>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Moje przemyślenia, kupony.

yuura 262

yuura

Użytkownik
Kupon #38
NBA
1 Powyżej 200.5 SA Spurs @ OKC Thunder
2 Powyżej 204.5 DAL Mavericks @ LA Clippers
Duble 1 1,34 2,69 ⛔ (2 noc z rzędu kiedy brakuje 1 punktu ???? !)
__
Saldo: 12j
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Kupon #40
Piłka Nożna
1 Leicester Leicester v Sheff Wed
2 Almeria lub remis Almeria v Osasuna ⛔ (nie wierzę w odrobienie strat przez gospodarzy - do przerwy 0:2)
Duble 1 2,00 3,87
__
Saldo: 9j
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Kupon #45
NBA
1 TOR Raptors TOR Raptors @ MIL Bucks
2 BKN Nets -6.5 BKN Nets @ PHI 76ers
Duble 1 1,00 1,98 ⛔ ????

__
Saldo: 2,5j
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Vs.


Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica Vs. Sevilla​

Benfica zdecydowanie jest faworytem tego spotkania, biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki. W tym momencie chłopaki z Lizbony mają szansę na zdobycie poczwórnej korony (liga, puchar ligi, puchar i le). Kontynuując temat - na prawdę widać, że Benfica jest gazie. Pokonali Juventus u siebie i zremisowali z nim bezbramkowo na stadionie w Turynie (więc boisko już znają) - co nie byłoby dziwne gdyby nie fakt, że żadna ekipa Serie A nie wywiozła choć jednego punktu ze stadionu Juventusu w tym sezonie (18 zwycięstw). Warto również wspomnieć, że gracze Jorge Jesus&#39;a są niepokonani od 8 spotkań w Lidze Europejskiej. W ekipie Orłów na pewno nie zagrają pauzujący za kartki Argentyńczycy, Enzo Perez i Salvio oraz kontuzjowani już od jakiegoś czasu Silvio i Fejsa. Istnieje natomiast cień szansy na występ Markovicia. Lazar jak wiemy w meczu z Juventusem otrzymał czerwoną kartkę już po zejściu z boiska w wyniku starcia z Mirko Vuciniciem. Pierwsze odwołanie Benfici do UEFA zostało odrzucone, ale władze drużyny z Lizbony złożyły ponowną apelację. Wydział Dyscypliny europejskiej centrali miał pierwotnie podjąć decyzję we wtorek, ale ostatecznie zrobi to dopiero w dniu meczu.

Kilka słów o Sevilli. Nie jest to ich najlepszy sezon, ale również nie można powiedzieć, że zawalili go kompletnie. Grają w kocu w finale Ligi Europejskiej, co już i tak jest sukcesem. W lidze 5 pozycja, ostatnio seria 4 spotkań bez zwycięstwa (Bilbao, Valencia, Villareal, Getafe - w trzecim meczu remis, reszta porażki) i stosunek bramek w tych spotkaniach 2-7. Drużyna ta generalnie bazuje na otwartej grze i stałych fragmentach. Statystycznie wyglądają lepiej od zespołu z Portugalii - tutaj link do źródła statystyk ! Na koniec osłabienia: trener Unai Emery również ma pewne problemy kadrowe. Kontuzjowani są napastnik Kevin Gameiro i lewy obrońca/pomocnik Vitolo. Ten pierwszy według hiszpańskich mediów jest gotowy na maksimum 30 minut gry. Natomiast występ Vitolo będzie niepewny do ostatniej chwili.

Niewątpliwie finał ten będzie piłkarskimi szachami (przynajmniej do czasu zdobycia pierwszej bramki). Uważam, że mój typ jest pewniejszy względem podanego wcześniej, biorąc pod uwagę, że jest to drugi z rzędu występ w finale tych rozgrywek Orłów. W ubiegłym roku w dramatycznych okolicznościach przegrali 1:2 w Amsterdamie z Chelsea Londyn. Bramka padła w jednej z ostatnich akcji meczu, więc dziś może być podobnie (lecz nie musi). W zasadzie powiedziałem już chyba wszystko. Motywacji obu zespołom na pewno nie zabraknie a zadbają o to prezesi obu klubów, wyznaczając odpowiednie premie. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam !

Typ: Benfica zdobędzie trofeum
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Stawka: 5.5/10 j

Typ: Benfica
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bet365
Stawka: 3/10 j​
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Vs.

Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Barcelona Vs. Atletico Madryt​
Dzisiejsze piłkarskie popołudnie zostało zdominowane przez mecz na szczycie La Ligi. Barcelona podejmie na własnym boisku drużynę z Madrytu ... ale po raz pierwszy od dobrych kilku(nastu) lat nie będzie to rywalizacja z Realem, a z Atletico. Warunki jakie oba zespoły muszą spełnić aby zwyciężyć w lidze hiszpańskiej są proste. Gospodarze muszą wygrać, zaś gościom oczywiście wystarczy remis.
Krótko o formie obu zespołów. Na pewno warto wspomnieć, że od pięciu spotkań pomiędzy tymi drużynami drużyna Martino nie wygrała (ostatnie zwycięstwo w lidze hiszpańskiej rok temu - 12 maja 2013). Pozostałe pięć meczy zakończyło się wynikami na korzyść Atletico - 4 remisy oraz ostatnio zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Okej, skupmy się na drużynie gospodarzy. Pięć ostatnich spotkań 2 zwycięstwa - Villarreal 2:3 (2 samobóje przeciwników Barcy, więc wynik średnio zasłużony, generalnie bez rewelacji w stylu gry Blaugrany) oraz 2:1 ze słabą na wyjazdach drużyną Billbao; - dwa remisy z Elche i Getafe (tutaj nie oglądałem, więc nie wiem, ale wydaje mi się, że będąc w optymalnej formie drużyna z Katalonii powinna wygrać i zapewnić sobie zwycięstwo w La Liga); - 1 porażka, najstarszy mecz z wymienionych, 16 kwietnia z Realem w Copa del Rey, zakończony porażką 2:1. W tabeli mają 86 punktów, z czego aż 49 zdobytych u siebie, czyli 16 wygranych, 1 remis oraz 1 porażka (z Valencią 2:3 na początku lutego). Po drugiej stronie barykady stoi Atletico z przewagą trzech punktów, lecz gorszym bilansem bramkowym. Na wyjazdach sprawują się gorzej niż Barcelona u siebie ale najlepiej w całej lidze - 40 punktów, 13 wygranych, remis i cztery porażki. Ostatnie pięć spotkań to dwa zwycięstwa (Chelsea, Valencia - nie ukrywajmy, dobrze grające drużyny w tym sezonie); dwa remisy (jeszcze raz Chelsea i Malaga, gdyby nie remis w ostatnim meczu, to już &quot;mielibyśmy&quot; mistrza w Hiszpanii) oraz porażka na początku maja z Levante 2:0 (nie wiem jak wyglądał mecz, ale myślę, że to dobry zimny prysznic dla drużyny z Madrytu, przed tak ważnym meczem).
Nie jest tajemnicą, że drużyna Cholo każdy mecz traktuje jak ten najważniejszy, lecz ten dzisiejszy jest oznaczony na prawdę najwyższym priorytetem. Argentyński szkoleniowiec wypowiadał się na konferencji prasowej, że aby wygrać to spotkanie będzie potrzebna nam motywacja i tej właśnie nie zabraknie. Sądzę, że to drużyna Blaugrany będzie pod presją, ponieważ nie wygrali w tym sezonie żadnego trofeum, a taka sytuacja nie miała miejsca od kilku lat. Atletico dobrze czuje się w roli underdoga, co bardzo dobrze udowodniła chociażby w Lidze Mistrzów, ogrywając właśnie faworyzowaną Barcelonę, lub również stawianą w lepszym świetle drużynę Jose Mourinho.
Zarówno Barcelona jak i Atletico pojadą na to spotkanie w pełnych składach, jednakże powołani na to spotkanie Pique, Neymar oraz Alba dopiero co wyleczyli kontuzje, dlatego też ich występ jest raczej mało prawdopodobny. Ponad to w drużynie z Katalonii nie wystąpi pierwszy bramkarz Victor Valdes (kontuzja stawu kolanowego). Diego Simeone zaś będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników, w tym powracającego Diego Costę.
Kluczowe słowa być może wypowiedział Gabi i też tym cytatem chcę zakończyć tą analizę &quot;Na mistrzostwo się nie zasługuje, tylko je wygrywa.&quot;
Typ: Atletico wygra La Ligę
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Stawka: 4/10 j (spróbuję skromnie ???? )​
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Vs.


Dyscyplina: Koszykówka - NBA, USA
Godzina: 2:30
Spotkanie: Indiana Pacers - Miami Heat​

Oglądam NBA od dłuższego czasu, ale będzie to dopiero moja pierwsza analiza na forum, związana z amerykańską koszykówką. Sytuacja wygląda następująco: po przeciętnej grze Miami przegrywa rywalizację z Indianą 1:0 i sądzę, że nie wywiezienie z hali rywala jednego (jakże ważnego) zwycięstwa, może znacząco wpłynąć na morale zespołu. W mojej opinii widzę tutaj przede wszystkim poprawę gry w defensywie oraz nie grającego w pierwszej piątce Battier&#39;a (zła decyzja trenera - gość po prostu się nie nadaje do walki pod koszem z Westem). Poza tym wydaje mi się, że brakuje koncentracji, przez co kibice oglądali tragiczną skuteczność drużyny z Florydy za 3 punkty. Do poprawy również: Chris Bosh! Genialne jak na centra 49% z obwodu w tych playoffs, w Game 1 katastrofalne 0-5! Do tego dochodzi jak na razie dobrze grający D-Wade oraz skupiony James i mamy drużynę wyrównującą stan rywalizacji na 1:1. Niewątpliwie przed tym spotkaniem trener Heat - Erica Spoelstra - odrobi pracę domową i zobaczymy inną drużynę (dynamiczną, głodną zwycięstwa itd.). Na koniec dodam jeden ciekawy fakt, otóż w dotychczasowych (licząc od 23 maja 2013 roku) spotkaniach pomiędzy Miami Heat, a Indianą Pacers, oba zespoły wygrywały na przemiennie:

18.05.14 NBA Indiana Pacers Miami Heat 107 : 96
12.04.14 NBA Miami Heat Indiana Pacers 98 : 86
27.03.14 NBA Indiana Pacers Miami Heat 84 : 83
19.12.13 NBA Miami Heat Indiana Pacers 97 : 94
11.12.13 NBA Indiana Pacers Miami Heat 90 : 84
04.06.13 NBA Miami Heat Indiana Pacers 99 : 76
02.06.13 NBA Indiana Pacers Miami Heat 91 : 77
31.05.13 NBA Miami Heat Indiana Pacers 90 : 79
29.05.13 NBA Indiana Pacers Miami Heat 99 : 92
27.05.13 NBA Indiana Pacers Miami Heat 96 : 114
25.05.13 NBA Miami Heat Indiana Pacers 93 : 97
23.05.13 NBA Miami Heat Indiana Pacers 103 : 102

Tym razem przyszła kolej na Miami, więc nie widzę innej opcji jak zwycięstwo Miami i pokrycie handicapu nawet -3 (ale to dla odważnych), zaś ja sam gram na czyste zwycięstwo LeBrona i spółki ????

Typ: Miami Heat
Kurs: 1,74
Bukmacher: Bet365
Stawka: 5/10 j​
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Vs.


Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Belgia - Rosja

Pokuszę się dziś o pierwszą analizę meczu mundialu w Brazylii. W jednym z ostatnich spotkań drugiej kolejki fazy grupowej zagrają ze sobą, drużyna określana jako czarny koń turnieju - Belgia, a także zdyscyplinowana ekipa Fabio Capello.

Włoski trener zawsze darzony był szacunkiem zarówno w gronie piłkarzy, jak i innych szkoleniowców. Jego ekipy zazwyczaj charakteryzowały się solidną obroną i znakomitą grą z kontrataku. Ponad to w przeciwieństwie do wielu swoich kolegów po fachu, potrafi zmusić graczy (w tym również &quot;gwiazdeczki&quot;) do na prawdę ciężkiej pracy. Co za tym idzie - dobre wyniki (choć na razie zaledwie jeden punkt na koncie jego drużyny). Ale przychodzi czas na prawdziwy test dla ekipy Rosji. Sborna zmierzy się ze znakomicie wyglądającą na papierze drużyną Belgii. Sądzę, że Hazard i spółka w pierwszym meczu zagrała bardzo słabo i wydaje mi się, że jeżeli zaprezentują podobny poziom w drugim meczu grupowym, to raczej nie mają co liczyć na 3 punkty. Rosja też nie zagrała jakoś bardzo skutecznie i stąd wynik 1:1 z Koreą, aczkolwiek gdyby nie błąd Akinfeva prawdopodobnie dwie drużyny miałyby w tym momencie 3 punkty w tabeli grupy H. W pierwszym spotkaniu &quot;Czerwonych Diabłów&quot; dobrze było widać, że jeżeli ktoś zagra przeciwko nim solidnie w defensywie i spróbuje kontrataków, powinien osiągnąć dobry rezultat (nie oszukujmy się trener Belgów trafił ze zmianą ale i Fellaini miał trochę szczęścia przy tej główce). Wszystko pasuje ... ale czy wszystko pójdzie po mojej myśli, cóż przekonamy się już jutro. Nie jest to może jakaś wyśmienita analiza, ale sądzę, że warto zwrócić uwagę na ten mecz i postawić chociażby za drobne jeden z moich zakładów. Ostatnia uwaga, nie przepadam z naszymi sąsiadami, ale w tym meczu widzę szansę z ich strony na zdobycie choć jednego punktu, przeciwko drużynie która pomimo potencjału, wykazała się dużym brakiem kreatywności w grze (jeżeli myślą, o dalszej grze - bo awans chyba powinni osiągnąć - muszą wejść na właściwe tory i to w miarę szybko).

Typ: Remis lub Rosja
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Stawka: 2/10 j

Typ: Rosja +1
Kurs: 1,45
Bukmacher: Bet365
Stawka: 4/10 j​
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Powyższy typ okazał się klapą (pomimo, że remis zamknąłem przed bramką Belgów oraz +1 dał zwrot) !
Na razie zaprzestaję analiz, zaś typy spróbuję wrzucać na mojego &quot;bloga&quot; (zobaczymy czy w kontekście doświadczenia jakie zdobyłem na przełomie prawie roku zaprocentuje dobrymi wynikami). Pozdrawiam: http://twojhandicap.blogspot.com/ !
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Jako, że nie chcę zaśmiecać sobie strony, małe podsumowanie tutaj w temacie. Pierwszy dzień zabawy typowania na blogu, wypadł wyśmienicie. Wszystkie spośród sześciu typów okazały się trafne i przyniosły zysk w wysokości +90.7 j (zakładając, że graliśmy za 10j dane ako). Dla tych, którzy nie odwiedzili strony przypomnę, że były to: zwycięstwo Belgii przeciwko Korei, BTS w meczu Portugalii z Ghaną, +1.5 w meczu Stanów Zjednoczonych z naszymi zachodnimi sąsiadami oraz remis bądź zwycięstwo drużyny Algierii; a także dwa typy z tenisa - Kubot + ponad 3.5 seta w meczu Jerzego Janowicza.
Dziś dorzucam jeden kupon na Wimbledon po kursie 2.6, a także &quot;długoterminowy&quot; kupon na pierwszą rundę fazy pucharowej Mistrzostw Świata z kursem 4.19. Wszystkich zainteresowanych zapraszam !
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Oprócz wspomnianego &quot;długoterminowego&quot; kuponu oraz typu na tenis, dorzucam jeszcze takie ako, z kursem 2.7 :
1.
Brazylia - Chile
Typ: BTTS @1.8
2.
Kolumbia - Urugwaj
Typ: Kolumbia (zakwalifikuje się) @1.5
Analiza szczególnie pierwszego typu TUTAJ! Drugi zaś popieram dobrą grą i znakomitą formą kluczowych postaci drużyny prowadzonej przez José Pekerman&#39;a. Liczę szczególnie na bramkę James&#39;a Rodrigueza.
Reszta typów na moim blogu !
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
(...) AKO 2.7 :

1.
Brazylia - Chile
Typ: BTTS @1.8 ✅

2.
Kolumbia - Urugwaj
Typ: Kolumbia (zakwalifikuje się) @1.5 ✅
Powiem szczerze, że jestem zadowolony... choć liczyłem również na wygraną Janowicza. Pozostaje jeden kupon w grze, a statystyki (jutro przy okazji typów i drugiego meczu tenisa, wrzucę na bloga) na razie prezentują się następująco:

SALDO: +100,7
SKUTECZNOŚĆ: 88,89% (8/9)
 
Do góry Bottom