>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Moneybookers - pytanie

U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
ad squnisz, na maile nie odpisują, polecam komunikowanie sie za pomocą gotowych formularzy bezposrednio z ich strony, tam odpisują bardzo szybko.
ad grege01 , wypłata trwa troche dłuzej, nawet do 5 dni (srednio w 3 dni sie wyrabiają)
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
takie pytanie
jeżeli wpłacam kase na MB osobiście w banku to swój numer ID podaje w tytule wpłaty tak?

a Dane do wpłaty to
Moneybookers Ltd.
Bre Bank Sa
Warszawa
numer konta..

dobrze mowie? sory za takie pierdoły ale zaczynam przygode z MB:p
 
S 0

szmal

Użytkownik
witam
rowniez mam pytanie, moneybookers wyplaca pieniadze do wybranych bankow czy mozna miec konto w obojetnie jakim banku ?
sorka za takie pytanie, ale jestem amatorem w tych sprawach
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Robie to ale pozniej wyskakuje mi metoda platnosci i co mam wybrac przezciez to ma przelac moneybookers a nei jakis bank co nie?
 
travism 190

travism

Forum VIP
ja mam takie drobne i moze glupie pytanko ????

zalozylem wczoraj konto na MB i zalóżmy ze nic nie bede wplacal przelewem etc. &#39;&#39;z ziemi do neta&#39;&#39; i bede mial w dpeozycie 0.00
Ale powiedzmy ze wygram 1000 w bukmacherke i bede chcial przelac na MB. Czy wtedy bede mogl przelac z konta bukmachera na MB czy najpierw bede musial dziubnac jakis depozyt w okreslonej kwocie? :&gt;
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
forma wpłaty determinuje forme wypłaty wiec jeśli wpłacisz prze mb to wtedy bedziesz mógł wyplacić na mb (analogicznie innye metody(formy płatności))- tak ma większość buków internetowych.
 
K 0

kubakaro

Użytkownik
Mam następujący problem.
Zacznę od tego, że problem dot. znajomego, który pracuje w Anglii i puki co nie w ząb nie zna angielskiego, więc pomoc telefoniczna MB odpada.
Poszedł on do banku Lloyds TSB i wpłacił tam osobiście pieniądze na konto MB. Teraz przeczytał, że takie coś jest zabronione i chciałby odzyskać swoje pieniądze. Co powinien zrobić? Błagam o pomoc. Rozmawiamy o sporych pieniądzach... ????
 
travism 190

travism

Forum VIP
MAM PYTANKO:

moge wypłacic z konta buka na swoje konto w moneybookers pizniadze nie otrzymujac wczesniej listu weryfikujacego od moneybookers ?
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
a czy moge z konta MB założone np.na kuzyna wypłacić kase na swoje konto bankowe??? czy dane muszą się zgadzać te z MB i te z konta bankowego????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
To ja mam pytanie. Nie dawno zamknęli mi konto i poprosili o dowód itp. Wysłalem im to wszystko co chcieli, konto odblokowali następnego dnia. No i wszystko fajnie aż do dziś.
Dziś spoglądam na skrzynkę meilową a tam e-mail po angielsku, że znowu muszę wysłac im te wszystkie pierdoły, co ciekawe konto nie jest zablokowane i normalnie mogę się nim posługiwać. Co sądzicie?
Wysyłać im ponownie dokumenty, pytać o co chodzi czy zostawić to w spokoju?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wyglada jak prawdziwy, identycznie jak ten od moneybookers.
Poza tym pisze, że mam wyslac dokumenty przez MB, więc już kompletnie nic nie rozumiem.. :-|
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
Sprawdź gdzie przekierowuje link z tego emaila czy rzeczywiście na stronę MB. A poza tym jeżeli konto działa i nie jest zablokowane - nie wysyłaj lepiej nic. Jeżeli MB będzie coś chciało to Ci konto zablokuje i wtedy wyślesz dokumenty. Pierwszy raz widzę taką sytuację. Możesz także do nich zadzwonić i upewnić się co i jak.
 
Do góry Bottom