>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2007

Status
Zamknięty.
wojas 11

wojas

Użytkownik
Dzisiaj wybrałem takie mecze (za niewielką stawkę):
Niemcy - Turcja 1 1.30
Czechy - Belgia 1 1.8
Polska - Serbia 1 1.5

Analiza: Myślę, że co do pierwszego meczu nie mam żadnych wątpliwości... Turczynki jak kolega wcześniej zauważył grają bardzo przeciętnie na tych mistrzostwach, żeby nie powiedzieć słabo. Ich gra w ataku opiera się głównie na jednej zawodniczce Neslihan Demir. Wspomaga ją Erdem Eda, która gra na dobrej skuteczności ponad 50%. Turczynki zaskoczyły mnie gładziutką porażką z reprezentacją Francji. To był sygnał, że w tej drużynie nie dzieje się dobrze. Ostatnie wymęczone zwycięstwo 3-2 z Chorwacją jakby potwierdza kryzys. Jeszcze przed dwoma tygodniami wygrały 4 z 6 meczów na el. GP. Gdzieś chyba zgubiły formę.... Natomiast Niemki całkiem dobrze się prezentują. Prym w ataku wiedzie ich kapitan, gwiazda zespołu Angelina Grune. Ogromnie wszechstronna, podobnie jak Cornelia Dumler. Dodam, że Niemki pokonały na tym turnieju Turcję 3-0....
Drugi mecz zapowiada się b. ciekawie. Czeszki wygrały dwa spotkania i awansowały dalej. Dobrze radzą sobie w przyjęciu, gorzej trochę w ataku, jednak ten atak jest rozkładany na cały zespół. Gwiazdą jest Teresa Matuszkova, która zdobyła w dwóch meczach aż 20 pkt ( na codzień gra w Winiarach). Belgijki dosyć niespodziewanie grają dobrą siatkówkę. Doping na pewno mobilizuje i pomaga, zobaczymy jak będzie z Czeszkami. Jeśli Czeszki się nie przestraszą i uwierzą w swoje możliwości to mają duże szanse na zwycięstwo. Spodziewam się zaciętego meczu...
Polki jak Polki. Na razie trochę nierówno, z problemami, ale do przodu. Serbki jak już pisałem to zespół bardzo nieobliczalny. Naprawdę trudno jest wyjaśnić logicznie ich przegraną ze Słowacją, która gładziutko po 3-0 przegrała kolejne mecze.... :-? . Dwa lata temu na ME zajęły 7 miejsce, wtedy miały ogromny potencjał, teraz bardzo się rozwinęły. Na MŚ 2006 były sensacją turnieju zajmując 3 miejsce.... Przegraliśmy tam z nimi 0-3. Serbki grają bardzo agresywną zagrywkę. Praktycznie wszystkie potrafią mocno i skutecznie atakować. Najskuteczniejszą zawodniczką jest Jelena Nikolic, która szaleje w tym turnieju 2x27 pkt w meczu :wowsdf:
Dużo będzie zależeć od przyjęcia - jak zawsze w siatkówce. Jeśli Polki będą dobrze zorganizowane pod względem taktycznym to mamy szanse na zwycięstwo.....
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
ulas ciekaw jestem twojego zdania na temat meczu Holenderek Unibet wystawil ciekawe kursy na ilosci punktow na over 160.6 1.80 a na over 135,5 1.50 dotychczas holenderki na tych mistrzostwach zawodza wygraly 3:0 zera aby ze slabiutka Slowacja w pozostalych meczach przekraczly spokojnie granice 160 punktow Niewieze w to by w tym meczu Bulgarki nie ugraly nawet seta w dotychczasowych spotkaniach z ich udzialem zawsze bylo 5 setow ja chyba zagram over 160.5 wydaje sie bardzo dobrym rozwiazaniem
Moim zdaniem Holenderki mogą mieć problem z wygraniem 3-0 bo Bułgarki grają bardzo dobrze w przyjęciu zagrywki i potrafią zaskoczyć grą kombinacyjną. W prawie każdym meczu na tym turnieju faworytowi zdarza się set przestoju( no może poza Rosjankami) , Włoszki i Niemki zgubiły seta z cieniutką Białorusią , Holenderki z Belgią. Zatem over 135,5 czy 160,5 są jak najbardziej realne w tym meczu. Uważam że typ bardzo dobry , zaraz przekonamy się jak będzie naprawdę. Powodzenia
 
wolas 0

wolas

Użytkownik
ale Czeszki sprawiły niespodziankę
przyznam sie nie oglądałem meczu Belgii i Czech, ale wydaje mi sie ze to nie czeszki sprawiły niespodzianke ale belgijki! Doping jaki mają ze strony rodaków jest imponujący i dlatego ciężko się z nimi wygrywa nawet dobrym zespołom

Co do dzisiejszego meczu Polski z Belgią.. no cóż, po wczorajszej grze uważam że polki powinny wygrać, ale... ponoć Belgowie wykupili wszystkie bilety i naszych kibiców nie bedzie na trybunach. Nie wiem czy polki poradzą sobie tak ładnie z serwami jak wczoraj, kiedy widownia non stop będzie przeszkadzać im buczeniem.

Choć może to są tylko marginalne problemy.
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Polska - Holandia Typ 1
Kurs 1,75zł
Buk BAH

Dzisiaj o godzinie 17;30 zostanie rozegrany meczyk naszych &quot;złotek&quot;. Wydaje mi się, że przy takiej grze naszych pań powinniśmy wygrać ten mecz oczywiście kurs warty ryzyka. Polki zdecydowanie poprawiły serwis w tym momencie w meczy potrafią zaserwować kilka asów. Jeżeli nasze panie dzisiaj wygrają wyeliminują znakomite holenderki z dalszej fazy ME. Myślę że dzisiaj nasze reprezentantki pokażą komu się to złoto należy i wygrają chodź mecz zapewne będzie cztero lub pięcio setowy. Trzymamy kciuki za nasze ???? :spokodfhgfh:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Warto też pomyśleć nad daniem overu w tym meczu :p
Holenderki tego meczu nie odpuszcza , bo to jest spotkanie o &quot;zycie&quot; dla Holandii.Myśle że bedzie ładne i zacięte widowisko.Spodziewam sie co najmniej 4 zacietych setów :wink:
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Polska - Holandia Typ 1
Kurs 1,75zł
Buk BAH

Dzisiaj o godzinie 17;30 zostanie rozegrany meczyk naszych &quot;złotek&quot;. Wydaje mi się, że przy takiej grze naszych pań powinniśmy wygrać ten mecz oczywiście kurs warty ryzyka. Polki zdecydowanie poprawiły serwis w tym momencie w meczy potrafią zaserwować kilka asów. Jeżeli nasze panie dzisiaj wygrają wyeliminują znakomite holenderki z dalszej fazy ME. Myślę że dzisiaj nasze reprezentantki pokażą komu się to złoto należy i wygrają chodź mecz zapewne będzie cztero lub pięcio setowy. Trzymamy kciuki za nasze ???? :spokodfhgfh:
No i pięknie ✅ sprawdziło się kąśliwa zagrywka zrobiła swoje. Obyśmy trafili na Serbie w półfinale ???? a o wynik możemy być spokojni myśle, że nasze złotka powalczą o trzecie z rzędu ME.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Polski zagrały wspaniale i wygraly. Teraz połfinal z Serbią czyli teoretycznie Polki powinny latwo awansowac ale mam nadzieje ze nie zlekcewaza serbek i bedą skoncentrowane.

Tak troche na inny temat. Nie wiem co wy sądzicie o organizacji ale wg mnie jest na bardzo ale to bardzo niskim poziomie. Zastanawiam sie na jakiej podstawie wogole ktos przyznal organizajce belgii i luksemburgowi. Po prostu zenada:
Po pierwsze-hala, jej rozmiary przypominają tą jaka znajduje sie u mnie w miescie gdzie mecze rozgrywa drugoligowa druzyna ręcznej ????

Po drugie-statystyki, na zadnym meczu nie pokazywali zadnych statystyk, nie wiem jak wybiorą najlepsze zawodniczki

Jednym słowem jezeli chodzi o organizacje to KICHA
Za dwa lata ME będą w Polsce i wtedy ludzie zobaczą co to organizacja ME (mecze będą m.in. w nowej sali ktora pomiesci 12 000 widzów)
 
midel 189

midel

Użytkownik
Kurcze, szkoda, że Polki 3:0 nie wygrały, bo bym z 3 zł zrobił przypadkowo 50, bo sobie numery meczów w Profesjonale pomyliłem i przypadkowo postawiłem na Włoszki i na 3:0 dla Polek, a miałem postawić na Polki i 3:0 dla Serbek, ale wtedy kurs nawet 2 by nie miał, a tak ...17. Ale nie wszedł niestety ???? Brawa dla Polek za świetny mecz, szkoda że się rozluźniły w 3. secie.
 
jarzomp 0

jarzomp

Użytkownik
Ja typuję zwycięstwo Rosjanek po kursie 1.81 w Profesjonalu
Ostatnio też większość tak typowała, ja instynktownie postawiłem na Włoszki, ale dzisiaj już taki pewny nie jestem. Wszyscy wiedzą ile sił potrafi wykrzesać u klasowych drużyn taka plama na honorze jak szybkie 3:0.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Dziś ważne mecze.Wiadomo że całym sercem jestem za Polkami w meczu z Serbią , mają duże szanse &quot;złotka&quot; na awans do finału i walkę o złoto!Widać że Polki odzyskały wysoką formę ,świetna gra Gosi Glinki,której powrót do Reprezentacji był strzałem w 10.Ogólnie cały zespół tworzy zgrany kolektyw,że aż miło się ogląda.Nie dość ze ładnie grają to Polki są najładniejszą drużyną na świecie ;)Dziś liczę na zwycięstwo &quot;złotek&quot; !!! Myślę że będzie trudniej niż w ostatnim meczu...Typuje wynik 3:1 bądz 3:2.
W drugim meczu jestem za Włoszkami, chociaż dla nas było by lepiej żeby w ewentualnym finale spotkać sie z Rosją,bo w tym roku nic szczególnego nie pokazują...Mają mecze dobre i fatalne...Ostatnio Włoszki rozbiły siatkarki ze Sbornej 3:0.Dziś już tak łatwo nie będzie.Nie ma co gdybać,ważne by Włoszki wygrały...Myślę ze będzie zacięty bój i handicap +1.5 na Włoszki jest dobrym rozwiązaniem.
No to czekamy z niecierpliwością na mecze ????
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Dzisiaj półfinały:
Rosja - Włochy typ 2 1.9
Polska - Serbia 1 1.18
Dlaczego zdecydowałem się na Włoszki?? Otóż zacznę od tego, że w tym roku wszystkie mecze wygrały z Rosjankami.... Zaczęło się na finale GP. Włoszki wygrały zdecydowanie 3-1. Później były eliminacje do przyszłorocznego GP. Również 3-1. I ostatni pojedynek 3-0. Trochę zdziwiła mnie decyzja Caparry, który posadził na ławce Gamova, Godina, Shashkova, Alimova. Być może są zmęczone albo po prostu chciał znaleźć usprawiedliwienie w przypadku porażki. Jedno i drugie nie zwiastuje dobrze przed meczem z Włoszkami.... Przejdźmy do konkretów.Barbolini zdecydował się odmłodzić zespół. W kadrze nie ma Piccinini, Rinieri, Cardullo czy Togut, ich miejsce zajęły młode Martina Guiggi, Serena Ortolani. Prawdziwą gwiazdą jest Kubanka Aguero (178cm), ale bardzo skoczna oraz środkowa Jenny Barazza, która zdobywa regularnie koło 15 pkt :spokodfhgfh:. Siłą Włoszek jest dobre przyjęcia, gra blokiem oraz bardzo urozmaicony atak, który rozkłada się na cały zespół. Rosjanki wiadomo, Godina i ich kapitan Ljubow Szaszkowa (która powinna zostać MVP Mistrzostw Świata). Styl gry Rosjanek po przyjściu Caparry z pewnością uległ poprawie. Nie grają już takiej siłowej siatkówki, poprawiły grę w obronie, aczkolwiek uważam, że Rosjanki po ostatnich przegranych będą czuły respekt ze strony Włoszek i to właśnie pomoże im zwycieżyć.
Mecz Polek - no comments. Ich dotychczasowa postawa pozwala opuścić zasłonę milczenia.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Dzisiaj półfinały:
Rosja - Włochy typ 2 1.9 ✅ 0-3
Polska - Serbia 1 1.18 ⛔ 0-3
Dlaczego zdecydowałem się na Włoszki?? Otóż zacznę od tego, że w tym roku wszystkie mecze wygrały z Rosjankami....
Coż gładko poszło, Rosja jest po prostu na dzisiaj słabszym zespołem W tym meczu najlepsza była ... Kubanka Aguero. Jej ataki wchodziły na czysto, albo od czasu do czasu obijała rosyjski blok.. Godina, Sokołowa i Gamova bez formy. Włoszki były taktycznie b.dobrze przygotowane. Na koniec powiem, że szokiem dla mnie był niższy kurs na Rosjanki 1.61 niż na Włoszki 1.9:wowsdf:. Ale ludzie ustalający kurs też czasami dają zarobić ????
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Trzeba obiektywnie napisać że Serbki wyciągnęły wnioski z porażki w grupie i wybiły naszym dziewczynom siatkówkę z głowy. Wzmocniły zagrywkę , w której brylowała Brakocevic i dużo atakowały środkiem , gdzie punktowała Citakovic. Myślę że ciężaru spodkania nie udźwignęła w naszych szeregach Milena Sadurek , która rozgrywała bardzo przeciętnie. Serbki broniły i przyjmowały serwis perfekcyjnie , co do tej pory było domeną naszych siatkarek. Ciekawe czy dziewczyny podniosą się na jutrzejszy mecz o brąz z Rosjankami?
 
peja 1

peja

Użytkownik
Sama Glinka tego nie mogła poprostu wygrać...Mnie osobiście dzisiaj bardzo zawiodła Kasia Skowrońska, jak na atakującą zdobyć tylko 3 punkty :kwasny4565:

pozdro..
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
No niestety smutny dzień...Ale Polki są sobie same winne, bo przegrały wygrany mecz, na własne życzenie dziś przegrały.Wielka szkoda...Tak jak kolega wcześniej wspomniał sama Gosia Glinka nie wygra.No trudno stało się,teraz trzeba przełknąć tą gorzką porażkę i stanąć na nogi by walczyć z Rosjankami o brązowy medal,na otarcie łez...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom