>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MMA Attack 2: Robert Burneika vs. Marcin Najman (27.04.2012)

Status
Zamknięty.
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Expekt również wystawił kursy na tą walkę:
Robert Burneika - Marcin Najman
1.75 -- 1.95 w Expekt

Zdaniem naszych analityków większa szanse ma Hardcorowy Koks.
Robert ma dużo większą masę i przede wszystkim siłę ciosów, ale nie zapominajmy, że nigdy nie walczył w walkach...
Czy uda mu się &quot;rozwalić&quot; Najmana? Zobaczymy już jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Najman zachował sie jak buc i prostak nie podajac reki.. Smieszne jak mani smieja sie podczas zapowiedzi Najmana jak koles mowi ze to bokser i jeszcze docinki ze sportowcy podaja sobie reke hehe. Mimo to Koksu sprawia wrazenie &quot;cipki&quot; jesli chodzi o sporty walki i jest jakis taki rozkojarzony i malo pewny siebie. Kompletnie nie mam pomyslu na to ktory wygra.. moze mi sie cos dzisiaj przysni..
Sobotta dobrze wyglada i powinien poddac tego kelnera z Hiszpanii oraz wierze ze Strus wygra mimo ciezkiego przeciwnika ktory walczyl z Falcao i Markesem.. Jednak co zagram okaze sie jutro..
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
weźcie odpuśćcie sobie ten cyrk.
Skillem Najman, ale on jest taką psitą psychicznie, że nie postawiłbym na niego żadnych pieniędzy.
Zapraszam do dyskusji o walce Hopkinsa z Dawsonem. To jest prawdziwy sport ;)
 
B 10

borysek

Użytkownik
Zastanawiał się ktoś nad postawieniem na Sancheza. Faworytem jest Grabowski, ale 4 maja ma on walkę na bellatorze 67 z tego co czytałem. A kursik na Eddiego wynosi 2.90 myślę, że może warto zaryzykować.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Zastanawiał się ktoś nad postawieniem na Sancheza. Faworytem jest Grabowski, ale 4 maja ma on walkę na bellatorze 67 z tego co czytałem. A kursik na Eddiego wynosi 2.90 myślę, że może warto zaryzykować.
Dokladnie. Wglebilem sie w ta walke i zauwazylem ze za niecale 2 tygodnie przeciez Damian walczy w Bellatorze co jest priorytetem. Nie sadze zeby narazal sie na marnej gali mma attacks na kontuzje czy poobijanie. Sanchez moze przyjechacl tylko po kase ale jednak to byly zawodnik UFC i nie sadze zeby przegral od tak.
Tylko z drugiej strony nie narazalby tak dobrego bilansu i nie bralby udzialu w tak marnej gali zeby zaliczyc pierwsza porazke...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
weźcie odpuśćcie sobie ten cyrk.
Skillem Najman, ale on jest taką psitą psychicznie, że nie postawiłbym na niego żadnych pieniędzy.
Zapraszam do dyskusji o walce Hopkinsa z Dawsonem. To jest prawdziwy sport ;)
W jakim sensie odpuścić? Jeśli chodzi Ci o typowanie to ok, ale oglądanie?! Takiego cyrku nie można przegapić i nie wiem dlaczego porównujesz sport z tymi &quot;kogutami&quot;. ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Ja nie widzę innego wariantu jak win Koksa. Najman jak zwykle pajacuje i los znowu będzie dla niego nie przychylny. Zdecydowanie cięższy jest Litwin - a waga to siła ;) Najman to nieprzewidywalny &quot;szołmen&quot; który będzie skakał po ringu jak żaba. Takiego scenariusza się spodziewam, a Koks będzie walił na oślep, aż w końcu trafi Najmana i się skończy dzień dziecka. Kurs na koksa adekwatny do ryzyka i myślę, że można trochę sianka postawić na prowadzącego program &quot;Nie ma lipy&quot; ????
 
M 135

mhm

Użytkownik
Expekt również wystawił kursy na tą walkę: Robert Burneika - Marcin Najman 1.75 -- 1.95 w Expekt
luksus, widze ze prowizja jak w zydowskim banku. Tobet ma 1.75 i 2.15 wiec gdzie sie te 0.20 stracilo? W portfelu expekta, ot co haha.Amatorzy.

Widze value w kursach na Najmana, o ile walka nie jest przekrecona to wygra Najman. Poza tym zawsze mozna zrobic rewanz. Organizatorowi nie zalezy na tym kto wygra, najwazniejsze zeby bylo show i zeby ludzie przyszli. Watpie, ze przy tych limitach, ktos to ustawi pod katem buka. Jak juz to pod katem tego co dalej. Jak Najman teraz przegra to juz raczej bedzie skonczony a tez pewnie chce wygrac, jakby bylo info ze walka bedzie sprzedana to by go powazny trener nie trenowal (tak mi sie przynajmniej wydaje, wiadomo ze kazdego mozna kupic ale czy to sie zwroci? Watpie. Raczej ustawki nie bedzie).
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Też ide w kierunku wygranej Najmana ale do końca sam nie wiem...
Najchetniej jakby ktoś wystawił zakład że w pierwszej minucie zejdą do parteru to bym to postawił grubo ????
Ciekawe zdarzenie na over 120 sekundowej walki wystawił Betsafe.Płacą na to 2,00 i chyba to zagram.
Nie sądzę aby ta walka skończyła się tak jak Najmana z Pudzianem.
Chwilę według mnie powalczą.
Z Saletą jak się nie mylę było 2x ponad 3 minuty tutaj też powinno byc dobrze.
Według mnie tak wygrana Najmana jak i mój typ na over czasowy zależy głównie od tego czy się Najman nie wystraszy.
Jak się nie wystraszy to oba typy powinny oblecieć.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Marcin Najman - Robert Burneika TOBET 1.8-2.15
Marcin Najman - Robert Burneika BETSAFE 2-1.85
Surebet 3.61 %
Sam teraz nie gram, ktos kto bedzie chcial poszuka innego bukmachera i byc moze uda mu sie zrobic wyzszego surebeta...
Osobiscie walka trudna do oceny ze wzgledu na niewiadoma, tzn postawa i umiejetnosci Koksa....
Najmana nie mozna okreslac jako sportowca czy zawodnika, bo wiekszosc przeciwnikow z ktorymi walczyl na galach(boks) byla sprowadzonych przez niego... z perfekcyjnymi rekordami...
W MMA jak sam mowi nie ma doswiadczenia i nie jest zawodnikiem z czym sie wyjatkowo zgadzam...
Reasumujac... Jesli Koksu sie przygotowal, a sadze ze to zrobil to wygra z Najmanem, ktorego zlapie gdzies w klinczu, lub na wymianie ciosow...
Dlaczego Robert sie przygotuje... m.in. aspekt pieniezny...
Jak wszyscy wiemy Koksu jest niezwykle popularny i to dzieki niemu jest tak wielkie zainteresowanie ta gala... Jak juz wczesniej pisaliscie, nie liczy sie wynik walki, ale emocje, show...
Jesli Koks wygra nastepna walke stoczy za jeszcze wieksze pieniadze...
P.S. Nie wiem ile Koksu dostanie za ten pojedynek i nie wiem tez ile dostaje za prowadzenie programu, za swoje wystepu kulturystyczne i za reklamy, ale sadze ze dostal dostatecznie duzo pieniedzy, aby wystapil na tej gali...
P.S. 2 zwrocic nalezy uwage na wage Roberta czyli 124 kg... widac, ze poza silownia popracowal nad kondycja...
 
S 13

shpongled

Użytkownik
A ja się zdziwię jak Najman tego nie wygra.
To że to pajac i pseudo sportowiec, to wiadomo, tyle że Koksu ze sportami walki to w ogóle nie ma niczego wspólnego, tak więc ciosu to on nie powinien mieć, kondycyjnie to pewnie będzie gorzej niż początkowy Pudzian który po minucie już ledwie dyszał.
Gdzie oczywiście możliwy jest wariant Pudziana, czyli rzuci się, obali i będzie ładował cepami
Ogólnie to będę kibicował oczywiście Burnejce ale słabo to widzę
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Widze sami znafffcy ???? Koksu to stary wyjadaka, ustawki na litwie, bitwy na dyskotekach, wiec &quot;doświadczenie&quot; ma i na bank potrafi tak przyłożyć, że każdy złożyłby się po jego jednym ciosie. El pussi Najman robi tylko szoł, a i tak skończy sie jak zawsze. To jest wysoka lokata na dzisiejszy wieczur.

NIE MA LIPY!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom