>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Moja taktyka 4 kroki do 1000 zł

R 0

rogerio

Użytkownik
Powiem szczerze żę taktyka godna zwrócenia uwagi , bo dużo się nie ryzykuje a można dużo wygrać , oczywiście jest to trudne ale możliwe!!!!!!!!TRZYMAM KCUKI
PROPONUJE ULEPSZONĄ WERSJE TEGO SYSTEMU -PO CO GRAĆ ODDZIELNIE TE KUPONY NIE MOŻNA TE MECZE3 ZAGRAĆ NA JEDNYM KUPONIE A WTEDY WYGRANA JEST O WIELE WIĘKSZA BO 3,5*3,5*3,5*3,5*10ZŁ= 1500ZŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Rogerio &gt;&gt;&gt; życzę Ci , aby kiedyś doszedł do typerskiego poziomu pozwalającego Ci trafiać 2 z 4 granych zakładów ako 3.5 .
Bo mając już wtedy taką skuteczność , możesz grać system 2z4=6 i przy wejściu 2 bloków , ako wygranego zakładu to 3.5x3.5=12,25j. a więc zysk netto 104.16% od wsadu...
I jest to znacznie więcej , niż przy grze 4 singlowymi kuponami z ako 3.5 każdy i przy tej samej skuteczności 2z4 , bo tu zysk to 75% .
Pzdr.
edi8
 
P 13

pitman

Użytkownik
PROPONUJE ULEPSZONĄ WERSJE TEGO SYSTEMU -PO CO GRAĆ ODDZIELNIE TE KUPONY NIE MOŻNA TE MECZE3 ZAGRAĆ NA JEDNYM KUPONIE A WTEDY WYGRANA JEST O WIELE WIĘKSZA BO 3,5*3,5*3,5*3,5*10ZŁ= 1500ZŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Macio2521 wygrałby tyle samo tylko, że na trzecim progu odłożył z wygranej 22,5.
 
E 1

ercus

Użytkownik
Gralem juz tak kilka razy doszedlem do max 3 etapu i klapa bankrut;) Slyszalem juz o tym sposobie od dawna i to faktycznie nie mozna nazwac systemem tylko sposobem..Tutaj liczy sie wysoka skutecznosc ,ale z drugiej strony z malego wkladu przy odrobinie szczescie mozna sie niezle wzbogacic.
 
macio2521 3

macio2521

Użytkownik
Daje tutaj moje typy na Sobotę z analizą.
1. Anderlecht vs. GB Antwerp : W ostatnich 10 spotkaniach tych drużyn Anderlecht wygrał 10 razy ponadto ich obecna passa to 1-3-3-3-3-3 . Co Do zespołu gości to nie mają szans by wygrać, świadczy nawet o tym ich passa 1-0-1-1-0-1.
Myślę że to pewniaczek na jutro.
TYP 1 KURS 1.30

2. Naval F. vs. FC Porto : Pierwsza kolejka ligi portugalskiej. Po zdobyciu pucharu Portugalii Porto będzie bardzo mocni psychicznie na początku ligi. W starciu tych drużyn to Porto wygrało 5 razy ( raz wygrało Naval w 2008 roku ). Poza tym wygrane Porto z takimi zespołami jak Bordeaux (2:1), Ajax ( 1:0), PSG (1:0) jeszcze bardziej przemawiają za PORTO.
TYP 2 KURS 1,42
3. Torreon vs. Chiapa : 3 pierwsze mecze w lidze Torreon wygrało kolejno 4:0; 3:0; 5:0 i jest najsilniejszym zespołem w lidze meksykańskiej obecnego zespołu i nic nie zapowiada by i ten mecz przegrali i to na własnym boisku.
TYP 1 KURS 1,5
4. St.Liege vs. Lokeren : St.Liege dużo lepiej zaczęło sezon niż Lokeren i w ostatnich 7 spotkaniach tych zespołów gospodarz był górą wiec tym razem powinno być podobnie.
TYP 1 KURS 1,48
Łączny kurs spotkań to 4,09
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Może byś podsumował wczorajsze kupony, aby pokazać wszystkim, że taka gra nie ma sensu. Oczywiście jeżeli chcesz tak grać to życzę szczęścia.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
etysz i pablito22sc o jakiej kasie mówicie, 10 , 25 zł ? no ja wiem dla niektórych to kwota wielka, jak wy pewnie puszczacie za 2 no już max 3 zł. Ale żeby coś ugrać trzeba zainwestować, a 25 zł to nie majątek i nie będę płakał. Nawet jak przy 3 kroku wtopiłbym np. ponad 200 zł to pamiętaj że włożyłem tylko w to 25 zł.
Z resztą co tu gadać, pokażcie jak wy typujecie i za ile a wtedy możemy pogadać.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Ja na sucho grałem AKO&gt;6.99 ułożyłem sobie progresje i byłem max. niecałe 20zł na minusie i wkońcu przy 7 progu kupon wszedł, i +55zł (YIELD ponad +100%). Natomiast takie granie na AKO 3,50 raczej nie ma co liczyć, że raz na 99 typów trafi się złota seria 3x z rzędu. No ale próbuj(cie).
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
etysz i pablito22sc o jakiej kasie mówicie, 10 , 25 zł ? no ja wiem dla niektórych to kwota wielka, jak wy pewnie puszczacie za 2 no już max 3 zł. Ale żeby coś ugrać trzeba zainwestować, a 25 zł to nie majątek i nie będę płakał. Nawet jak przy 3 kroku wtopiłbym np. ponad 200 zł to pamiętaj że włożyłem tylko w to 25 zł.
Z resztą co tu gadać, pokażcie jak wy typujecie i za ile a wtedy możemy pogadać.
OK
Jutro robie skany kuponów które nie-wlazły bo te co siadły to już ich nie mam stawki to 100 -500zł wiec wyluzuj za mniej nie opłaca mi sie chodzić to fortuny ????
25zł to żadna kwota ale *4 nieudane kupony to troche jest nie lepiej zainwestować 100zł na ako 2 i cieszyć sie z wygranej
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
25zł to żadna kwota ale *4 nieudane kupony to troche jest nie lepiej zainwestować 100zł na ako 2 i cieszyć sie z wygranej
Racje Ci tu przyznam, sam tak gram że kurs 1,70 do 2,0 za większą sumę. Najczęściej są to duble.
Ale nie szkodzi spróbować taki sposób gry, przecież nikt nie każe Ci grać go ciągle, ja na przykład jak przegram to raczej odpuszczę bo przede wszystkim stawiam spróbować ten sposób a nie dorobić się fortuny, a miałem grosze na zbyciu to płakać po nich nie będę, a może się poszczęści i coś ugram.
 
A 85

aksior

Użytkownik
metoda gry wg mnie dobra, ale za dużo poziomów ;-) Od tych 2 dni gram sobie wzorując się na tej metodzie ale mniejszym kapitałem początkowym i tylko 2 progi.
Ako jakie staram się trafić jest w przedziale 3,0-3,50 zł.
Stawka startowa 20 zł.
np. 20 * 3,30 = 66 zł * 3.30 = 217 zł
po co być pazernym ????
generalnie na 7 prób online 3 razy doszedłem do końca 2 progu ????
czyli jak łatwo jest wyliczyć jestem na plusie!.
Obecnie testuję tego rodzaju grę na powyżej/poniżej oraz na remisy. Bowiem ciężko jest fajne ako uzbierać z meczy 1,3-1,5 które często zawodzą.
metodą ta bawię się od 2 dni i może ten + to przypadek, ale myślę że można byłoby zebrać znaczne siły personalne w temacie, speców od remisów i poniżej/powyżej i cos wytargać od buków. żeby zdobyć ako w granicy 3,30-3,50 wystarczy 2 mecze poniżej/powyżej + jakiś w miare pewny z podpórką. To samo dotyczy remisu+ jakiś w maire pewny mecz z podpórką.
Prawdopodobieństwo trafienia jest dosyć duże.
Zaznaczam że wkład startowy wynosi 20 zł. A zdobywamy powyżej 200. czyli żeby być na plusie musimy trafić 1 na 10 kuponów. +- w tej okolicy--&gt; zależnie od kursów.
Myślę że temat ciekawy i warty analizy oraz gdybania.
 
Z 1

zolw123

Użytkownik
Jak nikt nie chce być pazerny to grać tylko na podwojenie. Ako 2 myślę że każdy łatwo zrobi ? ????
Przy AKO 2 wystarczy 4x1.20 albo 7-8x1.10 albo 1.3x3 ????
 
M 3

molq

Użytkownik
Tez zalezy czy ktos bedzie sie przejmowal strata np zarobionych na 3 poziomie 120 zl czy bedzie rozpatrywal to w kwestii wlozonych 10 zl ???? i dostac bialej goraczki :p
Tez kiedys sie tak chcialem bawic, ale dojsc np do 300 zl i zainwestowac w kolejny poziom i przerypac hmmm to tak troche kijowo ;p Pazernosc wtedy wychodzi i jest pokazana jak na dloni w postaci wtopionych kuponow ???? To juz lepiej starac sie zyskac 100 zl dziennie co daje ladna sumke na miecha, ale to tez sie trzeba napracowac ????
 
macio2521 3

macio2521

Użytkownik
Tylko że możemy też zrobić tak z ZABEZPIECZANIEM żę np. wygraną 100 zł rozbić na 2 kupony po 50 zł i nawet jak nam jeden nie wejdzie to i tak jesteśmy na +
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Szczerze powiedziawszy nie jest to zly pomysl, jeśli by grać np. teraz gdy jest US Open , czy tak samo jak jest RG czy też AO ????

Tenis prościej trafić ???? A kursy 1.50
 
niesmak_1984 0

niesmak_1984

Użytkownik
bo prawdopodobieństwo jest 1/2 a nie 1/3 jak w przypadku 1X2
Tak jak under over , Strzeli nie strzeli itp z piłki .. Uzasadnienie 1 klasa a i zapomniałem kursy 1.50 ?? co ma do tego ten kurs 1,50???
▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌
▌╔══╗▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌
▌║╔╗║╔══╗╔══╗▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌
▌║║╚╝╚╗╔╝╚╗╔╝▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌╔═══╗▌▌▌▌
▌║╚═╗▌║║▌▌║║╔═══╗▌▌▌▌▌▌╚╗╔╗║▌▌▌▌
▌╚═╗║▌║║▌▌║║╚╗╔╗║╔═════╗║║║║▌▌▌▌
▌╔╗║║▌║║▌▌║║▌║╚╝║╚╗╔══╗║║╚╝╚╗▌▌▌
▌║╚╝║▌║╚══╝║▌║╔═╝▌║║╔╗╚╝║╔═╗║▌▌▌
▌╚══╝▌╚════╝╔╝╚╗▌▌║╚╝║▌╔╝╚╗║║▌▌▌
▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌╚══╝▌▌║╔╗║▌╚══╝║║▌▌▌
▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌║║╚╝╔╗▌▌╔╝╚╗▌▌
▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌╔╝╚══╝║▌▌╚══╝▌▌
▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌╚═════╝▌▌▌▌▌▌▌▌
▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌​
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Tak jak under over , Strzeli nie strzeli itp z piłki .. Uzasadnienie 1 klasa a i zapomniałem kursy 1.50 ?? co ma do tego ten kurs 1,50???
▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌
▌╔══╗▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌
▌║╔╗║╔══╗╔══╗▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌
▌║║╚╝╚╗╔╝╚╗╔╝▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌╔═══╗▌▌▌▌
▌║╚═╗▌║║▌▌║║╔═══╗▌▌▌▌▌▌╚╗╔╗║▌▌▌▌
▌╚═╗║▌║║▌▌║║╚╗╔╗║╔═════╗║║║║▌▌▌▌
▌╔╗║║▌║║▌▌║║▌║╚╝║╚╗╔══╗║║╚╝╚╗▌▌▌
▌║╚╝║▌║╚══╝║▌║╔═╝▌║║╔╗╚╝║╔═╗║▌▌▌
▌╚══╝▌╚════╝╔╝╚╗▌▌║╚╝║▌╔╝╚╗║║▌▌▌
▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌╚══╝▌▌║╔╗║▌╚══╝║║▌▌▌
▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌║║╚╝╔╗▌▌╔╝╚╗▌▌
▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌╔╝╚══╝║▌▌╚══╝▌▌
▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌╚═════╝▌▌▌▌▌▌▌▌
▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌​
nie nam pojecia o co mu chodzi z kursem 1,5 ale to że łatwiej trafić tenis odczytałem w stosunku do 1X2, bo tak jak piszesz np. do u/o wychodzi na to samo
 
Do góry Bottom