>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami MLB 2023 - Major League Baseball

Status
Zamknięty.
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Nowy dzień nowa próba ogarnięcia tego MLB ;p

Boston Red Sox - Cincinnati Reds

Chris Sale miotacz gospodarzy wyjdzie na boisko przeciwko Cincinnati po raz pierwszy w barwach Sox , ostatni rozegrany mecz przeciwko Arizonie wygrany 7-2 a jeszcze wcześniej 4-2 z San Diego , to dobry podkład do tego do czego za chwile nawiążę
Forma Sox wydaje się być do poprawy , seria 4 porażek z rzędu przerwana dwoma zwycięstwami z Arizoną a teraz kolejne 3 porażki w tym dwie z Cincinnati, trudno stwierdzić czy dziś ta zła passa zostanie przerwana bo ekipa gości wpadła w całkiem dobrą formę , 5 zwycięstw wyjazdowych z rzędu a w 10 ostatnich meczach tylko 3 porażki dają solidne podstawy do tego aby nie grać przeciwko ich ekipie.
Małym znakiem zapytania jest ich miotacz Hunter Greene W1 L4 z ERA 4.18 , koleś ma świetne SO 80 na 56 zmian , jak wejdzie dobrze w mecz to żaden z nich nie kończy się powyżej 4,5 pkt , ale nie zawsze jest w dobrej formie , stałym zauważalnym punktem zaczepnym jest fakt że czy w wygranym czy przegranym meczu Cincinnati z udziałem Huntera nie urywa więcej jak 4 pkt , nawet ubiegło sezonowy mecz z Hunterem przeciwko Sox zakończył się 1-7 dla Sox
dla tego dziś ryzykownie ale zagram under 3,5 na gości

Boston Red Sox - Cincinnati Reds ✅
typ: Cincinnati under 3,5 pkt
kurs: 2.05 STS

oraz

Arizona - Colorado

3-14
4-11
9-6
10-1
9-8
13-3
2-5
to wyniki meczy z udziałem Connora Saboldo pitchera Colorado, sama drużyna na 15 swoich ostatnich spotkań 10_cio krotnie dochodziła do linii 9 pkt lub ją przekraczała , do tego w 10 ostatnich spotkaniach tych drużyn ż 7 krotnie padał wynik powyżej linii 10pkt , a sama Arizona w 8 spotkaniach zdobyła 5 lub więcej pkt w meczu , w dwóch pozostałych 4 pkt
Podobnie wygląda sytuacja Arizony w ostatnich meczach przeciwko innym ekipom gdzie na 10 meczy 6 krotnie zdobyła 5 lub więcej pkt
Pitcher Arizony nie pojawia się za często na boisku , wysokie ERA 5,7 mało SO może przyczynić się do wysokiego wyniku

Arizona - Colorado
typ: over 10,5 pkt w meczu wynik: 5-4 mało brakowało :(
kurs: 2.15 STS

i jeszcze z tych dwóch zdarzeń AKO z mniejszym kursem

Arizona - Colorado
typ: Arizona +4,5 pkt wynik: 5-4

Boston- Cincinnati
typ: under -9,5 pkt w meczu wynik: 8-2 o jeden pkt za dużo


kurs AKO : 2,97 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +721
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Witam

W nocy mamy kilka meczy a jednym z pierwszych będzie spotkanie Piratów z Cardinals
Drużyna gospodarzy po dobrych startach na początku sezonu (w kwietniu) gdzie zanotowała 20 zwycięstw i 8 porażek, wpadła z początkiem maja w dość spory dołek notując 7 porażek z rzędu przerwanych wygraną 2-0 nad Colorado i po tym kolejne 4 porażki jedna po drugiej i ta zła passa trwa nadal, chociaż ostatnio zanotowali dwie wygrane z Giants
Pittsburgh Pirates w ostatnich 10 meczach na własnym boisku aż w 8 spotkaniach nie przekroczyli linii 3 zdobytych pkt
Do tego rzucający Roansy Contreras w ostatnim meczu z Arizoną rozegrał 5 zmian przy 3 SO 3BB i 1 HR , wcześniej 0-2 z Baltimore gdzie zagrał 7 zmian i tylko 1 SO a dając 2HR'y i 1BB
Sumując to wszystko wydaje się że Pitts nie są w formie i z Contreras'em nie wygrają dziś tego meczu, ale zobaczmy drugą ekipę

St. Louis w tabeli parę oczek niżej od Pittsów , jest to drużyna która podobnie jak Piraci w pierwszych majowych meczach zaliczyła ogromny skok ...w dół , 8 porażek z rzędu ale po tym nastąpiła poprawa w ich grze . W ostatnich 5 meczach podobnie jak gospodarze nie udało im się przekroczyć linii 3 pkt, ale w meczach wyjazdowych sobie dobrze radzą 8 wygranych i 5 przegranych w maju
Pitcher Cardinals Jack Flaherty jest bardziej doświadczonym miotaczem od kolegi z Pittsburgh , rozegranych 58 zmian z 58 SO, grał w wygranym meczu przeciwko Cleveland 1-2 , wcześniej wygrana 10-5 z Dogersami i 18-1 z Milwaukee oraz 4-6 z Chciago Cubs
Widać że Cardinals z tym chłopakiem lubią poszaleć dla tego dziś stanę po ich stronie

Pittsburgh Pirates- St. Louis Cardinals wynik 7-5 (peszek, błąd w 7 zmianie zmienił wynik z 1-5 na 7-5 )
typ: handi -1,5 Cardinals
kurs: 2.05 STS


może później coś jeszcze dodam to się ako zlepi bez handi

Edit:

Dokładam analizę do AKO, Texas vs Seattle

Texas podtrzymuje dobrą passe na własnym boisku, na 20 meczy u siebie wygrali w 14 spotkaniach , w każdym z tych spotkań wygrywali minimum dwoma punktami , a nawet wpadało handi ponad 10cio punktowe więc są to świetne wyniki . Gospodarze wystawią doświadczonego Jona Gray z ERA 2.81 5W L1, zawodnik ten rozegrał ostatni mecz przeciwko Baltimore
wygrywając 2-12 ,czyli Gray dał urwać sobie tylko 2 pkt , wcześniej wyjaśnił Colorado wygrywając 11-5 , dalej było Oakland rozbite 5-0 , i na koniec wrzucę wynik meczu z Seattle 1-2
jak widać Gray nie daje sobie w kasze dmuchać , łącząc dobrą formę całej ekipy nie widzę w tym meczu wyniku punktowego gości większego jak 4 , do argumentów można dodać że Seattle w ostatnich 5 wyjazdowych meczach odniosła 4 porażki i tylko w jednym meczu ugrali więcej jak 4 pkt
Ale żeby nie było że Seattle nie zostawi po sobie śladu , w ostatnich 10 meczach odnieśli 7 zwycięstw (pomijając fakt że wszystkie były na własnym boisku ) , rzucający dla nich Luis Castillo od przeciwnika za bardzo się nie różni W4 L2 ERA 2.69
Ostatnie mecze :
z Piratami 5-0 Castillo 6 zmian 10 SO dobry mecz w jego wykonaniu
z Oakland 11-2 6 zmian i 8SO w obu tych meczach ERA poniżej 3
ale była też porażka z Boston 9-4
oraz 3-4 z Texas

Moje wnioski to że będzie to mecz raczej underowy mimo świetnych wyników Texasu na własnym podwórku , jak widać mecz Graya 1-2 z Seattle i Castillo 3-4 dają sygnał do zagrania undera

Texas - Seattle ✅ wynik 0-2
typ: under -7,5 pkt w meczu
kurs: 2.05 STS


AKO


Pittsburgh Pirates- St. Louis Cardinals
typ: 1

Texas - Seattle
typ: Seattle under -4,5 pkt ✅

kurs AKO: 2,81


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +521
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Wieczorem na boisko wyjdą ekipy Boston Red Sox i Tampa Bay Rays , jest to trzecie spotkanie , obie drużyny mają po jednym wygranym meczu. Dziś stawiam na gości ponieważ uważam że wystawia lepszego miotacza który nie da ugrać Soxom zbyt wiele punktów , tak jak innym drużynom przeciwko którym występował.
z Cubs przegrali ale tylko 1-0 , gorzej było z Toronto 1-20 mecz który często tu wspomina;p to jedyna skaza tego miotacza, chociaż Taj w tym meczu miał ERA 4,44 gdzie np jego kolega z drużyny Bethancourt mial ERA 81 , można by się zastanowić co on w ogóle robił na górce
z Metsami było 3-2 i wygrany 8 do 3 z Astors , zapominając o Toronto pozostałe mecze są bardzo uderowe dla przeciwników
Tanner Houck pitcher gospodarzy ostatnio przegrał 4-2 z Arizona, wcześniej 2-1 z Los Angeles i przegrany 1-10 z Seatlle można powiedzieć że jest remis 1-20 i 1-10 po obu stronach jest mecz o którym lepiej zapomnieć , dalej przegrana 1-6 z Philles , wygrana z Toronto 7-6 chociaż nie był to najlepszy mecz w jego wykonaniu i porażka 6-2 z Baltimore , po za meczem z Los Angeles to pozostałe są przegrane kilkoma punktami , co daje podstawy żeby zagrać handi
na koniec dodam że ten będzie ich 11 spotkaniem w tym roku i jak do tej pory na 10 meczy Tampa wygrała 7 razy a w meczu z 13 kwietnia Taj rzucał i było 9-7

Boston Red Sox - Tampa Bay Rays ✅ wynik 2-6
typ: -1,5 Tampa Bay
kurs: 2.30 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +767
jaroslav_ 286,5K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
U mnie dzisiaj bez analizy z uwagi na brak czasu. W każdym ze spotkań liczę na lepszą formę w ostatnim czasie gospodarzy oraz w głównej mierze na fakt, iż wystawiają oni bardziej doświadczonych i lepiej rzucających miotaczy na start (poza NY Mets, gdzie Kodai Seng rzuca pierwszy sezon).

New York Mets – Toronto Blue Jays
New York Mets wygrana @ 1.80

1685886937026.png

Texas Rangers – Seattle Mariners
Texas Rangers wygrana @ 1.68
1685887000715.png

Statystyki miotaczy tutaj:
Nathan Eovaldi: https://www.covers.com/sport/baseball/mlb/players/12658/nathan-eovaldi

Bryce Miller:
Arizona Diamondbacks – Atlanta Braves
Arizona Diamondbacks wygrana @ 1.71

1685887059924.png

kursy ; PZBUK
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +380
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Metsi nie przegrali jeszcze u siebie 3 krotnie z jedną drużyną, no i ostatnio zaliczyli świetna passę więc też bym na nich stawiał

edit:
4 zmiana w meczu Mets nie wygląda najlepiej ale jeszcze mecz trwa a ja zaatakuję dziś jeszcze mecz Arizony
Szybka analiza , Arizona świetna passa 6 wygranych meczy w tym jeden z Atlantą która w kolejnym meczu przerwała tą dobrą passe.
W ostatnich 10 spotkaniach na własnym boisku Arizona tylko raz przekroczyła linie 10pkt w meczu , goście ostatnio też grają underowe mecze a obie ekipy wystawią świetnych miotaczy.
Gallen który rzuca dla Arizony świetne staty w tym sezonie W7 L2 ERA poniżej 3 rozegranych 72 zmiany i ponad 80 SO , ostatni mecz 5-1 z Colorado potwierdza jego dobrą formę
Goście wystawią Soroke dla którego będzie to dopiero drugi mecz , pierwszy nie poszedł najlepiej ale staty z poprzednich sezonów nie pozwalają skreślić tego gracza i myślę że dziś będzie chciał udowodnić że ten poprzedni mecz to pomyłka i nie pozwoli gospodarzom panoszyć się po boisku :)
a patrząc na historie spotkań tych drużyn to w ostatnich 5 meczach nie przekroczono linii 8 pkt w meczu

Arizona - Atlanta
typ: under -8,5 pkt w meczu
kurs: 1.90 zł STS
 
Ostatnia edycja:
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Witam

Dziś podejmę się analizy Miami vs Kansas
Gospodarze w bardzo dobrej formie , wygrali 8 z 10 ostatnich spotkań z czego w 4z5 ostatnich przekroczyli linię 10pkt w meczu. Ostatni mecz z przed kilkunastu godzin wygrali z Kansas 9-6. Dzis na górkę wpuszczą Luzardo o którym nie można powiedzieć nic złego i nic dobrego :p dobre mecze przeplata z tymi średnimi i tak od początku sezonu zalicza raz wygraną a w następnym meczu przegraną , ostatni mecz był przegrany więc może stawiając na pewny schemat można typować że gospodarze wyniosą wygraną :p patrząc na jego ostatnie 10 meczy tylko jeden był poniżej linii 7 pkt , pozostałe były over. biorąc pod uwagę ich dobrą passe w ostatnich meczach zwłaszcza na własnym boisku pierwszym typem w tym meczu będzie
Miami over 3,5 pkt kurs.1,70 STS

Ekipa przyjezdnych w dołku , przedostatnie miejsce w tabeli, na 60 meczy przegranych 42 , z ostatnich 10 tylko 3 wygrane. Jeśli przegrywają to tracą od 4 pkt w górę więc typ na 3,5 Miami jest zasadny . Rzucać będzie Zack Greinke ostatnie 4 mecze w których grał były przegrane i nic ciekawego z nich raczej nie wyciągnę do postawienia po za liczbą hitów dla Miami
+7,5 po kursie 1,70 z Fortuny
Teoretycznie sam Greinke potrafi oddać 7 a nawet 8 a jego średnia to prawie 5 na mecz , ale jest coś na co warto zwrócić uwagę a raczej ktoś, Carlos Hernandez oraz Taylor
są to dwaj miotacze którzy często występują u boku Greinke i trudno szukać meczu w którym nie dodali by od siebie 2 lub 3 hitów , dla tego ten typ z +7,5 też uważam za rozsądny

Podsumujmy :
Miami vs Kansas ✅ wynik 6-1
A: typ: 1
kurs: 1.60 STS

B: typ: Miami over 3,5 pkt ✅
kurs: 1,70 STS

C: typ: Miami +7,5 hits było 7 :(
kurs: 1,70 Fortuna


za chwile dorzucę analizę Milwaukee gdzie też warto pograć na hity , więc będzie można sklepać AKO

Milwaukee vs Baltimore
Gospodarze dobra kolejka przeciwko Cincinnati , wygrane 3 z 4 meczy ale to na wyjeździe, u siebie mieli dokładnie odwrotną sytuację z Giants z którymi przegrali 3 z 4 meczy , podejmą Baltimore które na wyjazdach radzą sobie świetnie , wygrane 7 z 10 meczy daje podstawy do stawiania na gości do tego rzucający Gibson który ostatnie 3 mecze zaliczył do wygranych
Gospodarze wystawią Peralte który ostatnio radzi sobie średnio , przegrana 18-1 z Cardinals gdzie z kolegami podarował 16 hitów
Lepiej wyglądał kolejny mecz przeciwko Tampie który wygrał 6-4, ale to był mały przecinek bo kolejny mecz przegrany 15-1 z Giants i aż 17 podarowanych uderzeń potwierdza niestabilną formę , ostatni przegrany mecz 3-1 z Toronto też do udanych nie należy łącznie podarowali 9 hitów 9
Dużo jest za tym że gospodarze przegrają ten mecz ale w MLB nie takie akcje zawodziły dla tego idę w overki

Milwaukee vs Baltimore

A: typ: over + 7,5 w meczu wynik 4:3
kurs: 1,70 STS

B: typ: Baltimore +7,5 hits było 8
kurs: 1,70 Fortuna



Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +853
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Po dłuższej przerwie czas wrócić do gry. Też mam upatrzone na dzisiaj Miami, ale kolega @irytko już wystarczająco opisał spotkanie, więc dodam tylko, że ofensywa ekipy z Florydy ostatnio się spisuje. Powinni pójść za ciosem. Greinke po stronie przyjezdnych całkiem nieźle rzuca w ostatnich startach, ale co z tego skoro Kansas i tak wszystko przegrywa. Musieli by chyba popracować nad bullpenem, bo bez solidnego bullpenu ligi nie zawojują. Zagram nie wielki handicap zamiast money line.

✅ Miami Marlins -1.0 @1,88 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +996
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
O 18:35 naszego czasu na boisko wyjdą Piraci przeciwko Oakland , trzecie spotkanie tych drużyn i na razie jest 1-1. Bukmacherzy typują dziś do zwycięstwa Piratów , zapewne z wielu powodów, chociażby dla tego że Oakland to ostatnia ekipa w tabeli Ligi Amerykańskiej na 60 meczy wygranych tylko 13 , dodajmy do tego dobrą formę Pitsów którzy mieli ostatnio kolejno po sobie 6 wygranych , i chyba wyszli za bardzo wyluzowani do ostatniego meczu przeciwko Oakland bo go przegrali 2-11 !! gdzie wystawili Kellera W7 L2 a Oakland Kaprieliana W1 L6 , ale jak to pisałem w poprzednim poście MLB bez tego nie było by sobą ;p
Zapewne wielu uzna to za wypadek przy pracy ale ja widzę tu światełko w tunelu dla ekipy przyjezdnych.
Przeanalizowałem pierwszy mecz wygrany przez gospodarzy 5-4 i wcale to nie było takie oczywiste zwycięstwo , Oakland zaliczyło o 2 wybicia więcej i to oni po 3 zmianie wygrywali 3-0 , można powiedzieć że Piraci rzutem na taśmę w 8 zmianie zdobyli tego jednego runa który dał im wygraną , dla tego ten drugi mecz przegrany 2-11 nie musi być tak wielkim zaskoczeniem , aż 15 wybić 4 HR'y ! a Keller przez 5 zmian tylko 1 SO a daje 4 BB i 1 HR
Dziś Piraci będą starać się zaskoczyć gości razem z Roansy Contrerasem , który zwyczajnie mówiąc dupy nie urywa, od 2 Maja po meczu z Tampa Bay przegranym 4-1 zalicza aż 5 porażek jedna po drugiej
contreras r.jpg
i jak widać każda porażka bardzo bolesna w dwóch meczach ugrane zaledwie po 3 pkt
z ciekawostek mogę dodać że Pitsy po tym przegranym meczu z Tampą zaliczyli 11 porażek , przerwanych w połowie jednym zwycięstwem 2-0 z Colorado, więc jak widać są wstanie przegrywać :)
Dodatkowo Piraci ponieśli 3 porażki z Toronto , później wygrali pierwszy mecz z Colorado 2-0 a następnie zaliczyli 2 porażki z nimi (10-1 i 3-4) , następnie znowu w pierwszy meczu pokonali Arizonę po to żeby w 2 kolejnych przegrać (3-4 i 3-8), i znowu pierwszy mecz z Texas Rangers wygrany a po tym 2 kolejne mecze z nimi przegrane , można w tym dopatrywać się pewnego schematu a i np Colorado z którymi przegrali te dwa mecze również znajdują się w dole tabeli

Jak dla mnie słaba forma Miotacza gospodarzy oraz te dwa mecze które rozegrali do tej pory skłaniają mnie do zagrania na Oakland

Pitssburgh Pirates - Oakland Athletics ✅ wynik 5-9
typ: 2
kurs: 2,75 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3241
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja zamierzam dalej podążać za Miami. Dzisiaj ponownie grają z Kansas z tym, że wczoraj rzucał Greinke w którym jeszcze można było upatrywać nadziei, ale dzisiaj dla Royals będzie miotał Lyles. Bilans 0-9 i ERA prawie siedem mówi samo za siebie. Po drugiej stronie Cabrera z bilansem 5-4. Może nie gra zbyt stabilnie i w ostatnich startach zebrał na konto kilka "walk'ów" ale w dalszym ciągu rzuca lepiej niż jego dzisiejszy oponent. Zresztą jeśli chodzi o Kansas to nawet kiedy miotacz ma dobry dzień, ekipa i tak ponosi porażkę. Trzymamy kciuki!

✅ Miami Marlins -1.0 @1,71 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +663
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Dołączę się do tego Miami na over +7,5 w meczu ze względu na
ale dzisiaj dla Royals będzie miotał Lyles. Bilans 0-9 i ERA prawie siedem mówi samo za siebie
większość jego meczy jest overowa +7,5 , oddaje dużo piłek na pałkę co przekłada się na liczbę runnów , Cabrera też da zdobyć gościom parę runów więc obstawiam powyżej 7,5 runka po kursie 1,75 w sts
a zagrałem to do AKO z Toronto - Houston typ: Toronto +3,5
kurs ako: 2,54 w sts

wyniki równo na linii, blisko ale nie weszło
 
Ostatnia edycja:
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
tak jak wczoraj dziś podchodzę do pierwszego meczu czyli Cincinnati - Los Angeles Dodgers
Gospodarze dwu krotnie już ograli Dogersów u siebie ale były to wyrównane mecze a gospodarze w obu tych meczach w ostatniej zmianie dorzucali runka lub dwa i tak można powiedzieć przy odrobinie szczęścia ograli Dogersów .
Wczoraj stawiałem inaczej niż bukmacherzy ale dziś z nimi się zgodzę a oni stawiają na gości , mało tego myślę że można śmiało grać tu handi , over +8,5, over na hity ale od początku
Cincinnati w ostatnich 10 meczach aż 8 krotnie zaliczyła over +8,5 w meczu (w tym 6 meczy z +10 pkt ) w historii spotkań z Dogersami nigdy nie ograli ich 3 krotnie, za to goście ich ogrywali 7 krotnie w poprzednim sezonie
ich rzucający Graham Ashcraft jeszcze się uczy rzucania , mała liczba SO przy średniej 6,2 hitów gwarantuję mecz z duża liczbą runnow co widać na załączonym screenie
graham.jpg
Dogersi w tym sezonie nie przegrali jeszcze 3 krotnie z tą samą drużyną , na górkę wystawią Kershawa który już kilka razy w postach był wywoływany do tablicy w roli zbawcy swojej drużyny , dziś nie widzę podstaw żeby miał zawieść kolegów z ekipy, a jeśli już wygrywa to ze znaczną przewagą

Cincinnati - Los Angeles Dodgers
A: typ : Dogers -1,5 ✅ wynik 0-6
kurs: 1,70 STS

B: typ: over 9,5 pkt w meczu
kurs: 1,80 STS

C: typ: hits over 9,5 Dogers✅
kurs: 1.80 Fortuna

D: typ: 1 inning Dogers zdobędzie pkt TAK
kurs: 2,50

ciekawy zakład, myślę że goście przejmą inicjatywę już w pierwszej zmianie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1188
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Witam

Szybka wrzutka
Za chwilę 3 mecz Atlanty z Washington, w pierwszym meczu goście wystawili Greya który według mnie miał pozamiatać w tym meczu a przegrał 3-2 z młodym Smith-Shawerem dla którego był to dopiero drugi mecz , w kolejnym meczu Washington chciał chyba się odegrać i wpuścili całkiem dobrego Gore M. przeciwko pitcherowi gospodarzy Shusterowi kolejny młodziak z zaledwie 35 zmianami i marnym ERA . Ale to nie młodziaki z Atlanty dali wygrane swojej ekipie, to efekt słabej gry całej drużyny gości którzy zaliczają 6sty przegrany mecz z rzędu a dziś na własne boisko wyjdzie Elder którego dzieli przepaść doświadczenia z dwoma poprzednimi miotaczami , ERA 2.26 wydaje się być gwarancją wygranej a słaba forma gości zobowiązuje do zagrania handi i to wysokiego
Do tego Trevor Williams przegrał swoje dwa ostatnie mecze 6-1 i 11-3 a mecz Eldera przeciwko Washington z września ubiegłego roku wygrany 8-0 utwierdza mnie w przekonaniu że handi -2,5 to dobry typ

Atlanta - Washington
typ: Atlanta -2,5
kurs: 2.00 STS


edit:
może ktoś chce bezpieczniej to handi -1,5 za 1,70
i Baltimore - Kansas
typ: kansas +2,5 pkt w meczu za 1,40 weszło w 3 zmianie
AKO : 2.41 STS


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Sporo myślałem, czy dzisiaj wziąć się za Dodgersów czy grać przeciwko Kansas i chyba wybiorę drugą opcję, bo nie dość że kurs lepszy to drugi wariant bardziej mnie przekonuje. Na górce Royals stanie Lyles przeciwko któremu grałem w tym sezonie już nie raz i chyba nigdy mnie nie zawiódł. Bilans 0-10. Pewnie kiedyś się przełamie, ale mam nadzieję, że nie dzisiaj. Kansas przegrało ostatnio siódmy mecz z rzędu, czyli "trzymają formę". Reds spróbują dzisiaj ugrać swój kolejny win. Na górce CIN Wiliamson (0-0) Do tej pory sześć startów, ERA powyżej 5, więc szału nie ma, ale wciąż na papierze prezentuje się lepiej niż Lyles. Ciekawostka dotycząca meczu jest taka, że Kansas byli przy wystawianiu kursów lekko faworyzowani przez bukmacherów, a dotchczasowy rekord w takej sytuacji to 1-11, więc trzymajmy kciuki za gości!

✅ Reds ML @1,91 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1001
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Witam

Dziś moja ulubiona ekipa Tampa rozegra 4ty mecz z Oakland na ich boisku. Pierwsze dwa przegrali, według mnie pierwszy to zwyczajny pech bo statystyki po meczowe nie oddają tego wyniku no ale to już za nami. Dziś w nocy naszego czasu Glasnow pokazał że taka drużyna jak Tampa nie może pozwolić sobie na 3 porażkę z rzędu i to z przedostatnią ekipą w tabeli i wygrał 6-3.
Dziś tego samego będzie chciał dokonać młody Taj Bradley który zmierzy się z Blackbunem miotaczem gospodarzy dla którego to dopiero 4 mecz w tym sezonie a do tego w ostatnim meczu 10czerwca rozegrał 6 zmian przeciwko Milwaukee a Taj tylko 3 zmiany więc to on będzie dziś bardziej wypoczęty
Łącząc to z tym że Tampa na wyjazdach nie przegrała w tym sezonie z jedną ekipa 3 meczy , a Taj jeśli dobrze wejdzie w mecz to można spodziewać się wysokiego handi i undera pkt po stronie gospodarzy, dla tego dziś gram:

Oakland - Tampa
typ: Tampa -2,5
kurs: 2.15 sts


jeszcze ten mecz wrzuciłem w AKO z Arizona
Tampa -1,5
i Arizona win
kurs AKO 3,78 STS
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Hmm ja się rozglądam za drużyną gospodarzy i nic poza Rangersami mi nie przychodzi do głowy. Swoją drogą zauważyłem, że sporo w tym sezonie gram w kierunku ekipy z Texasu. Ohatni vs. Eovaldi. Ten pierwszy to lekko przygasła gwiazda zeszłego sezonu. Generalnie można postawić znak równości między dwoma zawodnikami, ale jak się zerknie na ostatnie występy to np. ERA Ohatniego w ostatnich dziesięciu występach znacząco wzrosło porównując do całego sezonu, natomiast ERA Eovaldiego wręcz przeciwnie. Może Rangers nie zachwycają w obecnej serii właśnie z Angels, ale ekipa u siebie gra bardzo dobrze i rzadko zawodzi. Wystarczy zerknąć na ostatnie 10-20 spotkań u siebie.

Texas Rangers ML @1,80 3/10 Unibet
 
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Witam

Dziś gra moja ulubiona ekipa z Kansas ;p podejmą u siebie Los Angeles Angels , no co można napisać o tym meczu , a tylko to że idziemy w statystyki i doświadczenie pitchera które dla gospodarzy są bezlitosne lub liczymy na cud i wygraną Kansas ;p
Gospodarze (ostatnia drużyna w tabeli) przegrali ostatnie 10 meczy a ich miotacz Mayers przegrał w 3 ostatnich spotkaniach w których występował
Inaczej wygląda sytuacja u gości którzy weszli na wysokie obroty , w ostatnich 10 meczach tylko dwa razy polegli a ich miotacz Griffin Canning może pochwalić się wygranymi 4 ostatnimi meczami i jest to dla nich okazja na poprawienie miejsca w tabeli
chętnie zagrał bym tu handi ale buki nie mają rozszerzonej oferty dla tego spotkania

Kansas - Angels wynik 10-9 hehe no cóż jak to napisał mi spider-official mamy cud ;p
typ: 2
krs: 1.60 STS


mecz po 22 to postaram się dorzucić coś do ako

do ako dorzucam
Milwaukee - Pittsburgh Pirates wynik 5-0
typ: Milwauke -4,5 pkt
kurs: 1,57sts


Wybrałem ten tym ze względu na staty pitcherów: Wade Miley to taki śpioch na 41 zmian tylko 24 SO , w 5 z ostatnich 8 meczy nie przekroczyli 3 pkt a rzucający dla gości Mitch Keller to prawdziwa kosiarka na 87 zmian aż 101 SO , co znaczy że nie daje pograć przeciwnikowi , na 10 ostatnich meczy przegrał tylko 3 a w wygranych meczach aż 5 krotnie nie dał ugrać przeciwnikowi więcej jak 2 pkt
AKO: 2.51 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Zapominamy o Kansas o cudach i stawiamy na konkrety, a na pierwszy cel qybieram:

Chicago Cubs- Baltimore ✅ wynik 3-6
typ: Baltimore
kurs: 1.85 STS

Trzeci mecz tych drużyn , do tej pory dwa razy wygrali gospodarze, już w ostatnim meczu Baltimore pokazało że ma aspirację żeby wygrać, niestety jeden mały błąd Steela i było 3-2 , ale dziś goście wystawią Kremera W7 L3 przeciwko Taillion który na ostatnie 10 meczy wygrał tylko dwa spotkania, a drużyna Baltimore w tym sezonie na wyjazdach nie przegrała jeszcze 3 meczy z rzędu i to w dodatku z jedną ekipą

Boston Red Sox- New York Yankes:
typ: New York Yankes
typ 2: -8,5 pkt w meczuwynik 6-2
kurs: chwilowo buki blokują ten mecz


Ale zobaczmy jak wygląda schemat dotychczasowych spotkań obu ekip i tak Boston wygrał z gośćmi ostatnie dwa mecze ale od kiedy w pierwszym tygodniu maja mieli dobrą passe u siebie i wygrali 8 meczy z rzędu to po tam tych czasach nic nie zostało, powtarza się jeden schemat dwie wygrane i później 3-4 porażki i cykl się powtarza , zupełnie odwrotnie jest u gości oni na wyjazdach radzą sobie świetnie na 15 spotkań W10 L5 , ale jeszcze prześwietlę pitcherów
Bello Brayan W3 L4 nic ciekawego co by można przytoczyć , ostatnio 3 porażki przerwane skromną wygraną w dogrywce nad NYY 3-2 w tam tym meczu błąd popełnił miotacz gości Schmid Clark który zaliczył ostatnio 4 porażki i w każdym z tych meczy wynik nie przekroczył 5 pkt w meczu , dodam że Bello również w 3 z 4 meczy nie przekroczył 5 pkt w meczu

Washington Nationals- Miami Marlins
typ: under -10,5 pkt w meczu ✅ wynik 2-4
typ: Miami +8,5 hits (1,70 fortuna) ✅ 12 hits
kurs: 1,50 STS


Trudny mecz do typowania wygranego , gospodarze zaliczyli już 6 porażek z rzędu u siebie a do tego jest to 10 mecz w tym roku po między tymi zespołami i Washington wygrali tylko raz ! dodając do tego kolejne 10 meczy z poprzedniego sezonu to dorzucą tylko 3 wygrane więc na 20 meczy 4 wygrane nie przekonują do stawiania na gospodarzy ale wczorajszy mecz w Kansas pokazały że cuda w MLB to norma ;p
Ale w 18 z tych 20 meczach o których wspomniałem nie przekroczono linii 10 pkt w meczu !
I jeszcze staty Corbina który (razem z kolegami )w 8 z 10 meczy oddał przeciwnikom minimum 9 hitów dla tego dorzuciłem to do typów

New York Mets - St. Louis Cardinals
typ: Mets over + 3,5 pkt ✅
kurs: 1,50 STS


Krótko Metsi w ostatnich 10 meczach 8 krotnie przekroczyli linię 3,5 pkt do tego Carrasco lubi powalczyć i w 4 z 5 meczy wywalczył również +3,5 pkt


Przeglądam dalej mecze i nic ciekawego nie wpada w oko ale o 22 gra Oakland z Phillies i od razu przypomina się to co wczoraj pisałem o cudach ;p
Oakland w opokach na dole tabeli a Phillies wygrywa ostatnie 8 z 10 meczy normalnie mógł bym skopiować wczorajsze wypociny i tylko nazwy drużyn pozmieniać
STS daje 3 zł na wygraną Oakland i 1,40 na Phillies i po jedno dniowy doświadczeniu :p po takim kursie zaryzykuję i zagram na Oakland
Jak wejdziemy w staty to na pierwszy rzut oka nigdzie nie widać światełka w tunelu dla wygranej gospodarzy ale to co mnie przekonało to mecze z przed paru dni
oakland.jpg

7 wygranych meczy w tym dwa razy wygrali z Tampą która okopy ma na 1 miejscu w tabeli , to daję szanse na to że Oakland nie jest ekipą która nie poradzi sobie z Phillies
do tego goście na wyjazdach ostatnio wygrali 5 meczy ale wcześniej zaliczali długie kolejki porażek
Miotacze to dwa światy doświadczenie kontra młodość , obaj raczej na plus
Historia spotkań tych drużyn jest uboga bo w poprzednim sezonie rozegrali tylko 3 mecze w kwietniu, pierwsze dwa wygrali Phillies w 3 meczu rządzili chłopaki z Oakland
Wiec ja za te 3 zł zaryzykuje i postawie na Oakland
Oakland - Phillies wynik 2-3 Oakland miało lepsze staty po meczu więc trochę szczęścia zabrakło
typ: 1
kurs: 3.00 STS


Ostatni mecz na dziś to

San Diego Padres - Tampa Bay Rays
Kurs na Tampe 2.25 co jest okazją której nie można przegapić, gospodarze nie mają żadnego asa w rękawie który by przekonywał do postawienia na nich, ostatnie dwa mecze z Tampa to jedna porażka i jedna wygrana , San Diego zaliczało ostatnio po dwie przegrane z Sox'ami z Dogersami a nawet z cudakami z Kansas ;p a Tampa na wyjazdach sobie radzi po takich Sox'ach przejechała się 3 krotnie
Na górce z ekipy gospodarzy stanie Musgrove rozegrał 47 zmian W4 L2 , jego linia w większości meczy jest under 9 pkt w meczu , z ostatnich 10 meczy wyniósł tyle samo qygranych co porażek 5/5
Nieco inaczej prezentuję się miotacz Tampy Yonny Chirinos W3 L1 który aż 7 z 10 meczy zaliczył do wygranych , ma imponujące statystyki oddanych hitów 2,7 na mecz ! ale również SO to tylko 1,9 można tu wejść w under pkt dla San Diego . Yonny w 10 meczach zaliczył tylko 3 HR gdzie jego kolega ma ich 7 , według mnie wygląda lepiej na tle Musgrova

San Diego Padres - Tampa Bay Rays
typ: Tampa Bays Rays 5-4 i tu też Tampa rządziła w tym meczu, wynik trochę zaskakuję
kurs: 2.25 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1526
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Milwaukee - Arizona
Trzecie spotkanie do którego wyjdzie doświadczony ale mało grający pitcher gospodarzy Teheran, zagrał w 5 meczach gdzie w 4 z nich nie przekroczono linii 6 pkt w meczu
Po drugiej stronie stanie jeden z lepszych miotaczy w tym sezonie Zac Gallen , który rozegrał 100 zmian W8 L2 , on również jak kolega Teheran gra bardziej underowe mecze a na pewno nie daje ugrać zbyt dużo pkt przeciwnikom.
Zajrzałem do wcześniejszych spotkań Gallena przeciwko Milwaukee i wyniki to 3-0 , 0-3 i 5-1 (ten na czerwono 0-3 przegrany ) jak widać statystyki zachęcają do grania under pkt

Milwaukee - Arizona ✅ wynik 1-5
typ: under -8,5 pkt w meczu
kurs: 2.00 STS


Drugi mecz to Washington - St. Louis
Gospodarze w wielkim dołku 9 przegranych meczy na własnym podwórku a goście złapali formę i od 4 kolejek się nie zatrzymują wygrywając zdobyli w każdym z 3 ostatnich meczy po wyżej 8 punktów, historia pokazuję że Washington nie ma pomysłu na tą ekipę na 8 spotkań tylko raz się potrafili postawić, w pozostałych meczach St. Louis tylko raz ugrało 4 pkt w pozostałych było 5+ , i dziś forma gości przekonuje mnie że zagrają podobnie

Washington - St. Louis przespali mecz
typ: St. Louis + 4,5 pkt
kurs: 1.75 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +871
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
Szybka wrzutka bo mecz za chwilę

Washington - Arizona

analiza szybka i prosta, powtórzę to co wczoraj napisałem o gospodarzach, są w czarnej d..ie z wynikami , a ich przeciwnicy to druga drużyna w Tabeli Ligi Narodów , będzie to kolejne spotkanie w tym roku pomiędzy tymi drużynami i poprzednie spotkania są bezlitosne dla drużyny gospodarzy bo przegrali 4 z 5 spotkań przy czym za każdym razem dawali ugrać Arizonie +5 pkt i tym tropem pójdę

Washington - Arizona ✅ wynik 3-5
typ: Arizona +4,5 pkt
kurs: 1,75 STS



Warto rzucić też okiem na Giants vs San Diego a konkretnie na miotacza gości , Blake Snell to seryjny morderca pałkarzy ;p jego średnia hitów na mecz to 3,6 !! a wyautowani pałkarze to 7,2 ! Dla przykładu wczorajszy mecz Arizony z Gallenem w roli miotacza który średnią hitów ma na poziomie 6,3 ! a SO na poziomie 5.3 ! dał mecz przypominający sesję jogi ;p do 5 zmiany w meczu było tylko 5 wybić! to co z takim zdolnościami zrobi Snell ? według mnie pokaże Giants że nadszedł kres ich wygranych ( do dziś Giants ograli San Diego 3 razy ) i w tym 4 meczu nie da ugrać im zbyt wielu punktów , a jeszcze średni miotacz gospodarzy który nie lubi autować pałkarzy i woli oddawać punkty przyczyni się do wygranej gości jednak nie będzie to wysoka wygrana bo średnia San Diego z ostatnich 10 meczy to 3,9 pkt na mecz , więc obstawiam wynik w granicach 7 pkt może 3-4 :) może małe handi 2-4 kto wie zobaczymy

Giants - San Diego Padres wynik 0-10 biłem się z myślami under w meczu czy under na Giants i źle wybrałem ale Snell robi swoje 6 zmian 11 SO i tylko 3 wybicia po stronie Giants !
typ: under -7,5 pkt w meczu
kurs: 2.05 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +416
irtyko 143,4K

irtyko

Użytkownik
W nocy Cincinnati na własnym boisku powitają chłopaków z Atlanty
obie ekipy dobrze sobie radzą od paru kolejek nie przygrywając żadnego meczu , gospodarze 11 kolejek bez przegranego meczu a goście 8 , zajrzałem w historię spotkań tych ekip (na boisku Cinncinati )i na 5 ostatnich spotkań kończyli mecze z linią pkt poniżej 6 !
Można by tu myśleć o underku -9 może -8 pkt ale zajrzałem w statystyki pitcherów i wszystko się rozwiało
Rzucający dla Gospodarzy Luke Weaver to nie gracz underowy, bardzo niska średnia wyautowanych pałkarzy 4,2 a do tego 6,7 Hitów na mecz to obietnica utraty punktów co pokazują jego mecze w 8 z 10 meczy linia pkt była 9+
Jego przeciwnik Smith-Shawer rozegrał tylko 3 mecze w tym sezonie , oddaję o wiele mnie wybić przeciwnikowi ( średnia 3.0 ) ale też nie umie wyautować solidnie pałkarzy , jednak te 3 mecze w których grał były zwycięskie dla Atlanty , do tego 1 miejsce w tabeli przekonuje mnie że to goście będą dziś górą , niestety kurs na sam win to 1,65 z handi trochę lepiej

Cinncinati - Atlanta wynik 11-10
typ: Atlanta -1,5
kurs: 1,95 sts
typ: Atlanta +5,5 pkt
kurs: 1.75 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom