>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MMA - dyskusje, newsy, ciekawostki

W 606

wanderlei

Użytkownik
Nie róbmy sobie jaj bobo sapo niema najmniejszych szans. Wziął walkę tylko dla kasy. A z drugiej strony pan Lewandowski załatwia takich przeciwników pudzianowskiemu żeby ten wygrywał bez większych problemów.
Jak czytam wypowiedzi takie jak ta Twoja to jestem za aborcją ????
Kasa , kasa , kasa i przed każda walką Pudziana jak ktos chce napisac coś co ma przemawiać za Mariuszem to jest to że przeciwnik przyjechał dla kasy.
Obudźcie się ludzie kochani bo sie nóż w kieszeni otwiera.
Thompson przyjechał też według was dla kasy i co??
Co powiesz na to jak zachował sie po werdykcie dla Pudziana??
Gdyby mu zależało na kasie to by nie wykrzykiwał do publiki że to jest &quot;fuck... joke&quot;
Idź i graj 1,10 na Pudziana bo Sapp przyjechał dla kasy....
Niepotrzebnie się chyba wkur... na takie wpisy ale taki już jestem
Przepraszam
 
B 10

borysek

Użytkownik
Nie chciałem nikogo obrazić swoim komentarzem, ale zobacz sobie &quot;walkę&quot; w jego wykonaniu z R.Graciem i oceń sam czy się opyla na niego zagrać.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Nie chciałem nikogo obrazić swoim komentarzem, ale zobacz sobie &quot;walkę&quot; w jego wykonaniu z R.Graciem i oceń sam czy się opyla na niego zagrać.
Ja wiem jak walczy Sapp - mizernie , czyli reprezentuje ten sam poziom co Mariusz.
Wielu walk Sappa nie widziałem ale widziałem wszystkieMariusza (niestety).
I jeśli Sapp nie podpali się jak to ma w zwyczaju to Mariusza poskłada jak zrobił to Thompson.Powtarzam że Sapp i Pudzianowski to ciul a nie zawodnicy ale 5,75 to lekka przesada na kolesia który ma duże doświadczenie.A co znaczy doświadczenie widział każdy podczas walk choćby Pudziana z rownie słabym Thompsonem.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nie chciałem nikogo obrazić swoim komentarzem, ale zobacz sobie &quot;walkę&quot; w jego wykonaniu z R.Graciem i oceń sam czy się opyla na niego zagrać.
A ty zobacz sobie walki Pytona ( Mamed wczoraj mial niezle brechty u Kuby hahaha) z Thompsonem i innymi ? Tak jak pisalem szanse w tej walce sa 50/50 wiec nie wiem kto rozumny nie siegnie po 5,75 nawet za stawke piknikowa bo value jest potezne.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Gwiazdor przyłapany na dopingu! Co z wielką walką?​



Zapowiadana na 26 maja walka o mistrzostwo świata wagi ciężkiej UFC - pomiędzy czempionem Juniorem Dos Santosem a pretendentem Alistairem Overeemem - stanęła pod wielkim znakiem zapytania.

Jak poinformował Szef Komisji Sportowej Stanu Nevada, Keith Kizer, Holender - jako jedyny z badanych uczestników tej gali (UFC 146) - nie przeszedł kontroli antydopingowej!

Pierwsza próbka wykazała zbyt duży stosunek epitestosteronu do testosteronu. Norma to 6:1, tymczasem u Holendra było to... 10:1. Dodatkowe testy również zakończyły się negatywnie dla byłego czempiona organizacji Strikeforce.

Na razie do żadnych zmian w fightcardzie jeszcze nie doszło. Ale media za oceanem już spekulują, że za Overeema może wskoczyć Frank Mir, który pierwotnie miał bić się w eliminatorze w Cainem Velasquezem.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Bellator 64 gala jutro w nocy . Walka półfinałowa turnieju .
Marlon Sandro vs Alexandre Bezerra - 1 - 1.54 - 7/10 ✅ - Pinnacle .
O wcześniejszej walce ćwierćfinałowej Sandro pisałem miesiąc wcześniej tutaj http://forum.bukmacherskie.com/f201/mma-mieszane-sztuki-walki-37927-22.html#post2747280 .
Teraz nic się nie zmieniło tylko rywal i stawiam tak samo że wygra przed czasem . Sandro to lepszy i silniejszy striker , posiadający dynamit w obu rękach , genialny podbródkowy , gdziekolwiek walka nie trafi powinien mieć tam przewagę . Rywal mimo tego że wygrywał ostatnio nie zrobił na mnie jakiegoś sporego wrażenia żebym się teraz go obawiał . Oby nie teraz i nie z Sandro .


Skorzystałeś z typu? Kliknij: Dzięki
 
B 10

borysek

Użytkownik
Jak podaje MMAfighting.com, druga z próbek Alistaira Overeema jeszcze bardziej pobiła dopuszczalny limit stosunku testosteronu do epitestosteronu (6:1), pokazując wynik 14:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Sandro-Bezerra ✅
1,54

Pinnacle

Sandro zawodnik Nova Uniao zczarnym pasem bjj, przegrywal w swojej karierze tylko z takimi nazwiskami jak Curran, Hioki czy Omigawa. Bezerra nie powinien mu niczym zagrozic ale ze juz bywaly dziwne wyniki na ostatnich galach to nie gram tego all in. Bezerra przeszedl cwiercfinal dzieki zastepstwu Fostera wiec dostal polfinal za darmo.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Bellator 64 . Ćwierćfinał turnieju Bellatora w wadze koguciej .
Rodrigo Lima - 1.76 - 8/10 ⛔ - Expekt
Lima niepokonany koguci z teamu braci Nogów . Szybki , silny z powerem w obydwu rekach . Dobry parter i umiejętność kończenia walk przed czasem .
Rywal ze słabą stójką . Lima przez KO . Walka dzisiaj w nocy .
sędziowanie w bellatorze to jeden wielkie ***** , Lima aktywniejszy wszystkie rundy , kilkanaście prób podań i skończenia walki , rywal z rozwalona twarzą , nawet portale mma typują wygrana Limy a sędziowie orzekają 29 - 27 tak jak by nie wygrał żadnej rundy, kij im w oko
 
P 0

panbucek

Użytkownik
Bellator Aoki vs Alvarez rewanz
Kursy Tobet:
Eddie Alvarez - 1,48
Shinya Aoki -2,50

Co sądzicie o tym pojedynku?
Aoki już raz rozprawił się z Alvarezem w 2008 roku, po zaledwie półtorej minuty dźwignią na staw skokowy.
Bukmacherzy tym razem nie dają mu jednak wielkich szans, jak myślicie dlaczego? Czy Alvarez po tych kilku latach faktycznie przeszedł tak wielką przemianę i już nie pozwoli się tak łatwo złapać?
Moim zdaniem kurs na Aokiego wydaje się bardzo kuszący.
Jak obstawiacie?
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
Bellator Aoki vs Alvarez rewanz
...
Co sądzicie o tym pojedynku?
Jak obstawiacie?
Ja stawiam, że jeżeli Aoki wygra to tylko przez sub i tak też zamierzam zagrać (kurs powinien być odpowiednio wyższy). Na punkty raczej nie wygra, gdyż sytuacja może być podobna jak z Melendezem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
sa juz gdzies kursy na walke Pudziana z Bob Sapem?

bo szukalem po paru bukmacherach internetowych i nie widze.
z gory dzieki za pomoc
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
nizel jajca jak na pudziana jest 1.10 myslem ze bedzie przynajmniej 1,40 to by sie zagralo za naprawde gruba kase bo i tak to spotkanie jest ustawione , szkoda wielka ze taki lipny kurs:;/: no ale buli nie sa glupie, wiadomo ze Bob sie wylozy w pierwszych dwoch minutach walki.
 
B 10

borysek

Użytkownik
Dana White ogłosił dziś, że Frank Mir zawalczy z Cainem Velasquezem pomimo wypadnięcia Alistaira Overeema z main eventu gali UFC 146. Prawdopodobnym przeciwnikiem dla Juniora dos Santosa ma być Dan Henderson (który wyraził zainteresowanie walką o pas mistrzowski wagi ciężkiej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 10

borysek

Użytkownik
Licencja Overeema wygasła 31-go grudnia 2011r. komisja sportowa nie wniesie przeciwko niemu postępowania dyscyplinarnego, tak jak robi to w przypadku zawodników z licencją. Zamiast tego, Holender będzie się musiał starać ponownie o nią przed komisją, czego do tej pory nie zrobił. (Jeśli chodzi o mnie to jestem cholernie załamany czekałem na tą walkę 4 miesiące a tu taka lipa...)
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
chyba jestes zalamny jak kazdy, ze tak dlugo czekalismy i lipa, szkoda ze Dana nie pozwolil mimo to walczyc Alistarowi i tak wiadomo ze kazdy koksuje a on mial akurat pecha ze wpadl. JDS tez sie pewnie dobrze szprycuje,
Trudno zdobuc taka licencje , wiesz moze?
 
B 10

borysek

Użytkownik
Alistaira Overeem zdecydował się wypełnić wniosek o licencję na walkę 26 maja, pomimo tego, że w przypadku odmowy będzie musiał minąć rok, by „Reem” mógł ponownie się o nią ubiegać. 24 kwietnia Overeem stawić się ma na rozprawie, na której będzie mógł przedstawić swoją linię obrony związaną z oblanym pod koniec marca testem.
 
Do góry Bottom