>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy U21

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam!
Na szybko zakładam temat bo już dziś rozpoczynają się Mistrzostwa Europy do lat 21.
Za nami emocje związane z Mistrzostwami Świata do lat 20 gdzie to Urugwaj okazał się najlepszą drużyna globu!

Turniej rozgrywany w Gruzji i Rumunii

Belgia - Holandia 0:0
Mnóstwo okazji 0 bramek.

Turniej rozpoczynamy z wysokiego C! Przed nami na papierze bardzo ciekawe spotkanie. Obie drużyny na ten turniej zabrały kilku już świetnych zawodników (z tego co widzę po kadrach na te ME na oficjalnej stronie uefa).
Belgia zabrała m. in. L. Openda - wyróżniający się zawodnik RC Lens, atakujący strzelec 21 bramek w tym sezonie! Ch. De Keteleare zawodnik AC Milan za którego zapłacił aż 30 mln, ten sezon jednak dla piłkarza nie był zbyt udany zaledwie 1 asysta jednak na pewno jest to spory talent. Na pewno trzeba jeszcze wspomnieć o takich zawodnikach jak E. Matazo, L. Ramazani czy A. Vranckx - jednak ten piłkarz rozegrał wczoraj mecz w dorosłej kadrze Belgii więc nie wiem czy On dopiero nie przyjedzie na ten turniej i zagra w kolejnych spotkaniach...?.
Na papierze przód Belgii wygląda bardzo dobrze nieco gorzej jest z tyłu chociaż Belgia kwalifikacje zakończyła jedynie z 2 straconymi golami! Jednak już po tym kwalifikacjach Belgia rozegrała 5 meczów towarzyskich i w nich straciła już aż 6 bramek.
Holandia również może pochwalić się na tym turnieju dobrymi piłkarzami gdzie na wyróżnienie na pewno zasługują B. Bobbey z Ajaxu strzelec 13 bramek w tym sezonie, C. Summerville z Leeds, który rozegrał w tym sezonie 28 meczów i strzelił 4 gole + 2 asysty. Może nie wygląda to w statystykach jakoś wybitnie ale jest to dopiero 21 latek i myślę, że z roku na rok będzie wyglądać to zdecydowanie lepiej bo papiery na granie na pewno ma. R. Gravenberch piłkarz Bayernu, na pewno po wybitnym sezonie w Ajaxie myślał, że wkład w grę w Bayernie będzie miał dużo większy niestety dla niego tak nie było ale na pewno jest to piłkarz, który będzie ważnym ogniwem na tym turnieju. Po za nimi należy jeszcze wspomnieć chociażby o J. Zirkzee, Q. Timber. Tak jak w ekipie Belgii przód wygląda świetnie.
W eliminacjach strzelili aż 32 bramki!
Liczę w tym meczu na bramki, obie drużyny spotkały się ze sobą w meczu towarzyskim w poprzednim roku gdzie wynik padł 2:1 dla Holandii.

obie strzelą 1,65
powyżej 2,5 1,77

Gruzja - Portugalia 2:0

Gospodarze trafili do grupy chyba najgorzej jak tylko mogli właśnie z Portugalią, Belgią i Holandią.
Dla nich każdy punkt będzie w tej grupie sukcesem.
Niby w kadrze widnieje nazwisko G. Mamardashvili ale grał on wczoraj w meczu ze Szkocją więc jakoś nie chce mi się wierzyć aby dziś zagrał. Jest Pomocnik Lecha Poznań G. Tsitaishvili. Reszty zawodników jakoś nie kojarzę.
Portugalia zawsze kojarzyła się kapitalnie wyszkoloną młodzieżą jednak gdzieś wyników brakuje. Ich grupa jest bardzo trudna i już któraś mocna drużyna nie wyjdzie z fazy grupowej dlatego dla nich bardzo ważne będzie to 1 spotkanie z gospodarzami ale również i najsłabszą drużyną w grupie.
N. Tavares obrońca Marsylii, który na boku potrafi szarżować i na pewno będzie to mocny punkt tej drużyny. A. Almeida pomocnik Valencii. J. Neves pomocnik Benfiki - W Portugalii uważają go już za świetnego zawodnika a w przyszłości za gwiazdę przez duże G, wychwalany - nie miałem przyjemności oglądać tego zawodnika ale mówią, że środek pola jest Jego a ma zaledwie 18 lat. Jest również kolejny gracz Lecha Poznań A. Sousa. Do gwiazd tego zespołu należy jeszcze zaliczyć Vitinha z Marsylii oraz P. Neto z Wolverhampton.
No składa nam się naprawdę świetny skład.
Dla mnie osobiście wydają się być faworytem tej grupy, może nie jakoś zdecydowanie ale widać u nich tę równowagę i to może przynieść skutek - pamiętajmy jednak, że są to piłkarze jeszcze młodzi.

Portugalia 1,40
Portugalia + powyżej 2,5 1,95

Ukraina - Chorwacja 2:0

Tego meczu nie zatypuję jednak kilka słów napiszę.
Tak osobiście troszkę dziwi mnie fakt, że wielu zawodników jest w kadrze nie tylko mówię o tym meczu jednak o większości a wczoraj grało w dorosłej reprezentacji albo grało albo siedziało na ławce i jest wielką niewiadomą czy zagrają w tych 1 kolejkach. M. Mudryk gwiazda Ukrainy dla mnie przepłacona przez Chelsea no ale nie moja sprawa w poniedziałek nie grał ale na ławce przesiedział mecz Ukrainy. A. Trubin bramkarz, który grał w poniedziałek. V. Vanat zagrał 60 minut.
Ogólnie poszedł bym w stronę Ukrainy no ale właśnie zastanawia mnie skład dlatego odpuszczam.
Chyba, że przed meczem okaże się, że piłkarze wystąpią od 1 minuty ale wątpię.

Rumunia - Hiszpania 0:3

Ostatnim meczem w dniu dzisiejszym są drudzy gospodarze Rumunia podejmie Hiszpanię, Hiszpania jak to Hiszpania zawsze są w gronie faworytów do wygrania całego turnieju.
Teraz jest podobnie ale chyba nie postawił bym na ich zwycięstwo całego Euro.
Co prawda mają sporo świetnych zawodników jak np. G. Veiga, O. Sancet, H. Guillamon, A. Baena można by tak wymienić jeszcze kilku ale według mnie nie mają jakoś super gwiazdy. Jest to mocny zespół na pewno ale czy są tutaj indywidualności? Może ten Veiga z Celty.
Na pewno są faworytem tego meczu i to nie podlega żadnej dyskusji jednak kurs na nich jest strasznie niski, można oczywiście do AKO dorzucić powinni wygrać.

Hiszpania 1,35

Trzeba tę 1 kolejkę na spokojnie obejrzeć i samemu wysunąć jakieś wnioski.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1111
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj dzień zupełnie na odwrót prócz meczu Hiszpanów.

Niemcy - Izrael 1:1

To co pokazuje młodzieżowa piłka nożna w Izraelu w ostatnim czasie to aż żal nie spróbować czegoś w ich stronę. Ostatnie MŚ do lat 20 to sensacyjny brązowy medal nie zapominajmy o srebrnym medalu na ME do lat 19.
Niemiecka piłka ostatnio przechodzi kryzys lekki czy to tyczy się również młodzieżówki? Zobaczymy.
Na pewno należy wyróżnić w kadrze Niemiec Y. Muokoko z Borussi Dortmund, który już jest ważnym graczem ale tak to szczerze nie znam nikogo innego - być może za mało interesuje się piłką Niemiecką. Może ktoś więcej napisze?

Izrael +1,5 1,70

Czechy - Anglia 0:2

Anglicy na ten turniej przywieźli plejadę gwiazd - jeśli już tak można nazwać młodych piłkarzy.
A. Gordon, N. Madueke, H. Elliot, C. Jones, T. Doyle, O. Skipp czy M. Gibbs-White. Z takim składem Anglia na pewno jest faworytem ale czy nie powtórzą wpadki co Anglicy na MŚ do lat 20? Zobaczymy. Myślę mimo wszystko, że ten 1 mecz z Czechami powinni wygrać a kurs do zaakceptowania.

Anglia 1,52

Francja - Włochy 2:1

Hit na zakończenie dzisiejszego dnia.
Jedni będą chcieli zamazać plamę z ostatnich MŚ U20 - oczywiście nie ci sami zawodnicy grali bardziej mówię o Narodzie a drudzy na pewno będą chcieli dorównać do srebrnego medalu.
Francja bardzo mocna wydaje się być na papierze, M. Simakan, C. Lukeba, P. Kalulu, K. Thuram, M. Olise, A. Kalimuendo, R. Cherki, A. Adli czy Wahi no naprawdę jest ich sporo i myślę, że wiele reprezentacji może pozazdrościć takiej młodzieży. Włosi również mają mocny skład W. Gnonto jednak on chyba nie zagra dziś bo grał w dorosłej reprezentacji a wczoraj widzieliśmy, że większość piłkarzy siedziało na ławce, którzy przyjechali F. Miretti, S. Tonali, M. Lovatto.
Ja osobiście pójdę w stronę Francji, kurs jest świetny i liczę, że wejdą mocno w ten turniej.

