>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB 2022 - Major League Baseball

kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
under 8 w mets

Chicago White Sox - Tampa Bay Rays | 17/04/2022 | 8:10 PM CET
Vince Velasquez - Tommy Romero
OVER 8.5 (Total - powyżej 8.5 run'a - z extra inningami) @ 1.90 | etoto

Los Angeles Dodgers - Cincinnati Reds | 17/04/2022 | 10:10 PM CET
Andrew Heaney - Tyler Mahle
Cincinnati Reds -0 F5 (handicap na pierwsze 5 inningów - dwudrogowy - zwrot przy remisie) @ 2.55 | etoto

Boston Red Sox - Minnesota Twins | 18/04/2022 | 5:10 PM CET
Rich Hill - Dylan Bundy
Zwycięstwo - dwudrogowo - z extra innigami
Boston Red Sox ML @ 1.70 | efortuna

Cleveland Guardians - Chicago White Sox
| 19/04/2022 | 0:10 AM CET
Triston McKenzie - Dallas Keuchel
Total - powyżej 7.5 run'a - z extra inningami
OVER 7.5 @ 1.82 | efortuna przełożony
San Francisco Giants - Oakland Athletics | 27/04/2022 | 3:40 AM
Carlos Rodón - Daulton Jefferies

Total bet - powyżej/poniżej linii - razem z extra inningami
OVER 6.5 @ 1.80 | sts
8:2

B. niska linia przeciwko jednej z lepiej punktujących ofensyw w całej MLB...
Giants są na 4tym miejscu w lidze w obiegach (79) czy 5tym w Home Runach (17)...
Do tego Giants mają niesamowitą serię ostatnich 3 meczów - 24 obiegi zaliczone...
Ogólnie rzecz biorąc 4 mecze ostatnie wygrane przez San Francisco (co najmniej 4 obiegi zaliczone przez Giants w tych starciach). Linia 6.5 runa jak dla mnie do przekroczenia w dzisiejszym starciu!
Rodón stanie dzisiaj naprzeciwko jednej z najgorszych ofensyw w MLB i od 2018 roku to będzie jego pierwszy start przeciwko Oakland. Jego starty w obecnym sezonie napawają optymizmem i sam jestem ciekaw jak dzisiaj się zaprezentuje.
Meczyk już od 3:40 nad ranem na viaplay ; )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2357
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
St.Louis Cardinals - New York Mets | 27/04/2022 | 7:15 PM CET
Steven Matz - Carlos Carrasco

Total bet - powyżej/poniżej linii - razem z extra inningami
OVER 6.5 @ 1.65 | sts
10:5

Dzisiaj po południu również próbuję pograć na przekroczenie niskiej linii.
Tak po krótce to Metsi są jednym z najgorętszych zespołów w lidze (14W-5L) z Francisco Lindor'em wymiatającym w obecnym sezonie po stronie ofensywy. Co prawda, nawet bez najlepszego pitchera - deGrom'a - Ich rotacja w pitching'u i tak jest 'ścisłą topką' ligi, ale głównie w ofensie Metsów widzę dzisiaj, jak linia Vegas (ustlona na 7 runów w tym matchup'ie) pęka. Matz był rozbity w pierwszym meczu sezonu i do tej pory nie spotkał tak mocarnego na pałce teamu, jakim są Metsi. Metsi, jako zespół przewodzą lidze, jeżeli chodzi o unikanie strikeout'ów (tylko 19.1% AB Metsów to K's). Są w pierwszej piątce National League, jeżeli chodzi o statsy ofensywne (.255 BA, .342 OBP i 17 HR). Ich ofensywa przewodzi NL w zdobyczach obiegów (89). Całości obrazu może także dopełnić statystyka skradzionych baz - 12...
Z drugiej strony - ofens Cardinals z wymiatającym Nolan'em Arendao (5 HR, 14 RBI, .672 SLG, .420 OBP)...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1807
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Tampa Bay Rays - Seattle Mariners | 28/04/2022 | 7:07 PM CET

rays_mar_03.PNG

Total bet - powyżej/poniżej linii - razem z extra inningami
UNDER 7.5 @ 1.95 | sts
2:1

Szpital w rotacji pitcherów w TB. Dzisiaj zacznie narzucanie najprawdopodobniej Springs, który jest po COVID'zie i jakby Mu nie poszło powinien kontynuować Beeks... W ogóle, to Rays mieli dwie tzw. 'bullpen games' - czyli spotkania ze znacznym wykorzystaniem bullpenu - czyli zamykających spotkania pitcher'ów i dzisiaj będzie pewnie sięganie do głębokich rezerw wśród narzucających, jako, że pewnie dwóch najlepszych reliver'ów Rays (Fairbanks i Anderson), jest na IL (injury list). Wczoraj było 3:2 i mam nadzieję, że żadnego pogromu dzisiaj także nie będzie i spotkanie skończy się niskim wynikiem i tak gram ; )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1599
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Tampa Bay Rays - Minnesota Twins | 30/04/2022 | 1:10 AM CET
Corey Kluber - Dylan Bundy

ML - zwycięzcza meczu - razem z extra inningami
Twins ML @ 2.10 | sts
6:1

Tak sobie myślę - że 2.10 to elegancka cena na Bundy'ego na dzisiaj ; ) - tzn. jutro (mecz tuż po północy)
Bundy w pewnym momencie sezonu pewnie podda kilka więcej runów, ale na dzisiaj nie ma podstaw, by go skreślać. Chodzi mi o to, że w 2021 roku miał statystykę ERA na poziomie 6.06, a w obecnym sezonie, w trzech startach, wyglądał 'elegancko' - ERA ! 0.59...
Twins mają run 7W pod rząd, więc pewnie dlatego taka cena na Nich, ale to tylko takie moje dywagacje...
O problemach Rays w departamencie narzucających już pisałem, ale mają naprawdę na tyle szeroką kadrę, żeby to spotkanie nie było spacerkiem dla Twins. Przegląd swoich możliwości w narzucaniu zaprezentowali z Mariners wczoraj...
Przeciwko mojemu betowi są także m. in. statystyki spotkań home/away (Rays 8W-5L home (4W z 5 spotkań ostatnich); Twins 3W-4L away).
Ja tam próbuję na win Minny!

Udanego długiego weekendu!
 
Ostatnia edycja:
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Colorado Rockies - Washington Nationals | 05/05/2022 | 9:10 PM CET
Antonio Senzatela - Aaron Sanchez

Total bet - powyżej/poniżej linii (z extra inningami)
OVER 10.5 @ 1.88 | e t o t o

9:7

Dzisiaj wieczorem próbuję betu na wysoki wynik obiegów - bo według mnie jest spora szansa na przynajmniej 11 run'ów dzisiaj. Obie ekipy są zdolne do przekroczenia dzisiejszej linii i to solo. Nationals w pięciu ostatnich spotkaniach na wyjazdach osiągali podwójne cyfry obiegów samodzielnie w trzech spotkaniach, a Rockies w ostatnich pięciu spotkaniach u siebie dwukrotnie przekraczali linię 9 obiegów jako zespół. Do tego obaj dzisiejsi starterzy w departamencie narzucających mają w swej historii spotkania, gdzie byli porządnie obijani. W ogóle, to Sanchez narzucał jedynie 44.2 inningów od końca sezonu 2019 z powodu licznych kontuzji i jego dotychczasowe starty to nie są występy z dużą liczbą K's. Dodatkowo obie dzisiejsze ekipy są w czubie MLB, jeżeli chodzi o statystyki ofensywne (AVG czy OBP).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2066
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Cleveland Guardians - Toronto Blue Jays | 07/05/2022 | 1:10 AM CET
Shane Bieber - Kevin Gausman

Total bet - powyżej/poniżej linii - razem z extra inningami
OVER 6.5 @ 1.91 | e t o t o


mecz przełożony

Dzisiaj po północy również próbuję pograć na przekroczenie linii, ale tym razem niższej, bo i starterzy (SP - Starting Pitcher) 'są z innej półki'...
Idę tropem wczorajszego spotkania otwarcia 4ro meczowego trip'u (które zakończyło się wynikiem 6:5 dla Cleveland jako underdoga!, przy linii 7.5 runa) i mam nadzieję, że oba teamy podtrzymają trendy ofensywne i dzisiejszej nocy ; )
Cleveland jest tak w ogóle to w sporym gazie - pięć kolejnych zwycięstw w lidze, a Toronto powinno być wyjątkowo zmotywowane po wczorajszej wtopie... Obie ekipy są w top 10 ligi w głównych statsach pałkarskich (AVG, OPS) i mają liderów ofensywy z prawdziwego zdarzenia (Jose Ramirez, Vlad Guerrero Jr czy George Springer). Trochę może martwić (pod kątem betu oczywiście) stosunkowo niski wskaźnik Toronto w zdobyczach runów na 9 inningów (R/9) w stosunku do potencjału, ale jakoś tam punktują i wygrywają...
Jak dla mnie to powinno być co najmniej 7 runów zdobytych w tym starciu!
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Boston Red Sox - Chicago White Sox

Typ: 1 Kurs: 1.60

Typ: 1(-1.5) Kurs: 2.25

STS

Dobra rzućmy pare groszy na baseball.
Za ciut ponad godzinę rozpoczną się "skarpetkowe derby"
Czerwone Skarpety kontra Białe Skarpety i pytanie zasadnicze .... Czy znów górą będą białe?
Według mnie czas aby to jednak Bostońskie Skarpety wyszły zwycięsko. 3 porażki na własnym terenie to jednak za dużo i dziś licze na konkretnie granie.
Po stronie gospodarzy dziś wychodzi Wacha który jeszcze nie dał się w tym sezonie pokonać i na to licze dziś. Rywal ziemniakiem nie jest ale jednak póki co nie szaleje a te porażki z tego weekendu powinny determinować gospodarzy do walki o win

e: widze,że jednak nie Wacha gra więc .... no cóż może się uda

Wynik: 2:3
 
Ostatnia edycja:
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Chicago White Sox - Cleveland Guardians | 10/05/2022 | 2:10 AM CET
Michael Kopech - Zach Plesac

Asian Handicap - z extra innigami
Chicago White Sox -1.5 @ 2.19 | e f o r t u n a
Zwycięstwo White Sox przynajmniej dwoma obiegami

9:12

Dzisiaj w nocy obstawiam przekonujące zwycięstwo Chicago WS - przynajmniej dwoma obiegami.
Jest to spotkanie otwarcia - pierwsze z trzech zaplanowanych w kolejnych dniach - i spotkanie wewnątrz AL Central. Total jest ustawiony na 7.5 obiegów i miałem początkowo grać UNDER w tym spotkaniu, ale jest to spotkanie otwarcia i mam zastrzeżenia do ostatniego narzucania Plesac'a - został niemalże zmasakrowany przez ofensywy zarówno Angels, jak i Padres, i mam nadzieję, że dostanie oklep również dzisiaj. Żeby nie b. skromne liczby obiegów w ostatnich spotkaniach zespołu z Chicago, atakowałbym wyższą linię handica.
4 ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami zakończyły się zwycięstwami Zespołu z Cleveland - czyli sweep'em - i liczę na 'revenge factor'. Myślę, że Kopech powinien powstrzymać ofens Guardians w początkowej fazie spotkania. Może i nie narzuca dużo inningów w obecnym sezonie (max. 5 do tej pory), ale naprawdę robi kawał dobrej roboty i liczę, że otrzyma te kilka runów supportu od ofensu White Sox'ów, a Ich reliverzy dokończą dzieła zniszczenia. Jeżeli chodzi o ofens - to Guardians są zaskoczeniem, bardzo in plus, w obecnym sezonie i ostatnio mają dobrą passę, jeżeli chodzi o 10 spotkań - 7W-3L (ostatnio 3W-1L z Blue Jays), ale tak samo White Sox'i - 7W-3L i sześć spotkań z rzędu wygranych (z czego 4 różnicą przynajmniej dwóch obiegów). Już wspomniałem, że jest to spotkanie wewnątrz AL Central i będą się ważyły losy całego sezonu dla zainteresowanych drużyn, także jest to starcie b. prestiżowe.

San Francisco Giants - Colorado Rockies | 10/05/2022 | 3:47 AM CET
Carlos Rodon - Austin Gomber

Total bet - z extra inningami - powyżej/ponizej linii
OVER 6.5 @ 1.85 | e t o t o

8:5

Nie - no Giants odwrócili fortunę i wygrali 2 ostatnie mecz wykonując w tym czasie kawał solidnej roboty w obiegach - 17 obiegów! W ubiegłym tygodniu wrócili do lineup'u kluczowi hiterzy (na czele z Yastrzemskim) i pomogli zatuszować przerażający bilans ostatnich 10 meczów - 3W-7L. Rodon, co prawda, jest nie do trafienia, ale linia jest niska i trzeba ją przetestować... Sam bullpen Rockies ma ERA bliskie 5!

Seattle Mariners - Philadelphia Phillies | 10/05/2022 | 3:40 AM CET
Chris Flexen - Ranger Suarez

Money Line - zwycięzca meczu - z extra inningami
Mariners ML @ 1.85 | e t o t o

0:9

Oba zespoły przechodzą słabszy okres. Oba teamy zanotowały jedynie po 4 obiegi w dwóch ostatnich startach, ale muszę zaufać tutaj Flexen'owi. Suarez miał dwa ostatnie spotkania gorsze (w sumie 3 HR) i jak najbardziej jest do trafienia. Mam nadzieję, że bullpen Seattle nie zawiedzie dzisiaj... Seattle ma bilans u siebie 8W-5L i bierze dzisiaj mecz otwarcia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +233
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Cincinnati Reds - Milwaukee Brewers | 11/05/2022 | 0:40 AM CET
Hunter Greene - Freddy Peralta

Total bet - powyżej/poniżej linii - razem z extra inningami
OVER 8.5 @ 1.95 | e t o t o

4:5

Jakieś to Vegas dziwne z Totalem w tym matchupie - ok Reds mają szpital w roster'ze, ale też zaliczyli przecież dwa zwycięstwa pod rząd - pierwszy raz w obecnym sezonie (i są 3W-1L w ostatnich 4 meczach). Ich pałkarze nieźle się ożywili, a Wczoraj nawet zapunktowali 10 runów, a stają naprzeciwko Peralcie, przeciwko któremu zaaplikowali 5 Hitów i 3 ER w 5 inningach pracy, kiedy Go spotkali na początku maja (na nic się to zdało, gdyż Brewers wygrali tamto spotkanie... 18:4!). Także Reds jakieś tam obiegi powinni dzisiaj dołożyć do ogólnego wyniku.
Z drugiej strony, Reds mogą się pochwalić niechlubnym rekordem Home Runów zdobytych przeciwko Ich pitcher'om na 9 inningów. Są ostatni w tej statystyce w lidze (1.50 HR/9), a staną naprzeciwko mocarnym w tej statystce Brewers (drugie miejsce w lidze w ofensywie z HR na poziomie 37 (w 30 meczach)).
Ponadto H2H - ostatnie 5 meczów pomiędzy tymi drużynami to wyniki z conajmniej 9 runami. Do tego Brewers w tych meczach czterokrotnie przekraczało dwie cyfry w wyniku zespołowym obiegów (team runs).
A jak chodzi o HR przeciwko narzucającym, to Greene ma poddanych 10 HR na końcie w raptem 20.2 IP... Na początku maja wytrwał całe 2.2 inninga przeciwko... Brewers (5!!! HR). Dzisiaj może i nie będzie tak różowo, a może i właśnie będzie?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +729
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Minnesota Twins - Houston Astros | 12/05/2022 | 1:40 AM CET
Chris Archer - Jose Urquidy

Total bet - powyżej/poniżej linii - razem z extra inningami
OVER 8.5 @ 2.15 | e t o t o

3:11

Znowu próbuję dzisiaj betu na przekroczenie linii 8.5 runa. Oba teamy są w gazie - Houston to już wogóle - 8 kolejnych zwycięstw, ale także gospodarze tego spotkania - Minnesota - mają przekonujący bilans ostatnich 10 meczów - 7W-3L. Obie ekipy stoją w obecnym sezonie pitchingiem (zwłaszcza Twins zaskoczyli w tym sezonie w tym departamencie bardzo in-plus, bo Astros to ścisła topka), ale moim zdaniem w tym meczu będzie zdobytych przynajmniej 9 obiegów. Dzisiejszej nocy co prawda Justin Verlander flirtował z no-hitterem, w wyniku czego Twins nie zapunktowali, ale dzisiaj czeka Ich teoretycznie łatwiejsze zadanie - trafienie Urquidy'ego. Myślę, że zadanie to jest do wykonania, nawet z problemami w skompletowaniu rostera, ponieważ Urquidy jest w 2022 roku trochę niepewny (31 H w 25.2 IP). Co prawda w ostatnim meczu - przeciwko Tigers nie poddał żadnego runa, ale dostał 6 Hitów w 6 IP. Mam nadzieję, że dzisiejszej nocy hitterzy Minnesoty znajdą drogę do zapunktowania kilku obiegów. Jego oponentem będzie Archer - weteran, który nieźle sobie radzi w obecnym sezonie, ale odpuszcza trochę za dużo walk'ów (9 BB w 19.1 IP) i HR (5).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +598
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Nie jestem mocny, a nawet powiem, że traktuję tę dziedzinę sportu bardzo egzotycznie, jednak małe spostrzeżenie. Cinncinati klepie doły i notuje bardzo overowe wyniki. Dzisiaj miotacz, który w seonie notuje 5 porażek w pięciu startach. W ostatnim spotkaniu między tymi ekipami pozwolił na zdobycie 18 punktów co jest naprawdę bardzo wysokim wynikiem.
Millwakee o5.5
@1.95 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +714
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Los Angeles Dodgers - Philadelphia Phillies | 13/05/2022 | 4:10 AM CET
Tyler Anderson - Zack Wheeler

Total bet - Powyżej 8.5 runa - z extra inningami
OVER 8.5 @ 2.13 | e f o r t u n a

7:9

Cóż za spotkanie dzisiaj! Offens Philly to naprawdę nie przelewki (Bohm robi naprawdę dobre liczby w AVG i po nim wchodzą do gry hard-hitterzy - 36 Home Runów i 5ta lokata w lidze), tylko ten pitching... Jak Wheeler nie rozegra całego spotkania - na co się zanosi, bo jest po COVID'zie - może być krucho, bo będzie musiał narzucać bullpen... A tutaj i tak nie jest najlepiej (ERA >4), a do tego 4 relivier'ów jest na IL i w ten weekend, jako że to jest spotkanie otwierające serię, będzie to test głębi składu bullpenu Phillies. W każdym bądź razie nie chce mi się wierzyć, że nie bedzie dzisiaj przynajmniej 9 obiegów. Ofens Phillies trzyma Ich w niemal każdym meczu. Mają ujemny rekord 14W-17L i są 4W-6L w ostatnich 10 spotkaniach i podchodzą do spotkania z Dodgersami jako totalni outsiderzy (LAD wg. oddsmaker'ów są głównym pretendentem do wygrania ligi i są w domu 10W-2L), ale offens Philadelphii jest znacząco lepszy na wyjazdach. Dodgersi wracają do LA po wyjazdowym tripie i mam nadzieję, że będą się chcieli przypomnieć swojej publice.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +604
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Minnesota Twins - Cleveland Guardians | 14/05/2022 | 2:10 AM CET
Sonny Gray - Aaron Civale

Money Line - zwycięzca meczu - z extra inningami
Guardians ML @ 2.37 | e f o r t u n a 12:8

Spotkanie wewnątrz AL Central. Idę w tym spotkaniu tropem ekip, które są na przeciwstawnych biegunach zarówno odbijania, jak i wygrywania. Obstawiam tutaj drużynę, która jest w gazie w ostatnim tygodniu z bilansem 5W-2L - czyli Cleveland! Guardians są underdogiem dzisiaj ze względu na osobę Civale, który zacznie narzucać po Ich stronie wzgórka. Nie powiem - Civale narzucał do tej pory fatalnie, ale jego ostatni mecz z Blue Jays to występ, w którym zaczął narzucać w 5 innigu (! pierwszy raz w obecnym sezonie) i ładuję tutaj w ekipę, której pałki, mam nadzieję, zniwelują początkowy deficyt w obiegach. Twins są liderem (z bilansem 18W-14L) i ostatnio dostali sweepa od Astros - w tych trzech meczach zanotowali jedynie 3 runy po swojej stronie - w środę, w zawieszonym spotkaniu z powodu burzy. Pozostałe dwa spotkania przegrali do zera i ich pałki wydają się zamrożone... Cleveland, jeżeli chcą coś zwojować w obecnym sezonie muszą wygrywać - i to najlepiej z bezpośrednim rywalem do pierwszego miejsca w AL Central. Po przeciwnej stronie wzgórka stanie Gray, który jest po kontuzji i też nie narzuca wielu inningów na razie. Może to być typowy mecz bullpenów i mając na uwadze dzień wytchnienia po stronie Guardians, oraz praktycznie dwa spotkania wczoraj Twins, pokuszę się o niespodziankę dzisiaj. Już na pewno po kursiwie >2.20. Oba bullpeny są w pierwszej dziesiątce, jeżeli chodzi o statystykę ERA. A dla mnie Guardians mają spory talent ofensywny, który powinien nadgonić wynik w końcowych fragmentach spotkania.

Astros ML @ 1.66 1:6
Dokładam na podbicie: tylko burza - i to z piorunami - może zatrzymać Astros
 
Ostatnia edycja:
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Dzisiaj będę próbował Guardians z handi i Astros. Jka będa kursy i bety naskrobię cośtam ;)

e:
Devin Smeltzer - Shane Bieber (Guardians)

Erick Fedde - Cristian Javier (Astros)

e:
Guardians -1.5 2:3
Ja pierd... już ości zostały (2.50 jest zagrane)
Ruski to w ogóle zrobiły faworytami Twins na otwarciu...
do tego OVER 7.5 @ 1.57 w Nats/Astros.... 13:6

Podtrzymuję swoje wywody z wczoraj, jeżeli chodzi o Guardians. Bieber jest 5-1 w startach przeciwko Twins... Do tego Jose Ramirez... Hmmm MVP AL? W głosowaniu na m l b c o m drugi w kolejności (po Mike'u Trout'cie). Przewiduję przewagę lineupu Guardians nad Smeltzerem na początku spotkania - 2ga siła w lidze w BA vs starter, który będzie narzucał pierwszy raz w sezonie...

OVER jak OVER - wczoraj Nats mieli 8 Hitów i dzisiaj liczę, że dostroją zdobywanie baz... Sami Astros zrobili wczoraj 5! obiegów w 1 inningu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +488
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
LA Dodgers - Philadelphia Phillies

Typ: 1(-1.5) Kurs:2.35.

STS

Nie ma co trzeba próbować. Dodgers od 4 spotkań beż winu. W dodatku 3 spotkania z Phillies to porażki więc dziś spinamy poślady i pokazujemy grę.

Wynik:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +161
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Podkreślam nadal, że jestem leszczem w tej dziedzinie ale dzisiaj Colorado podejmuje San Francisco. H2h w ostatnich 15 spotkaniach to 14-1 dla SF!!! 11.05 ten zestaw miotaczy dał zwycięstwo 9-2 dla SF. Linie overowe przesunięte konkretnie.
Nieśmiało zaproponuje
SF -1.5 hc
@2.0 betclic
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Cleveland Guardians - Cincinnati Reds | 19/05/2022 | 7:10 PM CET
Cal Quantrill - Tyler Mahle

Team Total - powyżej/poniżej linii runów zespołu - razem z extra inningami
Guardians Team Total - OVER 4.5 @ 2.25 | s t s 2:4

Liczę na zanotowanie przez Cleveland dzisiaj przynajmniej 8 Hitów, bo wtedy, w znakomitej większości, wygrywają swoje mecze (w takich meczach są 14W-3L, a są faworytem dzisiaj - z kursem ~1.80). Z uderzeniami powinny iść także obiegi i zaryzykowałem dzisiaj na przekroczenie linii 4.5 obiegów przez Guardians - czyli, że muszą zanotować przynajmniej 5 run'ów. Dużo w tym zdarzeniu będzie zależało od osoby Tyler'a Mahle. To SP Reds w dzisiejszym starciu, który co prawda w ostatnim swoim meczu zanotował QS (Quality Start - czyli narzucał przynajmniej 6 innigów i nie dopuścił do zaliczenia przeciwnikom 4 runów), ale to był Jego jedyny występ, w którym zaliczył 6 inningów - i to przeciwko słabemu lineup'owi Pirates. We wcześniejszych meczach był poniewierany już w początkowych inningach w znakomitej większości startów... Jego ERA na wyjazdach wynosi 6.50, a za dnia 7.25. Jest trochę przeceniony moim zdaniem, bo ten kurs na 5+ run'ów Cleveland powinien być ~1.90, no ale ostatnia forma odbijania Cleveland, a raczej jej brak, temu winne... Guardians mają kim straszyć w departamencie pałkarzy (wspominałem już wcześniej o All-Star'ze Jose Ramirez'ie - zawodniku, który najszybciej przekroczył w obecnym sezonie 30 RBI (obecnie 33 RBI - najwięcej w lidze), ale są także w Cleveland i inni, którzy potrafią zaliczyć bazę - Myles Straw, mocno trafiający Owen Miller czy sensacyjny rookie - Steven Kwan), a bullpen Reds jest lepszy, w statystyce ERA, jedynie od bullpenu Colorado. Team Cincinnati po prostu nie potrafi bronić - odpuścili już w tym sezonie 210 obiegów i są na szarym końcu w lidze, jeżeli o dopuszczanie do obiegów. Podsumowując - mam nadzieję, że nie zawiodę dzisiaj i Guardians na luzaku zanotują 5+ runów!

1652976710630.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +161
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Uzupełniając całą powyższą analizę kombajn kombajn, polecam zagrać czysty win Guardians (@1.77 Unibet) . Zrobiłem to już wczoraj, ale przenieśli mecz z powodu deszczu.
E: Typowe Cleveland - albo potężna ofensywa, albo kompletny kał. Tym razem niestety to drugie.
 
Ostatnia edycja:
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Chicago Cubs - Arizona Diamondbacks | 20/05/2022 | 8:20 PM CET
Kyle Hendricks - Humberto Castellanos

Money Line - zwycięstwo w meczu - razem z extra inningami
Cubs ML @ 1.70 | e f o r t u n a 6:10

Drugie starcie z serii 4 meczów. Dzisiaj w nocy pierwszy mecz wzięli Diamondbacks (1:3) i było to pierwsze zwycięstwo od 6 porażek z rzędu zespołu z Arizony (są 3W-7L w ostatnich 10 meczach). Oba zespoły w ubiegły weekend spotakły sie w Arizonie i Cubs'i zwyciężyli tamtą serię 2W-1L. Stawiam tutaj na zespół lepszy w offensie i defensie, a Hendricks w ubiegłum meczu z Diamondbacks stłamsił poczynania offensu tej ekipy do dwóch obiegów (we wspomniamym meczy jego statystyki to 5.2 IP, 5 H, 2 ER). Total jest ustawiony na 11 run'ów w tym starciu i nie widzę za bardzo możliwości, żeby Arizona zdobyła więcej run'ów od Cubs. Diamondbacks mają problemy ze zdobywaniem baz, a co dopiero obiegów. No może tu czy tam uda się Im trafić jakiegoś Home Runa, ale nie dotrzymają kroku w tym starciu Cubs. Offens Cubs sprawia dużo lepsze wrażenie (poparte liczbami).

Dopiero wróciłem i są happy hours w e f o r t u n i e, więc jeszcze

+8.5 runa @ 2.01 4:6
Kansas/Minnesota

W swoim ostatnim meczu Twins zanotowali 14 obiegów, do tego zaliczyli 11+ run'ów w sumie w 3 meczach na ostatnich 10 spotkań i 12+ w dwóch meczach w ubiegłum tygodniu... Liczę na trochę dodatkowej energii od Royals - wszak Ich ostatnie 5 meczów odbyło się z White Sox - i zdobycie tych kilku run'ów, jeśli chcą wygrać to starcie, bo bullpen mają wyraźnie gorszy.... Co prawda Twins są w obecnym sezonie typowo underow'ą drużyną, ale przedsezonowe oczekiwania były zgoła odmienne - Ich pałki wydają się budzić...

+8.5 runa @ 1.84 przełożony
Yankees/White Sox

Tutaj pytanie powinne być inne - czy NYY sami przekroczą tą linię, jak 13-14 maja z tym samym Rywalem... Cortes też powinien być do trafienia...
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Na wieczór dubelek

Boston Red Sox ( Eovaldi ) - Seattle Mariners (Gilbert )

Typ: 2 Kurs: 2.05.

STS

Chicago Cubs ( Miley ) - Arizona Diamondbacks (Kelly )

Typ: 1 Kurs: 1.80.

STS

Zarówno Cubs jak i Mariners mają 3 porażki więc typowo próbujemy na przełamanie. Już wczoraj powinni wygrać gdyż obie ekipy miały sporą przewagę ale nie dowiozły do końca.
Mam nadzieje, że tym razem większe skupienie i uda się osiągnąć pozytywny wynik.

Wynik: 8:4 ; 5:4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +209
Do góry Bottom