>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Kobiet 2007

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
Macie racje glinka sama nie mogla wygrac tego meczu. Jezli chodzi o skowronską to takze jestem zawiedziony jej postawą ale i tak na tych ME zrobila duza dla druzyny.Natomiast osobą ktora praktycznie nic nie pokazywala w zadnym spotkaniu i wg mnie powinna juz nie byc powolywana do kadry to jest zdecydowanie Rosner ???? . I ją najbardziej obwiniam za wczorajszą porazke kiedy w pierwszym secie polki prowadzily 23-20 to rosner miala pilke na 24 pkt i wywalila ją w aut. Bylo 23-21 i znów rosner psuje tym razem ją zablokowali. I wg mnie te pilki zadecydowaly o przegranej bo gdyby polki wygraly tego seta to pozniej zaczely by grac bardziej na luzie i wg mnie bylo by 3-0, a tak zostala walka tylko o brąz. W ogole nie wiem co tak rosner robi w tej druzynie bo ja w zadnym meczu nie widzialem aby ona grala w ataku chodzby na srednim poziomie.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
No tak Milena Rosner słabo zagrała :/ i masz racje...miała pilke w górze na 24-20 ale nie skończyła...słabo sie spisuje w ataku,ale w przyjeciu dobrze, a co miał dać Swieniewicz? która tez niczego specjalnego nie pokazuje...to już nie jest ta zawodniczka, nie kończy też ataków...Jedynie Glinka...lecz to było za mało...Coś im sie porobiło w głowach, blokada i koniec po meczu.Teraz nadzieja ze wygrana z Rosjankami,które są spokojnie do ogrania, no bedziemy mieć brąz na otarcie łez...
Jestem dobrej myśli,mam nadzieje ze dziewczyny sie pozbierają i udowodnią swoją klase.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom