>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami MLB 2023 - Major League Baseball

Status
Zamknięty.
irtyko 172K

irtyko

Użytkownik
Witam

Dziś kolejna bitwa z Jankesami , na górce nikt szału nie urywa , więc myślę że to będzie wojna pałkarzy , i tu Tampa pokaże moc
Typ
Tampa +5,5 pkt kurs 2,35 STS ✅

i jeszcze Chicago White Sox z Lucasem Giolito przeciwko młodemu dobrze zapowiadającemu się Hunter Brown z Houston Astors
staty Huntera W3 L1 rozegrane 39 zmian , 39 SO ERA 3.23, rozegrane dwa spotkania pomiędzy tymi zespołami, wynik 1-1 , myślę że Hunter dziś poprowadzi Astors do zwycięstwa

Chicago White sox vs Houston Astors✅
typ : 2
kurs: 1.75

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +824
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiaj stawiam na Toronto. Na górce Kikuchi z ERA nieco ponad trzy i bilansem 5-0. Gość bardzo dużo wnosi do ekipy kiedy startuje. Na przeciwko McHugh który gra regularnie, ale będzie to dla niego pierwszy start, bo dotychczas wchodził z bullpenu. Poza tym Atlanta notuje słabszy okres. Trzy oststanie mecze przegrane, a Toronto w odmiennej formie postara się dzisiaj ugrać sweepa u siebie. Skoro Kikuchi dobrze sobie radzi w początkowych fazach gry zagram win Toronto i DNB w pierwszych 5 inningach. Super kurs.

✅ Toronto ML @1,89 2/10 Unibet
❌ Toronto DNB 1st 5 innings @1,97 2/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +733
irtyko 172K

irtyko

Użytkownik
Witam

na nockę wrzucę szybki typ na Jankesów, podobała mi się ich gra przeciwko Tampie , a dziś w roli pitchera Alek Manoah
alek.jpg
ten sezon przeciętny jak do tej pory ale ubiegły pokazuje że stać go na świetną grę, Alek zagrał ostatnio przeciwko NYY , wygrywając 4-2 , nie mam czasu bardziej tego meczu analizować dla tego na szybko wrzucam typ
handi -1,5 NYY
kurs: 3.10 STS ✅ 4-7

Pozdrawiam


edit:
ze zmęczenia pomyliłem miotaczy ;p ale wynik ok
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1662
jaroslav_ 356,6K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Cześć!
Na dzisiejszą nockę propozycja na total runs w czterech interesujących spotkaniach. Z uwagi, że sporo typów, to ograniczam się do podstawowych informacji.

Houston Astros - Chicago Cubs
poniżej 9.5 total runs @ 1.42

Justin Steele dzisiejszy miotacz Cubs obecnie notuje wyśmienity sezon. Przy 8 występach i 40 rozegranych inningach rzuca na poziomie 1.82 ERA oraz 1.03 WHIP notując 6W-0L. Po stronie gospodarzy natomiast Cristian Javier, który w zeszłym roku zaliczył świetny sezon notując 2.54 ERA przy 150 rozegranych inningach. Obecny rok nieco słabszy w jego wykonaniu, ale wynik bo mówimy tu o 3.47 ERA w 46 inningach nadal można uznawać za dobry. Z uwagi na fakt, iż oba zespoły w tym roku nie błyszczą w ofensywie, liczę tutaj na dobre miotanie obu Panów oraz to, że nie pozwolą w pierwszych inningach na zdobywanie punktów.

Dodatkowo: mniej niż 10.5 punktów zdobyto w 23 z ostatnich 24 meczów Houston Astros u siebie w MLB oraz mniej niż 10.5 punktów zdobyto w 17 z ostatnich 18 meczów Houston Astros w MLB.

Los Angeles Dodgers - Minnesota Twins
poniżej 9.5 total runs @ 1.47

Po stronie gości na kopcu staje Bailey Ober z 2W-0L oraz ERA na poziomie 1.85. oraz 0.90 WHIP przy 24 rozegranych inningach. Ober w ostatnich czterech spotkaniach pozwolił na zdobycie tylko pięciu punktów. Ober wchodzi dopiero w regularne rzucanie i po świetnym starcie w obecnym sezonie, może zagościć dłużej na kopcu Twins. O miotaczu Dodgersów chyba rozpisywać się po raz kolejny nie trzeba. Kershaw nie schodzi z formy pomimo swoich lat i notuje imponujące 2.36 ERA oraz 0.95 WHIP w ośniu startach i 49 rozegranych inningach. Ostatnio powstrzymał rozpędzonych Brewers przy 7 inningach oddając tylko jeden punkt. Dzisiaj może powtórzyć swoją dyspozycję, ponieważ Twins, tak jak Brewers nie lubią odbijać w tym sezonie przeciwko leworęcznym miotaczom. Moim zdaniem dzisiaj zobaczymy pojedynek miotaczy, a wynik będzie underowy.

Colorado Rockies - Cincinnati Reds
powyżej 10.5 total runs @ 1.47

Dzisiaj na kopcu po stronie Reds zobaczymy debiutanta Brandona Williamsona, o którym powiedzieć za dużo nie można - poza tym, ze wchodzi na głębokie wody MLB i z pewnością pierwsze miotania będą stresujące w meczu przeciwko Rockies. Po drugiej stronie na kopcu gospodarzy Chase Anderson, który swój zeszły sezon spędził właśnie w Cincinnati gdzie przy 24 rozegranych inningach zanotował ERA 6.38. Anderson w tym roku rzucał dwukrotnie w 5 inningach nie oddając punktu. Reds obecnie zajmują 26 miejsce w MLB pod względem miotania oddając średnio blisko 5 runów na mecz. Natomiast gospodarze to ekipa plasująca się w pierwszej dziesiątce najlepszych drużyn pod względem zdobytych runów u siebie. W spotkaniu liczę na dwóch nieogranych jeszcze miotaczy, którzy od samego początku będą mieli problemy z SO oraz dobrą ofensywę gospodarzy.

Dodatkowo:
- Cztery z sześciu meczów rozegranych między tymi drużynami w zeszłym sezonie przekroczyły sumę punktów, a w trzech z sześciu jedna drużyna zdobyła 10 punktów.
- W ostatnich dwóch meczach pomiędzy Reds i Rockies padły łącznie 22 runy.

Oakland Athletics - Arizona Diamondbacks
powyżej 7.5 total runs @ 1.47

Po stronie gości dzisiaj Tommy Henry 1W-1L oraz ERA 4.43 przy 22 rozegranych inningach w tym sezonie (oraz 5.36 ERA przy 47 inningach w zeszłym sezonie). Henry to miotacz, który w MLB rzuca dopiero od zeszłego sezonu. Ostatnio co prawda zaliczył dobry występ w zeszłym tygodniu przeciwko San Francisco, oddając zaledwie dwa punkty w 6 inningach - pytanie czy dzisiaj da radę to powtórzyć. Po stronie fatalnie spisujących się w tym sezonie gospodarzy na kopcu staje Kyle Muller, który rozegra swój 9 mecz w barwach Oakland Athletics. Muller wcześniej rzucał dla Bravers, gdzie nie zagrzał miejsca. W zeszłym sezonie rzucał w 3 spotkaniach i przy 12 inningach zanotował 8.03 ERA. Obecnie notuje1W-3L oraz bardzo słabe 7.43 ERA prz 38 rozegranych inningach. Oakland jest fatalne w tym sezonie, zajmują ostatnie miejsce w MLB notując 9W-34L. Liczę tutaj na sporą ilość punktów po stronie Arizony oraz to, że goście dzisiaj wystawili Tommiego, który 2-3 punkty również odda gospodarzą.

Kursy ; Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1272
T 0

termis966

Użytkownik
Cześć!
Na dzisiejszą nockę propozycja na total runs w czterech interesujących spotkaniach. Z uwagi, że sporo typów, to ograniczam się do podstawowych informacji.

Houston Astros - Chicago Cubs
poniżej 9.5 total runs @ 1.42

Justin Steele dzisiejszy miotacz Cubs obecnie notuje wyśmienity sezon. Przy 8 występach i 40 rozegranych inningach rzuca na poziomie 1.82 ERA oraz 1.03 WHIP notując 6W-0L. Po stronie gospodarzy natomiast Cristian Javier, który w zeszłym roku zaliczył świetny sezon notując 2.54 ERA przy 150 rozegranych inningach. Obecny rok nieco słabszy w jego wykonaniu, ale wynik bo mówimy tu o 3.47 ERA w 46 inningach nadal można uznawać za dobry. Z uwagi na fakt, iż oba zespoły w tym roku nie błyszczą w ofensywie, liczę tutaj na dobre miotanie obu Panów oraz to, że nie pozwolą w pierwszych inningach na zdobywanie punktów.

Dodatkowo: mniej niż 10.5 punktów zdobyto w 23 z ostatnich 24 meczów Houston Astros u siebie w MLB oraz mniej niż 10.5 punktów zdobyto w 17 z ostatnich 18 meczów Houston Astros w MLB.

Los Angeles Dodgers - Minnesota Twins
poniżej 9.5 total runs @ 1.47

Po stronie gości na kopcu staje Bailey Ober z 2W-0L oraz ERA na poziomie 1.85. oraz 0.90 WHIP przy 24 rozegranych inningach. Ober w ostatnich czterech spotkaniach pozwolił na zdobycie tylko pięciu punktów. Ober wchodzi dopiero w regularne rzucanie i po świetnym starcie w obecnym sezonie, może zagościć dłużej na kopcu Twins. O miotaczu Dodgersów chyba rozpisywać się po raz kolejny nie trzeba. Kershaw nie schodzi z formy pomimo swoich lat i notuje imponujące 2.36 ERA oraz 0.95 WHIP w ośniu startach i 49 rozegranych inningach. Ostatnio powstrzymał rozpędzonych Brewers przy 7 inningach oddając tylko jeden punkt. Dzisiaj może powtórzyć swoją dyspozycję, ponieważ Twins, tak jak Brewers nie lubią odbijać w tym sezonie przeciwko leworęcznym miotaczom. Moim zdaniem dzisiaj zobaczymy pojedynek miotaczy, a wynik będzie underowy.

Colorado Rockies - Cincinnati Reds
powyżej 10.5 total runs @ 1.47

Dzisiaj na kopcu po stronie Reds zobaczymy debiutanta Brandona Williamsona, o którym powiedzieć za dużo nie można - poza tym, ze wchodzi na głębokie wody MLB i z pewnością pierwsze miotania będą stresujące w meczu przeciwko Rockies. Po drugiej stronie na kopcu gospodarzy Chase Anderson, który swój zeszły sezon spędził właśnie w Cincinnati gdzie przy 24 rozegranych inningach zanotował ERA 6.38. Anderson w tym roku rzucał dwukrotnie w 5 inningach nie oddając punktu. Reds obecnie zajmują 26 miejsce w MLB pod względem miotania oddając średnio blisko 5 runów na mecz. Natomiast gospodarze to ekipa plasująca się w pierwszej dziesiątce najlepszych drużyn pod względem zdobytych runów u siebie. W spotkaniu liczę na dwóch nieogranych jeszcze miotaczy, którzy od samego początku będą mieli problemy z SO oraz dobrą ofensywę gospodarzy.

Dodatkowo:
- Cztery z sześciu meczów rozegranych między tymi drużynami w zeszłym sezonie przekroczyły sumę punktów, a w trzech z sześciu jedna drużyna zdobyła 10 punktów.
- W ostatnich dwóch meczach pomiędzy Reds i Rockies padły łącznie 22 runy.

Oakland Athletics - Arizona Diamondbacks
powyżej 7.5 total runs @ 1.47

Po stronie gości dzisiaj Tommy Henry 1W-1L oraz ERA 4.43 przy 22 rozegranych inningach w tym sezonie (oraz 5.36 ERA przy 47 inningach w zeszłym sezonie). Henry to miotacz, który w MLB rzuca dopiero od zeszłego sezonu. Ostatnio co prawda zaliczył dobry występ w zeszłym tygodniu przeciwko San Francisco, oddając zaledwie dwa punkty w 6 inningach - pytanie czy dzisiaj da radę to powtórzyć. Po stronie fatalnie spisujących się w tym sezonie gospodarzy na kopcu staje Kyle Muller, który rozegra swój 9 mecz w barwach Oakland Athletics. Muller wcześniej rzucał dla Bravers, gdzie nie zagrzał miejsca. W zeszłym sezonie rzucał w 3 spotkaniach i przy 12 inningach zanotował 8.03 ERA. Obecnie notuje1W-3L oraz bardzo słabe 7.43 ERA prz 38 rozegranych inningach. Oakland jest fatalne w tym sezonie, zajmują ostatnie miejsce w MLB notując 9W-34L. Liczę tutaj na sporą ilość punktów po stronie Arizony oraz to, że goście dzisiaj wystawili Tommiego, który 2-3 punkty również odda gospodarzą.

Kursy ; Superbet
Warto grać Ako z tego ?
 
jaroslav_ 356,6K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Do powyższego dorzucam również:

Houston Astros - Chicago Cubs
brak punktu w pierwszym inningu @ 1.75

Los Angeles Dodgers - Minnesota Twins
brak punktu w pierwszym inningu @ 1.80

Kursy ; Superbet
 
irtyko 172K

irtyko

Użytkownik
Witam

ja dziś podejmę

TORONTO.jpg
Trudny mecz bo to 3 spotkanie , w pierwszych dwóch prym wiedli Jankesi wygrywając odpowiednio 3-6 i 4-7 , po stronie gości to kolejny mecz z liczba pkt 6 lub więcej, w ostatnich 10 spotkaniach w 9 meczach zdobyli 6 lub więcej , w dzisiejszym meczu może jednak być inaczej.
Po obu stronach staną świetni miotacze, dla Toronto Chris Bassitt
bassit.jpg
świetny mecz przeciwko Atlancie wygrany 3-0 , Bassit zagrał 9 zmian , 8 wyautowanych i ERA 3.5
4-0 z Piratami
5-2 przeciwko Sox
4-2 z Astors
jak widać nie lubi tracić zbyt dużo pkt , no może po za meczem z Seattle przegrany 8-10
jego rywal Gerrit Cole nie będzie dla jego teamu łatwym przeciwnikiem
Cole.jpg
bardziej doświadczony pitcher Jankesów może napsuć dużo krwi gospodarzom , jego mecze niczym nie dobiegają wynikami od tych z udziałem Bassitta, mała liczba pkt ale tak jak przeciwnik miał jeden gorszy mecz przeciwko Tampie zakończony przegraną 7-8

po statach można typować pkt które według mnie nie przekroczą linii 8,5 pkt, a co do wygranej to win Toronto , przekonuje mnie do tego fakt że w tym sezonie nie przegrali 3 meczy z rzędu na swoim podwórku, tak więc :

A: Toronto Blue Jays vs New York Yankees
typ:: 1 wynik 3-0 ✅
kurs: 1.95 STS

B:Toronto Blue Jays vs New York Yankees
typ: mniej niż 8,5 pkt wynik 3-0 ✅
kurs: 1,70 STS

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1458
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja stawiam na White Sox, ponieważ wyczytałem, że w składzie Guardians zabraknie dzisiaj bardzo ważnego ogniwa o nazwisku Ramirez, więc widzę tutaj lekką przewagę dla Chicago. Poza tym wczoaj ograli Cleveland z Bieberem na górce, więc dzisiaj powinni sobie poradzić z Battenfieldem, który ma bilans 0-4. Tym bardziej, że przeciętna ostatnio ofensywa Soxów trochę się rozruszała w ostatnich dwóch meczach i mam nadzieję, że zostaną chociaż przez chwilę na fali. Widzę, że kursy spadają do 1,70 z kawałkiem ale w Unibecie jest 1,80 więc tym bardziej spróbuję.

✅ White Sox ML @1,80 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2193
jozzy22 566,7K

jozzy22

Użytkownik
Cubs @ 2.40

STS

To ja od siebie dołożę Cubsów. Zawsze obstawiam ich z duszą na ramieniu ale ostatnio wraca moje zaufanie do nich ( obym nie zapeszył)
Po takim kursie próbuje. Póki co 2:0 dla Astros dodatkowoChicago dziś wystawia do gry Smyly'ego więc tym bardziej widzę szanse powodzenia a że Kurs smakowity to probuje

Wynik: ostatnie 2 zmiany i po becie ech
 
Ostatnia edycja:
irtyko 172K

irtyko

Użytkownik
a co powiecie o Texas - Atlanta ?
doświadczony Eovaldi vs młody ale ambitny Strider

Eovaldi
eovaldi 2.jpg

Strider
eovaldi.jpg
ja myślę że młody da radę i Atlanta ugra + 5,5 runa po kursie 2.80 w STS
wynik: 5:6 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2069
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
a co powiecie o Texas - Atlanta ?
doświadczony Eovaldi vs młody ale ambitny Strider

Eovaldi
Pokaż załącznik 29801

Strider
Pokaż załącznik 29800
ja myślę że młody da radę i Atlanta ugra + 5,5 runa po kursie 2.80 w STS
Ja nie przepadam za typowaniem liczby runów, ale stawiałbym ogólnie na under. Obaj miotacze w dobrej formie. Strider robi wrażenie wschodzącej gwiazdy, a Eovaldi słabo zaczął ale ostatnio robi robotę. Oczywiście over 5,5 z jednej czy drugiej strony może wpaść, ale jak miotacze zachowają formę to będzie ciężko. Poza tym Atlanta słabo ofensywnie ostatnio i rzadko przebija linię 5,5. Może dwukrotnie w ostatnich 10 meczach im się udało.
 
irtyko 172K

irtyko

Użytkownik
Ja nie przepadam za typowaniem liczby runów, ale stawiałbym ogólnie na under. Obaj miotacze w dobrej formie. Strider robi wrażenie wschodzącej gwiazdy, a Eovaldi słabo zaczął ale ostatnio robi robotę. Oczywiście over 5,5 z jednej czy drugiej strony może wpaść, ale jak miotacze zachowają formę to będzie ciężko. Poza tym Atlanta słabo ofensywnie ostatnio i rzadko przebija linię 5,5. Może dwukrotnie w ostatnich 10 meczach im się udało.
miałem taka myśl że Texas nie ugra 4 pkt bo Strider ma imponujący wynik na 46 zmian 79 SO , ale obaj popełnili tu błędy do tego na jedna zmianę wszedł Burke i jest wynik jaki jest :) cały urok tego sportu
 
Otrzymane punkty reputacji: +324
irtyko 172K

irtyko

Użytkownik
Witam

dzisiejsza oferta na wieczór i noc wygląda skromnie ale wybrałem
1.
MIAMI.jpg
Miami w gazie 3 zwycięstwa z rzędu u siebie w tym dwa z ekipą Nationals , nie lubię grać trzecich spotkań , a zwłaszcza stawiać na 3 wygraną z rzędu
Historia spotkań tych ekip pokazuję że Miami nie pasuję drużynie Nationals i gospodarze lubią przejechać się po nich nawet 3 razy.
Dodatkowo w ekipie Miami wystąpi młody Eury Perez , nie można się w tym temacie rozpisać bo rozegrał dopiero 4 zmiany i w brew pozorom to może być atut bo będzie chciał pokazać się przed trenerem i da z siebie wszystko co najlepsze .
Jego rywalem będzie Trevor Williams , analizując jego mecze nie byłem wstanie wywnioskować nic konkretnego, lepsze mecze przeplatane z gorszymi, ale co zauważyłem te lepsze grał tylko na własnym boisku, na wyjazdach sobie nie radzi i jego ekipa traci dużo pkt
więc dziś zagram

Miami Marlins vs Washington Nationals
typ: 1 drużyna + 4,5 pkt ✅ wynik: 5-3
kurs: 2.05 STS

edit:
a jeśli stawiam dziś na nowicjuszy to zagram jeszcze
mets.jpg
1684423753571.png
a dla Tampy młody
taj.jpg
skupie się na Taj'u
rozegrał 3 mecze w których Tampa wygrała, pierwszy przeciwko Sox 9-7 później było Cincinnati 0-10 i 8-3 z Houston
Ten ostatni mecz rozegrał 25 kwietnia więc miał czas na odpoczynek , jego przeciwnik rzucał standardowo 5 dni temu dla tego jest to dla mnie plus no i samo to jaką drużyną jest Tampa, pierwsze miejsce w tabeli, zdecydowanie za wczorajszy mecz będą chcieli się odegrać a historia spotkań tych drużyn pokazuje że jak grać win to tylko z handi :)

New York Mets vs Tampa Bay Rays
typ: handi -1,5 Tampa Bay Rays ❌ wynik : 3-2
kurs: 2.35 STS

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +323
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Miałem odpuścić, ale zdecydwałem się jednak na Toronto. Mam nadzieję, że wyrównają serię. Na górce kanadyjczyków Berrios, który w ostatnich startach nie pozwolił na zdobycie więcej niż dwóch runów przeciwnikom, a ofensywa Toronto jak praktycznie co sezon groźna nawet bez Guerrero. Na przeciwko będzie rzucał Cortes, który zeszły sezon miał chyba nieco lepszy niż obecny, bo aktualnie ERA powyżej pięciu i ostatnie starty również nie zbyt udane, także trzymam kciuki za Toronto.

❌ Toronto ML @1,71 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
irtyko 172K

irtyko

Użytkownik
ja zagrałem Toronto under 9,5 w meczu po kursie 1,70 i dorzuciłem do kuponu Dodgers z handi -1,5
 
irtyko 172K

irtyko

Użytkownik
San diego Padres vs Boston Red Sox ✅ wynik: 1-6
typ: Boston
kurs/; 2.20 STS

Ciekawa oferta z dobrym kursem, według mnie przesadzony bo Sandiego ostatnio sobie nie radzi na własnym podwórku na 5 meczy 4 przegrane z czego 2 przegrane ostatnie z Kansas City usytuowanych 7 oczek niżej w tabeli.
sprawdźmy miotaczy
San Diego wystawia
snell.jpg
według mnie przeciętniaczek , grał przeciwko Dodgersom w przegranym meczy 4-2 gdzie ugrał ERA 4,5, i to dwa razy bo pare dni wczesniej przegrał z nimi 1-2 , jego staty z tych meczy nie porywają , jedyny wygrany mecz był przeciwko Cincinnati 8-3 ale czy był taka gwiazdą w tym meczu ? hmm według mnie nie ERA 5.2 i 1 HR
Chicago Cubs przejechało po nich 6-0 a on kończył mecz z ERA 5.4 1HR 5BB

w drużynie gości miotacz to :
paxton.jpg
jeden rozegrany mecz w tym sezonie 5 zmian 9xSO ERA 3.6 więc opierając się tylko na tym meczu za wiele nie poczaruję, ale postawie dziś trochę na przeczucie, jest mniej eksploatowany od Snella a że pokazał się w tym meczu z b. dobrej strony to dziś będzie chciał to powtórzyć a jak widać W55 do 33L lepiej wyglądają na tle przeciwnika i dziś w nocy będzie chciał dopisać pierwszy wygrany mecz do statystyk
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1309
irtyko 172K

irtyko

Użytkownik
Witam

Dziś cofne się w czasie do niedzielnego meczu
i jeszcze Chicago White Sox z Lucasem Giolito przeciwko młodemu dobrze zapowiadającemu się Hunter Brown z Houston Astors
staty Huntera W3 L1 rozegrane 39 zmian , 39 SO ERA 3.23, rozegrane dwa spotkania pomiędzy tymi zespołami, wynik 1-1 , myślę że Hunter dziś poprowadzi Astors do zwycięstwa
a konkretnie do Huntera , dziś zagra przeciwko Oakland i widzę ten mecz w postaci wygranej Houston, z kilku prostych powodów , Houston jest w gazie na 10 meczy wygrali 8 a Oakland jest jak lustrzane obicie na 10 meczy 2 wygrane 8 porażek , z czego ostanie 5 na wyjeździe to porażki i to z dużymi handi a Houston od 4 meczy u siebie nie przegrało
Miotacz Oakland to taki średniaczek więc nie daje powodów do tego że się postawią gospodarzom , w dodatku lubi tracić punkciki czego przeciwieństwem jest Hunter W4 L1 w tych 4 meczach jego przeciwnicy nie ugrali więcej jak 2 pkt !! więc dziś zagram win Houston

Houston Astors vs Oakland Athletics
1. typ: Houston -2,5 wynik: 3-2 Hunter dalej trzyma dobrą formę 6 zmian 9SO no i tylko 2 pkt ugrane przez Oakland

kurs 2.05 STS

nie gram underka na Oakland -3,5 ale myślę że więcej jak 3 pkt nie ugrają

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 566,7K

jozzy22

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
San Diego Padres (Wacha) - Boston RS (Kluber)

Typ: 1(-1.5) Kurs: 2.30

STS

Ja dziś atakuje handi ale jeśli ktoś chce coś do dubla to czysta 1 po 1.65
Cóż Padres ostatnio 4 porażki Najpierw z Kansas teraz z Bostonem więc wypada powiedzieć dość..
Dziś wystawiają Wachę który ma dać pewny i spokojny win i właśnie na to liczę bo kiedy jak nie teraz.
Rywal bez szału więc są sporę szanse
Ja w to wchodzę

Wynik: 7:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +944
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zobaczmy co dzisiaj los przyniesie. Postawię na Rangersów. Lubię ich oglądać w tym sezonie. Dzisiaj zagrają u Pirates, którzy ładnie się zapowiadali na początku sezonu ale z początkiem maja wpadli w dołek i nie mogą się z niego za bardzo wygrzebać. Co jakiś czas przeplatają zwycięstwem serię porażek, ale dzisiaj przeciwko Duningwi będzie ciężko. Bilans 4-0 miotacza Rangersów. Radził sobie z lepszymi ofensywami niż ta z Pittsburgha. Poza tym natknąłem się na info, że Texas to jedna z najlepiej grajacych zespołów przeciwko praworęcznym miotaczom. Zobaczymy jak dzisiaj będzie radził sobie z pałkarzami gości Ortiz.

❌ Texas Rangers ML @1,76 3/10 Unibet

9,51
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom