>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Niemcy (10.01 - 28.01.2024)

Status
Zamknięty.
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Francja - Szwecja
Ludovic Fabregas over 3.5 bramek @ 1.55
Nicolas Tournat over 1.5 bramek @ 1.75
Superbet
Albin Lagergen over 2.5 bramek @ 1.85
Fortuna

niesamowity mecz, jednak niestety tutaj na minus

Francja faworytem, jednak nie można zapominać, że Szwecja to silna drużyna, może nie idzie im jakoś specjalnie na tym turnieju, ale przeciwko Danii potrafili pokazać się z bardzo dobrej strony, sprawiając im duże problemy, dlatego typowanie wyniku sobie odpuszczę. Ode mnie propozycje na overy kilku zawodników, zaczniemy od graczy Francji. Linia na Ludovica Fabregasa to 3.5 bramki, zaś na Nicolas Tournata 1.5 bramek, obaj zawodnicy to obrotowi, Fabregas to ważne ogniwo w ataku, drugi najlepszy strzelec w drużynie po Memie, ma na swoim koncie 32 bramki na 36 oddanych rzutów, więc jego skuteczność to aż 88.89%. U większości buków znajdziemy linie 4.5 bramek z wyższymi liniami, ja atakuje niższą, pokrył ją 4 razy w 7 meczach, w pozostałych 3 meczach kończył spotkania z 3 bramkami na koncie, więc za każdym razem było blisko. Na Tournata nie ma za bardzo linii, jednak Superbet wychylił się z niską propozycją na minimum 2 bramki, Nicolas daleko w klasyfikacji strzelców Francji, ale gdy już dostaje okazje zazwyczaj ją wykorzystuje, ma na swoim koncie 15 bramek na 17 rzutów, podaną linię przekraczał 5 razy na 7 spotkań, nie przekraczał jej w meczu ze Szwajcarią, gdzie nie oddał żadnego rzutu, oraz z Austrią, gdzie oddał jeden rzut, który zamienił na bramkę. Ostatni over na Lagergena, kolejna bardzo niska linia, Albin to 5 strzelec w drużynie Szwecji, chociaż Sandell i Claar znajdujący się nad nim mają tylko 1 bramkę więcej. Linię przekraczał 4 razy na 7 spotkań, chociaż w ostatnim meczu z Norwegią był oszczędzany, więc można nazwać to 6 spotkaniami, przede wszystkim dobrze wyglądał przeciwko Danii, gdzie rzucił 6 bramek na 9 rzutów, a więc przeciwko najtrudniejszemu przeciwnikowi Szwecji. Francja ze Szwecją czwarty rok z rzędu spotykają się ze sobą w półfinale wielkiej imprezy, w 2023 roku były to Mistrzostwa Świata, w 2022 roku Mistrzostwa Europy i w 2021 znowu w Mistrzostwach Świata, a powyżsi zawodnicy w tamtych spotkaniach trafiali:

2023:

- Fabregas 6 bramek
- Tournat 4 bramki
- Lagergen 2 bramki

2022:

- Fabregas 5 bramek
- Tournat 1 bramka
- Lagergen 3 bramki

2021:

- Fabregas 3 bramki
- Tournat 2 bramki
- Lagergen 3 bramki
Wydaje mi się, że Fabregas rzucił 4, nie wiem jak Superbet, ale fortuna liczy bramki z dogrywką. A Tournat chyba w ogóle nie wyszedł na parkiet więc powinni go chyba zwrócić?
 
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dania - Francja
Francja wygra w przedziale 1-5 bramek
Kurs: 3.9
Fortuna



Hej, dzis final ME, pomiedzy najlepszymi druzynami na tym turnieju. Przed ME zagralem Francje jako zwyciezce po kursie 6.10. Dzis decyduje sie tutaj podac typ, ze Francja wygra w przedziale bramek 1-5. chcialem podac czysty win Francjii, ale ktos juz go podal jak tylko pojawil sie kurs. Wg mnie mecz bedzie wyrownany, kursy wskazuja, ze Dania to wygra, kursy na Francje mnie zaskoczyly. Spodziewalem sie kursu na Francje w okolicach 2.20. Dzis kurs na Francje to 3.10, dalej warty do grania. Z racji, ze juz typ na Francje podalem przed mistrzostwami ten typ co teraz podaje jest tylko pod konskurs, nie bede dokladal stawki na ich zwyciestwo. Dania na tych ME poza Szwecja nie miala wymagajacego rywala, Norwegia to nie ten kaliber. Francja grala z Chorwacja, ja rozumiem, ze ta druzyna rozczarowala. dodatkowo mierzyli sie z Niemcami, Wegrami. W tej chwili Szwecja prowadzil 6 bramkami z Niemcami, to pokazuje, ze Szwedzi sa mocni. Pisalem to kilkukrotnie, ze najtudniejszym i najbardziej niewygodnym rywalem dla Francji bedzie Szwecja. Tak, tez sie stalo, szybki nokaut w pierwszej polowie, pozniej horror i cudem wygrali z ta Szwecja. Mysle, ze te zwyciestwo dalo im mocy, i tak naprawde byli juz po drugiej stronie rzeki. Pisalem rowniez, ze Francja dla Danii bedzie najtrudniejszym rywalem, i licze ze Francja wygra ten mecz. Dla Karabatica to chyba istotne ME, zapewne dojdzie tam do zmiany pokoleniowej, wiec zrobia wszystko aby to wygrac. Mnie Dania nie przekonuje, oczywiscie faworyci twierdza, ze wygraja ten mecz, czy oby napewno?Dla mnie wiecej jakosci jakosci jest po stronie Francjii, ale Dania stanowi kolektyw, wielu zawodnikow gra w dunskich druzynach, ktore graja w LM, stad zgranie napewno po ich stronie. Napewno bedzie to mecz, ktorego fan pilki recznej nie moze ominac. Niemcy sprawily ogromne problemy Danii, i tak naprawde Niemcom w drugiej polowie zabraklo pary, i mocy w ofensywie. Francja dysponuje tym czego niemcom brakowalo, aby ten mecz wygrac, wlasnie tej mocy i roznych wariantow rozegrania pilki. Dunczycy byli tak zdesperowani, ze prowadzac sciagali bramkarza przy swoich rozegraniu, nie bylo tam pomyslu na gre. Do boju Francja! Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom