>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MIX BET - typy over&win ZAPRASZAM

larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Witam

SERBIA KOSZYKÓWKA START GODZ 19:00
KK Dunav - Tamis
KK Dunav win @1.85 STS 1j

Wypada brać póki w STS jeszcze taki fajny kurs. Nad ranem wszędzie było jeszcze około 2.10 teraz już takie spadki a na innych zagranicznych bukach gdzieniegdzie nawet już po około 1.60 tak więc niezłe zjazdy.
Gospo win + wymiana 3za3 win za win.





Edit/// ajj blisko blisko, druga i trzecia kwarta szli praktycznie łeb w łeb
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Podsumowując,

Znów dobrze dzień się kończy i liczymy 🤑
To co napisałem co historia pokazywala się sprawdziło.
Kontrolowało mecz i wygrali a więc następny schemat do zeszytu i 💪

Kurs może nie duży ale to wszystko znów po to żeby pokazać Wam ze są takie mecze.

Grałeś? Zostaw reputację to motywuje 😉
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +33
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Ostatnia edycja:
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Piłka nożna Meksyk
Alebrijes - Tampico
1 DNB @1.85 remis zwrot
1 win @2.80
Fortuna 1j

Piękne h2h, wymiany 3a3 1za1


Po małej przerwie wróciłem i w nocy podrzucilem Bet. Jak się okazało świetny bet bo + i to po kursie 2.80 🤑🤑🤑


I

SERBIA PIŁKA NOŻNA
Zlatibor - Indijija
1 win @2.10 fortuna 1j

Kursy skaczą buki same nie wiedzą co tu zrobią ale ja gram pod schemat który mam nadzieję będą kontynuować Mianowicie Gospodarz zawsze win w tej parze

 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Mecz z Serbii przełożony na jutro więc wciąż typ podtrzymuje.

Tymczasem dziś na ścisłej grupce trafiliśmy mecz oczywiście pod układ z Rumunii po kursie 8.30 !!!! Mianowicie remis w piłce ręcznej!! Coś pięknego.
Niestety tak jak wcześniej pisałem nie zawsze tu wszystko podaje
IMG_20210407_235657.jpg



Na dzisiejsza noc proponuje kosz z Argentyny:

Instituto - Olimpico
1 win @2.10 fortuna 1j

Po kursach gospodarze nie są faworytami, jednak y sugeruje się historia i wg mnie gospo mogą to wsiąść. Ciekawe h2h masę wymian, plus win home a także gdy Instituto było gospodarzsm wygrali ostatnie 8 spotkań


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Witam
Tak jak wczoraj w komentarzu kolega krzepki89 napisal - przegrali o 2 pkt i niestety typ minus choc przewaga byla spora - cos bylo na rzeczy

No nic dzis na noc ponownie wchodze w koszykowke w Argentynie - czas na rewanze


PLATENSE - SAN MARTIN
1 win @1.88 Fortuna 1j

Osobiscie zeszlej nocy gralem na gospodarzy i + teraz ta sama para tylko gospodarzem jest dzis Platense . Liczen na podtrzymanie mojej passy i ze dzis ponownie to HOME WIN. Dotychczas 4 mecze miedzy nimi i gospo win + 3za3

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +256
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Witam
Tak jak wczoraj w komentarzu kolega krzepki89 napisal - przegrali o 2 pkt i niestety typ minus choc przewaga byla spora - cos bylo na rzeczy

No nic dzis na noc ponownie wchodze w koszykowke w Argentynie - czas na rewanze


PLATENSE - SAN MARTIN
1 win @1.88 Fortuna 1j

Osobiscie zeszlej nocy gralem na gospodarzy i + teraz ta sama para tylko gospodarzem jest dzis Platense . Liczen na podtrzymanie mojej passy i ze dzis ponownie to HOME WIN. Dotychczas 4 mecze miedzy nimi i gospo win + 3za3


Witam
No i zgodnie z planem dziś nocka. Ostatecznie wzięli to gospodarze po fajnym kursie💪

Grałeś? Zostaw reputację 🤑🤑🤑


KOSZYKÓWKA AUSTRALIA GODZ 11:30
Illawarra Hawks - South East Melbourne
2 win @1.60 fortuna 1j 82:80

Goście powinni to wsiąść, kurs jeszcze godny gry, forma, buki i historia za Melbourne. 6/6 wygrane przez South East w tej parze

 
Ostatnia edycja:
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
KOSZYKÓWKA AUSTRALIA GODZ 11:30
Illawarra Hawks - South East Melbourne
2 win @1.60 fortuna 1j 82:80

Goście powinni to wsiąść, kurs jeszcze godny gry, forma, buki i historia za Melbourne. 6/6 wygrane przez South East w tej parze


82:80 masakra haha
Śmierdzący, ciemny mecz. Goście prowadzili niemal cały mecz a w ostatnich minutach meczu oddali a nawet nietrafiajac w ostatnich sekundach...
Mecz dobry tylko nie w ta stronę
 
L 27

lukbie1

Użytkownik
Smarowane tam było nieźle.. cały mecz prowadzili żeby na końcu to oddać
przecierałem oczy co tam się porobiło..
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
PIŁKA RĘCZNA FRANCJA godz 16:00
Tremblay - Toulouse
1 win @2.80 sts 1j

GRUBY BET
a przynajmniej tak wygląda. Mega historia i współpraca wcześniej. 5 sezonów wymiana 3za3.
Kurs dobry więc żal nie grać


 
Ostatnia edycja:
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
PIŁKA RĘCZNA FRANCJA godz 16:00
Tremblay - Toulouse
1 win @2.80 sts 1j

GRUBY BET
a przynajmniej tak wygląda. Mega historia i współpraca wcześniej. 5 sezonów wymiana 3za3.
Kurs dobry więc żal nie grać


Dlaczego warto bo nie kumam opisu analizy? Opis bardziej do prostych ludzi, a nie jak Barcelerowicz.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Bo od kilku lat w ich meczach każdy raz w sezonie wygrywa. Ot taki sposób grania, dorabianie historii do przypadkowych wyników. Jedni grają czerwone/czarne, drudzy pod informacje o kontuzjach a inni poszukują współpracy ekip w ciągu 5 lat, gdzie 70% składu się zmieni w ciągu 2-3lat ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Dlaczego warto bo nie kumam opisu analizy? Opis bardziej do prostych ludzi, a nie jak Barcelerowicz.
Temat istnieje od dawna. Wystarczy cofnąć się do pierwszej strony, tam napisałem na czym opieram swoje typy.
Prościej sie nie da do tego wymiana punktami i to wszystko.
Niszowy temat... Większość i tak uwaza ze to przypadek i sport że jest czysty

Pozdrawiam
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Sport nie jest czysty. Ale jesli Liverpool potrzebuje trzech punktow zeby zmiescic sie w czworce na koniec sezonu to mimo ze sie wymienia na przyklad z Leeds punktami 3 za 3 przez 5 ostatnich sezonow to co wtedy?

Musi Leeds wygrac bo idzie wymiana?

A moze wczesniej zaczynajajuz liczyc punkty ii ukladac wyniki tak zeby Leeds moglo wygrac bez szkody dla top 4 Liverpoolu?
 
Do góry Bottom