Francja 2,45
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1188
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czas na 2gą kolejkę.

Gruzja - Belgia 2:2

W pierwszej kolejce Gruzja dość niespodziewanie wygrała 2:0 z Portugalią gdzie mnie osobiście Portugalia mocno rozczarowała.
Belgia zremisowała 0:0 z Holandią co również mnie rozczarowała. Sytuacji w tym meczu na pewno nie brakowało z obu stron - Belgia miała choćby poprzeczkę i 2 sytuacje sam na sam - niestety nie wykorzystane.
L. Openda również miał swoją okazję i niespodziewanie przegrał rywalizację z bramkarzem w sytuacji sam na sam.
Mimo tego, że Gruzja wygrała z Portugalią to uważam, że w tym meczu to Belgia okaże się lepsza, kursy idą w górę na nich ale ja skuszę się i trzymam kciuki za Belgów - uważam, że są po prostu lepszą drużyną.

Belgia 1,61

Portugalia - Holandia 1:1

Kolejnym meczem jest Portugalia vs Holandia. W dzisiejszym dniu tylko te 2 mecze stawiam.
Obie drużyny nie strzeliły gola w 1 meczach i liczę, że to poprawią.
Na pewno obie drużyny mają ogromny potencjał z przodu z jednej strony Vitinha, Neto, Sousa, Almeida z drugiej strony Broobey, summerville, Zirkzee.
Mecz bezpośrednie - oczywiście wiadomo, że piłkarze się zmieniają w tym roczniku bardzo często ale pokazują, że uwielbiają strzelać bramki w meczach między sobą 2:1, 4:2, 1:1, 5:4. Dziś liczę, że będzie również BTTS.

obie strzelą 1,62
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna u21
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gruzja - Belgia
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1,77
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ze względu na dość uboga ofertę, ten mecz cieszy się sporą popularnością wśród obstawiajacych. Gruzja sprawiła ogromną sensację gdy w pierwszym meczu ograła Portugalię i to wynikiem 2:0. Natomiast Belgia bezbramkowo zremisowała z Holandia, choć w tym meczu to właśnie piłkarze z Belgii wyglądali lepiej na murawie. Sporo typów kierowanych jest w stronę Belgii, choć ten wyjazdowy mecz z mocno zmobilizowanym gospodarzem może być ciężko przeprawa. Tak czy inaczej, goście potrzebują punktów i muszą napierac od początku meczu, uważam że jeśli dość szybko padnie pierwsza bramka niezależnie dla której drużyny to ten over może być spokojnie pokryty A może nawet wyższa linia.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna u21
Godzina: 18:00
Spotkanie: Anglia - Niemcy
Typ: Niemcy
Kurs: 2.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Niemcy po tragicznym rozpoczęciu tych rozgrywek bo zdobyli zaledwie 1pkt w 2 meczach, aktualnie są poza burtą i dziś muszą wygrać. Jeśli dziś wygrają to mają matematyczne szanse na wyjście z grupy, w zależności co stanie się w spotkaniu Czechów. Anglia ma pewny awans i nie myślę że zagrają na pół gwizdka ale napewno bardziej zmotywowani będą Niemcy, którzy od pierwszej minuty będą atakować. Mimo że Kursy na obie drużyny są bardzo wyrównane to dla mnie delikatnym faworytem są właśnie Niemcy dla których dzisiejsze zwycięstwo to priorytet.
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 604,7K

kamasutra10

Typer
Gruzja - Izrael 1 @ 2.35 Fortuna


Bardzo ciekawe spotkanie ćwierćfinałowe , jednocześnie bardzo ciężkie do typowania. Gruzini w tym turnieju zagrali z urzędu z racji gospodarza ale udowodnili że im się to należało. Wielu skreśliło podopiecznych Ramaza Svanadze, patrząc na kaliber przeciwników z którymi zmierzyli się w grupie A - Holandia, Belgia i wicemistrzowie z 2021 Portugalia , Ci jednak nie przegrali grupowego starcia zdobywając 5 pkt po wygranej z Portugalią i dwóch bramkowych remisach z Holandią oraz Belgią udowodniając , że są klasową ekipą. Dla obydwu drużyn to pierwszy ćwierćfinał w imprezie rangi ME U21 tak więc zapewne będzie można wyczuć duże zdenerwowanie z obu stron. Gospodarze do tego pojedynku podchodzą bez kontuzji i zawieszeń, tak więc prawdopodobnie nie powinni odchodzić od ich ostrożnego, pięcioosobowego zestawu defensywnego.
Giorgi Mamardaszwili, który wrócił do drużyny nieco później niż pozostali koledzy ze względu na obowiązki seniorskie, był początkowo rezerwowy, ale jako pierwszy bramkarz odzyskał należne mu miejsce i bez wątpienia zagra dzisiaj. To samo można powiedzieć o Davitashvili , który strzelił we wtorek swojego pierwszego gola dla drużyny U-21, mając już na swoim koncie cztery gole dla drużyny seniorów.


Izrael w ćwierćfinale znalazł się głównie dzięki wygranej 1:0 w ostatnim grupowym starciu z Czechami , wyprzedzając bezpośrednio rywala w walce o drugą lokatę.
Wcześniejsza porażka na inaugurację z Anglią 0:2 i remis 1:1 z Niemcami sprawiły że do tej fazy zakwalifikował sie z 2 - go miejsca w grupie. Dla nie wtajemniczonych wynik ten może zdawać się dużą niespodzianką , ale jeśli idzie o młodzież w Izraelu robi się kolosalne postępy. W ubIegłym roku w ME U19 zagrał Izrael w finale przeciwko Anglii ulegając 1:3 , a kilka tygodni temu na MŚ U20 w Argentynie wywalczyli brązowy medal pokonując Koreę Płd. Widać więc jak poważnie traktuje się tam pracę z młodzieżą. W przeciwieństwie do Gruzji , Izrael stracił lewego obrońcę Roya Revivopo tym, jak ujrzał swoją drugą żółtą kartkę w turnieju w starciu przeciwko Czechom, więc Ziv Morgan najstarszy zawodnik w składzie powinien zastąpić go w obronie. Drużyna jest poza tym dobrze przygotowana na sobotnie starcie i powinna trzymać się ustawienia 4-4-2, które opłaciło się przeciwko Czechom.


Podsumowując spodziewam się bardzo wyrównanego i zaciętego spotkania , w którym o wygranej może zadecydować jedno trafienie. Obydwie ekipy oceniam podobnie jeśli idzie o potencjał , jednak sprawa kluczową mogą okazać się kibice których zapewne nie zabraknie a wiadomo że w przewadze i to zdecydowanej będą miejscowi. Stawiam tym samym na Gruzję.
 
stanley-63 814,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Euro U-21
Godzina 18:00
Spotkanie : Gruzja U-21 : Izrael U-21
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.25

Bukmacher : ETOTO

Doczekaliśmy się ćwierćfinału w Euro U-21 , wybieram dziś spotkanie Gruzji z Izraelem bo uważam , że tutaj będzie ostro , Gruzini jak wiemy gospodarz i dodatkowy zawodnik czyli kibice mogą tutaj zrobić sporo , w pierwszym meczu przeciwko Portugalczykom sensacyjnie wygrali 2:0 , w meczu zaledwie dwie żółte karteczki ale i bezpośrednia czerwień , sędzią był Norweg Espen Eskas i ten sam pan poprowadzi i dzisiejsze spotkanie , ogólnie pan Espen w tym sezonie w 19 meczach 64 żółtka 4 czerwone , ba nawet w meczu towarzyskim pokazał czerwień , zaglądając głębiej do jego sędziowskiego SV to w meczach U-21 a konkretnie w eliminacjach do ME jego dorobek to 6 meczy 29 żółtek 3 czerwone i karny , dla mnie dobre SV , obie ekipy spotkały się trzykrotnie w meczach towarzyskich , ten ostatni w listopadzie ubiegłego roku , wtedy Izrael wygrał 2:1 a w meczu karny 8 żółtek w konsekwencji dwóch czerwień dla Gruzinów , wcześniejszy mecz to rok 2019 wtedy górą Gruzini 2:1 i w meczu karny i bezpośrednia czerwień dla Izraelczyków , tak jak wspomniałem wcześniej dziś znów może być ostro a może i bardzo brutalnie dodając do tego pana Espena to może się coś ciekawego urodzić .
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka nożna / Euro U-21
Godzina 18:00
Spotkanie : Gruzja U-21 : Izrael U-21
Typ : Gruzja U21 awansuje
Kurs :1.75

Bukmacher : Superbet

Bardzo ciekawa para ćwierćfinałowa, której przed startem rozgrywek raczej nikt specjalnie nie rozpatrywał jako ekipy do wyjścia z grupy czy osiągnięcia czegokolwiek większego na tym turnieju. Gruzja U21 to według mnie największe pozytywne zaskoczenie i potencjalny awans dalej może mnie tylko w tym utwierdzić. Gruzini rozpoczeli turniej od sensacyjnego zwycięstwa z Portugalczykami, gdzie na ich zwycięstwo widniał kurs ok. 6 i sam gol tej ekipy był ładnie punktowany, bo ponad 1.75. Kolejny mecz był również bardzo mocny, choć sam początek tego nie zapowiadał, bo Belgowie szybko objęli prowadzenie, a w 38 minucie na tablicy wyników było już 0 - 2. Ostatecznie Gruzja dokonała remontady w drugiej połowie i zdobyła cenny punkt po remisie 2 - 2. Ostatnia kolejka to był kolejny solidny mecz Gruzinów zakończony remisem, w efekcie czego Gruzja zajęła prestiżowe 1. miejsce na tle 3 mocnych zespołów. Izrael również pozytywnie się pokazał m. in. w konfrontacjach z Czechami czy Niemcami i awans kosztem tych drugich jest już świetnym rezultatem. Anglia była poza zasięgiem i póki co kreuje się na głównego faworyta do zwycięsta w całym turnieju. W gruzińsko - izraelskiej rywalizacji liczę na awans tych pierwszych. Izrael być może będzie częściej przy piłce i będzie mieć więcej sytuacji, ale Gruzja udowodniła, że nie potrzebuje zbyt wiele, by zdobyć bramkę, a poprzedni rywale tej reprezentacji byli po prostu mocni, co było widać już po kadrach.
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 706,8K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Euro U-21
Godzina: 18:00
Spotkanie : Gruzja U21 - Izrael U21
Typ : Gruzja U21 DNB
Kurs :1.71

Bukmacher : Fortuna

Witam, dziś mamy 1 lipca a więc zaczynamy nowy miesiąc. Tego dnia zostaną rozegrane dwa mecze ćwierćfinałowe Mistrzostw Europy do lat 21 w piłce nożnej mężczyzn. O 18 zagrają Gruzja z Izraelem, natomiast o 21 Hiszpania zmierzy się ze Szwajcarią. Pozostałe pary ćwierćfinałowe tworzą Anglia z Portugalią oraz Francja z Ukrainą, i te mecze zostaną rozegrane jutro. Mój typ dotyczy spotkania Gruzji z Izraelem, i w tym spotkaniu typuję wygraną Gruzji, w przypadku remisu zwrot stawki. Gruzja z fazie grupowej zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, nie miała łatwej grupy, a mimo to udało im się ją wygrać. Pokonali mocną Portugalię 2:0, która ostatecznie zajęła drugie miejsce i gra dalej, oraz remisowali z Belgią 2:2, choć do przerwy przegrywali 0:2 oraz z Holandią 1:1. Izrael w grupie zremisował z Niemcami 1:1, przegrał z Anglią 0:2 oraz pokonał 1:0 Czechy. Teoretycznie Izrael będzie najsłabszą ekipą, z jaką przyjdzie się mierzyć Gruzji na tym turnieju, dlatego wierzę w korzystny wynik dla tego zespołu. Po stronie Gruzinów przemawia publiczność, turniej odbywa się w Gruzji i Rumunii, a wiadomo że jest to spory argument i dużo łatwiej się gra. Kurs na zwycięstwo Gruzji U21 bez remisu u bukmachera Fortuna wynosi 1.71 i śmiało z tego korzystam.
 
maarcin14 706,8K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Euro U-21
Godzina: 18:00
Spotkanie : Anglia U21 - Portugalia U21
Typ: Anglia U21
Kurs :1.92

Bukmacher : Fortuna

Witam, 2 lipca to dzień w którym zostaną rozegrane kolejne dwa mecze ćwierćfinałowe Mistrzostw Europy do lat 21 w piłce nożnej mężczyzn. O godzinie 18 zagrają Anglia z Portugalią, a o 21 Francja z Ukrainą. Oba mecze zapowiadają się niezwykle ciekawie, ale mój typ dotyczy pierwszego spotkania, typuję w nim zwycięstwo Anglików. Anglia na tym turnieju spisuje się świetnie. Pewnie wygrali swoją grupę, nie tracąc przy tym bramki. Każde ze zwycięstw kolejno z Czechami, Izraelem i Niemcami kończyło się wynikiem 2:0. Anglia w każdym spotkaniu była stroną dominującą i zdecydowanie lepszą od przeciwników, nie pozwalali im za wiele o czym świadczą te czyste konta. W spotkaniach z Czechami czy Izraelem posiadanie piłki Anglików wahało się w okolicach 70 %. Anglia już po dwóch spotkaniach grupowych miała zapewnione wyjście z grupy , mimo to zagrali w pełni skoncentrowani ostatni mecz i pewnie go wygrali, to świadczy o pełnym profesjonalizmie tej drużyny. Portugalia nie miała łatwej grupy, pierwszy mecz przegrali z Gruzją 0:2 co było swego rodzaju niespodzianką, drugi mecz to remis 1:1 z Holandią, i to czy Portugalia będzie grała dalej zależało od 3 spotkania, dopiero gol w 89 minucie z rzutu karnego dał wygraną 2:1 na Belgią i drugie miejsce w grupie. Portugalia w każdym meczu grupowym traciła gola, biorąc to pod uwagę, formę Anglików i ich szczelną obronę typuję wygraną Anglii U21.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
18:00 Gruzja - Izrael
powyżej 5.5 kartek @ 1.85
czerwona kartka @ 3.40

Fuksiarz

Wchodzimy w decydującą fazę rozgrywek ME-U21. Kto przegrywa odpada. Ja na to spotkanie spróbuje i proponuje kartki. Gruzja na tym turnieju w trzech spotkaniach wyłapał łącznie 10 żółtych kartek. Izrael żółtych kartek wyłapał 11 plus jedna czerwona. Sędzia spotkania będzie Norweg Espen Eskas, który obecnie nie miał za dużo pracy i właśnie w spotkaniu Gruzja - Portugalia pokazał czerwona kartkę. Liczę i mam nadzieje, że młodzi piłkarze mimo zdrowej rywalizacji dadzą sędziemu trochę popracować. Jak będzie?, przekonamy się już wieczorem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
T 5,3K

teza

Użytkownik
Anglia U21 Portugalia U21
AWANS @1.47

Hiszpania U21 Szwajcaria U21
AWANS @ 1.18

Francja U21Ukraina U21
AWANS @ 1.33

100j @ Kurs całkowity: 2.30

+ Gruzja U21 Izrael U21
AWANS 1.75
20j = Kurs całkowity: 4.03

Oglądałem Portugalie i mnie nie przekonują (są nazwiska, są akcje ale niewiele z tego wynika)
Anglików też oglądałem i powinni dać rade.

Hiszpania nieźle sobie pogrywa takze czekam jak trafia na Anglików.

Francji nie oglądałem - fajnie ze sa na koncu kolejki to mozna na live skontrowac w razie czego.

i jako dodatek Gruzja - widac ze niezle sobie pogrywaja, rywal w zasiegu, dobry kurs, pierwsi w kolejce dzisiaj
takze trzeba zagrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +303
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka nożna / Euro U-21
Godzina 18:00
Spotkanie : Anglia U-21 : Portugalia U-21
Typ :

Anglia U21 powyżej 3.5 celnych strzałów
Anglia U21 strzeli powyżej 0.5 gola
Anglia U21 wykona powyżej 3.5 rz.rożnych

Kurs : 2.00
Bukmacher : Superbet

Gruzini nie wytrzymali tempa i w fazie pucharowej pożegnali się z turniejem po konkursie rzutów karnych przeciwko Izraelowi. Tym razem pora na Anglików, którzy od początku tego turnieju idą jak burza i praktycznie w każdym meczu byli wyraźnie lepsi od swoich rywali. Jak dotąd wszystkie 3 mecze Anglików zakończyły się zwycięstwami 2 - 0, a rywalami byli kolejno Czesi, Izrealczycy oraz Niemcy. Portugalczycy na początku turnieju zaliczyli falstart, bowiem przegrali sensacyjnie 0 - 2 z niżej notowana Gruzją, w drugim meczu również nie zachwycili i tylko zremisowali z Holandią 1 - 1. Kluczowy w kontekście awansu okazał się być triumf nad Belgią, który pozwolił awansować tej ekipie z 2. miejsca. W tej parze faworytem wydaje się być Anglia, która obok Hiszpanii jest faworytem do końcowego triumfu na tym turnieju. Anglicy są zgraną ekipą i mają w swojej kadrze wielu interesujących zawodników, mowa tutaj m. in. o takich nazwiskach jak Madueke, Elliott, Palmer, Gibbs-White czy Jones, a to w zasadzie tylko linia pomocy oraz ataku - bo nawet w obronie są piłkarze mający już występy w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. W przypadku Portugalii trudno mówić o dobrym turnieju, coś co wydawało się formalnością (czyli awans z grupy), stało się desperacką walką o wyjście z 2. miejsca w ostatniej kolejce. Sam tym jest złożony, ale zwrócil moją uwagę, bo wszystko wydaje się być jak najbardziej w zasięgu.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Hiszpania U21 - Ukraina U21, Podwójna szansa & oba zespoły strzelą: Ukraina U21 / Remis i tak, Betclic @3.30

Przyznam szczerze, że od początku turnieju lekceważyłem reprezentację Ukrainy U21, która wydawała się być zdecydowanie słabsza na tle takich ekip jak Anglia, Portugalia czy m. in. Hiszpania. Ostatecznie Ukraińcy podobnie jak na pamiętnych Mistrzostwach Świata U20 organizowanych w Polsce zmierzają ku złotu i nie straszni im w teorii lepsi na papierze rywale. Bezpośredni pojedynek obu ekip miał miejsce stosunkowo niedawno, bo raptem 27 czerwca i zakończył się remisem 2 - 2, co ciekawe to Hiszpanie byli zmuszeni walczyć o remis, bo Ukraińcy po golu z karnego w 81 minucie prowadzili 2 - 1, ale ostatecznie stracili gola w 90 minucie. Sam turniej w wykonaniu Ukrainy jest bardzo solidny, a wszystko to skwitowała efektowna wygrana 3 - 1 nad faworyzowaną Francją w ostatnim meczu. Należy zatem podchodzić do reprezentacji Ukrainy z respektem i nikogo nie powinny zmylić nazwy. Sama Hiszpania to nie jest aż tak pewny zespół jakby się mogło wydawać - wyszarpany remis z Ukrainą, czy później wymagający mecz z niżej notowaną Szwajcarią, w którym była potrzebna dogrywka to nie przypadek. W tej rywalizacji nie skreślam Ukrainy i myślę że są jak najbardziej w stanie ponownie zatrzymać Hiszpanów.
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 706,8K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ME U21
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania U21 - Ukraina U21
Typ: X2
Kurs: 2.08
Bukmacher: Fortuna

Witam, dziś jest środa 5 lipca, aktualnie trwają Mistrzostwa Europy do lat 21 w piłce nożnej mężczyzn, które wchodzą w decydującą fazę. Przed nami dwa mecze półfinałowe, o godzinie 18 w pierwszym z nich zagrają Izrael z Anglią, natomiast na 21 zaplanowano spotkanie Hiszpanii z Ukrainą. Analiza dotyczy drugiego spotkania, i idę w stronę świetnie spisującej się na tym turnieju Ukrainy, typuję remis lub wygraną naszych wschodnich sąsiadów. Obie drużyny miały już przyjemność się zmierzyć ze sobą w fazie grupowej tego turnieju, wtedy padł wynik 2:2, i to Hiszpania może się bardziej z tego remisu cieszyć, ponieważ wyrównali stan meczu dopiero w 90 minucie. Oprócz Hiszpanii i Ukrainy w tej grupie znajdowały się również Chorwacja i Rumunia. Hiszpania pokonała te zespoły kolejno 1:0 z Chorwacją i 3:0 z Rumunią, natomiast Ukraina wygrała 2:0 z Chorwacją i 1:0 z Rumunią. W ćwierćfinale Hiszpania pokonała dopiero po dogrywce 2:1 drużynę Szwajcarii , po 90 minutach był remis 1:1. Ten mecz z pewnością dużo kosztował Hiszpanów, Szwajcaria postawiła im trudne warunki. Ukraina natomiast zmierzyła się z Francją, Francja naszpikowana gwiazdami była głównym faworytem do końcowego triumfu, mimo to reprezentacja Ukrainy rozgrywając bardzo dobry mecz wygrała 3:1. Liczę, że ich piękny sen będzie trwał dalej, typuję X2.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna u21
Godzina: 18:00
Spotkanie: Izrael - Anglia
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.04
Bukmacher: Betclic
Zadziwiające jest to ze żadna z powyższych drużyn nie zagrała na tym turnieju jeszcze na over 2.5 gola. Mecze z udziałem zawodników u21 i niżej zazwyczaj obfitują w gole bo piłkarze grają trochę odważniej. Anglia jest murowanym faworytem ale jak piłkarze z Izraelu już na tym turnieju pokazywali, mają swoje dobre momenty. Obie drużyny spotkały się ze sobą w grupie i wtedy co prawda skończyło się na 2 bramkach to dziś z racji półfinału możemy byś świadkami ciekawego spotkania, mam nadzieje ze również owocnego w bramki, może Izrael dołoży coś do tego overa.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Hiszpania U21 - Ukraina U21
Typ: obie strzelą + powyżej 2,5 gola
@2.15 FORTUNA

Hiszpania od początku turnieju była wymieniana w grupie faworytów do końcowego triumfu. La Furia Roja musiała się jednak dość mocno napracować aby dotrzeć do dzisiejszego półfinału. Wygrali oni co prawda dwa pierwsze spotkania z Rumunią oraz Chorwacją bez straty gola lecz w ostatnim meczu fazy grupowej dopiero w 90 minucie mecze uratowali remis (2:2) z Ukrainą i dzięki temu zakończyli zmagania na pierwszym miejscu. Dzięki czemu byli rozstawieni i mieli teoretycznie łatwiejszego rywala w 1/4 finału ale tylko teoretycznie, gdyż pokonali Szwajcarów dopiero w dogrywce. Jeśli chodzi o Ukrainę to była ona stawiana w roli czarnego konia tych Mistrzostw i rzeczywiście tak jest. Oni również wygrali swoja dwa pierwsze pojedynki w grupie i zabrakło im naprawdę bardzo niewiele aby pokonać także Hiszpanów i wyjść z pierwszego miejsca. W ćwierćfinale byli stawiani na pożarcie w starciu z Francją. Jednak po raz kolejny na tych mistrzostwach pokazali oni charakter i ducha walki i odprawili z kwitkiem głównego faworyta do zwycięstwa, strzelając im aż 3 gole! W składzie Ukrainy na ten mecz pojawił Mudryk, co nie wątpliwie podniosło aspiracje ten reprezentacji. Kto dziś wygra? Ciężko mi powiedzieć jednak stawiam, że nie zabraknie emocji i przede wszystkim goli. Obydwie reprezentacje grają ofensywny football i dziś powinno być podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +917
kamasutra10 604,7K

kamasutra10

Typer
Anglia U21 - Hiszpania U21 Finał
Remis @ 3.15 Fortuna 18:00



Dobrnęliśmy do końca tej imprezy i konia z rzędem temu kto bez wahania wskaże triumfatora . W finale spotykają się bezsprzecznie dwie najlepsze i najmocniejsze drużyny , które w spotkaniach grupowych jak i fazy play- off pokazały swoją moc. Nieco lepiej dla oka zaprezentowali się Anglicy mający w swoich szeregach graczy na co dzień występujących w Premier League . Wśród nich prym wiodą Cameron Archer z Aston Vilii, Anthony Gordon z Newcastle United i Emile Smith Rowe z Arsenalu Londyn. Wszyscy zawodnicy mają na koncie po dwa trafienia i asyście. Przeszli młodzi gracze angielscy całe mistrzostwa bez straty gola wygrywając wszystkie 5 spotkań i aplikując rywalom 10 goli. Co ciekawe we wspomnianych meczach na listę strzelców wpisywało się już siedmiu angielskich graczy. Największy opór postawiła im sąsiadującą z Hiszpanią, grającą podobnym stylem Portugalia . Efektem skromne 1:0 ale wynikało to trochę z taktyki Anglików którzy zdobyli gola w 1 połowie , kontrolując potem przebieg spotkania i skupiając się na obronie wyniku. Dzisiaj mecz może mieć podobny przebieg z wielu powodów , a głównym to wyrównane siły obydwu ekip i stawka spotkania.

Hiszpanie podobnie jak Anglicy również nie przegrali do tej pory.Dwa mecze zakończyły się jednak remisami. W spotkaniu fazy grupowej przeciwko Ukrainie było 2:2, a w ćwierćfinałowej konfrontacji ze Szwajcarią 1:1. La Rojita zdobyła zwycięską bramkę w dogrywce. Spotkanie awans do finału przeciwko Ukrainie zakończył się wygraną 5:1. Finalista tegorocznej edycji EURO U21 ostatni raz przegrał w listopadzie 2021 roku. Następnie w piętnastu meczach z rzędu był niepokonany. Głównymi postaciami drużyny są Abel Ruiz z Bragi i Sergio Gomez z MC którzy zdobyli po dwie bramki i trzy asysty dzięki czemu przewodzą na liście najskuteczniejszych w turnieju. Hiszpania do tej pory 5 razy wygrywała ME U21 , jeśli zrobi to dzisiaj zostanie samodzielnym liderem gdyż tyle samo triumfów mają Włosi.

Spodziewam się wyrównanego meczu wbrew pozorom niekoniecznie obfitującego w gole . Nie zdziwię się jeśli spotkanie zakończy się wynikiem 0:0 lub 1:1 a o wygranej zdecydują rzuty karne . Synowie Albionu aż 36 lat czekają na mistrzostwo Europy w tej kategorii wiekowej , dla Hiszpanów to prawie "codzienność " patrząc na dotychczasowe dokonania. Rzeczą pewną jest że spotykają się dwaj godni siebie rywale . W związku z tym stawiam na remis w regulaminowym czasie gry.
 
Do góry Bottom