>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Moneybookers - pytanie

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Napisali mi, że chca dokumenty bo uważają, że korzystam ze swojego konta w celach firmowych, a obecnie mam status konta prywatnego, miał ktoś kiedyś taką sytuację?
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
No dziwna sytuacja - choć widocznie mają powody swoje (np. wpisywanie tytułem przelewu - jakiś np. numerów faktur, opisu transakcji itp ).. Można mieć jednocześnie firmowe i prywatne - ja nie mam z tym problemu - może poproś o zmianę statusu konta ?
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
Nic nie ma dodatkowego, tak samo trzeba weryfikować. Jest możliwość wynegocjowania wyższego limitu lub praktyczne bez jeżeli będzie sporo transakcji ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Uprzejmie informujemy Pana, iż w celu zmiany statusu Pana konta Moneybookers potrzebne są następujące dokumenty:

- Skanowana kopia Aktu ustanowienia firmy

- Skanowana kopia dokumentu potwierdzającego adresu siedziby firmy: niedawny wydruk bankowy, rachunki za prąd, gaz, telefon stacjonarny lub inne rodzaje rachunków na których dobrze widać nazwę i adres firmy.

- Strona internetowa firmy oraz wszystkie strony internetowe firmy, które akceptują Moneybookers jako sposób płatności.

No przeciez nie rozumiem tego. Ja nie posiadam zadnej firmy wiec co w tej sytuacji?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
napisz, że to jakaś pomyłka. No, chyba że konto zakładałeś na firmę, albo kasę wysyłasz z MB na konto firmowe.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Już po zabawie, napisali że zamykają mi konto.
Nie wiem za bardzo co robić bo ostatnio przelewałem dośc sporo kasy z roznych buków no i również z aukcji internetowych jakaś tam kasa wypłynęła...
 
P 73

peaker87

Użytkownik
witam

mam pytanie, mam konto na moneybookers i mój kumpel chce z konta gracza jetbull wypłacic kase na moje konto w moneybookers czy jest to możliwe ???
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Nie kombinuj, bo właśnie przez takie kombinowanie później dużo osób się żali, że mb zawiesza konta. Lepiej niech kumpel sobie założy konto na mb i wypłaca na swoje.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Hehe ;)
Nie mam, ale patrząc na popyt zastanawiam się czy wcale to nie byłoby dobrym interesem ;)
To rozmowa do innego działu, ale przy obecnym poziomie frajerstwa ludzkiego całkiem mozliwe..
Wracając jednak do tematu.. Od MB nie mam żadnych informacji od czwartku.. :-|
 
hoolies 0

hoolies

Użytkownik
Konto na MB załozyłem gdy mieszkałem w Anglii, teraz przebywam w Polsce i chciałbym zmienic kraj. Ale to się wiąze z przesyłaniem różnego rodzaju dokumentów. I teraz moje pytanie: Czy jeśli nie skoryguje kraju zamieszkania to czy wystapią jakieś problemy np. z wypłatą pieniędzy na Polskie konto bankowe?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Konto na MB załozyłem gdy mieszkałem w Anglii, teraz przebywam w Polsce i chciałbym zmienic kraj. Ale to się wiąze z przesyłaniem różnego rodzaju dokumentów. I teraz moje pytanie: Czy jeśli nie skoryguje kraju zamieszkania to czy wystapią jakieś problemy np. z wypłatą pieniędzy na Polskie konto bankowe?
lepiej skoryguj swój adres zamieszkania albo załóż drugie konto na polskie dane...
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Siemka O Moneybookers:
Otrzymywanie pieniędzy: DARMOWE
Polecenie żądania pieniędzy: DARMOWE
Pobieranie pieniędzy do banku: € 1,80 stawka ryczałtowa
Czy to oznacza, że mogę wysłać sobie kaskę do domu za darmo. Czy jest jakiś sposób na wypłatę by nie płacić prowizji?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Siemka O Moneybookers:
Otrzymywanie pieniędzy: DARMOWE
Polecenie żądania pieniędzy: DARMOWE
Pobieranie pieniędzy do banku: € 1,80 stawka ryczałtowa
Czy to oznacza, że mogę wysłać sobie kaskę do domu za darmo. Czy jest jakiś sposób na wypłatę by nie płacić prowizji?
za przelew na konto bankowe jest zawsze pobierana prowizja.
i nie ma sposobu na uniknięcie dodatkowych kosztów.
Moneybookers musi przecież zarabiać.
 
Do góry Bottom