>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Moneybookers - Skrill - weryfikacja konta

sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
tcyh pieniedzy nie widze u siebie na koncie, ale widze je w spisie transkacji, ze tak jak by wyslal mi je, sadze ze jest to spowodowane tym ze przekroczylem ten limit 2.500 euro? czy te pieniadze dojda do mnie pozniej czy cofniete zostaly do mojego kumpla?
Musisz zaakceptować transakcje. Pewnie masz w ustawieniach zaznaczone autmatyczne przyjmowanie płatnosci wyłączone ustaw na włączone i zaakceptuj te płatnosci.Jak tego nie ustawisz każdą płatność będziesz musiał ręcznie akceptować.
Jezeli chodzi o ten limit to sprawdz teraz jak ciągle masz taki mały poprostu napisz do nich.
 
P 0

poppe

Użytkownik
Z tymi pieniedzmi juz sie wyjasnilo, bo one doszly ale pokryly moj ujemny bilans po wyplatach karta mi sie zrobil i dlatego stan byl ciagle zero, bo 200 z hakiem mialem na minusie, pozniej doszla kwota kolejna i pieniadze sa juz normalnie bo bilans sie zrobil dodatni, tak ze skrill mi odpisali, a o tych limitach ciagle cisza od trzech dni ciagle mam 2.500 euro a mailem trzy dni temu napisali z automatu ze limit zwiekszony do 15.000 a tu zonk ciagle i nic nie odpisuja ..... eh
 
P 0

poppe

Użytkownik
Dalej czekam i zero odpowiedzi choc dostalem na maila 3 sierpnia wiadomosc ze limity wychodzace zwiekszone do 15.000 to w skrill Limity i weryfikacja ciagle mam pokazane 2500 czy to moze pokazuje aktualny stan ze 2500 mam &quot;nabite&quot; i kolejne wyplaty te licznik beda zwiekszac az do 15.000? Czy nie? pisze do nich ale zero odpowiedzi. Zle mysle?
 
P 0

poppe

Użytkownik
Witam znow, napisze dla potomnych jak by mieli ten problem co ja teraz, na odpowiedz od skrill sie nie doczekalem za to pewien mily pan na pm napisal, ze limit 2500 zniknie jak wysle sie komus jakas kwote, tak wlasnie dzis testowo zrobilem jeszcze przed przeczytaniem tej pmki i odziwo zmienilo sie z 2.500 na BEZ LIMITU pozdrawiam
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Po kliknięciu w link do przesłania wymaganych dokumentów pojawia się komunikat:
&quot;Zaloguj się, aby kontynuować Zalogowanie się przed wysłaniem dokumentów pozwoli nam szybciej rozwiązać zgłoszony problem.&quot;
Klikam w link do zalogowania, a strona tylko się odświeża.
wtf?
 
M 7

mojagosia123

Użytkownik
Dzień Dobry mam do was takie pytanie i prośbe o odpowiedż . Mam konto na skrill od 4 lat zawsze miałem limity na koncie . I nigdy nie miałem możłiwości aby uzyskać status VIPa . W dniu dzisiejszym a nie logowałem się dobre 2 tygonie wchodzę na strone z ciekawości klika na ustawienia i na limity i weryfikacje . Pojawia sie zielona ramaka z napisem twoja tożsamośc została potwierdzona natomiast przy trzech pozycjach aktualne limity konta widnieje napis BEZ LIMITU . To samo na koncie ojca z tym że ojciec ma konto parę miesięcy . Powiedzćei czy macie taka sama sytuacje i czy to znaczy że Skrill ściągnął limity . Pozdrawiam i czekam na odpowiedż
 
O 1

odek

Użytkownik
co robić ???? wyskakuje mi to jak klikam na mailu wiadomość potwierdzającą
Not Found
The requested URL /track was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
 
O 1

odek

Użytkownik
Czy skan dowodu papierowe jakiegos rachunku na mój adres może być np wyplata 100 zł ? czy np muszę brać od mamy jakiś rachunek za prąd czy mieszkanie ?
 
O 1

odek

Użytkownik
moje konto jest zamknięte ???? nie bedzie problemu ? ale tydzien temu zrobiłem wypłatę i zamknełem konto i korzystam z konta kuzyna i z jego konta bd robic przelewy
 
O 1

odek

Użytkownik
Witam przyszło mi coś takiego na maila
Z przyjemnością potwierdzamy otrzymanie Twojej wpłaty zwykłym przelewem bankowym. Wygląda jednak na to, że ta transakcja została zrealizowana przy użyciu rachunku bankowego należącego do innej osoby. Oto jej szczegóły:
Kwota: PLN 25
Aby ta płatność zasiliła Twoje konto, potrzebujemy Twojej pomocy. Zaloguj się do swojego konta, wejdź w zakładkę „Ustawienia” i wybierz jedną z poniższych opcji widniejących w zakładce „Weryfikacja”:
1. Zweryfikuj kartę kredytową / debetową
2. Zweryfikuj konto bankowe
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zostaną wyświetlone, jak tylko wybierzesz preferowaną formę weryfikacji swojego konta.
dodałem konto bankowe do konta ale tu pisze coś o weryfikacji na dodatek zmieniłem ostatnio konto bankowe i wystarczy że stare usunę a nowe dodam czy muszę im znowu przeszłać skan papierowego dokumentu z tym oto kontem bankowym ?
btw w ustawienia wchodzę i nie mam nigdzie weryfikacja chyba że chodzi im właśnie o ten papier znowu ...
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Wysłałem swoje dokumenty do weryfikacji konta jakieś 2 tygodnie temu i do teraz nie ma żadnego odzewu ktoś miał już podobny problem?

Zależy mi na tym bo nie mogę wypłacić pieniędzy.
 
H 92

hagi

Użytkownik
Czyli jak przelewam z glownego swojego konta mb na kumpla to potem wplacam do buka 1k euro i dalej juz nie moge?

No i podstawowe pytanie
Jaka weryfikacje przeprowadzic by to jak najszybciej zadzialalo?
Zalezy mi mega na czasie
List/przelew/skan dowodu?
Dawno nie zakladalem zadnego MB i nie mam pojecia jak to teraz tam wyglada

Licze na szybka odpowiedz
Dzieki
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Dawno nie zakladalem zadnego MB i nie mam pojecia jak to teraz tam wyglada
Najpierw to ty do nich napisz żeby Ci zablokowali wszystkie konta które posiadasz bo inaczej zamrozisz sobię kase na nowym koncie i nie będziesz miał żadnego limitu
Jaka weryfikacje przeprowadzic by to jak najszybciej zadzialalo?Zalezy mi mega na czasie
Najszysza weryfikacja to skan dowodu + rachunku a jak bd chciał wypłacać na konto bankowe to weryfikacja rachunku bankowego.
Weryfikacja trwa ok 2 dni roboczych.
 
Do góry Bottom