi o nasze przemyślenia (analizy), sugestie, podpowiedzi. Nie chcemy tu żadnej matematyki, chociaż jeżeli do tych swoich wyliczeń dokładasz kilka zdań od siebie, to jest ok i jak widzisz nikt ci tego nie usuwa. Jeżeli chcesz się chwalić swoimi stawkami i skutecznością to załóż sobie temat w dziale &quot;Kupony ze statystykami&quot;. Mam nadzieję, że już teraz do Ciebie coś dotarło??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom