>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MIX BET - typy over&win ZAPRASZAM

larkspur 406,9K

larkspur

Użytkownik
BRAZYLIA
Athletico PR - Sport Recife
1 win @1.77

Widoczna współpracy , od siedmiu spotkan grają gospodarz win + od trzech sezonów wymiana 3za3



I tym razem schemat nie zawiódł 🤑💪
Jeśli ktoś skorzystał rzuc reputację 😉

Obserwujcie post, jeszcze cos dziś wrzucę
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
larkspur 406,9K

larkspur

Użytkownik
Lecimy z małym ako na wieczór. Polecam


Kupon_STS_AKO_PREMATCH_26.02.2021_19:24~2.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +280
larkspur 406,9K

larkspur

Użytkownik
Witam
Wczorajszy kuponik ladny

Na dziś przygotowalem kilka ciekawych propozycji.
Zachęcam do obserwacji tematu 😉
 
larkspur 406,9K

larkspur

Użytkownik
POLSKA
Sandecja - Miedź
1x @1.65 sts 1j

Od 3 sezonów lecą 3za3 win za win, dziś kolej gospodarzy, proponuję 1x lub dnb a dla ryzyka nawet 1 win @3.20 kursy spadają a nowy sącz potrzebuje punktów




ANGLIA
Port Vale - Cambridge
1x @1.50 bądź 1 win @2.80 STS 1j

Piękna historia wygląda na schemat, gospo wygrywa + gra 3za3 . Mimo że Cambridge lider to i tak dla mnie nie jest faworytem

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
larkspur 406,9K

larkspur

Użytkownik
POLSKA
Sandecja - Miedź
1x @1.65 sts 1j

Od 3 sezonów lecą 3za3 win za win, dziś kolej gospodarzy, proponuję 1x lub dnb a dla ryzyka nawet 1 win @3.20 kursy spadają a nowy sącz potrzebuje punktów




ANGLIA
Port Vale - Cambridge
1x @1.50 bądź 1 win @2.80 STS 1j

Piękna historia wygląda na schemat, gospo wygrywa + gra 3za3 . Mimo że Cambridge lider to i tak dla mnie nie jest faworytem

Podsumowanie wczorajszego dnia.
Sandecja zgodnie z planem i zgodnie pod schemat tak jak opisalem. Kto ryzykował ten łapał 3.20 win.
Jeśli chodzi o Port Vale to nie wiele brakło bo gol Cambridge w 85 Szkoda 1x.


Za chwilę podam dzisiejsze bety 💪
 
Otrzymane punkty reputacji: +181
larkspur 406,9K

larkspur

Użytkownik
SIATKOWKA WŁOCHY START 18:00
Bergamo - Siena
Siena win @2.30 fortuna 1j

Od początku grają 3za3 win za win, jeśli jest tu schemat to dziś goście to biorą a kurs zacny




SIATKÓWKA WŁOCHY START 18:00
Lagonegro - Mondovi
Mondovi win @2.40 fortuna 1j

Podobnie jak wyżej wygląda na wymiane 3za3 ostatnie mecze. Próbuje gości

 
Otrzymane punkty reputacji: +15
larkspur 406,9K

larkspur

Użytkownik
SIATKOWKA WŁOCHY START 18:00
Bergamo - Siena
Siena win @2.30 fortuna 1j

Od początku grają 3za3 win za win, jeśli jest tu schemat to dziś goście to biorą a kurs zacny




SIATKÓWKA WŁOCHY START 18:00
Lagonegro - Mondovi
Mondovi win @2.40 fortuna 1j

Podobnie jak wyżej wygląda na wymiane 3za3 ostatnie mecze. Próbuje gości


Podsumowanie dzisiejszego dnia:
W więc Siena zgodnie z planem. Kto grał po 2.30 ten do przodu. Rywalizacji nie zabrakło, mecz do końca ale jeśli mieli to wygrać goście to ostatecznie 2:3 💪 układ żyje🤑
Jeśli chodzi o drugi mecz to równie dobrze wyglądał pre ale wynik negatywny choc miałem nadzieję. Cóż i tak niedziela ukazała mi kolejna parę do zeszytu

Jutroo może jakis kuponik i jeśli znajdę godny gry mecz podam singla


Korzystasz? Zostaw reputację 🤑💪
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
larkspur 406,9K

larkspur

Użytkownik
ANGLIA GODZ 21:00
Everton - Southampton
Everton win @2.10 STS 1j

Bardz ciekawa para, widać współpracę. Naprzemiennie sezony 3za3 oraz 3za1 . Obecnie wygląda to na 3za3 gdzie dziś 3 pkt powininen zgarnąć Everton. Próbuje





Dodatkowo taki mały kuponik

Kupon_STS_AKO_PREMATCH_01.03.2021_20:24~3.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
larkspur 406,9K

larkspur

Użytkownik
ANGLIA GODZ 21:00
Everton - Southampton
Everton win @2.10 STS 1j

Bardz ciekawa para, widać współpracę. Naprzemiennie sezony 3za3 oraz 3za1 . Obecnie wygląda to na 3za3 gdzie dziś 3 pkt powininen zgarnąć Everton. Próbuje





Dodatkowo taki mały kuponik

Pokaż załącznik 7258

Podsumowanie dzisiejszego dnia:

Miał być na dziś bet pod schemat to proszę był. Mimo że oferta dziś nie za bogata to udało się wyhaczyc jeden mecz. Everton wygrał skromne 1:0 ale mieli pod kontrolą. Tak więc kolejna para do zeszytu Everton Southampton mają współpracę od ładnych kilku lat/sezonów. Dziś podtrzymali 3za3
🤑🤑🤑

Co do kuponiku zabraklo po golu w Niemczech oraz Anglii


Grałeś na Everton? Przeczytaales post z propozycja beta? Wrzuć reputację 💪
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
larkspur 406,9K

larkspur

Użytkownik
Ostatnia edycja:
larkspur 406,9K

larkspur

Użytkownik
Witam

Na dziś mam dwie propozycje dobrze wyglądajacych betow które bardzo dobrze wyglądają pod schematy. Obydwie propozycje z piłki ręcznej.


PIŁKA RĘCZNA DANIA START GODZ 19:00
Odense - Skaering
Odense win @2.60 STS 1j

Cóż, po prostu w historii 3za3 win za win a do tego gospodarz dotychczas zawsze wygrywał. Kurs bardzo atrakcyjny warto spróbować




PIŁKA RĘCZNA FRANCJA START 20:30
Dijon - Saran
Dijon win @1.80 STS 1j

Podobna sytuacja, 3za3 + gospo win oraz spadki lekkie od rana na Dijon

 
Ostatnia edycja:
larkspur 406,9K

larkspur

Użytkownik
Witam

Na dziś mam dwie propozycje dobrze wyglądajacych betow które bardzo dobrze wyglądają pod schematy. Obydwie propozycje z piłki ręcznej.


PIŁKA RĘCZNA DANIA START GODZ 19:00
Odense - Skaering
Odense win @2.60 STS 1j

Cóż, po prostu w historii 3za3 win za win a do tego gospodarz dotychczas zawsze wygrywał. Kurs bardzo atrakcyjny warto spróbować




PIŁKA RĘCZNA FRANCJA START 20:30
Dijon - Saran
Dijon win @1.80 STS 1j

Podobna sytuacja, 3za3 + gospo win oraz spadki lekkie od rana na Dijon



IMG_20210305_202722.jpg
Haha cudownie , tak jak mieli wygrać tak zrobili ❤🤑🤑🤑 końcówka bardzo nerwowa, zaczęli tracić przewagę ale jedna bramką wygrali 💪
Kurs zacny bo 2.60 na +++
To kolejny najlepszy dowód że kursy nie grają i nie ma co się sugerować przed.


Teraz czekamy na mecz z Francji bo tam też wszystko wygląda w stronę gospodarzy



Edit //// jeśli chodzi o Francje i Dijon to niestety minus. Wszystko wyglądało dobrze aż do końcówki. Do przerwy łeb w łeb i remis a po przerwie także pkt za pkt. Jednak na końcu odskoczyli goście i coz
 
Ostatnia edycja:
larkspur 406,9K

larkspur

Użytkownik
SŁOWACJA 2 START GODZ 14:00
Skalica - Banska Bystrzyca
Banska win @1.95 STS 1j

Mecz mam przygotowany od dwóch dni , wtedy 2.35 na gości zaś teraz tylko 1.95. Czysty układ 3za3 od trzech sezonów



Edit/// koncertowo to spieprzyli 😜
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +153
larkspur 406,9K

larkspur

Użytkownik
Witam
Tym razem z rana wrzucam propozycje bo mecz o wyjątkowej porze. Mianowicie Rosja w poniedziałek o 12:00 .

Arsenał Tuła - Lokomotiv Moskwa
Arsenał Tuła win @3.25
1x @1.68

STS 1j

Mega ciekawa para z mojego zeszytu. Na 5 wspólnych sezonów gry w aż 4 wymiana pkt 3za3. Ostatnie 7 meczy to zwycięstwo gospodarzy. Dodaje w załączniku screen jak to mega wygląda. Podpórka do ako a czysty win można próbować singiel

 

Załączniki

Ostatnia edycja:
larkspur 406,9K

larkspur

Użytkownik
Witam
Na dziś aż 3 propozycje. Co wyjdzie nie wiem ale historie bogate. 2x piłka oraz koszykówka. Zachęcam do zapoznania się z załącznikami na końcu.


POLSKA
Stal - Podbeskidzie
Stal win @2.30 sts 1j

Cholera historii piękna, od początku 3za3 i wygląda to na niezła wymianę pkt ale może to jednak przypadek? Nie wiem bo dziś oboje na dnie zobaczymy. Później załączam screen z historii



HISZPANIA
Almeria - Alcorcon
REMIS @3.40 bądź x2 @2.15 STS 1j

Nie chcę być inaczej wypada czyste X, grają 3za1 oraz 1za1 . Pod tabelę gospodarz potrzebuje pkt gonić lidera zaś goście by uciekac ze spadku. Hmm próbuje X pod historie i x2 pod tonących gości



ARGENTYNA KOSZYKÓWKA
Argentino - Olimpico
Argentino win @2.10 STS 1j

świetna para, od dobrych 5-6 lat wygrywa tu gospodarz oraz trwa wymiana punktami win za win





pozdrawiam
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
larkspur 406,9K

larkspur

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś śledzi moje Propozycje betow pod układy ale spójrzcie:

To co się zdarzyło to w 100% w piłce się sprawdziło.

Piękny wałek w Ekstraklasie i lamak 2/1.
Stal miała to wygrać pod piękny schemat i połamała. Na ścisłej grupie do której mam dostęp kilka osób pogralo przedmeczowe 2/1 i z niewielkiej kwoty zrobiło się w tysiącach!!!

Jeśli o Hiszpanie w drugiej Lidze to także tak jak mówiłem czysty remis 0:0 ft
Mimo że kursy przemawiały za gospodarzem i że strzelili nawet gola w 85 min to cofka gol nieuznany. Miał być X to X jest.



Kto pograł lub choć zapoznał się z typami przed meczami proszę zostaw reputację a będzie więcej takich propozycji.
TO SIĘ DZIEJE NA NASZYCH OCZACH

Poniżej dodaję screeny z opisem
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +438
larkspur 406,9K

larkspur

Użytkownik
ANGLIA U23
QPR - Cardiff
QPR win @3.25 STS 1j

Mega historia. Wygrywa zawsze gospodarz i 3z3 wymiana. I ta różnorodnośc kursów.Nic więcej nie dodaje
Polecam


 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +116
larkspur 406,9K

larkspur

Użytkownik
ANGLIA U23
QPR - Cardiff
QPR win @3.25 STS 1j

Mega historia. Wygrywa zawsze gospodarz i 3z3 wymiana. I ta różnorodnośc kursów.Nic więcej nie dodaje
Polecam




Witam wieczorem
Kolejny mega dzień. Wczoraj piękne kursy na + dziś ponownie. QPR miało wygrać i wygrało 1:0. Kurs ponad 3 gdzieniegdzie był do gry.
Tak więc kolejna para do zeszytu 🤑

Podrzucillem Wam perełke dziś jednak miałem pod układ dziś jeszcze jeden Bet mianowicie meczyk z Francji z kosza z kursem około 2.20 także piękny + 🤑
Tak więc jest sporo tego typu meczy jednak nie zawsze wszystko to wrzucam po prostu


Grasz? Śledzisz wątek? Zostawiaj reputację to motywuje
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +202
Do góry Bottom