>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Moja taktyka 4 kroki do 1000 zł

ja28 92

ja28

Użytkownik
bo prawdopodobieństwo jest 1/2 a nie 1/3 jak w przypadku 1X2
A kto Ci każe grać 1X2 możesz grać 1X-2, lub 1-X2 i też masz zakład dwudrogowy, co wcale nie oznacza że prawdopodobieństwo jest 50%-50%.
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
nikt Ci nie każe, pytał to mu dopisałem co miał prawdopodobnie na myśli miki9971
Ps: 1-X2 lub 1X-2 prawdopodobieństwo jest 50/50 ???? i nie ma znaczenia czy to Barcelona, MU czy R. Nadal przeciwko outsiderowi i czy bukmacher wystawił na nich kurs 1,01
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
nikt Ci nie każe, pytał to mu dopisałem co miał prawdopodobnie na myśli miki9971
Ps: 1-X2 lub 1X-2 prawdopodobieństwo jest 50/50 ???? i nie ma znaczenia czy to Barcelona, MU czy R. Nadal przeciwko outsiderowi i czy bukmacher wystawił na nich kurs 1,01
Właściwie idąc twoim (niezbyt sensownym jednak) tokiem rozumowania, to powinno być 1x- 2 66%-34% i 1-2x 34%-66% ...

Czyli stawiając że MU czy Barcelona przegra u siebie masz 66% szans ???? A figa !:razz:
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Właściwie idąc twoim (niezbyt sensownym jednak) tokiem rozumowania, to powinno być 1x- 2 66%-34% i 1-2x 34%-66% ...
Czyli stawiając że MU czy Barcelona przegra u siebie masz 66% szans ???? A figa !:razz:
hehe człowieku przeczytaj jeszcze raz uważnie ( a nie niezbyt uważnie), 50% a nie 66%
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Napisał niesmak_1984 -&gt;
Tenis prościej trafić - a niby czemu //uzasadnij// .
Napisał kowal1980 -&gt;
bo prawdopodobieństwo jest 1/2 a nie 1/3 jak w przypadku 1X2
Kowal1980, skąd takie dane wziąłeś, że każda z drużyn w p. nożnej ma 33% szans na wygraną? A w tenisie zawodnik 50%...
Jeśli tak szacujesz szanse to obstawiaj wszystkie kursy w p. nożnej (1x2) powyżej 10.0, powinieneś mieć 33 trafień na 100. Przy takich kursach i 33% skuteczności będziesz milionerem...
Na wcześniejsze pytanie nie odpowiedziałeś, obstawiasz kursy poniżej 2.0 w tenisie na wygraną zawodnika? Napisałeś, ze nie grasz 1.01; a 1.02 już obstawiasz?
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
szanse na trafienie przy 1X2 sa jak 1/3 a w tenisie jak 1/2 czyli odpowiednio 33% i 50% nie interesuja mnie kursy w tym momencie, chodzi o sam fakt iz takie jest rozłożenie, tylko tyle i nie ma znaczenia czy jest to 1,02 czy 10,00, bo kurs jaki ustala bukmacher to juz inna historia.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Wytłumaczę najprościej jak umiem - idąc tokiem twojego rozumowania (1x-2 = 50/50) można wysnuć wniosek że stawiając dokładny wynik np. 7-0 masz szansę 50% trafić bo są tylko 2 opcje : &quot;7-0&quot; i &quot;wynik inny niż 7-0&quot;. A że kur będzie wysoki to sugeruje tak stawiać :p
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Wytłumaczę najprościej jak umiem - idąc tokiem twojego rozumowania (1x-2 = 50/50) można wysnuć wniosek że stawiając dokładny wynik np. 7-0 masz szansę 50% trafić bo są tylko 2 opcje : &quot;7-0&quot; i &quot;wynik inny niż 7-0&quot;. A że kur będzie wysoki to sugeruje tak stawiać :p
hehe grubo koleś :grin: a opcji 6-0 nie ma czy się nie liczy? :grin:
dobra nieważne niech będzie:grin::grin:
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Men... Nie wiem czemu sie tak do niego przyczypiliscie... On mowi po prostu o rachunku prawdopodobienstwa zdarzenia sie losowewgo wyniki meczu. On przyrownal np monete do kostki szesciennej - w monecie mamy orla i reszke, czyli 50 % na kazda, w kostce jest akurat 6 opcji, tak wiec prawdopodobienstwo zdarzenia sie, ktorejs z nich jest rowne 1/6 - 16%. On nie patrzyl na to, czy gra Brazylia vs Kenia w siatkowke, czy Brazylia vs Hiszpania w pilke nozna. Zwrocil uwage na to, ze jezeli faworyt meczu pilkarskiego bedzie zawodzil, to moze rowniez znaczyc zremisowanie meczu, a jezeli tenisista bedzie zawodzil, to nie dojdzie do remisu i liczy na to, ze ma wieksze szanse na zwyciestwo, a nie tylko remis. :]
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Zwrocil uwage na to, ze jezeli faworyt meczu pilkarskiego bedzie zawodzil, to moze rowniez znaczyc zremisowanie meczu, a jezeli tenisista bedzie zawodzil, to nie dojdzie do remisu i liczy na to, ze ma wieksze szanse na zwyciestwo, a nie tylko remis. :]
w obu przypadkach masz alternatywe

typ wejdzie, albo nie wejdzie

i to tyle ????
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Prawdopodobieństwo że typ wejdzie wynosi abc, a że nie wejdzie xyz. To nie jest rzut monetą że te prawdopodobieństwa są takie same.
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Prawdopodobieństwo że typ wejdzie wynosi abc, a że nie wejdzie xyz. To nie jest rzut monetą że te prawdopodobieństwa są takie same.
Idąc takim tokiem myślenia masz
a b c d e f g h i itd że wejdzie bo masz opcje ze padnie
1:0, 2:0, 3:0, 4:0 itd
a nie wejdzie masz nie dwie ale uwaga wiele opcji ze nie wejdzie np
0:0, 0:1, 0:2, 1:2 itd..
Zrozum typ wchodzi albo nie wchodzi co to za różnica jeśli nie wejdzie poprzez wynik remisowy czy też dlatego, że drużyna przegrała.
a prawdopodobieństwo wejścia typu określa kurs a nie ilość opcji do wyboru.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Idąc takim tokiem myślenia masz&lt;/p&gt;a b c d e f g h i itd że wejdzie bo masz opcje ze padnie
1:0, 2:0, 3:0, 4:0 itd
a nie wejdzie masz nie dwie ale uwaga wiele opcji ze nie wejdzie np
0:0, 0:1, 0:2, 1:2 itd..
Ale masz skojarzenia, ja pisałem zupełnie o czymś innym....
A dokładnie o tym że w meczu piłkarskim wynik może wejdzie może nie, ale prawdopodobieństwo tego czy wejdzie to nie rzut monetą.
 
A 0

andzel15

Użytkownik
zawalisty sytem albo jak niektorzy uwazaja sposob...... taki kurs jest latwo trafic jak sie tylko dobrze pomysli.... a nie niektorzy sie wypowiadaja ze to niemozliwe to jaki z niego gracz jak on mowi juz przed zachodem slonca.... a tak wogule mozna sprobowac dla ulatwienia jeszcze sobie zycia z tym systemem mozna sie posluzyc darmowymi typami ze strony typersi.pl....;d sprawdzone i trafne.... pozdro
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Ta, docenił .... Inna sprawa że docenił gość który w swoim temacie pokazał jak łatwo trafić taki kurs ???? ???? No a przy okazji zrobił reklamę jakieś amatorskiej strony , ale mającej reflinki do buków ????
Czy jest na to jakiś punkt regulaminu?
 
Do góry Bottom