>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moje systemy gry

jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Doszłem do wniosku że spokojnie można grać wysokim mnożnikiem małe kursy przykładowo kursy po wyżej 1,20.Gdybym grał za 1tys to już teraz 3/4 stawki miałbym prawie na czysto grając za 100zł mam kolejno(+25,21,24)złote na plusie co daje łonczie 70zł na czysto gdybym grał wyższą stawką było by to już 700zł :razz: To nic nowego ale wg mnie to jeden z bardziej wydajnych kombinacji na ogranie buka.
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
Uważam że jest do dobry sposób dojścia do pewnego rodzaju pieniędzy. Jeżeli nie napotkamy żadnej skuchy i pechowego meczu po drodze. Ale jak inwestujesz to ryzykujesz. Ja na twoim miejscu po 7 progu rozłożyłbym kapitał 110,64zł na pół i grał dwa inne mecze dalej tym samym systemem. Spowoduje to że w razie nie powodzenia jednego kuponu , zawsze ten drugi jest w grze. Taki po prostu margines bezpieczeństwa.
A jeszcze jedno pytanie mam do Ciebie lub innych. Zablokowali komuś już konto na internetowym bukmacherze z powodu pasywnej gry tak zwanej &quot; balance betting &quot; ?? bo z tego co słyszałem jeżeli ich system wykryje non stop granie takie to wtedy blokują konto i nie wypłacają kasy. ??
 
R 23

rutra

Użytkownik
Kiedyś wymyśliłem coś podobnego. Tzn. trochę inny sposób gry ale podobnie z tymi poziomami. System &quot;piętnastka&quot; dla kursów 2.00 przekształciłem w system z większą ilością progów dla kursu &gt;1.50. Stawki sobie wyliczyłem, wszystko ładnie pięknie. Byłem już na 14 czy 15 poziomie (oczywiście tylko wirtualnie testowałem) i nagle czarna seria. Okazało się, że 1 porażka oznaczała spadek o 4 poziomy, więc to co przez ponad 20 typów się zyskiwało, nagle po 3-4 wtopionych z rzędu się traciło.

Proponuje aby autor tematu przeprowadził jakąś symulacje dla tego systemu, inaczej cała masa sfrustrowanych forumowiczów będzie wypisywać jakie to jest złe zresztą jak przy każdym systemie ????
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Wg mnie czarna seria to ponad 7-8 pudel a 4 to sie po prostu zdarza kazdemu, nawet najlepszym. To wg mnie potwierdza slabosc gry takim sposobem.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Nie głupim też jest sposób grania na bramkę w 90+ czasie ,wiadomo że bramki w doliczonych czasach gry padają rzadko jednak mimo to padają pare tygodni temu miałem sytułacje przeglądałem mecze live na Bat-at-home i był tam mecz ligi hiszpansiej chyba Espanyol grał z Sociedad czy jakos tak ,kurs na bramke w 90+ był w wysokosci 500 miałem do dyspozycji 200zł co dawało by wygraną w wysokosci 100tys ,myślałem nad zagraniem va bank i nie zdecydowałem sie na to, pech chciał że bramka padła i w ten czas zaczełem walic głową o biórko .Sędzia o ile sie nie myle doliczył +5 minut do regulaminowego czasu jest to sposób na gre jednak bardzo ryzykowny z drugiej strony kursy są o wiele większe niż w innych typach.Można by na to przeznaczyć 100zł o obserwować takie mecze. :grin:
 
bedlin 30

bedlin

Użytkownik
kolego, jesteś przezabawny :) kurs 500 na to, ze padnie bramka w doliczonym czasie gry. co ty grasz w Ligę Polską Manager i się bawisz w bukmachera, czy jak? ten system jest totalnie idiotyczny. już lepiej od swojego kapitału ustanowić pewną procentową stawkę w zależności od budżetu, a wtedy nie ryzykujesz całego swojego kapitału. zrób próby, a nie gadasz jakieś głupoty, zmyślasz na siłę jakieś kursy i pytasz się o typy.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
:cool: Nie musisz wiezyć bywają różne kursy na dany mecz także wiesz ;) Może i sie pomyliłem ale kurs napewno był trzy cyfrowy kolego więc myśl sobie co chcesz/
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Postanowiłem zagrać progresją narazie na prube za wirtual pieniądze zakladamy że ruszam z budżetem 8tys ,wybrałem sobie już parę zespołów.

Angila

Wallsall
Scunthorpe United

Seria B
Sampdoria

Ligue 2
Monaco

1.Kupony

Budżet 8tys


Sampdoria Genua - Albinoleffe -&gt;11 Lutego-&gt;Kurs:3,65-&gt;Stawka:40zł

Z tych zespołów które sobie wyszukałem jak na razie w ofercie jest tylko Sampdoria więc na nią postawie.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Postanowiłem zagrać progresją narazie na prube za wirtual pieniądze zakladamy że ruszam z budżetem 8tys ,wybrałem sobie już parę zespołów.
sorki za wcinke , jezeli moge ??

- zakladam ze 40 zl. to suma na kazda druzyne ( I poziom )
- grajc klasyczna x2 budzetu starczy na 5 poziomów
- grajac progresja dla kursu 2.0 staczy na 8 poziomów

Druzynki dobrales fajnie i trafisz wszysko do konca sezonów. Szkoda ze za wirtualne pienizki ???? Pozdrawiam.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Doszłem do wniosku że spokojnie można grać wysokim mnożnikiem małe kursy przykładowo kursy po wyżej 1,20.
Zgłodłem i poszłem na obiad szłem szłem i doszłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
1) Wallsall:Wycombe typ X,Kurs:3,20-&gt;Stawka:40zł / ⛔

2) Leyton Orient:Scunthorpe United typ X,Kurs:3,20 -&gt;Stawka:40zł ⛔

3) Torino:Sampdoria Genua typ X,Kurs:3,00-&gt;Stawka:80zł ⛔

4) AC Arles-Avignon:AS Monako typ X,Kurs:2,95-&gt;Stawka:40zł ⛔
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Moja pierwsza technika:

1.Poziom-&lt;Kurs:1,28-&gt;Stawka:231zł89gr-&gt;Wygrana:296zł89gr
2.Poziom-&lt;Kurs:1,34-&gt;Stawka:296zł78gr-&gt;Wygrana:397zł68gr
3.Poziom-&lt;Kurs:1,23-&gt;Stawka:397zł68gr-&gt;Wygrana:489zł14gr
4.Poziom-&lt;Kurs:1,28-&gt;Stawka:489zł14gr-&gt;Wygrana-&gt;626zł09gr
5.Poziom-&lt;Kurs:1,23-&gt;Stawka:626zł09gr-&gt;Wygrana-&gt;770zł09gr
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Bedę się teraz trzymał scisle okreslonych zasad.

Po pierwsze zawsze grając tą techniką będę dochodzi do 5 poziomu.
Po drugie 3/4 pieniedzy wygrane na 5 poziomie będę odkładał na konto w Moneybookers.
Po trzecie 1/4 wygranej pujdzie do ponownego obrotu.
I tak w kółko aż do znudzenia.

W tym przypadku na poziomie (5) była wygrana wyskokosci 770zł09gr.W takim wypadku na konto powędrowała kwota w wysokosci 500zł a do obrotu mam 270zł bez groszy.Także zaczynam od pierwszego poziomu.Dodam też że nie będe sciśle trzymał się kursów niskich jesli nadaży się kurs wysoki i będę w 100% pewny tego meczu zaryzykuje.Jednak napewno w pierwszych trzech poziomach ryzykować nie będe.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
1) Scunthorpe United - Walsall typ X,Kurs:3,30-&gt;Stawka:80zł⛔

2) AS Monako - Stade Lavallois typ X,Kurs:3,10-&gt;Stawka:80zł ⛔
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
1.Poziom-&lt;Kurs:1,37-&gt;Stawka:270zł-&gt;369zł90gr
2.Poziom-&lt;Kurs:1,30-&gt;Stawka:369zł90gr-&gt;⛔
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
1) Scunthorpe United:Brenford typ X,Kurs;3,44-&gt;Stawka:120zł-&gt;Wygrana:412zł ✅


2) Preston:Wallsall typ X,Kurs:3,52-&gt;Stawka:120zł-Wygrana:422zł ✅
 
Do góry Bottom