>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moneyball

wizjonerr_1 418

wizjonerr_1

Użytkownik
Witajcie moi mili. W betting bawie się od lat, z różną regularnością, jednak zawsze traktowałem to 4fun. Przez lata grywałem raczej z marnym skutkiem będąc z reguły na minusie, bądź koło zera, ew. jakiś plus czasami. Generalnie jak większość. Powód? Januszerka. Grałem "słabe" typy, źle dobierałem zdarzenia, często masówki, złe stawkowanie itp. Z czasem jednak postanowiłem obrać zupełnie inną drogę, stworzyć własny "system" a przynajmniej pewne zasady, których się trzymam. Widząc tego, co raz lepsze rezultaty dopracowywałem i najważniejsze nauczyłem się wyciągać wnioski ze swoich błędów. Kiedyś oglądałem i analizowałem spotkania godzinami i nic z tego nie wychodziło, dzisiaj działam zupełnie inaczej i poświęcam na to bardzo mało czasu.. Mój "system" i typerski nos pozwala mi być do przodu regularnie    ;)  Zapraszam do obserwowania, gram głównie piłkę ale też będzie trochę z innych dyscyplin. Wszystkie typy efortuna (podane kursy już po odjętym podatku) na legalu, joł
 
wizjonerr_1 418

wizjonerr_1

Użytkownik
8. Napoli&amp;Barca Draw @ 3,08 2,5 j   5,2                        
9. Chelsea&amp;Bayern Draw @ 3,47 2,5 j 
                  
10. Chelsea&amp;Bayern under 3,5 + Barca X2 @ 1.86 5j 
  4,3
efortuna
 
wizjonerr_1 418

wizjonerr_1

Użytkownik
16. Górnik win @ 4.75 2,5j
17. Jaga strzeli w pierwszej połowie @ 2.11 5j 
18, Cracovia 1X + Raków X2 @ 1.74 6j 
19. Górnik + Jaga strzeli w I poł + Cracovia 1X + Raków X2 + Happy Hours bonus @ 25.68 1j
kursy efortuna
 
wizjonerr_1 418

wizjonerr_1

Użytkownik
22. HARD LEGION E-sport CS:GO @ 2.93 5j
efortuna


Nieadekwatne są te kursy, dla mnie przy obecnej formie teamow tj 50/50. Jedni i drudzy pickują w górę od jakiegoś czasu. HL potrafiło nie tak dawno rozjechać Navi, są nieobliczalni ale dzisiaj mam nadzieję na ich nieobliczalności zyskać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom