>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MLB Czerwiec i Lipiec 2009

Status
Zamknięty.
toxic 0

toxic

Użytkownik
Grunt żeby mnie ten &quot;nos&quot; nie opuścił ???? Dzisiaj jak usiadłem sobie do analizowania to przez chwilę miałem ochotę wytypować wynik wszystkich meczy. Chyba aż nadaktywny się ten &quot;nos&quot; zrobił ;) GL z dzisiejszym typkiem, dzisiaj powinno być łatwiej.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Grunt żeby mnie ten &quot;nos&quot; nie opuścił ???? Dzisiaj jak usiadłem sobie do analizowania to przez chwilę miałem ochotę wytypować wynik wszystkich meczy. Chyba aż nadaktywny się ten &quot;nos&quot; zrobił ;) GL z dzisiejszym typkiem, dzisiaj powinno być łatwiej.
To jest MLB raz Ci wejdzie nawet 15 typów, a niekiedy przesiedzisz kilka godzin na analizie i wejdzie 0.
wieczorem podam stronę gdzie można się bezpłatnie zarejestrować i co tydzień do wygrania jest 200 dol., a na koniec konkursu 2000 dol. Jestem na przeważnie na 800 -1500 :-D pozycji w zależności od dnia, na ponad 20 000 uczestników
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik

St. Louis Cardinals (52-46) at Philadelphia Phillies (54-39)
Joel Pineiro RHP (8-9, ERA 3,09)
vs. J.A. Happ LHP (7-0, ERA 2,68 )

W tym sezonie w spotkaniach wyjazdowych na klepisku Cardinals, Phillies
zaliczyło podwójną wygraną (6:1 i 10:7)
W dzisiejszym meczu mając na starcie narzucającego Happa powinni sobie bez
większych problemów poradzić z st. Louis. Pytanie tylko jak wysoko mogą wygrać,
bo na przeciwko bedą mieli na rozpoczęciu Pineiro.
Joel ostatnio jak na weterana notuje przyzwoite wyniki:
w spotkaniu z Arizoną na 7 inn pozwolił na 5 uderzeń z czego Diamondbacks przekształciło na punkty 1 run. W ostatnich spotkaniach wyjazdowych (dwóch)
i jednym u siebie w st. Loius, przeciwko Phillies 1-0 z ERA 2.33.
I tu pies pogrzebany, może być niski wynik.
Happ piękne spotkanie w niedzielę z Florydą w ponad 7 inn pozwolił na 5 odbić i nic więcej&#39;
przy okazji wyoutował 4 baterów. Na 11 ostatnich startów ma 5-0 z ERA 2.74.
Licząc ostatnie 5 wyjazdowych spotakń zaliczył 3-0 z ERA 1,46. Na 8 startów u siebie 6 wygranych
a 2 tylko przegrane.
Phillies 14 ostatnich spotkań, 12 zamieniło na wygraną.

bardzo ryzykowny typ ale alternatywy nie ma
St Louis Cardinals vs Philadelphia Phillies (-1.5) for Game 2.620⛔

a ponieważ nie spodziewam się jakiś wielkich fajerwerków
St Louis Cardinals/Philadelphia Phillies (U 8 ) for Game 2.540⛔
E: 8:1 toż to szok :kwasny4565:
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Też będę w szoku jak ten typ nie wejdzie. STL mimo takiego Gracza jak Pujols w składzie nic wielkiego nie pokazują. Sam spotkania nie wygra a Phillies mają chyba jeszcze równiejszy skład niz rok temu!
P.S. co z tą stronką z 200 dolcami ? Przyda się jak nic na wakacje ;)
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Helo Toxic,
Zarejestrować się i kosić wiesniaków z hameryki ????
http://contests.covers.com/sportscontests/champions-home.aspx?sportid=5&amp;amp;t=0
słyszałeś już o najnowszych tranferach:
Lee chce do Tampy, ale oni tam wolą Wayda i menager też powiedział,
że leworęcznego to oni nie za bardzo.
Lad chce przejąć Holliday&#39;a, ale chyba im St. Loius go sprzątną sprzed nosa
wszystko sie wyjaśni do 31 sierpnia

E: Ale pojechałeś z Arizoną w konkursie :-D :spokodfhgfh:
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
O Holliday&#39;u słyszałem. O Lee też coś tam bełkotali na jego meczu ci zabawni Amerykanie ???? Tampa głupia oj głupia. Zawsze warto mieć tak dobrego mańkuta w składzie.
Z Arizona trochę pod publiczke ale oni ostatnio tak mnie zawodzili, że wczoraj byłem w duzym szoku z tymi 14R. Ale wiedziałem, że mają taką moc w ofensywie i liczę, że dzisiaj to udowodnią. PIT są dla nich do ogrania w takim wymiarze. Zreszta ja mam małe szanse na awans w typach dnia więc trzeba ryzykować to moze się uda ;)
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik

Toronto Blue Jayes vs Seattle Mariners

Marc Rzepczynski LHP (1-2, 2.82) v Jarrod Washburn LHP (8-6, 2.71 ERA)
Zaczniemy od Jarroda stary wyjadacz ostatnio w bardzo dobrej formie:
na ostatnie 8-2 ma ERA 2.71 z czego ze starów u siebie 5-2 z ERA 2.42 na dziesięć startów. I uwaga na cztery ostatnie starty (2 w domu i dwa wyjazdowe - 4-0) z podejrzanie niskim ERA 0.61.
Na 29 i 2/3 iningów pozwolił na 2 runy !. A było to przeciwko Detroit, Cleveland,
Texas, Baltimore - nie są to zespoły pitarki.
Na 6 ostatnich spotkań rozgrywanych u siebie, i kiedy Mariners wystawiało Washburn&#39;a
pięć razy zaliczyło wygraną a tylko raz wtopiło z Baltimore (1 czerwca),
Jarrod pozwolił w tym czasie na 7 runów i zaliczył ERA 1.29.
W zeszłym roku trzykrotnie pogrzebał Toronto, na 20 iningów oddał 4 runy (ERA 1.80)
Marc Rzepczyński jeszcze ciężko coś powiedzieć, bo dopiero na 4 starty w tym sezonie ma 1 zaliczony na wygraną
z Boston, a dwa przegrane (przeciwko Baltimore i Cleveland). w tym czasie pozwolił na 3 odbicia
z których ukulano 4 runy.
Toronto ostatnio średnio. Na 25 spotkań może pochwalić się 8 wygranymi, a 17 lost,
z czego 11 wyjazdowych zamienili na swoją korzyść 3, a jak łatwo policzyć 8 lost.
Ostatnio coprawda w poniedziałek wygrali ze Seattle, ale dziś postawiłabym,
że im się to nie uda. Liczę na wsparcie reszty zespołu (Seattle&#39;s ma 3,88 ERA na sezon).

Toronto Blue Jays vs Seattle Mariners 1.833 ✅
Toronto Blue Jays vs Seattle Mariners (-1.5) 2.780 ⛔
Wynik 3:4 :spokodfhgfh:

Oprócz tego można się przyglądnąć Houston . Dziś rozpoczyna Oswalt, a ma bardzo dobry bilans ostatnio.
6-4 z 3.66 ERA. 4-2 z 3.37 ERA na wyjeździe i 1-0 z 2.86 ERA na 3 ostatnie starty.
Houston Astros (-1.5) vs Chicago Cubs for Game 2.670 (wcześniej było 2.690) ✅
Wynik: 11:6 o yeee :-D
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP


Chicago White Sox - NY Yankees 3:2

(3/10)
Chicago White Sox +1.5 @ 1.67

Zaczynam weekendową sagę bo dzisiaj już jest Piątek pojedynkami pomiędzy Białymi Skarpetami z Chicago a Jankami z Nowego Jorku. Po pierwsze bardzo lubię dzisiejszych gospodarzy a nie cierpię przyjezdnych liczę na właśnie klub z Chicago że w tym sezonie PO to będzie plan minimum, a jeśli minimum to trzeba zlikwidować dosyć wysoki losing streak jaki mają L3, gdzie Janki W1. Starterzy to Floyd ERA 4.67 WL 8-6 i Pettitte ERA 4.24 WL 8-6 statsy bardzo podobne co do trendów Janki przegrali ostatnie 4. road games, a Pettitte ma bilans 1-4 w L5 H2H w Chicago, ogólne H2H 10-3 dla NYY jedyne co mi mówi że ten typ może nie wejść to, to że zbliża się weekend gdzie w USA gra się wtedy o dosyć wczesnych porach kiedy całe rodziny witają na stadiony i mogą oglądać zwycięstwa swoich zespołów i jeśli dziś Chicago nie pokryje handi to liczę na to w weekend jak i oczywiście na progresje, ale bądźmy dobrej myśli.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP

Pittsburgh Pirates - Washington Nationals 5:4
(3/10)
Pittsburgh Pirates +1.5 @ 1.67

Dzisiaj znowu lekko i z handim, chyba nie ma nic lepszego na poprawienie fatalnej serii w weekend u siebie i to jeszcze z najgorszą drużyną w stawce, tak właśnie zaczynają ten weekend Piraci z Pittsburgha gdzie będą podejmować Natsów a seria gospodarzy sięga już L5, gdzie Waszyngton L3. Starterzy to Ohlendorf ERA 4.51 WL 8-8 u gospodarzy u gości startuję Lannan ERA 3.25 WL 8-8 zbytniej różnicy nie ma, a na pitcherów z WDC za bardzo nie zwracam uwagi bo przeważnie i tak grają kiszkę. Co do trendów Nats w L5 road games kiedy są faworytami wygrali narazie wszystkie spotkania co naprawdę buduję żeby przerwać ta dobra passę gdzie w H2H w L6 stołeczni wygrali zaledwie jedno spotkanie myślę że Pittsburgh długo nie dostanie takiej możliwości przy zapełnionym stadionie przerwać słabą passę z Natsami, więc trzeba zacząć zagrywkę właśnie na Piratów z Pittsburgha.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik


Washington Nationals vs Pittsburgh Pirates

John Lannan LHP (7-7, ERA 3.25) vs Ross Ohlendorf RHP (8-8, ERA 4,51)
Zaczniemy od Ohlendorfa bardzo dobrze prezentuje się w ostatnich spotkaniach,
na 3 starty zaliczył 1-1 z ERA 3,78,
elegancki meczyk z Arizoną na 6 iningów pozwolił na 6 uderzeń z czego wybiegano 2 run,
Ale w ostatnim (18 maja) spotkaniu przeciwko Nationals,
gdzie na 6 iningów 6 razy odbito piłkę z czego przekształcono,aż 6 runów w punkty.
John Lannan w ostatnim występie przeciwko San Diego, na 8 iningów, jego narzut wylądował 5 razy na pałce,
ale z tego wyszło niewiele bo aż 1 run. W trzech ostatnich spotkaniach wyjazdowych ma ERA 1.14.
Miedzy innymi bardzo udane spotkanie z Metsami na cały rozegrany czas pozwolił na 1 run.
W tym sezonie miał juz okazję zaliczyć spotkanie przeciwko Pirates 20 maja gdzie spisał się znakomicie,
na 7 iningów pozwolił na wykonanie 1 runa. Może się pochwalić całkiem dobrym wynikiem,
jego zespół podczas startów z nim ma na 10 startów, 7 wygranych, 3 przegrane.
Po ostatnich roszadach w zespole Pitsburgh trochę chaosu i minie trochę czasu zanim się zespół zgra.
Myślę, że bardziej doświadczony Lannan pozwoli cieszyć się Nationals zwycięstwem, a Pirates zaliczą kolejną wtopę
a wszystko zweryfikuje dziś klepisko.
Washington Nationals vs Pittsburgh Pirates 1.862 ⛔
Washington Nationals (-1.5) vs Pittsburgh Pirates 2.430 ⛔
I tak bardziej na wyczucie:
Under 8 - 2.03 ⛔

E: wynik 4:5
&quot;kaszana&quot;. Bravo Hellraiser
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
Seattle Mariners - Texas Rangers 7:2
under 8.5 ⛔
2.03
Dla Mariners rzucać dziś będzie Felix (11-4 2.79 ERA). W ostatnim spotkaniu przeciwko Toronto trochę rozdał ( 5.2 IP 7ER) i dziś ma okazję na poprawę statystyk. W meczu przeciwko dzisiejszym rywalom w ostatnim spotkaniu pozwolił na zdobycie zaledwie 1R w 8 IP. Hernandez away notuje 1.91 ERA.
Rangersi wystawiają dziś solidnego Huntera (3-1 2.00 ERA). W poprzednim meczu przeciwko Tygrysom zagrał 7.1 IP i oddał zaledwie 1R.
Dziś po stronie undera solidne cyferki i liczę na low scoring game.
Jak to zwykle bywa o 1R za dużo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom