>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moja taktyka 4 kroki do 1000 zł

macio2521 3

macio2521

Użytkownik
Witam
Mam na imię Maciek i już około roku zajmuje się zakładami bukmacherskimi. Przedstawię wam moją taktykę gry dzięki której można się dosyć mocno wzbogacić ( no odrobiny szczęścia też potrzebujemy ). Jest to moja wymyślona taktyka dzięki nakładowi 10 zł można w 4 krokach zdobyć ponad 1000 zł.Tylko nie radze obstawiać meczy poniżej kursu 1.30 bo często są niespodzianki ( chyba najczęściej w tenisie ). Najbardziej pewnym według mnie sportem jest piłka ręczna.

W moim przypadku ta taktyka się sprawdziła wielokrotnie można ją modyfikować pod siebie ( zmiana kursu lub stawki ). A wiec tak jak wspomniałem do wygrania 1000 zł będą nam potrzebne trafnie wytypowane 4 kupony z rzędu, to naprawdę nie dużo.
Kurs musi wynosić 3,5 ( po odliczeniu podatku od bukmachera 12% ).Chyba że ktoś gra przez neta to sytuacje ma ułatwioną.

I KUPON

WKŁAD 10 zł * KURS 3,5 = 35 zł
( do uzyskania takiego kursu mi wystarczają 3 lub 4 naprawdę pewne mecze )
Z pierwszego kuponu przeznaczamy całą wygraną na 2 kupon.

II KUPON

WKŁAD 35 zł * KURS 3,5 = 122,5 zł
( widzimy że już po drugi kuponie Nasz wkład zwiększył się ponad 12 krotnie )
Teraz jak kto woli może wyjąć swoje 10 zł z I KUPONU by być na 0 w przypadku przegranej lub wyjąc te 22,5 zł by była okrągła sumka ????

III KUPON

WKŁAD 100 zł * KURS 3,5 = 350 zł
Myślę że już po tym kuponie pojawi się dylemat czy grać dalej ( sam taki miałem no bo w końcu już troszkę kasy jest ), to zależy od was ale myślę że warto zagrać jeszcze jeden kupon.

IV KUPON

WKŁAD 350 zł * KURS 3,5 = 1225 zł
I jak wygramy 4 kupon możemy zacząć od nowa. Jak kto woli Może zaczynać od którego progu chce ale ja myślę że satysfakcją dla każdego będzie znów zacząć od wkładu 10 zł i w sumie dość łatwy sposób pomnażać swoje zasoby gotówki.

Może to nie jest jakaś rewelacyjna taktyka ale jeśli poświęci się troszkę czasu na przeanalizowanie kilku meczy ( o kursie około 1,5 - 1,6 ) i ma się troszkę szczęścia to wygrana jest w zasięgu ręki :cool:.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Wszystko fajnie tylko sobie traf 4x z rzędu 3,50. No ale nic jak przynosi ci to zysk to bardzo fajnie. Chociaż w sumie na 99 prób 1x będzie się miało szczęście i jest zysk. Ja kiedyś testowałem system, w którym gramy na kursy 1.60 va banque 4 poziomy i mam 1000% zysku, nigdy jednak nie udało mi się 4x pod rząd trafić 1.60 a co dopiero 3,50.
 
arcadiusk 4

arcadiusk

Użytkownik
Wybrać 4 mecze można, ale matematyki nie oszukasz. Nie znajdziesz spotkań z kursem 1.5 i prawdopodobieństwem 90%, chyba że jesteś &quot;fcking genius&quot; to każdy system wtedy będzie dobry. Bo skoro dla Ciebie trafić kurs 3.5 jest łatwo to obojętnie jakim system będziesz grał - osiągniesz niebotyczne zyski.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Tylko wiesz jak masz w dniu po 500 zdarzeń to można wybrać te 4 mecze by Ci łączny wyszedł 3,5
Bez względu na to czy zagrasz singla 3.50, czy sobie skleisz niższe kursy, raz może się udać, ale 4x pod rząd ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Inaczej mówiąc , grasz na ako 150 , bo 3.5^4=150.06
Powodzenia!
Chętnie zobaczę zapis takiej Twojej gry - z typami podawanymi przed meczami...
Pzdr.
edi8
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ja kiedyś testowałem system, w którym gramy na kursy 1.60 va banque 4 poziomy i mam 1000% zysku, nigdy jednak nie udało mi się 4x pod rząd trafić 1.60 a co dopiero 3,50.
Z tego co pamiętam , to ten w/w system gry &quot;4 z rzędu z kursem 1.6&quot; daje ok. 1/2 podanego przez Ciebie zysku...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ja kiedyś testowałem system, w którym gramy na kursy 1.60 va banque 4 poziomy i mam 1000% zysku, nigdy jednak nie udało mi się 4x pod rząd trafić 1.60 a co dopiero 3,50.
Z tego co pamiętam , to ten w/w system gry &quot;4 z rzędu z kursem 1.6&quot; daje ok. 1/2 podanego przez Ciebie zysku...
Przypomnę ten system:
........
&quot;4 z rzędu&quot;

Musimy trafić cztery razy pod rząd kupony z kursem ( lub AKO ) wynoszącym 1.6 , za każdym razem po trafieniu dodając pieniądze do puli. Symulacja dla stawki początkowej wynoszącej 100j:
1. 100j - 160j
2. 160j - 256j
3. 256j - 409j
4. 409j - 654j
Po zakończeniu gry otrzymujemy ponad sześciokrotne zwiększenie początkowego budżetu , osiągając zysk netto 554j. a zatem nawet w przypadku kilku porażek , jesteśmy w stanie wyjść na plus po udanym typowaniu , bo otwierając równocześnie 6 niezależnych linii dla takiej gry na zupełnie inne zdarzenia - zakończenie tylko 1z tych 6 linii da zysk , wobec kosztu gry 6x100j.=600j. a uzyskania po 4. kolejnym trafieniu 654j.
Gra na kurs 1.6 w 4 podejściach to odpowiednik gry na ako 6.55 bo 1.6^4=6.55
 
macio2521 3

macio2521

Użytkownik
Daje jeszcze taki hardcorowy na dziś :
1. Polska : LKS Łódź - Piast G. TYP 1 KURS 2,3
2. Finlandia : JJK Jyvaskyla - Kuopio TYP 2 KURS 2,54
3. Niemcy (PUCHAR) : Osnabruck - K lautern TYP 2 KURS 2,1
4. TOWARZYSKI : Bayern M.-Real M. TYP 2 KURS 2,4
Łączy kurs to : 29,44
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Tylko wiesz jak masz w dniu po 500 zdarzeń to można wybrać te 4 mecze by Ci łączny wyszedł 3,5
Ba, jak mam 500 zdarzeń to można od razu wybrać te 16 zdarzeń i zagrać vabank, po co strzelać 4 razy po 4 zdarzenia. Ewentualna strata mniejsza, prawdopodobieństwo trafienia takie same, a wynik od razu. ????
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Jeżeli ty szukasz meczy w takich ligach jak kolumbijska, irlandzka a nawet rosyjska to nie wróżę Ci sukcesu. System dobry, spodobał mi się, kurs 3.50 to nie jest tak trudno trafić tym bardziej złączony z 3-4 meczy ale trzeba wybierać rozsądnie, a nie dawać mecze same z piłki i to jeszcze z takich lig, no ale chyba że się znasz tylko na tym.
Ja wolę kombinować z różnych dyscyplin, siatka, kosz, tenis + piłka. Łatwiej ten 1 dobry typ znaleźć.
Spróbuję ten system od dziś lub jutra, poinformuje o efektach i jak coś wkleje screeny. Pozdrawiam
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
super to po co ci system ??
kurde mi ciężko skleić jest ako 2 z tych 500meczy a co dopiero 100 i więcej
proponuję założyć osobny temat z kuponami // aby nie zaśmiecać tego działu !
 
macio2521 3

macio2521

Użytkownik
Powiem tak.
Tutaj dałem akurat piłkę ponieważ nic ciekawego nie znalazłem pod siebie.
A tak w ogóle to w większość stawiam piłkę ręczną, koszykówkę oraz tenis ale do 3 rundy. Ja siatkówki nie polecam ponieważ kursy są bardzo małe. Całe wakacje siedziałem nad Skandynawią a szczególnie właśnie 1 liga finlandzka ( szczególnie nad HJK Helsinki ).
Teraz w sumie zaczynam coś piłkę obstawiać no bo się w końcu ligi zaczęły.
Najczęściej w piłke mi siadało :
* Auxerre ( szczególnie pod koniec sezonu kursy były na nich ogromne a wygrywali dosłownie wszystko )
* HJK Helsinki ( moje wakacyjne odkrycie )
* Silgo Rovers ( bardzo ciekawy zespół z Irlandii )
* Krasnodar ( z Rosji )
Tyle co się mogę pochwalić to na serwisie typuje.pl w rankingu piłki ręcznej byłem na 1 miejscu ( jeśli chodzi o ilość trafionych typów ), teraz coś spadłem na 5 bo miałem wyjazd ( miesiąc ) i goście sobie nadrobili.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
* HJK Helsinki ( moje wakacyjne odkrycie )
* Silgo Rovers ( bardzo ciekawy zespół z Irlandii )
Uwagi wynikające z statystyk tych drużyn:
HJK Helsinki 08 10010100001110011
Sligo Rovers 06 0010000000101000101001000
wynika z nich że HJK Helsinki na 17 rozegranych meczy zanotowało 8 niespodzianek - prawie połowe meczów (niespodzianka jest wtedy gdy faworyt który miał wygrać mecz, tego meczu nie wygrywa). W ostatnich 6 meczach ma 3 niespodzianki - łatwo wtopić kase.
Silgo Rovers - to był dobry wybór - na 25 meczy tylko 6 niespodzianek - to drużyna którą warto grać.

pozdr
 
R 23

rutra

Użytkownik
Z tego co pamiętam , to ten w/w system gry &quot;4 z rzędu z kursem 1.6&quot; daje ok. 1/2 podanego przez Ciebie zysku...
Racja, mój błąd, w systemie dziesięciokrotność trzeba trafić 5x z rzędu a nie 4. (Zysk 1000% czyli 10 x stawka, bo zakładam, że czasem będą wyższe kursy).
 
R 23

rutra

Użytkownik
system warty uwagi, może sproboje ale na 3 rzędy z kursem max 2
Spróbuj sobie system &quot;Piętniastka&quot;, jeśli 3x pod rząd trafisz AKO 2.00 lub wyższe, a później będziesz miał co najmniej 50% skuteczność to zyski gwarantowane.
 
Do góry Bottom