>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Moje granie

Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Nie lubie tzw. betbuilder'w. Znajdziecie tutaj tylko proste zaklady na piłkę nożną, czasem tenis. w starym stylu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +272
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Niedziela 28/08/24

#1

Norwegia
Tromso (13) - Kristiansund (11) 0-0
Typ: X2
Stawka: 40j
@ 2.33 Betclic
Stan +53,2
Pierwsza propozycja i od razu pewnie wzbudzi trochę kontrowersji ale...
Tromso jest tutaj faworytem, ale kurs na zwycięstwo gospodarzy wynoszący 1,52 jest śmiesznie niskie. Oni nie mają za sobą dobrego sezonu, a jeszcze w czwartek rozegrali trudny mecz wyjazdowy w Finlandii i mimo wygranej nie prezentowali się jakoś nadzwyczajnie, a w przyszłym tygodniu rewanż w Lidze Konferencyjnej
Goście zanotowali w tym sezonie bilans 1-2-5 na wyjazdach, a jedyne zwycięstwo odnieśli w pierwszym meczu z Lillestrom. Tak przez kości czuje że czas na kolejne wyjazdowe punkty, wykorzystując zaangażowanie gospodarzy w grach pucharowych.

#2
Szwecja
Hacken (7) - Vasteras SK (16) 4-0
Typ: 1
@ 1.70 LVbet
Stawka: 80j
Stan +56
Hacken zmarnował prowadzenie 2-0 przeciwko Varnamo i zremisował 2-2 w zeszłym tygodniu. Wczesniej z Elfsborg od 3-2 do porażki 3-5, tracąc trzy bramki w doliczonym czasie gry !!!
W tygodniu załatwili sobie awans w pucharze wygrywając 6-2 z Dudelangen na wyjeździe.
Vasteras SK 1-1 z Goteborgiem w zeszłym tygodniu. Mimo remisu spadli na ostatnie miejsce. Przegrali tylko raz w ostatnich sześciu meczach ligowych, ale mimo to Hacken jest lepszą drużyną niż Vasteras i jeżeli myślą jeszcze o trzecim miejscu jak przed rokiem, powinni tutaj wygrać, choć chyba nie bez straty gola.

#3
Dania
FC Kopenhaga (2) - Aarhus (8) 3-2
Typ: BTtS - tak
@ 1.72 STS
Stawka: 70j
Stan +50,4
Typ: dokładny wynik 2-2
@ 16.00
Stawka: 10j
Stan -10
Ogółem +40,4

FCK rozpoczęło sezon dwoma czystymi kontami przeciwko Lyngby i Magpies z Gibraltaru w pucharach ale tym razem będzie miało większe wyzwanie.
Zespół AGF pokazał podczas premiery ofensywną taktykę przeciwko obrońcy tytułu FC Midtjylland zakończona jednym punktem.
„De Hvii'e” strzelił siedem goli w ostatnich trzech meczach przeciwko FCK.
Zapowiada się jak dla mnie fajna zabawa w strzelanie bramek.


Bardzo przyjemny wieczór i mam nadzieję że nie tylko ja się cieszę z wygranej.
Dzisiaj +149,6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2592
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Poniedziałek 29/07/24

#4
Dania
Brondby (6) - Vejle (11) 2-1
Typ: ah -1 Brondby
@ 1.68 Fortuna
Stawka: 100 j
Stan : 0
Wicemistrzowie Danii nowy sezon rozpoczęli tą samą grupą ludzi plus Patric Pentza. Daje to stabilność i zaufanie co widać było w meczu z Viborg kiedy trzy razy gonili wynik by w końcu zremisować 3-3. W pucharach 6-0 z FK Llapi więc można grać na 100%
Velje pożegnało przed sezonem dwa filary defensywy i widać to było w pierwszym meczu z nie tak silną ekipą Randers.
To co będzie się działo tutaj ?

#5
Norwegia 2
Valerengen (2) - Ranheim (9) 3-1
Typ:
ah-1 Valerengen
@ 1.69 Betclic
Stawka: 100 j
Stan + 69
Po nieco nieudanym początku sezonu Valerengen pewnie zmierza po swoje i nie wierzę w żadne niespodzianki tutaj.
6-1-0 w ostatnich siedmiu meczach.
Ranheim skutecznie spisał się w ostatnich trzech meczach, wygrywając z Songnal, Aalesund, Raufoss czyli z zespołami niżej notowanymi z którymi mieli obowiązek wygrywać. Na wyjazdach słabe 1-4-3.
Teraz poprzeczka będzie za wysoko

#6
Szwecja
AIK Solna (11) - GAIS (6) 0-1
Typ : 1
@ 1.88 LVbet
Stawka: 70 j
Stan -70
10 dni temu AIK zatrudnił Mikkjala Thomassena na stanowisko menadżera. Zaczął od porażki z GAIS na wyjeździe. Teraz pewnie po kilku treningach z zespołem będzie chciał wziąść rewanż.
GAIS jako beniaminek ciągle zaskakują, ale zdecydowanie na własnym boisku. Wyjazdy to już inna bajka.
Nowa miotła i mam nadzieję na nową twarz AIK, zasłużonego klubu szwedzkiego.


Dzisiaj w zasadzie neutralny dzień, choć po pierwszej połowie w Kopenhadze mogło być znacznie gorzej.
Generalnie dzisiaj stracona 1-na jednostka. :confused:
Ogólnie. +148,6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +424
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Wtorek 30/07/24

#7
Olimpiada
Argentyna (1) - Ukraina (2) 2-0
Typ: BTtS - Tak
@1.77 STS
Stawka: 70 j
Stan -70
Bardzo dziwna grupa, gdzie wszyscy mają po trzy punkty po dwóch kolejkach i zdarzyć się może jeszcze wszystko.
Argentyna ma jakość w zespole w postaci zawodników takich jak Rulli, Otamendi, Almada czy Julian Alvarez.
Ukraina skład oparty na graczach Szachtiara, Dynama Kijów (7 zawodników) reszta to słabsze kluby Ukraińskie.
Na papierze wychodzi Argentyna tyle że to U23 więc czasem młodość poniesie, zaszaleje, dlatego bez wskazania na zwycięzcę, obie ekipy strzelą gola.
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
#8
Piłka ręczna - Igrzyska Olimpijskie
Grupa A
Norwegia (2) - Korea Południowa (5)
Typ: ah +9,5 Korea
@2.05 LVbet
Stawka: 40
Stan +42
Mówiąc szczerze to bardzo rzadko typuje piłkę ręczną, ale ze to grupa Skandynawska to kilka słów napiszę.
Norwegia w meczu z odwiecznym rywalem Szwecja musiała doznać upokorzenia kiedy przegrała 28-34. Potem odbiły sobie to na drugim swoim wielkim rywalu Danii wygrywając 27-18. Teraz mają "łatwego" rywala Korea Południowa z którą w Pucharze Świata wygrały 10-ma bramkami. To jest pewnie odniesienie bukmacherów do linii handicapu. Jest tylko jedno ale, Norwegia grając ze słabszym rywalem, kiedy bezpiecznie prowadzą raczej nie dąży do wyższego zwycięstwa i końcówki grają zachowawczo.
Korea zadziwiła wygrywając z Niemkami 23-22 po świetnej grze swoich gwiazd Ryu i Kanga.
Co z tego kiedy zaraz potem wróciły na ziemię przegrywając że Słowenia 23-30.
Wygrać ten mecz może tylko jedna ekipa. Pytanie brzmi czy będzie jej się chciało grać do końca. Osobiście w to wątpię więc przy kursie >@2.0 na 9 bramek przewagi Korei spróbuję delikatnego zakładu tutaj
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2320
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Jak napisałem w opisie meczu Ukraina - Argentyna na papierze wychodzi wygrana Argentyny, więc powinienem przy tym zostać, a nie szukać kwadratowych jaj.
Jak to ktoś mądry powiedział, człowiek uczy się całe życie ;)

No dobrze to dzisiaj mam minus 28 j.
Ogólnie +120,6
 
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Środa 31/07/2024

#10
Liga Mistrzów - kwalifikacje
FC Midtjylland - US Santa Caloma
Typ: BTtS - Nie
@1.67 Fortuna
Stawka: 100 j
Stan 67
W pierwszym meczu FCM dominował całkowicie i nie było wątpliwości co do wyniku (3-0) i kwestii awansu. FCM ma kilku nowych zawodników, którzy normalnie jeszcze zgrywają się z zespołem lub nie mieszczą się w 11-ce meczowej. Tu pewnie dostaną swoją szansę, co nie znaczy że zespół będzie słabszy.
W pierwszym meczu Santa Coloma miała kilka rzutów rożnych i innych stałych fragmentów gry i to wszystko. Przy siłe fizycznej Duńczyków. Szczerze mówiąc nie wiem co tutaj mogłoby się wydarzyć żeby goście poważnie zagrozili bramce FCK, a co dopiero strzelili gola.

#11
Norwegia OBOS-ligen
Stabaek (8) - Sandnes (15) 3-0
Typ: ah+1 Sandnes
@2.22
Stawka 50 j
Stan 50
Stabaek bardzo chce wrócić do Eliteserien, ale robi wszystko aby to mu się nie udało. Gra strasznie nie równo, a co gorsza stracił aż 25 bramek w ostatnich 10 meczach. Ostatnio u siebie z Moss 1-4, więc jak im można zaufać.
Sandnes Ulf nie jest tak słaba ekipa jak sugeruje tabela. Dostali straszne lanie 0-8 od Valerengen w pierwszym meczu po letniej przerwie, ale potem wartościowy remis 1-1 z Bryne na wyjeździe. W lecie sprowadzili dwóch doświadczonych zawodników Olava Obyego i Serigne Mbaye. Gospodarze strasznie nierówni w swojej grze, a goście nie mają nic do stracenia. Mają dwa mecze zaległe i przynajmiej dwa punkty byłyby dla nich świetnym łupem.
Tutaj na pewno nie tak słabi jak sugerują kursy, więc spróbuję za połowę stawki zagrać ten handicap.


Troche za optymistycznie podszedłem do Sandnes, ale ogólnie dzień na nie wielkim plusie 17
Ogónie 137,6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +487
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
SIERPIEŃ
Czwartek. 1/08/2024​

# 1
Finlandia - Kakkonem grupa B
P-lirot Rauma (5) - Ilves 2 (8) 0-3
Typ: 1
@1.70. Betfan
Stawka 70
Stan 70

Gospodarze to bardzo solidna drużyna w tej lidze. Szczególnie na własnym boisku gdzie ma drugi wynik
Ostatnio co prawda przegrali u siebie 0-1 ale rywalem był liderujący zespół rezerw Inter Turku.
Ogólnie bardzo przekonujące 7-1-1 bramki 32-12 na własnym boisku.
Co prawda dzisiaj też mierzyć się będą z rezerwami klubu z Veikkaulliga, Ilves ale to trochę inna bajka. Po za tym wczoraj pierwsza drużyna grała rewanż w Lidze Konferencji na wyjeździe, więc tym razem żadnej pomocy ze strony kadry zawodniczej pierwszej drużyny nie będzie, a w tej lidze to się zdarza.
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
#2
Liga Konferencji - kwalifikacje
FL Llapi - Brondby 2-2
Typ: ah-1 Brondby
@1.83 Betfan
Stawka 70
Stan 70
Miałem tutaj dylemat.
Pierwsza myśl obie nie strzela gola, ale po chwili namysłu doszedłem do wniosku, że bezpieczniej zagrać na wygraną gości, którzy mimo zapowiadanego, trochę rezerwowego składu są dla mnie i tak mocniejsza ekipa pod każdym względem.
Zespół z Kosowa w pierwszym meczu nie oddał celnego strzału na bramkę Brondby.
Tutaj pewnie tak nie będzie, ale fizyczność i doświadczenie jest po stronie gości i to powinno wystarczyć aby odnieść wygraną.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1722533917149.png
Nowy miesiąc i już na początku mam wyzwanie. Odrobić to co dzisiaj się poszło...
No ale jak Brondby sobie samo strzela bramki to co ja mogę poradzić ;)
Dzień na 140
Ogółem 2,40

1722534343027.png
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Piątek 02/08/2024

#3
Dania – Superliga
AGF Aarhus (8) – Sonderjyske (9) 4-0
Typ: Aarhus
@ 1.60 STS
Stawka: 70
Stan 42

#4

Typ: dokładny wynik 1-0
@ 6.80 Betclic
Stawka: 10
Stan 10
Po dwóch meczach z faworytami ligi FCM i FCK Aarchus na pewno pokazał się z dobrej strony. Co prawda jeden punkt nie jest szczytem marzeń ale styl jaki pokazali musi budzić szacunek.
Beniaminek również zdobył jeden punkt w dwóch meczach ale z rywalami średniej klasy. Pokazał za to bardzo solidną defensywę.
Gospodarze w roli faworyta nie zawsze radzili sobie dobrze więc nie zdziwię się jak skończy się to jednobramkowej na wygranej gospodarzy.

1722625494903.png
Dzisiaj 32
Ogółem 29,6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +953
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Sobota 03/08/2024

#5
Dania, 1-st division. godzina 13.00
OB Odense (1) - Hvidovren IF (4) 2-0
Typ: Odense
@1.67 LVbet
Stawka: 70
Stan 46,90
Mecz dwóch spadkowiczów z Superligi. Dla OB automatyczny powrót do elity to priorytet. Kupili pomocnika Bonde z Viborg, utrzymali w składzie Kjerrumgaarda, Deedsona. Jak na razie 6 punktów w dwóch meczach i bramki 6-1. Po spadku uporządkowano zespół i postawiono jasny cel.
Hvidovren był najsłabsza ekipa ligi że stratą 12 punktów do Odense. W zeszłym roku grali jeszcze na licencji pół zawodowego klubu.
Pierwsze dwa mecze to cztery punkty. Nie stracili jeszcze gola, ale sami trafili tylko raz wygrywając że słabiutkim Koge.
Cztery razy grali ze sobą w zeszłym sezonie i bilans to 2-0-2 z tym, że w żadnym z tych męczy nie wygrywał gospodarz i tylko to może delikatnie martwić mnie tutaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +890
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
#6
Rumunia - 2 liga godz 10.00
Mioveni - Unirea Ungheni 0-0
Typ: Mioveni
@ 1.75 Fortuna
Stawka 60
Stan 60
Trudno coś wyrokować przed pierwsza kolejka ligowa, jednak tutaj mamy dużą różnicę doświadczenia i jakości.
Gospodarze grali już na najwyższym szczeblu w Rumunii, a w poprzednim sezonie przegrali baraż o awans z Botosani.
Teraz też są uważani za kandydata do czołowych miejsc. Goście to absolutny nowicjusz. Klub powstał w 2018 roku i w 2024 awansowała do II ligi zajmując 2 miejsce co dało playoff, gdzie sprawiła niespodziankę i wygrał z faworyzowana Gloria Bistrita.
Trochę ma nosa ale tutaj powinno być widać różnicę w jakości między tymi ekipami.

#7
Niemcy - 2 Bundesliga. godz 13.00
Hannover 96 - Regensburg 2-0
Typ: Hannover
@ 1.65 LVbet
Stawka : 80
Stan 52
Największym zmartwieniem gospodarzy jest stan murawy na Heinz von Heiden Arena po meczu Hamburg Sea Devil. Gospodarze nie mają kłopotów z przygotowaniami że składem. Po prostu jako jeden z pretendentów do walki o awans spokojnie czekają na przyjazd beniaminka. Goście będą mieli tutaj pod górkę i raczej o punktach mogą zapomnieć.

#8
Niemcy - Regionalliga zachód. godz 14.00
MSV Duisburg (6) - Turkspor Dortmund (11) 5-0
Typ: ah-1 Duisburg
@ 1.83 Betclic
Stawka: 80
Stan 66,40
MSV stoczyło się aż do ligi regionalnej. Kto by o tym pomyślał kilka lat temu ?
Nie mniej jednak raczej będzie to pobyt jedno sezonowy. To główny kandydat do awansu w oczach 12 spośród 18 trenerów zespołów tej ligi. Trudno się z tą opinią nie zgodzić tym bardziej że w pierwszym meczu pokonali na wyjeździe FC Gutersloh 1-0. Goście to beniaminek ligi i to już upoważnia do upatrywania mocnego faworyta w zespole Duisburga. W pierwszym meczu zespół Turkspor mimo wsparcia tureckiej społeczności kibiców zremisował u siebie z Wuppertalen co można uznać za dobry wynik zważywszy że rywal jest zaliczany do grona pretendentów do awansu. Tutaj jednak odbije się od twardej ściany.

#9
Dania Superliga godz.16.00
FC Midtjylland (7) - AaB Aalborg (6) 2-0
Typ: BTtS
@ 1.82 STS
Stawka 60
Stan 60
FCM potrzebuje wygranej, bo FCK już ma 6 punktów. Na pewno gospodarze mimo że będą myślami przy wtorkowym meczu w CL są w stanie tutaj wygrać, ale z drugiej strony defensywa gospodarzy nie wygląda w tej chwili na monolit, a przy ofensywnym stylu gry gości łatwo o stratę gola, więc opcja bramkowa wydaje mi się tutaj na MCH Arena prawdopodobna.

#10
Norwegia - OBOS ligen godz 16.00
Sandnes (15) - Asane (13) 0-3
Typ: Sandnes
@ 2.41 Betfan
Stawka: 50
Stan 50
W środę miałem nadzieję że Sandnes zawalczy o coś więcej niż porażkę w spotkaniu z Songnal, ale nawet handicap nie pomogł.
Być może zrobili jakieś własne kalkulacje co im się bardziej opłaca bo grali bardzo źle. Teraz już presją jest większa, a strata punktu tutaj może ich kosztować bardzo, bardzo wiele.
Jan napisałem w środę, gospodarze nie zasługują na tak niska pozycję w tabeli. Na papierze mają przyzwoita drużynę, ale coś nie trybi.
Asane nie marzy o niczym innym niż o zapewnieniu sobie bytu ligowego. Tak jest już drugi sezon z rzędu.
Mecz na styku, ale wyżej cenie gospodarzy, więc dam im kolejną szansę.

1722702436634.png

Dzisiaj 4,7
Ogólem 24,90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +487
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Niedziela 04/08/2024

#11
Szwecja Allsvenskan godz 14.00
Djurgarden (2) - Goeteborg (14) 1-1
Typ: Djurgarden
@1.65 Fortuna
Stawka: 80
Stan 80
Djurgardens zajmuje drugie miejsce w tabeli, cztery punkty za liderem Malmo, mając rozegrany jeden mecz mniej. Pięć zwycięstw, jeden remis i dwie porażki na własnym boisku.
Goteborg poniósł porażkę u siebie z Brommapojkarną w zeszłym tygodniu 3-4 Przegrana 3-4 wcześniej remis 1-1 z Vasteras. Nowy menedżer Stefan Billborn ma jeszcze wiele do zrobienia.
Djurgardens są faworytami tym bardziej że po niedawnej porażce Malmo z Syriusz otwiera się ponownie szansa na zloto. Mimo meczów w środku tygodnia stawiam tutaj na gospodarzy.

#12
Polska - Ekstraklasa godz 14.45
Motor Lublin (13) - Korona Kielce (18) 1-1
Typ: ah+0 Motor
@1.75 Betclic
Stawka: 80
Stan
Podoba mi się to w jaki sposób jest zarządzany Motor. Spokojna, długofalową wizja właściciela klubu daje swoje rezultaty. Zespól jest ciągle wzmacniany i to nie o jakieś wielkie nazwiska, tylko o solidnych rzemieślników.
Korona natomiast to zupełnie odmienna sytuacja. Wielkomocarstwowe marzenia działaczy ni jak mają się do rzeczywistości. Konflikty w zespole i irracjonalne decyzja o zmianie szkoleniowca po dwóch kolejkach bez punktów i bramki w meczach z Pogonią i Legią.
To ja się zapytam tych panów działaczy.
Liczyliście na komplet punktów ?
Gospodarze na własnym obiekcie będą trudni do pokonania nawet dla "wielkich" naszej ligi, a co dopiero dla Korony.

#13
Szwecja - Superettan godz 15.00
Trelleborg (10) - Landskrona (1) 1-3
Typ: Landskrona
Kurs: @2.12. Betfan
Stawka: 60
Stan 67,2
Przed wznowieniem rozgrywek po krótkiej letniej przerwie Landskrona miała 9 punktów przewagi nad kolejną ekipa, ale po fatalnym wznowieniu rozgrywek gdzie w dwóch meczach z zespołami z dołu tabeli zdobyli tylko jeden punkt teraz to już tylko 5 punktów.
Gospodarze jak grali fatalnie tak grają. Dwa punkty w czterech meczach.
Wierzę w odrodzenie gości tutaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +424
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
#14
Niemcy 2 Bundesliga godz 13.30
Furth - Munster 3-1
Typ: Furth
@ 1.83
Stawka: 75
Stan 63,75
W pewnym momencie realną możliwością dla Greuther Furth był awans, ale pod koniec coś poszło nie tak i zakończyli sezon z 13 punktami straty do baraży o awans. Tylko dwie drużyny zdobyły więcej punktów niż Greuther Furth (34) u siebie w zeszłym sezonie.
Beniaminek Preussen Munster ma przed sobą trudny mecz otwarcia. Osobiście uważam że będą walczyć o utrzymanie, a tutaj będą mieli problemy z drużyną, która zazwyczaj jest silna u siebie.

#15
Dania - Superliga godz 16.00
FC Kopenhaga (2) - Randers (1) 1-1
Typ : BTtS
@ 1.67
Stawka 65
Stan 43,55
#16

Typ: dokładny wynik 2-2
@ 15
Stawka: 10
Stan 10
FCK wygrało cztery mecze od początku nowego sezonu. Dwa w lidze i dwa w Europie, ale tak naprawdę tylko w meczu przeciwko AGF musieli się wysilać i ten występ wykazał że warto porozmawiać defensywie bo wygląda bardzo niestabilnie.
Randers sprowadził latem kilku ofensywnych graczy, co od razu widać w ich grze.
„Konie” mogą w tym sezonie popsuć nastrój wielu.
Dodatkowo biorąc pod uwagę liczne nieobecności w tym meczu w zespole FCK myślę że pachnie tutaj niespodzianką.
Dla zabawy też zakład na dokładny wynik.
2-2 na Parken Stadium.

#17
Norwegia - Eliteserien godz 17.00
Rosenborg (11) - Tromso (10) 1-0
Typ: Rosenborg
@ 2.10 Fuksiarz.pl
Stawka 60
Stan 66
Kto by pomyślał że po połowie sezonu Rosenborg będzie miał jeden punkt przewagi nad... strefa spadkową i w zasadzie walczy o przeżycie. Na szczęście ma dwa mecze mniej niż inne ekipy ligi.
Poprzedni miesiąc to zwycięstwa 2-1 nad Odd, ale w dwóch kolejnych meczach zdobyli tylko jeden punkt po porażce 1-4 z Sarpsborg i 2-2 z Fredrikstad. Bardzo źle wygląda defensywa.
29 bramek straconych w 15 meczach.
Tromso cztery punkty w dwóch ostatnich meczach z Kristiansund i Stromsgodset.
W środku tygodnia wyeliminowali po ciężkim meczu fiński KUPS i awansowali dalej gdzie czeka na nich Kilmarnock.
Tromso nie ma tak szerokiej kadry, żeby móc rotować składem, a to będzie raczej konieczne.
Gdyby nie zaangażowanie gości w pucharach to bym to odpuścił a tak delikatnie na Rosenborg.

#18
Norwegia - Eliteserien godz 17.00
Stromsgodset (8) - Bran Bergen (3) 2-3
Typ: Bran
@ 2.07 LVbet
Stawka: 60
Stan 64,2
Pięć miejsc różnicy w górnej połowie tabeli może sugerować wyrównany poziom obu zespołów, ale nic bardziej mylnego. 11 punktów różnicy już bardziej odzwierciedla możliwości tych ekip.
Stromsgodset jest w ślepym zaułku. Nie wygrali od sześciu ostatnich meczy przegrywają trzy z rzędu. Brann w środku tygodnia awansował w pucharach eliminując Go Ahead Eagles. Teraz czeka St.Mirren.
Gospodarze strzelili najmniej bramek w lidze (16) co nie wróży nic dobrego przeciwko solidnej defensywie gości. Kreshnik Krasniqi jest kontuzjowany i to też jest problem.
Bran w lidze 1-3-1 w ostatnich meczach, co powoduje że zostali nieco w tyle w meczu w walce o złoto, więc chyba mimo walki w Europie spróbuja tutaj sięgnąć po trzy punkty.

1722798818765.png
Bardzo przyjemny dzień :)
Dzisiaj 213,2
Ogólem 238,10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1309
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Poniedziałek 05/08/24

#19
Dania Superliga godz. 19.00
Velje (12) - FC Nordsjaelland (5) 0-1
Typ: FC Nordsjaelland
@ 1.63 Fuksiarz.pl
Stawka: 80
Stan 50,40
Obie drużyny pokazały dobrą taktykę ofensywną w pierwszych dwóch meczach, a zwłaszcza ostatni występ Vejle przeciwko Brøndby świadczy o postępie drużyny w ofensywie.
Obrona Vejle wygląda jednak słabiej niż w zeszłym sezonie i dlatego jak zwykle kończy się niewielką porażką jednym golem.

1722884449517.png
Dzisiaj 50,4
Ogółem 288,5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2097
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Wtorek 06/08/24
#20
Liga Mistrzów - kwalifikacje godz 19.00
FC Midtjylland - Ferencvaros 2-0
Typ: FCM
@ 1.88
Kurs: LVbet
Stawka: 70
Stan 61,60
Mistrzowie Danii mają siedem punktów po trzech kolejkach ligowych. Grają tak jak przyzwyczaili swoich kibiców przez ostatnie lata, czyli bardzo solidna defensywa i skuteczna linia ataku. Dodatkowo stałe fragmenty gry to ich atut. Nie wspomnę o szerokiej i wartościowej ławce rezerwowych, gdzie na przykład siedział ostatnio Simsir. Po Copa America w końcu gotowy do gry będzie pomocnik Martinez, do tego jeszcze Buksa Castillo i Osorio byli oszczędzani w ostatnim meczu przeciwko Aalborg (2-0) grając tylko 60 minut. Ferencvaros w lidze zagrał jeden mecz, wygrywając z Kacskemeti, ale tak naprawdę w domowej lidze goście nie mają konkurencji o czym świadczy 16 punktów przewagi na koniec sezonu, co powoduje że nie znają tak naprawdę uczucia wielkiej presji ze strony rywala, a tutaj ona będzie od pierwszej minuty. Barnabas Varga nie zagra dla gości po kontuzji na ME i trudno go bedzie zastąpić.
Generalnie nie przepadam za ligą Węgierską postrzegając ją niżej niż ligę Danii czy nawet naszą Ekstraklasę.
Będę zdziwiony jeżeli gospodarze nie będą w stanie zapewnić sobie tutaj na MCH Arena w Hernik przynajmiej minimalnej zaliczki przed rewanżem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +532
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
#21
Liga Europy - kwalifikacje (ścieżka mistrzowska) godz. 19.00
Petrocub - TNS 1-0
Typ: Petrocub
@ 1.64 Betclic
Stawka: 80
Stan 51,20
Czegoś tutaj nie rozumie. Mołdawski Petrocub przegrała 2-1 z APOEL w ćwierćfinale kwalifikacji CL pokazując dobrą piłkę nożną.
Był wcześniej niepokonany w ośmiu z ostatnich 10 meczów we wszystkich rozgrywkach. Ma też 11 meczy z rzędu bez porażki na własnym boisku, wliczając w to APOEL (1-1).
TNS przegrało 7-1 z Ferencvaros w kwalifikacjach CL. Nie wygrali w czterech z ostatnich pięciu meczów na wyjeździe i mamy przyzwoity kurs na wygrana gospodarzy.
Wyżej cenię Mołdawian od Walijczyków i jak dla mnie to gospodarze tutaj powinni wygraćten mecz i nie dziwię się jeżeli nawet więcej niż jedna bramką.

#22
Liga Mistrzów - kwalifikacje godz. 20.00
Dynamo Kijów - FC Rangers 1-1
Typ : Dynamo
@ 2.13 Betclic
Stawka: 70
Stan
70
Ukraińcy w pierwszym meczu roznieśli w Lublinie Partyzan Belgrad 6-2, a potem dołozyli jeszcze 3-0 w Belgradzie. Ich gra była chwilami perfekcyjna. Ostatnie 10 meczy we wszystkich rozgrywkach to 6-2-2, a porazki jeszcze w lidze z Szachtarem i w meczu towarzyskim z Union Berlin.
W sobotę ogladałem mecz Hearts - Rangers i mówiąc szczerze zespół z Glasgow rozczarował. Nie tworzył wielu sytuacji, a wręcz przeciwnie to ekipa z Edynburga była bliższa strzelenia gola. Wiele szumu wokół klubu, piłkarzy, ale zespól nie wygląda imponująco. Tym bardziej w porównaniu z tym co widziałem w pierwszym meczu z Partizanem w wykonaniu zespołu z Kijowa.


#23
Piłka ręczna -
Olimpiada
Norwegia - Brazylia godz 21.30 32-15
Typ: Brazylia poniżej 22,5 bramki
@ 1.68 Betclik
Stawka 80
Stan 54,4
Norwegia radzi sobie coraz lepiej po początkowej porażce ze Szwecją na igrzyskach olimpijskich. Tutaj passa czterech zwycięstw z rzędu zostanie przedłużona. Norwegia bazuje przede wszystkim na solidnej obronie i bramkarce. Wszystkie mecze kontrolowały po za tym pierwszym. Tylko Szwecja strzeliła więcej niż 22 gole, a Brazylia nie zbliża się nawet do poziomu Szwedek. Brazylijki grają dość wolna piłkę więc nie powinno to stanowić problemu dla Norweżek.
Linia jak najbardziej do przyjęcia.

1723003472913.png

Dzisiaj: 97,2
Ogólnie: 385,7
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +532
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Środa 07/08/24
#24
Liga Europy - kwalifikacje godz 19.00
FC Kopenhaga - Banik Ostrawa 1-0
Typ: Kopenhaga ah-1
@ 1.82 Betclic
Stawka: 90
Stan 0
Mimo, że zespół że stolicy Danii jeszcze nie jest w pełni zgrany, ukształtowany, w nowym sezonie. To jest dla mnie tutaj mocnym faworytem. Pięć męczy od rozpoczęcia nowego sezonu to bilans 4-1-0 bramki 14-4. Co prawda 8 z tych goli to potyczka z Magpies ale ofensywa budzi szacunek. W ostatnim zremisowanym 1-1 meczu z Randers ilość sytuacji do zdobycia bramki była ogromna i tylko tajemnicą zawodników FCK pozostaje dlaczego mecz zakończył się remisem.
Banik 4 miejsce w zeszłorocznej czeskiej 1 lidze, ale straciła 38 punktów do pierwszego miejsca, a to świadczy o różnicy jaka dzieli ich od czołówki ligi. Teraz, po dwóch kolejkach Czeskiej ligi ma 3 punkty, a ostatni mecz ligowy przełożyli. Pokonali też Armeński Urartu w dwu meczu 7-1. Swoją grę ofensywna opierają na dwóch Nigeryjczykach Tanko i Adediran, ale przy agresywności Duńczyków raczej wielkiego pożytku z nich tutaj nie będzie. David Lischka jest kontuzjowany.
Wygraną gospodarzy to minimum tego co się powinno tutaj wydarzyć.

#25
Liga Mistrzów kwalifikacje godz 20.45
Jagiellonia - Bodo/Glimt
Typ: Jagiellonia ah+0
@ 2.20 Betclic
Stawka: 60
Stan 60
Pierwszy z dwóch pojedynków polsko - skandynawskich i jak w przypadku Legii mam dość mocne przekonanie że nie sprosta Brondby to tutaj zgoła odmienne przeczucia.
Jagiellonia ma olbrzymią ochotę do gry ofensywnej, co jest akurat tutaj zaletą bo Bodo nie jest przyzwyczajone w lidze norweskiej żeby ktoś grał przeciwko nim ofensywna piłkę. Oni najlepiej czują się kiedy mają ją w swoim posiadaniu i po kontrolą. W przeciwnym razie czasem nie potrafią się odnaleźć. Najlepszym przykładem jest porażka z ostatnim Sandefjord czy nie najsilniejszym Ham Kam, zespołami które nic sobie nie robiły że grają z mistrzami Norwegia. Po prostu zaatakowały i przyniosło to rezultaty. Jagiellonia powinna zrobić to samo, a będe spokojny o końcowy wynik.
Trochę tutaj nie rozumiem co kieruje rynkiem ustawiając Norwegów jako faworyta tego meczu, więc po prostu zagram to tak jak czuje.
Jaga tego meczu nie przegra.

#26
Liga Mistrzów – kwalifikacje godz 19.00
Slavia Praga – Royale Union SG 3-1
Typ: Royale ah+0
@ 2.95 Betclic
Stawka: 40
Stan 40
Jak mi racjonalnie ktoś wytłumaczy dlaczego tutaj zespół z Czech jest tak bardzo faworyzowany to będę wdzięczny. W lidze w trzech meczach 7 punktów, ale liga naszych południowych sąsiadów nie jest jakaś bardzo silna. Liczą się trzy zespoły, a reszta jest tłem. Po za tym lista nieobecnych zawodników ciągle się wydłuża. Stepan Chaloupek, Petr Sevcik, Tomas Vlcek kontuzjowani. Tomas Holes zawieszony za kartki. Belgowie zaczęli od remisu z beniaminkiem Dender, a potem wygrali z Beerschot VA. Nie mają wielkich problemów w zespole tym bardziej, ze latem sprowadzili kilku zawodników z Anan Khalaili na czele, który ich kosztował 5 milionów euro z Macabi Haifa. Jak dla mnie mecz na remis, więc spróbuje delikatnie na gości.

#27
Liga Konferencji - kwalifikacje godz. 19.00
Hacken – Paidee 6-1
Typ: Hacken ah-2,5
@1,73 Betclic
Stawka: 70
Stan 51,10
Hacken nie grał w lidze w weekend, nie ma też meczu w następny, więc może się całkowicie skupić na tym spotkaniu.
To bardzo ofensywna drużyna, grająca bezkompromisowo o czym przekonali się już ich rywale w kwalifikacjach LK.
(6-1 i 6-2 z Dudelange) Paide to Estoński klub który wyeliminował Stjarnar w poprzedniej rundzie (1-2 i 4-0), ale daleko im do jakości Szwedów. Jeszcze jedna rzecz przemawiająca za Szwedami. Na Bravida Arena gramy na sztucznej trawie, przy szybkiej grze gospodarzy jest to kolejny plus po ich stronie.
Dawno nie grałem tak wysokich handicapów ale myslę że tutaj to jest usprawiedliwione.

1723088336691.png

Dzisiaj: 48,90
Ogółem: 336,80
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1171
Ciapekzk 28,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Czwartek 08/08/24



#28
Liga Konferncji godz 19.00
Brondby Kopenhaga - Legia Warszawa 2-3
Typ: Brondby
@ 1.90 STS
Stawka: 70
Stan 70
Brondby rozpoczęło nowy sezon ligowy od zdobycia 7 punktów w trzech meczach. W każdym z nich Brondby pokazało konsekwencje w dążenie do celu. Z Viborg (3-3) trzy razy gonili wynik. Z Vejle (2-1) przegrywali do przerwy 0-1.
Dopiero z Lyngby (2-0) mieli wszystko poukładane od początku i po 25 minutach było po meczu. Zupełne inne odczucia mam co do Legii. To co pokazała w meczu z Piastem to pokaz chaotyczności,nonszalancji. Defensywa wyglądała strasznie. Pozwalała robić zawodnikom Piasta to co chcieli, nawet we własnej szesnastce. Każdy stały fragment gry uruchamiał dzwonek alarmowy. Nie radziła sobie z presingiem rywala, a to przecież główna broń Duńczyków.
Brondby żywi się że stałych fragmentów. Fizycznością i pressingiem góruje nad większością zespołów w Danii.
Nie wiem co tutaj musiałoby się wydarzyć żeby Legia nie przegrała. Posunę się dalej, żeby przywiozła wynik dający nadzieję w rewanżu.
Ale to oczywiście moje własne obserwacje, a jak wiadomo piłka nożna jest nieprzewidywalna...
Czasem
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom