>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Moje przemyślenia, kupony.

yuura 262

yuura

Użytkownik
DZISIEJSZE TYPY
Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata 2014

1.
Holandia - Meksyk
Typ: Holandia @2.15

2.
Holandia - Meksyk
Typ: Holandia (zakwalifikuje się) @1.5
I króciutkie podsumowanie, z ostatnich 3 dni ???? :
SALDO: +137,2
SKUTECZNOŚĆ: 90,90% (10/11)

A za drobne można spróbować remis 0:0 w meczu Kostaryki, z Grecją (ale tego typu nie liczę do statystyk, to taka luźna sugestia jak ten mecz może wyglądać ;) ). POZDRAWIAM i oczywiście zapraszam do śledzenia mojego blogu, link poniżej !!
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Wrzuciłem już swoje propozycje typów na bloga, ale dla osób zainteresowanych chciałem podkreślić jedną rzecz. Nie wierzcie tak ślepo w Brazylię i Niemców. Gospodarze turnieju, muszą korzystać z pomocy psychologa aby poradzić sobie z presją jaka na nich ciąży, pomimo że nie jestem w szatni Brazylijczyków, wydaje mi się że to co już doświadczyli to może być dla nich za dużo. Porównajmy ich z Kolumbią. Ekipa &quot;prowadzona&quot; przez Jamesa Rodrugueza wygrała na razie wszystkie spotkania, na strzelali przeciwnikom sporo goli, atmosfera w szatni wydaje się być idealna, każdy jest zmotywowany, ale nie brakuje im też czasu na rozrywkę i żarty (polecam sprawdzić żart Jamesa na facebookowym profilu tego gracza ;d). Nie wydaje mi się aby w tym meczu Brazylia okazała się hegemonem, który zrówna tą rewelację turnieju z ziemią, jak to przedstawiają bukmacherzy. Mogę się mylić, ale apeluję przemyślcie dwa razy swój typ, jeżeli macie zamiar grać na Brazylię. Co do drugiego spotkania to jest kilka aspektów i to po stronie naszych sąsiadów. Podobno siedmiu zawodników ma lekkie objawy grypy. Sam Loew wprowadza zamieszanie, ponieważ w mediach panują spekulacje jakim składem zagrają - z jednej wypowiedzi wynika, że zostanie przy &quot;sprawdzonej&quot; formacji - druga zaś głosi że od początku zaczną Schurle oraz Klose. Kolejna rzecz, to to że Niemcy zagrali TRAGICZNIE przeciwko Algierii i nie oszukujmy się jeżeli zagrają tak samo z Francją to nie mają szans na odniesienie sukcesu. Francuzi w podobnej sytuacji jak Kolumbia. Oprócz meczu z Ekwadorem, w którym odpoczywali, reszta spotkań wygrana, bardzo dużo goli zdobytych i przede wszystkim fakt, że Deschamps poukładał tą drużynę i przez wywalenie takich INDYWIDUALNOŚCI jak Nasri, wprowadził dobrą atmosferę. Nie twierdzę, że zarówno Brazylia jak i Niemcy nie awansują, bo może się tak stać... ale nie wierzę aby ich przeciwnicy położyli się i w 90 minutach oddali mecz na korzyść wyżej wymienionych drużyn. Ja osobiście stawiam kupon na Kolumbię i Francję oba z remisami, a ponad to dokładam wariata za drobne gdzie daję awans Kolumbii i Francji oraz Argentyny, a także wygraną Holandii w regulaminowym czasie gry. Moje analizy poniżej na blogu. POZDRAWIAM !
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Zawieszam wątek, na rzecz typów dnia oraz piłkarskiej uczty, moje analizy również będą znajdować się często w kategorii Serie A. Wstawianie typów bardziej mi szkodzi niż pomaga, dlatego też skupiam się na tych konkursach oraz dziedzinie, lidze o której mam pojęcie czyli Serie A. Pozdrawiam!
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Wracam do starego wątku, oprócz zwykłych typów będę tutaj grać różnego rodzaju testy no i wiadomo, na koniec podsumowania.
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Kupon #6
NBA
Chicago Bulls - Brooklyn Nets
Typ:Chicago Bulls @ 1.44
GS Warriors - Detroit Pistons
Typ:GS Warriors/GS Warriors @ 1.50
Stawka: 200 * AKO: @2.16
✅232
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Kupon #8
NBA
Miami Heat - New York Knicks
Typ:Miami Heat @ 1.40
Toronto Raptors - Los Angeles Lakers
Typ:Toronto Raptors @ 1.33
Orlando Magic - Phoenix Suns
Typ:Orlando Magic (+14.5) @ 1.36
Stawka: 242 * AKO: @2.55
⛔242
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Kupon #13
SNOOKER
Robert Milkins - Graeme Dott
Typ:Robert Milkins @ 1.67
Neil Robertson - Peter Ebdon
Typ:Peter Ebdon Wygrane frejmy - 3 lub więcej: Tak @ 1.44
Stawka: 140 * AKO: @2.4048
⛔140
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Kupon #14
PIŁKA NOŻNA
Leicester - Liverpool
Typ:Liverpool lub Remis @ 1.25
Lorient - Liverpool
Typ:Marsylia lub Remis @ 1.25
Man United - Stoke
Typ:Man United @ 1.53
Stawka: 400 * AKO: @2.4
✅560
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Kupon #15
PIŁKA NOŻNA
Leicester - Liverpool
Typ:Liverpool @ 2.05
Lorient - Liverpool
Typ:Marsylia @ 2.25
Man United - Stoke
Typ:Man United -1 bramka @ 2.40
West Brom - West Ham
Typ:West Ham lub Remis @ 1.53
Burnley - Newcastle
Typ:Burnley lub Remis @ 1.44
Stawka: 100 * AKO: @24.52
⛔100
 
Do góry Bottom