>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
mysle ze nie bedzie problemu na dluzsza mete, licz sie jednak, ze konto moze zostac chwilowo zablokowane i zostaniecie poproszeni o wyjasnienie sprawy przez przeslanie skanow dokumentow
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 2

lordg

Użytkownik
dziadostwo jest to MB, nie dość że sporą biorą prowizje przy wypłatach to jeszcze robią problemy z wypłaceniem kasy. Jakieś weryfikacje listowe itd. Olałem weryfikację i wpłaciłem sobie na bet-at-home a stamtąd wypłacę sobie na konto bankowe bez problemu i za free, a MB za wpłacenie do bah oczywiście 8zł łyknęło...
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
O ile wiem to MB bierze kasę tylko przy transakcjach bankowych.Do buków i kasyn wpłaca się za darmo a więc coś jest nie tak.
 
H 6

hrabiacezary

Użytkownik
LordG
Albo próbujesz oszukać forumowiczów, albo się pomyliłeś. Moneybookers nie nalicza żadnych prowizji za wpłacenie pieniążków do bukmachera. Tylko za wypłaty na konto bankowe liczą.
Co do weryfikacji listowych, to chyba nikt czytający ze zrozumieniem nie powinien mieć problemu, wystarczy W TYM TEMACIE przeczytać moje posty, tam opisałem weryfikację konta w MB.
 
P 8

papki1

Użytkownik
Mam pytanie. Czy używanie MB do wypłat od bukmacherów internetowych jest w tym chorym kraju legalne? Bo w regulaminie znalazłem takie coś:
Surowo zabrania się dokonywania płatności dla lub akceptowania płatności od osób lub podmiotów oferujących nielegalne usługi hazardowe, włączając w to (lecz nie ograniczając się do) nielegalnych zakładów sportowych, gier w kasynach oraz pokera. Mamy prawo do zawieszenia lub zamknięcia konta Moneybookers w każdej chwili bądź też odmówienia realizacji lub unieważnienia danej transakcji w przypadku, gdy będziemy podejrzewali, że bezpośrednio lub pośrednio używają Państwo konta Moneybookers do nielegalnych transakcji hazardowych lub konto jest używane w powiązaniu z takimi transakcjami. Do krajów, w których zabroniony jest hazard on-line zaliczają się Stany Zjednoczone Ameryki, Turcja, Chiny, Malezja i Izrael. Niniejsza lista nie jest wyczerpująca i do zakresu Państwa obowiązków należy upewnienie się, że nie używają Państwo naszych usług do transakcji, które mogą być uważane za nielegalne w obrębie jurysdykcji kraju, w którym Państwo mieszkają.
Przeczytałem jeszcze na forum, że podczas weryfikacji pytają o to w jakim celu będzie używane konto i jak się zaznaczy, że chodzi o buki to blokują. Miał ktoś kiedyś kłopoty z tym związane, np: zablokowanie konta itp?
 
rio_grande 96

rio_grande

Użytkownik
Jeśli jeszcze o to nie byłeś proszony to nie musisz mieć zweryfikowanego. Przeważnie weryfikacja pojawia się przy wypłacie np na konto bankowe lub od tak jak im się zachce. Najlepiej samemu ją zrobić i nie będzie problemu gdy będą potrzebne pieniądze a MB zechce weryfikacji.
 
L 0

legar

Użytkownik
Przelałem pieniądze z bet365 na moneybookers aby móc wypłacić je na swoje konto. Problem w tym, że nie wiedziałem, że przelew z moneybookers bedzie mnie kosztowal ponad 7 zł do tego muszę zweryfikować swoja tożsamość. Czy istnieje możliwość przesłania pieniędzy z moneybookers z powrotem na konto bet365 lub na konto innego buka bez płacenia za przelew tak abym mógł wybrac inną fotmę wypłaty
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Czy istnieje możliwość przesłania pieniędzy z Moneybookers z powrotem na konto Bet365 lub na konto innego buka bez płacenia za przelew tak abym mógł wybrac inną fotmę wypłaty
Tak tylko w Bet365 możesz wypłacić kasę w ten sam sposób jak wpłaciłeś czyli MB---MB.Tak jest raczej w większości buków ale może podpowie ktoś kto ma inne dane.
 
L 0

legar

Użytkownik
możesz mi powiedzieć jak to zrobic? w moneybookers przelew moge zrobić tyko na swoje konto jesli chce wysłac pieniądze do kogoś innego to moge wpisać tylko adres mail. Co zrobić żeby pieniądze wróciły na konto bet365 bez prowizji?
 
rio_grande 96

rio_grande

Użytkownik
Jeżeli wartość depozytu nie została obrócona w całości przed wystąpieniem z prośbą o wypłatę, bet365 zastrzega sobie prawo do obciążenia konta klienta, aby pokryć wszystkie uzasadnione koszty związane z depozytem i wypłatą. Jeżeli będzie to konieczne, wartość żądanej wypłaty może zostać stosownie zmniejszona.
Dodatkowo żeby wypłacić na konto bankowe minimum to 400zł.
 
N 0

niitrro

Użytkownik
Mam parę pytań

1.Czy list weryfikacyjny jest wysyłany od razu czy po osiągnięciu jakiegoś pułapu pieniędzy.
2.czy jest możliwość wysłania im scanu dowodu tak by nie wysyłali mi listu weryfikacyjnego.
Z góry dziękuje za pomoc
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Mam parę pytań
1.Czy list weryfikacyjny jest wysyłany od razu czy po osiągnięciu jakiegoś pułapu pieniędzy.
2.czy jest możliwość wysłania im scanu dowodu tak by nie wysyłali mi listu weryfikacyjnego.
Z góry dziękuje za pomoc
1. wysyłany od razu.
2. jeżeli list nie dojdzie albo zbyt długo to trwa to scan dowodu i weryfikują konto.
 
K 0

krystianb

Użytkownik
Witam wszystkich, jestem nowy i mam pytanie/prośbę. A mianowicie mam pieniądze na MB jest to kwota trochę powyżej 200zł i chciałbym przelać je na konto bankowe taty, czekam na list weryfikacyjny już drugi tydzień i nic :/. Skany dowodów to raczej ostateczne wyjście. Wpadłem na pomysł żeby przelać pieniądze z MB do innego podobnego banku w którym podczas przelewu nie trzeba nic weryfikować i chciałbym się dowiedzieć czy są takie banki internetowe ? Prosiłbym o szybką pomoc.
 
K 0

krystianb

Użytkownik
Możesz przelać tylko na swoje konto bankowe albo na konto innej osoby w MB.
Czyli na konto taty nie mogę przelać ? Mogę wydobyć te pieniądze z MB bez wysyłania skanu dowodu i listu weryfikacyjnego czy nie ma możliwości ?
 
Do góry Bottom