>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Moneyball

wizjonerr_1 418

wizjonerr_1

Użytkownik
26. VITALITY win CS:GO + Śląsk&Raków under 2,5 + Kaposvar&Zalaegerszeg under 3,5 @ 5.17 5j
efortuna


Daje dzisiaj większe szanse francuzom na wygraną. Kurs jest taki ze względu na to, że ENCE wygrało wczoraj z NAVI przy niezłej grze. Była nie pewność przed tym meczem jak poradzi sobie Jamppi, wypadł dobrze, więc tendencja będzie taka, żeby dzisiaj grać ENCE, bo zaprezentowali się dobrze ale jak to cs dzień dniowi nie równy. Vatality będzie dzisiaj stabilniejsze, lepiej zgrane w tym składzie, po za tym wyższy ranking i lepsze personalia, chęć rewanżu po ostatniej porażce. Wolę ich jako underdoga zdecydowanie zagrać tutaj. We Wrocławiu albo będzie sparing i będą bramki po takiej przerwie albo chaos, kopanina i paraliż nóg. W większości buków mocne spadki na under i ja się pod taki scenariusz podpinam także.
 
Ostatnia edycja:
wizjonerr_1 418

wizjonerr_1

Użytkownik
27. NIP&ENCE over 2,5 mapy + Górnik win @ 4.72 5j
efortuna


W przypadku Górnika gram na przełamanie w meczu wyjazdowym głównie, 13 spotkań bez wygranej nie przystoi. Na wyjazdach grają zdecydowanie słabiej niż u siebie ale kiedy jak nie teraz można się przełamać. Widziałem ostatnie wyjazdy przed tą przerwą, nie wyglądało to źle, często przeważali nawet, stwarzali okazji ale dostawali szybko gonga i było gonienie wyniku. Teraz po takim resecie patrze głównie na to, że przełamanie wcześniej czy później nastąpi, personalia lepsze niż w ŁKS bez wątpienia, mecz niby na wyjeździe ale bez publiczności, więc to idealny moment. ŁKS stracił Ramireza w przerwie zimowej i o dziwo wyniki zaczęli mieć lepsze z początkiem roku. Nie oznacza, że nie była to duża strata do zespołu, to dopiero można stwierdzić w dłuższej perspektywie, niż 2-3 fajne mecze, wg mnie Ramirez był kluczowym zawodnikiem. Zmiana trenera często daje jakiś boost ale tutaj są trochę inne okoliczności tego wszystkiego jeśli chodzi o Moskala, raczej morale nie pójdą w górę.
Ence z Nipem dla mnie pojedynek na 3 mapy, bliżej mi do Ence ale oba zespoły zagrały wczoraj cienizne i kurs jest słaby. Widzę 2:1 dla Ence.
 
Ostatnia edycja:
wizjonerr_1 418

wizjonerr_1

Użytkownik
31. Korona&Piast under 2,5 + Zagłębie&Lech BTS + Płock strzeli + Raków&ŁKS over 2,5 + BTS + HH @ 11.90 3j
 
Ostatnia edycja:
wizjonerr_1 418

wizjonerr_1

Użytkownik
41. Raków win @ 2.16 5j 5,8
42. Wisła X2 + BATE&Soligorsk BTS @ 2.38 5j 6,9
43. ŁKS DNB @ 2.77 2j
 
Ostatnia edycja:
wizjonerr_1 418

wizjonerr_1

Użytkownik
54. Aston Villa X2 + Lech&Pogoń BTS @ 2.88 5j
55. Lechia&Piast BTS + Sociedad&Celta BTS @ 3.02 5j
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom