>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2013 - Maj

Status
Zamknięty.
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP

Kolejny miesiąc sezonu 2013 czas zacząć.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
1) Boston Red Sox at Toronto Blue Jays
Clay w tym roku jest kosmiczny. Zapowiadał to już w spring training świetnymi liczbami.
ERA 0.79 w 22.2 inninga with 22 strike outs, .152 OBA i 2 solo home runs
Potwierdza to tylko w kwietniu, gdzie znowu kręci świetną ERA 1.19, ograniczając rywali do .192 BA i zapodając aż 39 strike out&#39;s w 37.2 inninga.
W ubiegłym roku dwa mecze na Rogers Center
8.0 IP, 6 hits, 2 ER, 2 HR, 2 BB, 7 KS
7.0 IP, 4 hits, 1 ER, 5 BB, 5 KS
Przeciwko poszczególnym rywalom?
Izturis 9-21 with 3 doubles / 3 KS
Lind 11-35 with 2 doubles &amp; 2 home runs / 7 KS
Bautista 7-26 with home run / 7 KS

Cabrera 1-7 / 1 KS
Rasmus 1-6 / 1 KS
Davis 2-14 / 3 KS
Encarnacion 1-15 / 2 KS
Lawrie 1-10 / 1 KS
Arencibia 0-11 / 3 KS
Gospodarze wczoraj poszli grubo... 9 hits &amp; 9 runs przy duuuuużym udziale Encarnaciona, który sieknął dwa home runy robiąc 4 z tych 9 runs.
A co w tym czasie robił Boston? 9 hits i 7 runs. Ciągle nie zawodzi po powrocie Big Papi, który w tym roku ma 18-36 with 3 home runs and 6 doubles.
Czego spodziewać się po Marku Buerhle?
Już w spring training nie błyszczał kręcąc ERA 4.50 w 18 inningach, oddając przy tym 3 home runy.
W kwietniu nic się nie poprawiło. Dwa przyzwoite mecze na 5 startów i wysoka ERA.
Apr 4 vs CLE 5.1 IP - 7 hits, 6 ER, 2 HR, 1 BB, 4 KS
Apr 10 @ DET 4.1 IP - 7 hits, 5 ER, 0 HR, 2 BB, 2 KS
Apr 15 vs CHW 6.1 IP - 9 hits, 2 ER, 0 HR, 2 BB, 3 KS
Apr 20 vs NYY 7.0 IP - 7 hits, 2 ER, 1 HR, 1 BB, 7 KS
Apr 25 @ NYY 5.1 IP - 7 hits, 5 ER, 3 HR, 0 BB, 3 KS
Jak wyglądał dotychczas przeciwko Skarpetom?
Gomes 6-13 with double &amp; triple / 2 KS
Ellsbury 4-10 with double &amp; triple / 1 KS
Victorino 4-11 with double &amp; home run / 1 KS
Ortiz 22-61 with 8 doubles &amp; 3 home runs / 7 KS
Pedroia 7-21 with 3 doubles / 1 KS

Ross 2-5 / 1 KS
Middlebrooks 2-5 / 1 KS
Napoli 2-11 / 4 KS
Saltalamachia 0-3
No i bullpen.
Chłopaki z Toronto robią nie najgorszą ERA 4.36, ale zepsuli aż 12 z 22 okazji do save&#39;a oraz są w ścisłej czołówce jeśli chodzi o home runs (25). Choć tutaj bullpen Red Sox można powiedzieć, że na tym samym poziomie. Ale dlaczego warto wziąć ich pod uwagę? Ano Buerhle tylko raz doszedł do 7 inningu. Buchholz robił to we wszystkich z 5 swoich gier.
Bullpen Toronto ostatnio sporo pracuje
Last 1 day: 4 pitchers, 90 pitches, 12 outs
Last 3 days: 5 pitchers, 112 pitches, 15 outs
Last 5 days: 7 pitchers, 258 pitches, 37 outs
Co z tego ? Ano nic. Bo równie dobrze Clay dzisiaj może dostać grube bęcki, a Buerhle zrobić świetny mecz.
Ale jeśli nie będzie niespodzianki, to Red Sox @ 1.72 ✅ biorę i z przyjemnością oglądam później meczyk ????

Grzesiu - jak dobrze pójdzie, to jeszcze się wypocę na temat Phillies po północy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
@Marcin
Dobra robota ????
Dodając od siebie
Też jestem za typem , szczególnie że jak grał wczoraj Lester to trochę dali ciała - szczególnie bullpen , którego reprezentant - Tazawa dostał Porażkę (Loss).
Bucholz na ostatnie 5 wyjazdów do Toronto to 5 razy jego ekipa wygrała. 3-2 i 7-2 w zeszłym sezonie , 5-1 w 2011 i 10-1 oraz 2-1 w 2010.
W 3 z tych spotkań miał narzuconych 8 IP.
Biorąc jego formę pod uwagę to dzisiaj może być podobnie.
Mark jest leworęczny - w ostatnich 10 grach w tym sezonie przeciwko lefties - pałkarze Red Sox mają srednia prawie .300 i OBP .360
Ostatnie 3 domowe spotkania Buerhle - jako zawodnik Miami i CWS to porażki -&gt; 1-2 , 3-5 i 1-6
Jakieś przeciwwskazania to tylko to , że Bucholz poza Opening Day grał resztę meczy w domu , a Buerhle podbił sobie ERE wyjazdami.
Osobiście sądzę , ze prócz samych Red Sox , warto jeszcze ruszyć Over 8 @1.68 ✅ [Bet365].
Tak , obniżyłem linię z 8.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
San Diego Padres @ Chicago Cubs
Chicago Cubs ⛔ 2:4 , Wood do 8-ego inningu z tego co widzę grał rewelacyjne zawody.
1.78 @ Pinnacle

Travis Wood vs Eric Stults

Dzisiaj grają dwie underowe ekipy , więc może być ciężko z runami , ale zobaczymy.
Dla Cubs narzucać będzie Travis Wood.
Sezon rozpoczął przywozicie , bo z bilansem 2-1 i ERĄ 2.25. Z jego winy w tym sezonie padło maksymalnie 2 punkty w kazdym meczu, a narzucał zawsze 6.0 lub więcej IP.
Pecha ma do ofensywy , która do wybitnych nie należy. Nie ma jeszcze dobrej kontroli , bo co mecz te kilka BB narzuci.
Na 4 spotkania w karierze przeciwko San Diego zagrał 3 przyzwoite i jedno w którym oddał 4 HR. Tylko to spotkanie było szczególne , bo wiał tam silny wiatr na stadionie Cubs i większość fly balls leciała na HR.
8 HR z obu stron wtedy to sporo , biorąc pod uwagę że graliśmy w Maju ubiegłego roku i obie ekipy nie miały już wtedy jakichś wybitnych ofensywnych zawodników. No poza Chasem Headleyem i Starlinem Castro. Obie ekipy wtedy były w okolicy bilansu .333
Ofensywy obu ekip w ostatnich dniach prezentują się bardzo podobnie , różnica jest w pitchingu , który lepiej wygląda po stronie Cubs.
Różnice może stanowić to , że obaj miotacze są lefties i Cubs w ostatnich grach lepiej odbija przeciwko lefties
Obaj miotacze w AB około 50 mają przeciwko batterom rywali średnie ponad .300
U Wooda wynika to w sporej części z tego HR Derby z Maja ubiegłego roku.
Eric Stults ma bilans 2-2 i ERE 5.67
Ostatnie 3 spotkania to bilans 1-1 , ERA 6.88 , WHIP 1.35 i OBP .320
Wood za ten sam okres ma 1-1 , ERE 2.75 , WHIP 0.92 oraz OBP .253
Stults poza pierwszym startem u Mets - reszta nie była wybitna. Kończył przeważnie w okolicach 4-5 inninga.
Dośc wysokie statystyki dotyczące AVG i BABIP w porównaniu do kariery.
3 razy grał w Chicago - 3 razy dostał porażkę.
Dzisiaj 4 mecz z serii i mam wrażenie , że Cubs wygrają serie dzisiaj.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ode mnie do typka Grzesia można dorzucić X po pierwszym inningu @ 1.69 ✅ by Marathon...
Obie ekipy wiele nie robią złego w pierwszym inningu rywalom.
Padres 15 first inning runs w 27 meczach
W last 6 games - 2 runs.
Cubs 15 first inning runs w 27 meczach
W last 7 games - 6 runs.
Pitcherzy tak samo jak w ubiegłym sezonie, tak i w tym mocno wchodzą w mecze.
Stults 5 spotkań - 4 hits, 1 ER (solo homer), 1 BB i 4 KS
Wood prawie identycznie - 5 spotkań - 4 hits, 1 ER (solo homer), 1 BB i 3 KS
Grzesio wspominał o pogodzie - dzisiaj stosunkowo mocno wieje w twarz batterom, a więc jest sprzyjająco do undera.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Oho jest grubo.
Wraca do gry w Astros Lyles. Fatalny sezon na razie.
Spring training koszmarne.
4 games started - 11.2 IP with 36 hits, 23 ER, 3 HR, 1 BB &amp; 8 KS
Odesłany do Minors tam też odwalał maniane.
Lyles is 2-2 with a 5.32 ERA, 1.52 WHIP and 11 strikeouts in 23 2/3 innings at Triple-A this season.
Jakiś over 4.0 na Tigers ✅ jak najbardziej można.
Ciężko mówić o wygranej, bo Porcello też lubi pozamiatać, ale przy kursie 1.70 ✅ źle też nie wygląda.
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Z Porcello jest ten problem , że za sobą nie ma dobrej defensywy.
Fielder co rok WAR około -1.0 w defensywie , Omar nawet dobrze gra w defensywie. Peralta nie ma zasięgu jakiegoś wybitnego , a Miggy tak średnio.
Jak Omara nie było - na 2B grał Inge/Santiago/Raburn co było tragedią dla defensywy.
I jak co roku na otwarcie sezonu daje jakiejś ekipie sporo runs w krótkiej ilości IP co podbija ERE.
Rok temu Texas , teraz LA.
Bardziej pasowałby do National League moim zdaniem.
Chcieli go wymienić przed sezonem , to miał jakąs wartośc.
Teraz w trakcie sezonu po tym wybryku jego wartośc spadła.
Chociaż w meczu z LA - nie powinnien widzieć wtedy Trouta , który uderzył Grand Slam HR.
Leyland powinnien go zmienić.
W tym meczu over chyba będzie rozsądny z ich strony.
 
dziwary 3

dziwary

Użytkownik
Nie wiem czy mogę się dołączyć do tej dyskusji ale wydaje mi się, że dzisiaj czas na over dla meczu San Diego Padres @ Chicago Cubs
against left-handed starters 0 overków i 7 underów czas na jakies przełamanie
Jednoczenie granie Chicago Cubs po kursie 1.78 też jakoś nie leży może z tego samego powodu as a road underdog of +125 to +150 1win 7 lost czas na przełamanie i dla mnie
Edge=SAN DIEGO
A najlepiej ominąć ten mecz P)
 
onos 28

onos

Użytkownik
Tampa Bay Rays - Kansas City Royals
Tampa Bay Rays 2.30 zwrot
Pinnacle

Tak wiec proponuje takie a nie inne rozwiazanie. Zapytacie sie dlaczego ;D. Otoz nie grajcie ostro bo wedlug mnie obydwie druzyny maja tutaj rowne szanse a dlaczego gram na Tampe to kurs 2.30 wedlug mnie zawyzony oraz znajomosc tej ekipy jako ze kibicuje im juz od dawna. Przejde wiec do sedna.
Dzisiaj na przeciw sobie staja Hernandez oraz Santana. Na pierwszy rzut oka E.Santana w tym roku to wymiatacz. ERA 2.00 po 36inningach jest swietnym wynikiem jak na niego. Ogolnie patrzac na jego kariere to jest to sredni pitcher. Mial bardzo dobre sezony przeplatane kompletnie nie udanymi. Lubie grac przelamania i czuje ze dzisiaj Ervin zostanie przelamany i dostanie 3-4runy. Do tego przeciwko Tampie nie jest taki kozak i uwazam ze ofensywa TB na czele z Longoria mu o tym przypomna. Z drugiej strony Hernandez, pitcher napewno slabszy od Ervina lecz patrzac po statach odbiega mu tylko w najwazniejszym czyli ERA. Mozna to nazwac albo brak szczescia albo po prostu mniejsze umiejetnosci. Tak wiec jesli chodzi o inningi pomiedzy tymi dwoma pitcherami to dotychczas bardzo podobnie, hity identycznie i strikes rowniez. Hernandez daje natomiast wiecej BB.
Troche namieszalem ale po prostu chcialem pokazac ze kurs na TB warty grania za lekki pieniadz poniewaz jesli Hernadez nie spieprzy dzisiaj meczu to wygrana bedzie ;D Ciezki troche mecz do analizy lecz jeden z dwoch wczesniejszych ktore mam okazje obejrzec. Do tego jeszcze jedna wazna rzecz, TB slabowato gra na wyjazdach i to mnie zamartwia. Lecz wczorajszy mecz pokazal mi ze nie stoja na straconej pozycji. Jesli SP i bullpen nie dadza wiecej jak 3-4runs to Tampa Bay wygra. Milego ogladania i niech wygra lepszy ????????

edit: przelozone w 4innie z powodu deszczu​
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
@up
Nie było mnie wczoraj wieczorem i na dodatek mecz odwołany , ale Hernandez aka. Fausto Carmona [tak sie kiedyś nazywał , jakieś dokumenty miał sfałszowane] ma gorsze statystyki kolejno WHIP , H/9 , HR/9 , BB/9. Na dodatek ujemne WAR.
Poza domowym spotkaniem z OAK reszta rywali poturbowała go solidnie.
Dziwi mnie trochę podpisanie jego , jak Rays słynęło z wielu młodych pitching prospects.
Santana nie licząc otwarcia z CWS oddał tylko HR i starał się limitować zawodników na bazy i tych runów wiele nie oddał.
Co do Cubs.
Z tego co widzę ładnie zaczęli spotkanie - szczególnie Wood , ale jak to bywa ze słabymi ekipami - pech czy raczej brak jaj. Zamiast punktów przy biegaczu na trzeciej lub drugiej bazie to Ci uderzają flyout gdzieś przy infield.
W statystyce Runners in Scoring Position mieli 0-for-7 :;/:
Wood zapewne został na boisku bo pitch count miał niski jak na tak późny inning.
I zamiast chronić wynik to cóż - festiwal runów i błędów.
Rozumiem , że mają Marmola , który od czasu do czasu lubi parę punktów w szybkim tempie oddać i na dodatek był closerem [sick !!] , ale rozsądnie powinni bullpenem dysponować i resztą miotaczy.
 
mastertypowski 383

mastertypowski

Użytkownik
Marlins vs Phillies
Marlins [email protected]
Bet365
Analiza z powodu ujemnego bilansu w tamtym miesiacu.
Drugi mecz pomiedzy miami i phillies po wczrajszej wygranej 7-2 zawodnicy z filadelfii nie beda miec juz takiego łatwego zadania gdyz pitcherem miami prawdopodobnie bedzie R .Nolasco napewno najlepszy miotacz ze strony marlins szczegolnie ze nie zaczeli wczoraj zle ale zostali wypunktowani w koncowce. Miami dzis napewno nie pozwoli na taka ilosc runow jak wczoraj wydaje mi sie ze bedzie to wyrownany mecz z mala iloscia runow (under 8 po kursie 1.8) Jak wspomniałem batterzy phillies wczoraj nie zachwycali ilosc hits prawie na rowni z miami tylko ta koncowka ich dobila. Nolasco powinien wytrwac wiecej niz 5 inningow niz sanabia wczoraj w ktorych oddal 4 runy. Jak mowie dla mnie bedzie to wyrownane spotkanie zwyciestwem jednej z druzyn jednym punktem
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Taki dziwny pomysł na mecz Cubs - Reds.
Ofensywa Red na wyjazdach jak zwykle śmieszna.
26 miejsce w ilości runs (41 w 13 meczach)
29 miejsce w AVG (.215)
26 miejsce w Home Runs (8)
No syf straszny. Ale oni rok temu mieli to samo więc już jakaś norma się zrobiła.
No i dzisiaj narzuca Carlos Villanueva. Chłopak miecie od przyjścia do Chicago ładnie.
Pomijając jego bardzo dobre statystyki (lepsze home niż away) to najważniejszy jest dla mnie ten mecz
Apr 23 @ CIN W 4-2 (10) 8.1 IP with 3 hits, 2 ER, 1 HR, 2 BB, 6 KS
Jak dał radę na wyjeździe to i u siebie da.
Z drugiej stony Leake, który dwa razy narzucał away w tym roku i dwa razy dostał bęcki.
9.0 IP with 16 hits, 8 ER, no homers, 5 BB &amp; 3 KS
No i niby wynika z tego, że Cubs win w miare ok. No własnie nie. Bo Cubsi mają koszmarny bullpen.
21 miejsce w ERA (4.28)
26 miejsce w WHIP (1.40)
27 miejsce w KS (64)
Dlatego wydaje mi się, że dużą lepszą opcją jest DNB na Cubs po 5 inningach @ 1.96 ⛔ by Marathon.
P.S. W Cincinnati, gdy narzucał Carlos Reds mieli 1 run po 5 inningach, gdy narzucał dzień wcześniej Leake, Cubs mieli 2 runs po 5 inningach.
A tak w ogóle dzisiaj narzucają z wiatrem ????
 
onos 28

onos

Użytkownik
Jesli chodzi o wczorajszy mecz Tampy z KC to ciezko bylo cokolwiek powiedziec po rozegraniu 3innow w deszczu. Lecz Hernandez bardzo dobrze wszedl w mecz a Santana(7stikeouts in 3innings) jeszcze lepiej z tym ze po 3innach mial juz grubo ponad 50pitches. W sumie to szkoda ze pogoda pogmatwala plany bo zapowiadal sie wyrownany mecz i szanse byly naprawde 50:50 :zoltakartka:
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.

Pittsburgh Pirates - Washington Nationals [3:1]
Typ: Pittsburgh Pirates
@ 1.81 ????
Marathon

Pitching MatchUp:
Washington Nationals LH Ross Detwiler (1-2, 2.03 ERA) vs Pittsburgh Pirates RH AJ Burnett (2-2, 2.83 ERA)
Pierwsze starcie tej serii.
Gospodarze mieli dzień wolny, aby powrócić do PNC Park po zwycięstwie 6-4 nad Milwaukee w środę. Piraci zakończyli 10 meczowy road trip z rekordem 6-4 i zagrają następne 15 z 19 matchupów w domu. Goście zakończyli wyjazdową serię przeciwko Braves z bilansem 2-2 zwycięstwem 3:1 ostatniej nocy. Pirates mają bilans domowy tego sezonu 8-4 a Nationals na wyjazdach są 6-7. Zdecydowałem się na strzał w stronę gospodarzy głównie przez wzgląd na ich miotacza w dzisiejszym starciu.
AJ Burnett, który jest 1-1 z 2.89 ERA w trzech domowych startach w tym sezonie.. Jest on jednak 7-3 z 3,33 ERA w 15 zawodowych występach (14 startów) przeciwko Washington. Dodatkowo lepiej prezentuje się w 3 swoich ostatnich startach względem swojego oponenta w dzisiejszym starciu.
Obaj miotali po 18.0 IP w których Burnett osiągnął 2.00 ERA i WHIP 0.94 a jego team ma bilans 2-1 przy wskaźniku 3.00 ERA i WHIP 1.61 Detwilera. Mało tego Ross dał aż 26 H przy zaledwie 11 H Burnetta w tych 18 inningach.
Na koniec garść faktów z Covers.com:
  • Nationals are 1-6 in Detwilers last 7 starts as an underdog.
  • Nationals are 6-18 in Detwilers last 24 starts as a road underdog.
  • Pirates are 6-1 in their last 7 vs. National League East.
  • Pirates are 9-4 in their last 13 overall.

Zdaję sobie sprawę,że analiza kiepska i mało wnosząca ale dopiero zaczynam z MLB i nie mam prawa równać się z analizami Grzesia czy JR08 nie mniej jednak proszę o wyrozumiałość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
@Challenger
Spoko :razz: , tylko że Burnett większość z tych spotkań przeciwko WSH ma 2006 lub wcześniej.
Grał początek swojej kariery w Miami.
Dysproporcja jest ogromna pomiędzy Waszynktonem/Montrealem z lat kiedy Burnett rzucał we Florydzie/Miami , a teraz.
Od 2006 ma tylko jedno spotkanie z WSH - w Maju ubiegłego roku - domowe. PIT wygrało wtedy bodajże 5-4 czy coś takiego.
W bullpenie też ogromna różnica w ERZe na niekorzyść PIT.
Miałem stawiać ten mecz , ale się wystraszyłem nieco tym co robił ich bullpen ostatnio.
Pisze z koma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
San Francisco Giants - Los Angeles Dodgers
Clayton dominuje nad Giants totalnie w swoich występach.
Kosmiczna ERA 1.28 w 17 występach przeciwko San Francisco.
Oczywiście nie inaczej zaczął się ten sezon - CG Shootout at home with 4 hits &amp; 7 KS.
Rok temu na AT&amp;T Park
15 IP with 13 hits, 2 runs, 1 home run, 3 BB &amp; 15 KS
Z drugiej strony Barry Zito, który już w spring dawał oznaki dobrej formy
23.1 IP with 23 hits, 7 runs, no homers, 9 BB &amp; 18 KS
W kwietniu tylko to potwierdził, aczkolwiek damage zrobił w trzech grach at home.
21 IP with 15 hits, no runs, 5 BB &amp; 12 KS
Dodgers słabo ofensywnie w tym sezonie (mimo fajnego składu), a szczególnie na wyjazdach.
27 miejsce w runs (66 w 18 grach)
Tylko 7 home runs (ostatnie miejsce) - a AT&amp;T to nie jest ballpark gdzie mogą to przełamać ;)
Ja pograłem under 7.5 ✅ po niskim kursie, bo nie mam kaski w Bet365, gdzie można zaryzykować Nikt nie zdobędzie 4 runs ✅@ 2.70 .
--------------------------------------------------------------------------------
Banalne. Zito troszkę szczęśliwie, bo się zakręciło sporo ludzi on base. Za to C-Kershaw jak zwykle.
 
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.


Toronto Blue Jays - Seattle Mariners [1:8]
Typ: Seattle Mariners
@ 2.18 ????
Marathon


Pitching MatchUp:
Mariners RHP Hisashi Iwakuma (2-1, 1.67 ERA) vs. Blue Jays RHP R.A. Dickey (2-4, 4.50 ERA)
Starcie nr 2 w serii. Oglądając dzisiejszej nocki pierwsze starcie obu ekip w którym &quot;King Felix&quot; zmiażdżył ekipę gospodarzy prowadząc swój team do zwycięstwa 4:0 pomyślałem sobie &quot;kurde jak Ci Mariners fajnie wyglądają na tle Blue Jays,świetny pitching w wykonaniu Felixa no i gość który zrobił na mnie duże wrażenie - Kyle Seager. Świetny mecz jako batter [bodajże miał 3 hity na 3 próby] i fajna postawa w obronie. Nie jestem wielkim znawcą ale naprawdę podobała mi się postawa Seattle w pierwszym starciu. Dodatkowo dowiedziałem się, że dziś ich starterem będzie Hisashi Iwakuma, który jest chyba miotaczem nr 2 w drużynie Mariners i tak pomyślałem: zagram dziś na nich. Seattle gra ostatnimi czasy bardzo dobrze: bilans 6-2 w ostatnich 8 meczach przy bilansie 2-8 w ostatnich 10 starciach Toronto tylko utwierdza mnie w przekonaniu o słuszności mojego wyboru. Kurs kuszący bo 2.18 w Marathonie.
Oponentem Iwakumy będzie dziś R.A Dickey, który po przenosinach do Toronto gra dość średnio jak na jego możliwości [ale jest to najprawdopodobniej spowodowane nie doleczonymi kontuzjami szyji i pleców]. Pamiętam jego super postawę w ubiegłym sezonie gdy ciągnął NY Mets. Zdobył chyba nagrodę nawet dla najlepszego pitchera w NL.
Skupmy się teraz na starterach w dzisiejszym starciu:
  • Hisashi Iwakuma: bilans 2-1 w 37.2 IP z 1.67 ERA i 0.69 WHIP oraz 21 H. W ostatnich 3 startach narzucał 17.0 IP z 1.06 ERA i 0.94 WHIP oraz 12 H.
  • R.A Dickey: bilans 2-4 w 36.0 IP z 4.50 ERA i 1.31 WHIP oraz 32 H. W osatnich 3 startach narzucał 19.0 IP z 3.32 ERA i 1.00 WHIP oraz 12 H.

Na koniec garść statystyk z Covers.com:
  • Blue Jays are 1-4 in Dickeys last 5 starts as a favorite.
  • Blue Jays are 2-5 in their last 7 home games.
  • Mariners are 7-1 in Iwakumas last 8 starts as an underdog.
  • Mariners are 7-2 in Iwakumas last 9 starts.
 
marcinkiko 172

marcinkiko

Użytkownik
Analiza z ujemny kwiecień w rankingu.
ANGELS [11-18, last 5 =&gt; 2W-3L | home 7-7, last 5 =&gt; 2W-3L]
vs
ORIOLES [17-13, last 5 =&gt; 2W-3L | away 10-8, last 5 =&gt; 2W-3L]
Miotacze:
Hanson R [Angels] - W-L 2-1 | ERA 3.91 | WHIP 1.39 | SO/9 1.55 | HR/9 0.4
Garcia R [Orioles] - 1wszy mecz w sezonie, za 2012 ERA 5.20, IP 107.1
przeciwko pałkarzom rywala [avg/obp/ops]
Hanson - .223/.333/.600
Garcia - .324/.378/.937
Pałka przeciw praworęcznym:
Angels - avg .266 | obp .315 | R/9 4.01 | HR/9 0.8 |
Orioles - avg .265 | obp .332 | R/9 5.49 | HR/9 0.7 |
Bullpen:
Angels - ERA 3.53 | WHIP 1.33 | HR 7 |
Orioles - ERA 2.65 | WHIP 1.12 | HR 9 |
Oba zespoły ostatnio grają w kratę. Dzisiaj idę w stronę powtórzenia wyniku z dzisiejszej nocy i typuje wygraną Aniołów. Na pałce praktycznie identycznie, ale w Baltimore miota dziś po raz pierwszy w tym sezonie Freddy Garcia i myślę, że nie podoła. Do tego LAA are 7-3 in their last 10 home games oraz BAL are 3-9 in the last 12 meetings (h2h).
Z tej racji, że bullpen wyraźnie po stronie gości to wybieram opcję po 5 inningu.
Result after 5 inning ANGELS (0) #1.66
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Kansas City @ 1.704 ✅ 2:0
Dylan Axelrod vs Jeremy Guthrie

Jeśli ktoś chcę niech zagra dubla , ew. samo Kansas - Wydają się być nieco pewniejsi.
Guthire za ostatnie mecze nie ma rewelacyjnych statystyk ponieważ WHIP 1.42 i OBP .341 do takich nie należy , ale Kansas mogło cieszyć się z dwóch zwycięstw w tych 3 grach. ERA 2.75 przyzwoita. Guthrie musiał miotać na wyjazdach w Bostonie i Atlancie. Obie ekipy w owym czasie grały rewelacyjnie. Szczególnie Braves.
W ostatnich 5 grach przeciwko White Sox ma bilans 2-0 , ERE 0.50 i 3 walks w 35.2 IP.
Wszystkie 5 spotkań zakończyły się zwycięstwem ekipy Kansas.
W tym sezonie już raz widział Białe Skarpetki - w 6 IP dał 5 H , 1 ER , 1 BB i narzucił 9 K.
Axelrod batterów z Kansas widział tylko 7 razy , więc nie jest to miarodajne.
Guthrie batterów CWS widział 190 razy - ma linię .201/.263/.345 , która jest bardzo dobra. Ma sposób na Dunna i Ramireza. Gorzej sobie radzi z Riosem i De Azą , ale większy zniszczeń nie uczynili obaj.
W ostatnich grach o wiele lepiej wygląda ofensywa Kansas. Lepsza średnia odbić , częściej są na bazach i więcej punktów na mecz.
Tragiczne liczby ma bullpen White Sox. Słabość tą w domu za pewne wykorzystają batterzy Kansas.
Co mogę powiedzieć o jego vis-avis ?
Axelrod grał dwa mecze na wyjazdach w tym sezonie - w Toronto i w Waszyngotnie.
W Toronto zagrał nawet dobrze , lecz w Waszyngotnie wyglądało to słabo.
Royals are 14-2 in Guthries last 16 starts.
White Sox are 6-22 in their last 28 road games vs. a team with a winning record.
Royals are 5-0 in Guthries last 5 starts vs. White Sox.
White Sox are 1-5 in the last 6 meetings in Kansas City.
Atlanta @ 1.76 ▶ P rzełożone
Jon Niese vs Julio Teheran

Przenosimy się nieco na Wschód do National League.
Atlanta jak dzisiaj nie wygra to stanie w trudnej sytuacji , bo jutro miota w ekipie Mets Matt Harvey - rewelacja tych rozrywek.
Teheran to młody zawodnik , jeden z lepszych prospectów w lidze oraz w ekipie Braves.
Jak na 22 lata to liczb rewelacyjnych nie ma , ale 50 IP mówi za siebie.
W tym sezonie dostał szanse od początku sezonu i mam nadzieję ,że dobrze ją wykorzysta.
Niese jak i Teheran w ostatnich grach zanotowali średnie występy - WHIP ponad 1.50 , ERY w okolicach 3.00-3.60
Różnica ? Atlanta zrobiła bilans 3-0 , Mets 0-3.
Porównanwczo - obaj miotacze grali zawody w Colorado - na mega ofensywnym stadionie.
Teheran zrobił bilans 7 IP , 8 H , 1 ER , 0 BB i 3 K w 90 narzutach. Braves wygrało 10-2
Niese zrobił 6 IP , 9 H , 3 ER , 1 BB i 3 K oraz oddał HR w 96 narzutach. Mets przegrało 3-11
Starterm NYM w następnym spotkaniu z Dodgers zszedł szybko , bo po 2.1 IP , a z Phillies miał pecha do defensywy i dostał porażkę.
Teheran w swoich spotkaniach dostaję run support co może go cieszyć.
Niese ma dobry bilans przeciwko Braves , ale bardzo dużo z tych spotkań rozegrał w domu.
Braves ma 3 porażki w domu i nie wypada trochę robić serię porażek po tak dobrej grze na początku sezonu.
Czemu też warto ruszyć Braves , pomimo że Niese może wydawać się jednak nieco bardziej doświadczony ?
Niese jest leworęczny - a przeciwko lefties Braves mają ostatnio rewelacyjne statystyki w ostatnich grach.
Na dodatek przeciwko batterom Braves ma linie .291/.330/.408 w 109 PA.
Oba bullpeny porównywalne w ostatnich grach.
Batterzy Mets w ostatnich 5 i 10 spotkań - średnia dobić poniżej .200 , co jest tragiczne.
Mets are 2-7 in the last 9 meetings in Atlanta.
Mets are 3-12 in the last 15 meetings.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Cincinnati Reds vs Atlanta Braves​

Nie przejdę obok tego spotkania nie wzruszony tym co widzę w ofercie. Jak dla mnie łakomy kąsek na dziś umiejscowił się w opcji team total drużyny z Atlanty. Reds wystawiają dziś na górkę Bronson&#39;a Arroyo, a więc miotacza który nie zalicza się do czołówki SP, ale również nie jest to słaby miotacz. Mimo wszystko zawsze gdy widzę nazwisko Arroyo jako SP wyczuwam problemy Reds, oczywiście bywają spotkania w których Amerykanin radzi sobie bardzo dobrze, jednak dla mnie to nie jest wystarczający argument by uwierzyć w to że Arroyo powstrzyma dziś lineup Braves. Liczby SP Reds przeciwko baterom z Atlanty rozkładają się nawet optymistycznie dla gospodarzy, średnia przeciwko wszystkim graczom ATL to .296, jeśli chodzi o poszczególne jednostki to Freeman .429 ; McCann .500 ; Justin Upton .231 ; B.J. Upton .000 oraz Chris Johnson .400 nie bez powodu wybrałem tych graczy, są już podane linie, tak więc aby było realnie wybrałem tych którzy są awizowani. Dla mnie ważnym faktem jest powrót McCann&#39;a do zdrowia, dziś jego debiut w tym sezonie, podczas powrotu do zdrowia w drużynach rezerwwych. Brian odnotował 8-23 / 4HR i 9RBI , jak widać całkiem optymistyczne liczby. W tym momencie Braves z McCann dysponują naprawdę wielką siłą ognia i myślę że wypełnienie tego overa nie powinno dziś być dla nich żadną przeszkodą.
Atlanta Braves over 3.5 / 1.92 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom