>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

MLB Czerwiec i Lipiec 2009

Status
Zamknięty.
toxic 0

toxic

Użytkownik
Grunt żeby mnie ten &quot;nos&quot; nie opuścił ???? Dzisiaj jak usiadłem sobie do analizowania to przez chwilę miałem ochotę wytypować wynik wszystkich meczy. Chyba aż nadaktywny się ten &quot;nos&quot; zrobił ;) GL z dzisiejszym typkiem, dzisiaj powinno być łatwiej.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Grunt żeby mnie ten &quot;nos&quot; nie opuścił ???? Dzisiaj jak usiadłem sobie do analizowania to przez chwilę miałem ochotę wytypować wynik wszystkich meczy. Chyba aż nadaktywny się ten &quot;nos&quot; zrobił ;) GL z dzisiejszym typkiem, dzisiaj powinno być łatwiej.
To jest MLB raz Ci wejdzie nawet 15 typów, a niekiedy przesiedzisz kilka godzin na analizie i wejdzie 0.
wieczorem podam stronę gdzie można się bezpłatnie zarejestrować i co tydzień do wygrania jest 200 dol., a na koniec konkursu 2000 dol. Jestem na przeważnie na 800 -1500 :-D pozycji w zależności od dnia, na ponad 20 000 uczestników
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik

St. Louis Cardinals (52-46) at Philadelphia Phillies (54-39)
Joel Pineiro RHP (8-9, ERA 3,09)
vs. J.A. Happ LHP (7-0, ERA 2,68 )

W tym sezonie w spotkaniach wyjazdowych na klepisku Cardinals, Phillies
zaliczyło podwójną wygraną (6:1 i 10:7)
W dzisiejszym meczu mając na starcie narzucającego Happa powinni sobie bez
większych problemów poradzić z st. Louis. Pytanie tylko jak wysoko mogą wygrać,
bo na przeciwko bedą mieli na rozpoczęciu Pineiro.
Joel ostatnio jak na weterana notuje przyzwoite wyniki:
w spotkaniu z Arizoną na 7 inn pozwolił na 5 uderzeń z czego Diamondbacks przekształciło na punkty 1 run. W ostatnich spotkaniach wyjazdowych (dwóch)
i jednym u siebie w st. Loius, przeciwko Phillies 1-0 z ERA 2.33.
I tu pies pogrzebany, może być niski wynik.
Happ piękne spotkanie w niedzielę z Florydą w ponad 7 inn pozwolił na 5 odbić i nic więcej&#39;
przy okazji wyoutował 4 baterów. Na 11 ostatnich startów ma 5-0 z ERA 2.74.
Licząc ostatnie 5 wyjazdowych spotakń zaliczył 3-0 z ERA 1,46. Na 8 startów u siebie 6 wygranych
a 2 tylko przegrane.
Phillies 14 ostatnich spotkań, 12 zamieniło na wygraną.

bardzo ryzykowny typ ale alternatywy nie ma
St Louis Cardinals vs Philadelphia Phillies (-1.5) for Game 2.620⛔

a ponieważ nie spodziewam się jakiś wielkich fajerwerków
St Louis Cardinals/Philadelphia Phillies (U 8 ) for Game 2.540⛔
E: 8:1 toż to szok :kwasny4565:
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Też będę w szoku jak ten typ nie wejdzie. STL mimo takiego Gracza jak Pujols w składzie nic wielkiego nie pokazują. Sam spotkania nie wygra a Phillies mają chyba jeszcze równiejszy skład niz rok temu!
P.S. co z tą stronką z 200 dolcami ? Przyda się jak nic na wakacje ;)
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Helo Toxic,
Zarejestrować się i kosić wiesniaków z hameryki ????
http://contests.covers.com/sportscontests/champions-home.aspx?sportid=5&amp;amp;t=0
słyszałeś już o najnowszych tranferach:
Lee chce do Tampy, ale oni tam wolą Wayda i menager też powiedział,
że leworęcznego to oni nie za bardzo.
Lad chce przejąć Holliday&#39;a, ale chyba im St. Loius go sprzątną sprzed nosa
wszystko sie wyjaśni do 31 sierpnia

E: Ale pojechałeś z Arizoną w konkursie :-D :spokodfhgfh:
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
O Holliday&#39;u słyszałem. O Lee też coś tam bełkotali na jego meczu ci zabawni Amerykanie ???? Tampa głupia oj głupia. Zawsze warto mieć tak dobrego mańkuta w składzie.
Z Arizona trochę pod publiczke ale oni ostatnio tak mnie zawodzili, że wczoraj byłem w duzym szoku z tymi 14R. Ale wiedziałem, że mają taką moc w ofensywie i liczę, że dzisiaj to udowodnią. PIT są dla nich do ogrania w takim wymiarze. Zreszta ja mam małe szanse na awans w typach dnia więc trzeba ryzykować to moze się uda ;)
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik

Toronto Blue Jayes vs Seattle Mariners

Marc Rzepczynski LHP (1-2, 2.82) v Jarrod Washburn LHP (8-6, 2.71 ERA)
Zaczniemy od Jarroda stary wyjadacz ostatnio w bardzo dobrej formie:
na ostatnie 8-2 ma ERA 2.71 z czego ze starów u siebie 5-2 z ERA 2.42 na dziesięć startów. I uwaga na cztery ostatnie starty (2 w domu i dwa wyjazdowe - 4-0) z podejrzanie niskim ERA 0.61.
Na 29 i 2/3 iningów pozwolił na 2 runy !. A było to przeciwko Detroit, Cleveland,
Texas, Baltimore - nie są to zespoły pitarki.
Na 6 ostatnich spotkań rozgrywanych u siebie, i kiedy Mariners wystawiało Washburn&#39;a
pięć razy zaliczyło wygraną a tylko raz wtopiło z Baltimore (1 czerwca),
Jarrod pozwolił w tym czasie na 7 runów i zaliczył ERA 1.29.
W zeszłym roku trzykrotnie pogrzebał Toronto, na 20 iningów oddał 4 runy (ERA 1.80)
Marc Rzepczyński jeszcze ciężko coś powiedzieć, bo dopiero na 4 starty w tym sezonie ma 1 zaliczony na wygraną
z Boston, a dwa przegrane (przeciwko Baltimore i Cleveland). w tym czasie pozwolił na 3 odbicia
z których ukulano 4 runy.
Toronto ostatnio średnio. Na 25 spotkań może pochwalić się 8 wygranymi, a 17 lost,
z czego 11 wyjazdowych zamienili na swoją korzyść 3, a jak łatwo policzyć 8 lost.
Ostatnio coprawda w poniedziałek wygrali ze Seattle, ale dziś postawiłabym,
że im się to nie uda. Liczę na wsparcie reszty zespołu (Seattle&#39;s ma 3,88 ERA na sezon).

Toronto Blue Jays vs Seattle Mariners 1.833 ✅
Toronto Blue Jays vs Seattle Mariners (-1.5) 2.780 ⛔
Wynik 3:4 :spokodfhgfh:

Oprócz tego można się przyglądnąć Houston . Dziś rozpoczyna Oswalt, a ma bardzo dobry bilans ostatnio.
6-4 z 3.66 ERA. 4-2 z 3.37 ERA na wyjeździe i 1-0 z 2.86 ERA na 3 ostatnie starty.
Houston Astros (-1.5) vs Chicago Cubs for Game 2.670 (wcześniej było 2.690) ✅
Wynik: 11:6 o yeee :-D
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP


Chicago White Sox - NY Yankees 3:2

(3/10)
Chicago White Sox +1.5 @ 1.67

Zaczynam weekendową sagę bo dzisiaj już jest Piątek pojedynkami pomiędzy Białymi Skarpetami z Chicago a Jankami z Nowego Jorku. Po pierwsze bardzo lubię dzisiejszych gospodarzy a nie cierpię przyjezdnych liczę na właśnie klub z Chicago że w tym sezonie PO to będzie plan minimum, a jeśli minimum to trzeba zlikwidować dosyć wysoki losing streak jaki mają L3, gdzie Janki W1. Starterzy to Floyd ERA 4.67 WL 8-6 i Pettitte ERA 4.24 WL 8-6 statsy bardzo podobne co do trendów Janki przegrali ostatnie 4. road games, a Pettitte ma bilans 1-4 w L5 H2H w Chicago, ogólne H2H 10-3 dla NYY jedyne co mi mówi że ten typ może nie wejść to, to że zbliża się weekend gdzie w USA gra się wtedy o dosyć wczesnych porach kiedy całe rodziny witają na stadiony i mogą oglądać zwycięstwa swoich zespołów i jeśli dziś Chicago nie pokryje handi to liczę na to w weekend jak i oczywiście na progresje, ale bądźmy dobrej myśli.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP

Pittsburgh Pirates - Washington Nationals 5:4
(3/10)
Pittsburgh Pirates +1.5 @ 1.67

Dzisiaj znowu lekko i z handim, chyba nie ma nic lepszego na poprawienie fatalnej serii w weekend u siebie i to jeszcze z najgorszą drużyną w stawce, tak właśnie zaczynają ten weekend Piraci z Pittsburgha gdzie będą podejmować Natsów a seria gospodarzy sięga już L5, gdzie Waszyngton L3. Starterzy to Ohlendorf ERA 4.51 WL 8-8 u gospodarzy u gości startuję Lannan ERA 3.25 WL 8-8 zbytniej różnicy nie ma, a na pitcherów z WDC za bardzo nie zwracam uwagi bo przeważnie i tak grają kiszkę. Co do trendów Nats w L5 road games kiedy są faworytami wygrali narazie wszystkie spotkania co naprawdę buduję żeby przerwać ta dobra passę gdzie w H2H w L6 stołeczni wygrali zaledwie jedno spotkanie myślę że Pittsburgh długo nie dostanie takiej możliwości przy zapełnionym stadionie przerwać słabą passę z Natsami, więc trzeba zacząć zagrywkę właśnie na Piratów z Pittsburgha.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik


Washington Nationals vs Pittsburgh Pirates

John Lannan LHP (7-7, ERA 3.25) vs Ross Ohlendorf RHP (8-8, ERA 4,51)
Zaczniemy od Ohlendorfa bardzo dobrze prezentuje się w ostatnich spotkaniach,
na 3 starty zaliczył 1-1 z ERA 3,78,
elegancki meczyk z Arizoną na 6 iningów pozwolił na 6 uderzeń z czego wybiegano 2 run,
Ale w ostatnim (18 maja) spotkaniu przeciwko Nationals,
gdzie na 6 iningów 6 razy odbito piłkę z czego przekształcono,aż 6 runów w punkty.
John Lannan w ostatnim występie przeciwko San Diego, na 8 iningów, jego narzut wylądował 5 razy na pałce,
ale z tego wyszło niewiele bo aż 1 run. W trzech ostatnich spotkaniach wyjazdowych ma ERA 1.14.
Miedzy innymi bardzo udane spotkanie z Metsami na cały rozegrany czas pozwolił na 1 run.
W tym sezonie miał juz okazję zaliczyć spotkanie przeciwko Pirates 20 maja gdzie spisał się znakomicie,
na 7 iningów pozwolił na wykonanie 1 runa. Może się pochwalić całkiem dobrym wynikiem,
jego zespół podczas startów z nim ma na 10 startów, 7 wygranych, 3 przegrane.
Po ostatnich roszadach w zespole Pitsburgh trochę chaosu i minie trochę czasu zanim się zespół zgra.
Myślę, że bardziej doświadczony Lannan pozwoli cieszyć się Nationals zwycięstwem, a Pirates zaliczą kolejną wtopę
a wszystko zweryfikuje dziś klepisko.
Washington Nationals vs Pittsburgh Pirates 1.862 ⛔
Washington Nationals (-1.5) vs Pittsburgh Pirates 2.430 ⛔
I tak bardziej na wyczucie:
Under 8 - 2.03 ⛔

E: wynik 4:5
&quot;kaszana&quot;. Bravo Hellraiser
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
Seattle Mariners - Texas Rangers 7:2
under 8.5 ⛔
2.03
Dla Mariners rzucać dziś będzie Felix (11-4 2.79 ERA). W ostatnim spotkaniu przeciwko Toronto trochę rozdał ( 5.2 IP 7ER) i dziś ma okazję na poprawę statystyk. W meczu przeciwko dzisiejszym rywalom w ostatnim spotkaniu pozwolił na zdobycie zaledwie 1R w 8 IP. Hernandez away notuje 1.91 ERA.
Rangersi wystawiają dziś solidnego Huntera (3-1 2.00 ERA). W poprzednim meczu przeciwko Tygrysom zagrał 7.1 IP i oddał zaledwie 1R.
Dziś po stronie undera solidne cyferki i liczę na low scoring game.
Jak to zwykle bywa o 1R za dużo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom