>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneybookers - ostrzeżenie!

G 46

ghs

Użytkownik
Mam taką nieciekawą sytuację. Na koncie w Moneybookers kilka tysięcy. I nagle Moneybookers blokuje mi konto, prosząc o skan dowodu. Wysyłam. Odpisują mi, że fajnie, ale konto odblokują mi dopiero wtedy, jak koleś, do którego wysyłałem kiedyś pieniądze zweryfikuje swoją tożsamość.
Wynika z tego, że jestem zdany na jakiegoś faceta, któremu wysłałem kiedyś kasę. Jeśli nie zechce mu się wysyłać skan dowodu do Moneybookers, to moje konto pozostanie nadal zablokowane.
Całą sytuację uważam za skandaliczną - nie rozumiem, jak można uzależnić oddanie mi moich pieniędzy od działania kompletnie innego użytkownika? Tego typu przekręty ze strony jakiegoś bukmachera by mnie nie zdziwiły, ale po instytucji finansowej, jaką jest MB, nie spodziewałem się takich rzeczy.
Tak więc ostrzegam - uważajcie, komu wysyłacie pieniądze. A najlepiej pożegnać MB.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No nie powiem bardzo dziwna sytuacja i bardzo nie fair postępuje MB. Ja na szczęście nie trzymam tam pieniędzy.
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Ja też nie trzymam kasy na mb.Po raz nie mają polskiego supportu po dwa nie potrafią rozwiązać spraw ,po trzecie słaby poziom zabezpieczeń bo przydały by sie hasła do robienia przelewów które ma tylko właściciel konta.
Lepiej wpłacać sobie przez przelewy 24 do buków i olać te mb
 
S 0

szyjka_66

Użytkownik
Dokladnie sam przez nich ledwo bym sie stracil 300zl. Zdecyodwoanie odradzam i olecam np. mbank, a szybkie przelewy mozna robic przez przelewy24. Osobiscie na MB trzymam max 100zl. Pozdro
 
S 11

support75

Użytkownik
ludzie, olejcie te m.b ktore sie nie liczy kompletnie z klientem.
zalozcie sobie np konto w inteligo i dokonuje wplat za pomoca karty.
kasa natychmiast, bezpieczniej itd.

a no tak, zapomnialem... nie wszyscy tutaj pelnoletni sa.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Można trzymać w mbanku i ewentualnie w razie potrzeby natychmiast wpłacić do MB, to ledwie 2 procenty prowizji chyba...
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Tez mi sie tak wydaje ten MB schodzi na psy i nie daje rady z konkurancja na rynku. Moze keidys wrócą czasy jak sie biegało na poczte ;)
 
F 0

frycek

Użytkownik
Mi tez niestety zablokowali MB ze sporą sumą, od 13 dni czekam na opowiedz na 2 maile i jakos sie doczekac nie moge ????
Polecam Netellera!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
ghs, a studiowałeś ich regulamin? Mogą w ogóle z takiego powodu blokować konta? Dla mnie to wielka kompromitacja moneybookers.
Nie odpuszczaj i pisz do nich dalej.
 
matbu 0

matbu

Użytkownik
Witam,
Jestem na wielu forach w internecie o zarabianiu i sporo czytałem podobnych historii. Jednego możesz być pewien. Jak sytuacja tak wygląda jak napisałeś to szanse na kasę masz nikłe, niestety. Akurat MB idealnie można porównać z bwin&#39;em. Jeżeli kasę masz np. od buka lub często wymieniałeś się z jednym kolesiem, kwestia bloka mocno wzrasta. Oni dobrze wiedzą że do sądu nikt się nie wybierze. Ta firma naprawdę przypomina mi mafię...To samo podejście do klienta, czyli jak do potencjalnego złodzieja. No i potwierdza się że support już od lat jest na tym samym, żenującym poziomie. Jak najbardziej zachęcam wszystkich np. do Netellera.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Było tak:
- w sobotę poprosiłem tego gościa, żeby się zweryfikował,
- w poniedziałek gość wysłał swoje dokumenty,
- tego samego dnia odpisali mu, że dokumenty spoko, ale musi napisać do czego używa konta i co go łączy z osobami, którym wysyła i od których dostaje pieniądze - ponoć coś tam odpisał,
- we wtorek po południu mam odblokowane konto, nie wiem, jak on.
Ogólnie zakończyło się szczęśliwie, ale gdybym nie znał dobrze tego kolesia, a jemu nie chciałoby się wysyłać im dokumentów, to byłoby kiepsko.
I jeszcze jedna rzecz - MB niestety nie raczy poinformować mailem ani o fakcie zablokowania, ani odblokowania konta. Uzytkownik dowiaduje się tego dopiero, jak coś próbuje zrobić, np. dostanie pieniądze i chce je wypłacić, a tutaj Zonk.
 
O 0

ogor1991

Użytkownik
Dear xxxxxxxxxx
Please note that further to the high security standards we strictly adhere
to, from time to time, we may request our users to explain what purpose their
Moneybookers account serves.
In this case, we would like you to contact us and provide a reasonable
explanation for the following:
1) What is the purpose of your usage with Moneybookers?
For Example: Business or Personal Use (provide as detailed an explanation as
possible)
2) What activities do you pursue with your Moneybookers account?
For Example: Gambling, Playing Skill Games or any other activities
3) What is your connection to the private email address holders with which
you have exchanged payment transactions?
In order to be able to verify and protect your account privacy, its details
and the funds on it, we hereby kindly ask you to send us a copy of:
- Your valid official identification document in colour, such as your
international passport, national identity card or drivers licence, which clearly
displays your Date of Birth;
- Proof of address such as recent utility bill or bank statement; (address
on identification document is not accepted)
To submit the documents, please login to your Moneybookers account and go
to: Help&gt;Contact&gt;Messaging Center&gt;Account/Security&gt;You have requested
information and/or documents from me.
Please remember to provide the &quot;Ticket ID&quot; stated in the subject of this
email you have received.
Alternatively, send the requested documents to the following fax number: +44
709 204 2001.
We thank you in advance for your cooperation in this matter.

Kind regards,
Moneybookers Security

tak sie zastanawiam czy to nie jest podobna sytuacja do ghs, wysylanie kasy zablokowane skan wyslany czekam na odpowiedz.
 
O 0

ogor1991

Użytkownik
Miał ktoś wcześniej sytuacje ze zadali skana ile czekaliscie na odp i wie ktoś moze z jakiego powodu mogli żadać skana?
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
ja mialem a to ze wyslales pewnie zdjecie dowodu to malo beda jeszcze chcieli jakis rachunek za prad badz telefon na twoje dane i adres,aha i ma byc jescze wyrazna data wystawienia ja wysylalem chyba z 5 razy zanim wreszczcie im spasowalo
 
Do góry Bottom