>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

J 0

juhas123

Użytkownik
Dobra, weryfikacja adresu to jedno. Poprosiłem o wysłanie listu i na niego czekam. Ale czy komuś się udało zweryfikować swój rachunek bankowy? JEsli tak to ile wpłacił? ja zorbilem 2 przelewy i nic. Dalej mam limit, list wyslai mi w pon, ale nie ma gwarancji ze dojdzie.
 
P 0

przemek87

Użytkownik
u mnie z listem nie było żadnych problemów, czekałem zaledwie 4 dni. Nie aktywowałem jeszcze konta bankowego także pewnie najgorsze przede mną.
 
9 0

9zuczek9

Użytkownik
Witam. Mam problem z weryfikacją konta.... wpłacam i wypłacam po 40 zł robię co mogę tylko tego kodu znaleźć nie mogę!!!! Gdzie on się znajduje????
 
piotrex 36

piotrex

Użytkownik
Mam pytanie: Chodzi mi o to czy jak wczoraj założyłem konto w Moneybookers to czy mogę od razu wpłacić pieniądze na to konto przelewami24 czy najpierw muszę poczekać na list, który ma do mnie przyjść i dokończyć aktywację konta?
 
simons 646

simons

Forum VIP
pewnosci nie mam bo to juz bylo dawno temu, ale z tego co pamietam, weryfikacja byla niezbedna tylko przy wyplacie z MB na konto bankowe, a tak mozna korzystac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Witam, czy jest to możliwe żebym nie dostał żadnego listu? Przy rejestracji nic nie wspominało i dopiero dziś zauważyłem ten temat i się zastanowiłem że coś takiego jest.Czy nie mogę bez niego wpłacać i wypłacać bukmacherom?
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Wie ktoś co sie dzieje jak na MB wysle sie przelew zwykły (nie przez P24) z nieswojego konta bnakowego? jest szansa ze nie dopatrza i pomyłkowo zaksiegują, czy tez pójdzie zwrot do nadawcy ( jeżeli tak to jak długo idzie i jakie koszty )
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Zaksieguja ale zablokuja konto w obawie o pranie brudnych pieniedzy. Moneybookers nie akceptuje wlat z kont bankowych od osób trzecich. Zablokują konto moneybookers, w celu odblokowania będzie trzeba wyslac skan dowodu+rachunek. Przynajmniej ja tak mialem kilka lat temu, wątpie zeby się cos zmienilo w tej kwestii

Witam, czy jest to możliwe żebym nie dostał żadnego listu? Przy rejestracji nic nie wspominało i dopiero dziś zauważyłem ten temat i się zastanowiłem że coś takiego jest.Czy nie mogę bez niego wpłacać i wypłacać bukmacherom?
Ja pierwsze slysze o jakims liscie. Mozesz bez problemu wplacac i wyplacac konto do momentu wykorzystania limitu niespelna 4 tys pln(limit odnawia sie sam co 90 dni). W celu zwiekszenia limitu trzeba wyslac skany i zweryfikwac konto. Zeby wyplacic na konto bankowe trzeba je najpierw zweryfikwoac- wyplacasz maksymalnie chyba 40 kilka złotych na konto bankowe. Wysylasz do moneybookers potem wyciąg z konta bankowego wydrukowany w banku albo plik w formacie pdf jesli korzystac z internetowego konta bankowego i bank umozliwia zapisywanie szczegółow operacji na koncie w ten sposbob
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Czy po zarejestrowaniu się w serwisie mooneybookers i wpłacie określonej sumy pieniędzy konto będzie zweryfikowane ? i czy w związku z tym będą możliwe powrotne wypłaty na konto bankowe ? oraz przy rejestracji nie zaznaczajac opcji... chce złożyć wniosek o wydanie karty Money bookersc mster card mogę się ubiegać o nią pozniej? może zle sformułowałem całosc , ale jest juz dosc pozno :smile:
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
A ja jak zwykle mam pytanie :] przeglądam dział odnośnie MB wypłat na konto ale tyle tego jest że pełnej odpowiedzi tam nie uzyskałem. Odnośnie wypłat z MB na konto bankowe to wystarczy jak się zweryfikuje po przez weryfikację pocztową jak list przychodzi do domu? czy trzeba zrobić ten przelew do nich z rachunku bankowego? I czy jest możliwość wysłania skanu dowodu bo nigdzie o tym nie pisze. pozdrawiam
 
T 0

tevez00

Użytkownik
szybszy można tak zrobić tzn z tym skanem ktos tu juz to pisal ale ja czekalem spokojnie na list tydzien czasu. Ta oplata 2 zl na miesiac to chyba w wypadku braku obrotu kasy reszta oplat to wiem 0,9% przy wplacie (przelew w 5 minut) a przy wypłacie 1,8 euro niezaleznie od kwoty mam racje ? tylko wplata wydaje mi sie ze tak szybko bo jest opcja przelewy24 a przy wyplacie nie ma wiec jak myslicie ile bedzie to trwalo
 
S 0

slonik98

Użytkownik
Dla mnie ta instytucja jest jakaś dziwna. Zweryfikowałem profil, wszystko OK. PRzelałem na konto pierwszy przelew 3 koła pln, w pn. chce znowu przelac kase a tu już musze zweryfikowac konto. Ok nie widze problemu daja mozliwosc zrobienia przelewu ponizej 45zl, tak tez robię przychodzi przelew, ale juz bez ich magicznego kodu weryfikacyjnego, wiec dzisiaj przelalem bezposrednio z mojego konta bankowego na ich konto bankowe, bez posrednictwa &quot;przelewy24&quot; w tytule tak jak chcieli mój ID. Zobaczymy jak to się teraz potoczy....
 
L 0

laffi

Użytkownik
Witam
W dniu dzisiejszym 05.08.2011r dostałem od MB email w którym poinformowano mnie,że moja wpłata nie zasili mojego konta w MB ponieważ została wykonana za pośrednictwem osób trzecich.
Poproszono mnie o &quot;zweryfikowania swojego konta Moneybookers przez zaladowanie srodkow z karty kredytowej/debetowej LUB przez zweryfikowanie konta bankowego.&quot;
Otóż nie posiadam ani karty kredytowej/debetowej ani konta bankowego jedyne co mogę im przesłać to skan dowodu itp
Czy miał ktoś podobno sytuacje ?
Co robić w takiej sytuacji
 
Do góry Bottom