>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
Amerykański zawodnik MMA Jeff Monson, który ma za sobą udział w walkach organizowanych przez UFC i PRIDE, ubiega się o rosyjskie obywatelstwo. 44-letni sportowiec chciałby otworzyć na terenie Rosji szkołę sztuk walki. - Młodzież mogłaby brać udział w zajęciach za darmo, ucząc się sportowego, zdrowego stylu życia - powiedział Monson. Dodał, że już &quot;czuje się Rosjaninem i ma rosyjską duszę&quot;. Pomocy w naturalizacji udzielił mu znany polityk Władimir Żyrinowski.
Taka ciekawostka na wieczór. ;)
 
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
Federacja Bellator ogłosiła przed momentem kooperację z kickbokserską organizacją GLORY. 19 września w San Jose będziemy świadkami przełomowego wydarzenia, które będzie transmitowane live przez stację Spike. Na gali zobaczymy kilka walk MMA i trzy pojedynki K-1.
Walki MMA
Tito Ortiz vs. Liam McGeary – walka o pas mistrzowski LHW
Turniej w dywizji LHW (-93kg)
King Mo Lawal
Linton Vassell
Emanuel Newton
Phil Davis
Walki K-1
Paul Daley vs. TBA
Joe Schilling vs. TBA
TBA vs. TBA
 
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
Fedor Emelianenko wraca do MMA! Świat sportów walki wpadł w szaleństwo!

Informacja z oficjalnego fan page’a M-1 Global:
To niesłychanie ważne dla każdego sportowca, żeby robił to co kocha i trenował na zajęciach, żeby sprawdził się na zawodach, reprezentował ojczyznę. Przez ten czas kiedy pracowałem dla Ministerstwa Sportu, dałem swój wkład w rozwój sportów walki. Współpracowałem z federacjami sportowymi, poznałem problemy dotyczące naszego sportu i próbowałem rozwiązać je najlepiej jak tylko potrafiłem. Teraz myślę, że nastała najwyższa pora wrócić do akcji.

Udało mi się wyleczyć stare kontuzje. Przez ostatnie trzy lata utrzymywałem najwyższą formę, ale to wciąż za mało żeby współzawodniczyć na pewnym poziomie. Dlatego ostatnio zacząłem bardziej intensywne treningi. Utworzyliśmy drużynę przekrojowych profesjonalistów i sportowców, którzy pomogą mi się przygotować. Jednocześnie pomogę innym fighterom w rozwoju ich kariery. Muszę wykonać porządną pracę, żeby wrócić do walk. Obecnie jesteśmy w trakcie negocjacji pomiędzy firmami promotorskimi. Jak już porozumienie zostanie osiągnięte, pojawi się data i mój rywal.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Zdjęli Janka z walki z Rumble&#39;m. Całe szczęście że ktoś poszedł po rozum do głowy, bo Janek niczym nie zasłużył na tę walkę.
Nowym rywalem Corey Anderson.
 
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
Nie żebym był złośliwy, ale Corey Anderson, też sobie nie zasłużył. Nie mniej jak go z tego starcia usunęli to dadzą inne moim zdaniem na 80% jego rywalem będzie Fábio Maldonado.
Ale według telewizji Fox Sports, jego kolejny to Jimi Manuwa, wiech chyba coś ci się pomyliło z tym Andersonem. ;)
Oto słowa menedżera Janka:
Historia jest tak dziwna, że śmiało mogę powiedzieć iż spotkałam się z tym po raz pierwszy. Tu absolutnie nie ma winy po naszej stronie i nie wchodzi w grę żadna kontuzja Janka, czy temu podobne. To tylko i wyłącznie decyzja UFC, ale Jan nadal pozostaje na karcie. Dzisiaj poznamy nazwisko nowego rywala. Z całej sytuacji śmiejemy się, że do trzech razy sztuka i co się odwlecze to nie uciecze.
 
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
EFC 43.
Warren Allison - Rafał Haratyk✅Rafal Haratyk wins via guillotine choke in round 1.

Typ: 2 @1.60 betxchange

Jutro w RPA Polak będzie walczył o tytuł pretendenta do pasa, jaki jest poziom zawodników z RPA każdy widzi (McLellan czy Potts). Nie ma też co oszukiwać że nie widziałem żadnej walki rywala Polaka, ale praktycznie jak Europejczyk jedzie na EFC to wygrywa. Dwa zawodnicy z jakimi mierzył się Afrykaner a Polak, różnica kolosalna. Polak w RPA jest już sporo czasu to się zaaklimatyzował i nie powinien mieć problemu. Moim skromnym zdaniem MMA w Afryce &lt; MMA Polskie. Gdzie parter Rafała zrobi swoje.

Martin DeBeer - Tshilomba Mulumba✅Martin de Beer wins via TKO in round 1.
Typ: 1 @1.20 betxchange

Kompletna egzotyka i typ tylko po statach, ale wydaje się być rozsądny. Martin DeBeer spore doświadczenia z amatorów, a w profesjonalnie 2-0. Dwa szybkie poddania. Jego rywal Tshilomba Mulumba rekord 0-4. Więcej nie trzeba chyba mówić.

https://www.youtube.com/watch?v=srg3MOI-njA
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
A moim zdaniem warto przed zakładaniem konta, które będzie trudne do wykonania ponieważ polski dowód osobisty nie przechodzi sprawdzić rating SBR buka i przynajmniej pobieżnie przeczytać regulamin, żeby nie było później problemów z wypłatą środków, szczególnie, że piszecie tutaj o graniu za większą stawkę. Czarny ląd ze swoim słynnym nigeryjskim przekrętem to ciężki grunt do prowadzenia postępowania o odzyskanie środków ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szslon 182

szslon

Użytkownik
Z tego co wiem to raczej nie, ale zdecydowanie najlepsze oferty na UFC ma Unibet i to nie ulega wątpliwości ;) z kursami to jest różnie zazwyczaj na Pinnacle czy WH własnie można połapac fajne kursy ale Uni na pewno oferta najbardziej różnorodna, w sensie że mozna overy, sposoby itd. Jeśli chodzi o UFC to dla mnie zdecydowanie #1
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Być może się mylę, ale wydaje mi się że na Unibecie też nie blokują tak szybko zakładów live. Grałem i na Uni i na bet365 to odniosłem wrażenie, że na 365 każda akcja to blokada, na Unibecie troszeczkę z tym spokojniej.
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
&quot;NIEOFICJALNIE: Portal combatpress.com jako pierwszy publicznie podał informację długo wyczekiwaną przez wszystkich fanów - legendarny Fedor Emelianenko podpisał kontrakt z organizacją UFC!
Według informacji, kontrakt jest podpisany, lecz jego oficjalne ogłoszenie nastąpi dopiero w przeciągu kilku najbliższych tygodni.&quot; - UFC Poland (facebook)

Wreszcie! ????

No i Polish Zombie (Marcin Wrzosek) pomyślnie przeszedl casting do Top Model i będzie występował w TUFie pod skrzydlami Conora McGregora (na 99%). W sumie tego nie mogę sie doczekac bardziej niż walki Fedora ????
 
Do góry Bottom