>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Moneybookers - pytanie

U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
ad squnisz, na maile nie odpisują, polecam komunikowanie sie za pomocą gotowych formularzy bezposrednio z ich strony, tam odpisują bardzo szybko.
ad grege01 , wypłata trwa troche dłuzej, nawet do 5 dni (srednio w 3 dni sie wyrabiają)
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
takie pytanie
jeżeli wpłacam kase na MB osobiście w banku to swój numer ID podaje w tytule wpłaty tak?

a Dane do wpłaty to
Moneybookers Ltd.
Bre Bank Sa
Warszawa
numer konta..

dobrze mowie? sory za takie pierdoły ale zaczynam przygode z MB:p
 
S 0

szmal

Użytkownik
witam
rowniez mam pytanie, moneybookers wyplaca pieniadze do wybranych bankow czy mozna miec konto w obojetnie jakim banku ?
sorka za takie pytanie, ale jestem amatorem w tych sprawach
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Robie to ale pozniej wyskakuje mi metoda platnosci i co mam wybrac przezciez to ma przelac moneybookers a nei jakis bank co nie?
 
travism 190

travism

Forum VIP
ja mam takie drobne i moze glupie pytanko ????

zalozylem wczoraj konto na MB i zalóżmy ze nic nie bede wplacal przelewem etc. &#39;&#39;z ziemi do neta&#39;&#39; i bede mial w dpeozycie 0.00
Ale powiedzmy ze wygram 1000 w bukmacherke i bede chcial przelac na MB. Czy wtedy bede mogl przelac z konta bukmachera na MB czy najpierw bede musial dziubnac jakis depozyt w okreslonej kwocie? :&gt;
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
forma wpłaty determinuje forme wypłaty wiec jeśli wpłacisz prze mb to wtedy bedziesz mógł wyplacić na mb (analogicznie innye metody(formy płatności))- tak ma większość buków internetowych.
 
K 0

kubakaro

Użytkownik
Mam następujący problem.
Zacznę od tego, że problem dot. znajomego, który pracuje w Anglii i puki co nie w ząb nie zna angielskiego, więc pomoc telefoniczna MB odpada.
Poszedł on do banku Lloyds TSB i wpłacił tam osobiście pieniądze na konto MB. Teraz przeczytał, że takie coś jest zabronione i chciałby odzyskać swoje pieniądze. Co powinien zrobić? Błagam o pomoc. Rozmawiamy o sporych pieniądzach... ????
 
travism 190

travism

Forum VIP
MAM PYTANKO:

moge wypłacic z konta buka na swoje konto w moneybookers pizniadze nie otrzymujac wczesniej listu weryfikujacego od moneybookers ?
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
a czy moge z konta MB założone np.na kuzyna wypłacić kase na swoje konto bankowe??? czy dane muszą się zgadzać te z MB i te z konta bankowego????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
To ja mam pytanie. Nie dawno zamknęli mi konto i poprosili o dowód itp. Wysłalem im to wszystko co chcieli, konto odblokowali następnego dnia. No i wszystko fajnie aż do dziś.
Dziś spoglądam na skrzynkę meilową a tam e-mail po angielsku, że znowu muszę wysłac im te wszystkie pierdoły, co ciekawe konto nie jest zablokowane i normalnie mogę się nim posługiwać. Co sądzicie?
Wysyłać im ponownie dokumenty, pytać o co chodzi czy zostawić to w spokoju?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wyglada jak prawdziwy, identycznie jak ten od moneybookers.
Poza tym pisze, że mam wyslac dokumenty przez MB, więc już kompletnie nic nie rozumiem.. :-|
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
Sprawdź gdzie przekierowuje link z tego emaila czy rzeczywiście na stronę MB. A poza tym jeżeli konto działa i nie jest zablokowane - nie wysyłaj lepiej nic. Jeżeli MB będzie coś chciało to Ci konto zablokuje i wtedy wyślesz dokumenty. Pierwszy raz widzę taką sytuację. Możesz także do nich zadzwonić i upewnić się co i jak.
 
Do góry Bottom