>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Juve po pierwsze to edytuj posty.
Po drugie jak się już zalogujesz to wchodzisz w moje konto/weryfikacja adresu i będziesz miał miejsce na wpisanie tego kodu z listu.
Tak NRB to te 8 cyfr zarz po 2 pierwszych w numerze konta czyli: xxXXXXXXXXxxxxxxxxxxxxxxxx (to pogrubione to właśnie NRB)
A numer konta musisz podać cały, czyli 26 cyfr.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Chce wyplacic na swoje konto bankowe pieniadze i mam nastepujacy problem. Wpisuje NRB, potem nr mojego konta i gdy klikam &quot;nastepne&quot; wyskakuje mi komunikat &quot;To konto bankowe jest już używane&quot;.

wtf ?
 
roni_10 0

roni_10

Użytkownik
Witam,

Zleciłem wpłatę na moje konto w MoneyBookers wczoraj, dziś rano mBank wyświetlił mi informację, żę przelew został zrealizowany (to znaczy, nie ma go wplanach, tylko już poszedł na konta MoneyBookersa) i teraz mam pytanie: jak długo muszę czekać na zasilenie konta?

pozdrawiam
 
A 0

antenelles

Użytkownik
a ja wysłałem kase do bukmachera przez mooneybookers. Posłałem 228zł wczoraj w godzinach popołudniowych i do dziś nie ma pieniędzy na koncie w tym bukmacherze ... a na koncie pisze w mooneybookers ze kasa została wysłana ;/ co robic
 
A 0

antenelles

Użytkownik
czekac lub powiesic sie - wybor nalezy do ciebie ! ;)
właśnie kasa doszła ????
moje pytanie brzmi dlaczego tak długo musiałem czekać ? ponad 15godzin ?
przelew z mooneybookers na mooneybookers powinien trwać zaledwie kilka minut czyż nie ?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Juve do 5 dni roboczych. Wydaje mi się jednak że w poniedziałek już będziesz miał pieniądze na koncie MB.
Kalipawel tak księgują. Jeśli buk wyśle kase, to ona od razu jest na Twoim koncie MB
 
K 0

kalinos

Użytkownik
Mam zamiar zrobić wypłatę z mb za pomocą karty będe musiał przechodzić jakieś weryfikację? Kiedy będe mógł się spodziewać pieniędzy na koncie?
Czy może lepiej jest wpłacić do jakiegoś buka zagrać ze 2 zaklady po pare złotych i wypłacić?
 
wlodi 0

wlodi

Użytkownik
W regulaminie MoneyBookers pisze ze moge wplacic pieniadze tylko i wylacznie z wlasnego konta. Czyli ze jak nie posiadam wlasnego konta to juz lipa i niemoge np dokonac przelewu na poczcie?
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
możesz przelać kasę poprzez pocztę... w ich regulaminie bardziej chodzi o to że nie można wpłacać z konta innej osoby na własne konto ;)
 
R 0

rzepek01

Użytkownik
moneybookers to najlepszy sposób na szybką wpłatę i wypłatę pieniędzy ;) robiłem tak samo jak &quot;Poznań2&quot; i pieniądze doszły już na drugi dzień, tak więc moneybookers jest bezproblemowe
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
kolega wyslal mi pieniadze na mb, ale nie zauwazylem ze tylko ja moge wplacac, wyslal pieniadze, minal tydzien i mu nie wrocily a na moim koncie tez ich nie ma, co ma zrobic zeby odzyskac pieniadze?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom