>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MONEYBOOKERS - pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty.
S 0

sterownik

Użytkownik
ja poprosilem o list weryfikacyjny na nowy rok. 3 stycznia doszedl mail ze wysłali mi - no i narazie nic nie ma ???? Mam nadzieje ze dojdzie
 
C 0

coolesz

Użytkownik
werifikacja...
Gdzie niby ma byc ten numer ( 6 cyfrowy ) w przelewie potwierdzającym zgodnośc danych...? Koniecznieczna jest weryfikacja po przez ten list?
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
No to jestem kolejna osoba, ktorej konto zablokowali.... prosze o pisanie tych, ktorym sie to zdarzylo i co robili. Mam np problem z potwierdzeniem adresu zamieszkania bo niby jak mam pokazac rachunek za siebie, skoro nic nie jest na mnie... a na maila strasznie wolno odpisuja....:-|
 
bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
No to jestem kolejna osoba, ktorej konto zablokowali.... prosze o pisanie tych, ktorym sie to zdarzylo i co robili. Mam np problem z potwierdzeniem adresu zamieszkania bo niby jak mam pokazac rachunek za siebie, skoro nic nie jest na mnie... a na maila strasznie wolno odpisuja....:-|
Potwierdzisz swoj adres odbierajac list ze skrzynki pocztowej w twoim domu.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Mam takie pytanko. Czy jeśli założe nowe konto MB i jako pierwsza transakcja będzie wypłata pieniędzy z jakiegoś buka, to czy również będe musiał zweryfikować moje konto??? Czy bez weryfikacji da się przesłać pieniądze na inne konto MB???
 
R 0

r2804

Użytkownik
a jak myslisz. Przeciez ze strony firmy to oszustwo. na pewno nie wyplacisz na konto, jedynie zwrot. Zreszta zanim wplacasz zapoznaj sie z regulaminem firmy a wszystkie twoje watpliwosci zostana rozwiane.
 
K 9

ksgornikzabrze

Użytkownik
Witam!
Zleciłem wypłatę z MB na MBank 40zł aby zweryfikować konto bankowe. Miał tam być numer weryfikacyjny. A na rachunku konta mam tylko takie coś. Może mi ktoś pomóc i wytłumaczyć gdzie jest ten numer weryfikacyjny, bo bez niego nie moge zlecić kolejnej wypłaty z MB.
Data operacji 14-01-2008
Data księgowania 14-01-2008
Numer operacji 2
Rodzaj operacji PRZELEW ZEWNĘTRZNY PRZYCHODZĄCY
Tytuł operacji TRN ID 61384879
Rachunek odbiorcy ************
Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy ********
Adres odbiorcy (ulica) **********
Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy
Rachunek nadawcy 20 1140 1010 0000 3270 5600 1001
Nazwa/imię i nazwisko nadawcy MONEYBOOKERS LIMITED C3 CAIRNGORM HOUSE,MERIDIAN GATE,
Adres nadawcy (ulica) 203 MARSH WALL, LONDON E14 9YT, UK
Kod pocztowy, miejscowość nadawcy
Kwota operacji 40,00 PLN
Saldo po operacji 40,00 PLN
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom