>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Niemcy (10.01 - 28.01.2024)

Status
Zamknięty.
R 604,4K

rr62dga

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa Europy mężczyzn
Godzina: 18:00
Spotkanie: Słowenia - Polska
Typ: handicap Słowenia -1,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: superbet
Analiza:
Wczorajszy mecz z Norwegią pokazał aktualne możliwości polskiej kadry. Może ktoś widział to inaczej ale mając w pamięci reprezentację sprzed kilkunastu czy nawet kilku lat nie sposób zauważyć, że poziom mocno spadł a szczególnie brak jest indywidualności, które wtedy potrafiły odwracać losy meczu. Z dawnych gwiazd pozostał ...Lijewski ale jako trener raczej gwazdą już nie jest. Bardzo wysoka porażka z Norwegią 21:32 i wygrana Słoweńców z Wyspami Owczymi ustawiła mecz ze Słowenią jako mecz o wszystko. Spodziewam się, że Polacy w meczu o taką już stawkę wykrzesają z siebie więcej ambicji czy fantazji ale niestety może zabraknąć umiejętności. Równo przed rokiem na Mistrzostwach Świata również w rundzie wstępnej i w meczu "o wszystko" przegraliśmy ze Słowenią 23:32
 
Otrzymane punkty reputacji: +710
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Hiszpania - Chorwacja Chorwacja z handi + 2,5
STS 1,9


Co prawda Hiszpanie są niewątpliwym faworytem tego meczu, a także znawcy spodziewają się zobaczyć ich w pierwszej czwórce, ale wydaje mi się, że Chorwaci są trochę niedoceniani. Przecież Cindrić i Karacic nie zapomnieli jak gra się w odbojkę.
Dla wyjaśnienia odbojka to po Chorwacku piłka ręczna. Poza tym z tego co pamiętam, Hiszpanie zawsze mieli na tego typu imprezach wolny start i rozkręcali się w trakcie turnieju. Zaryzykuję Chorwatów z handikapem + 2,5.

Islandia - Serbia X kurs 11 Fortuna

Typ bardziej for fun, ale ze statystyk wynika, że na cztery rozegrane mecze były dwa remisy, więc za drobne do gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4799
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Austria - Rumunia 31:24

Wczoraj nie najlepszy dzień z piłką ręczną - chodzi o mecz Norwegii z Polską gdzie sądziłem, że padnie dużo więcej bramek, dziś lecimy z kolejnym overem na tych ME.
Austria vs Rumunia, uważam, że tutaj potencjał na gole jest jeszcze większy a jak będzie to zobaczymy.

Austria w meczach towarzyskich pokazała się z przyzwoitej strony i co ważne rzucała bardzo dużo bramek, z Islandią 30 i 28, ze Słowenią 33, ze Szwajcarią 32, z Tunezją 31 czy z Portugalią 34 bramki więc widać, że w ofensywie wygląda to naprawdę bardzo dobrze. Austriacy także dużo bramek tracili 27 bramek stracili z Portugalią i ze Szwajcarią a tak to z resztą tracili ponad 30 bramek.
Rumunia nie należy do drużyn z tej górnej półki i to Austriacy będą faworytem w tym spotkaniu. Ostatnie 2 spotkania bezpośrednie to bardzo wysokie wyniki 35:30 i 36:32 dziś liczę na podobny rezultat.

powyżej 64,5 2,57 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Mam pytanko do bardziej obeznanych w handballu, czy jest jakaś strona gdzie znajdę informacje kto w danej reprezentacji rzuca karne? Dzięki
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Słowenia 25:32

Dwa dni pod rząd z piłką ręczną nieudane i mocno nie trafione te typy. Lecimy kolejny raz i próbujemy raz jeszcze.
Polacy zostali rozbici przed Norwegię 21:32 natomiast Słowenia wygrała z Wyspami Owczymi 32:29 ale to nie był tak łatwy mecz.
Dziś liczę na zdecydowanie lepszy mecz Polaków - wraca M. Daszek co jest dobrą wiadomością i skoro W. Owcze rzuciły 29 bramek Słowenii to Polacy również mogą to zrobić i jeśli tylko chcą walczyć o awans to muszą w tym meczu zagrać nie na 100% a na 150% i wydaje mi się, że raczej ten mecz będzie ofensywny i zobaczymy wysoki wynik.
Słowenia na pewno nie jest już tak dobrą drużyną jak kilka lat temu co nie oznacza, że są słabi ale wierzę, że Polacy powalczą ze Słowenią jak równy z równym.

Polska powyżej 28,5 2,29 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +161
S 3,3K

sudo

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nie ma najmniejszych szans Polska,niestety,odradzam cokolwiek w kierunku PL
 
Otrzymane punkty reputacji: +209
N 364,6K

niewierny-janek

Użytkownik
Polska - Słowenia
Słowenia & powyżej 56,5 goli @2,75
Superbet


Dzisiaj kolejny mecz naszych szczypiornistów w ramach Mistrzostw Europy. Spodziewam się, że będzie to nasz ostatni mecz o coś na tym turnieju, w przypadku porażki ostatni mecz z Wyspami Owczymi zagramy o pietruszkę. Jestem zdania, że Słowenia ten mecz wygra spokojnie 2-3 bramkami. Już w pierwszym meczu Norwedzy pokazali nam miejsce w szeregu i pokonali nas wysoko 32:21. Dzisiaj rywal nieco słabszy, jednak Słowenia to nadal renomowana ekipa europejskiego handballu. Mają kilku świetnych graczy, grających na co dzień w silnych europejskich drużynach. Swój typ opieram głównie na tym co zaprezentowali Słoweńcy w swoim pierwszym meczu przeciwko Wyspom Owczym, a tym dali rzucić aż 29 bramek, sami zdobywając 32 trafienia. Myślę, że Słoweńcy trochę luźno podeszli do pierwszego spotkania i dzisiaj zagrają solidniej w defensywie, jednak stać naszą reprezentację na rzucenie 26-27 bramek. Słoweńcy powinni ponownie się zakręcić w okolicach 30 bramek. Rok temu na Mistrzostwach Świata, będąc wg bukmacherów faworytem przegraliśmy 23:32. Liczę, że dzisiaj będzie podobnie z tym, że łączna liczba goli będzie wyższa minimum o 2 trafienia.


Gruzja - Szwecja
Gruzja poniżej 23,5 goli @1,90
Superbet


Szwecja słynie z solidnej obrony, grają oni raczej spokojny i ułożony handball, w pierszym meczu przeciwko Bośni i Hercegowinie stracili zaledwie 20 goli, myślę że dzisiaj na podobnym poziome zatrzymają reprezentację Gruzji. Gruzini wprawdzie w pierwszym meczu przeciwko Holandii rzucili aż 29 bramek, jednak Holendrzy są zdecydowanie słabsi w defensywie od Szwedów oraz grają szybszą piłkę ręczną.


Grecja - Dania
Grecja poniżej 24,5 goli @1,75
Superbet


Kolejne starcie Dawida z Goliatem. Duńczycy również potrafią grać w obronie i nie pozwalają rywalom na zbyt wiele, w pierwszym mecz pozwolili Czechom na zaledwie 14 bramek. Grecy w pierwszej kolejce mierzyli się z Portugalią, która gra bardziej ofensywnie i szybko, a i tak Grecy rzucili zaledwie 24 bramki, nie sądzę by faworyzowani Duńczycy pozwolili im na wyższy wynik.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +420
Chlopaknaopak 113,7K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Polska - Słowenia
Wygrana Polski
Kurs 3.60
Bukmacher Fortuna

Siema, cześć i czołem wszystkim. Dziś skoki w Wiśle, które według mnie wygra Słowenia i na dzień dzisiejszy to już koniec zwycięstw tego kraju.
Wszyscy typuja, że Polska przegra ze Słowenia co bardzo mnie dziwi, że nikt nie wierzy w nasz kraj. Owszem przegraliśmy z Norwegia. Pierwsze 3 bramki rzuciła Polska i później z bramki na bramkę inicjatywę przejmowali Norwegowie. Polska miała bardzo dużo nie celnych rzutów i błędy w ataku sprawiły, że nie nawiązaliśmy walki ze Skandynawami. Dziś wraca Daszek i sądzę, że we współpracy z Syprzakiem poprowadzą nas do zwycięstwa. Slowency naśmiewają się z naszej gry i mówią, że nasza reprezentacja im leży i, że jesteśmy słabsi niż Wyspy Owcze. Historia lubi się powtarzać ale też występują w niej wyjątki i tym wyjątkiem będzie dziś wygrana ze Słowenia. Pojedynek trenerów i starych kolegów czyli Lijewski i Zorman. To będzie ciężki mecz ale napewno będzie inny niż mecz z Norwegia. Dziś Polacy muszą rozbijać skrzydłami rywala, być bardziej skutecznym i trafiać i bronić. Liczę na naszych i na nich stawiam. Wiem, że wszyscy mnie skrytykuja ale swoje zdanie wyrazić mogę czy się ktoś z tym zgadza czy nie. Do boju Polacy i jazda z tymi cyganami!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +161
chamberlain 451,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Gruzja - Szwecja
Kto zdobędzie więcej bramek? Giorgi Tskhovrebadze vs Hampus Wanne
Giorgi Tskhovrebadze @ 2.50 STS

Ostatnio mocno nie poszło, zabolał ten under Polski, ale i cała jej postawa, odpuściłem sobie wczorajszy dzień, odpuszczam również mecz Polski, ale znalazłem ciekawy typ na mecz Gruzji ze Szwecją, pojedynek dwóch zawodników, dwóch bramkostrzelnych gwiazd swoich drużyn Giorgiego Tskhovrebadze z Gruzji i Hampusa Wanne ze Szwecji, w STS zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Wanne, kurs na niego to tylko 1.45, ja jednak próbuję pograć Tskhovrebadze z kilku względów. Czuję, że Hampus nie będzie dzisiaj dużo grał, Gruzja to jednak bardzo słaba drużyna, więc jest szansa porotować składem, tym bardziej, że następne spotkanie grają z Holandią i to raczej punkty za mecz z nimi mogą zabrać do kolejnej rundy. Wanne wykonuje w drużynie rzuty karne i to się nie zmieni, nawet jeśli będzie grał mniej, nawet jeśli miałby przesiedzieć większość spotkania na ławce, ale przeciwko Bośni trafił 3 karne, raz się myląc. Giorgi w swojej drużynie jest niekwestionową gwiazdą, gra co prawda tylko w VfL Gummersbach, które nie jest jakąś mocno silną drużyną, ale porównując go do klubów pozostałych graczy, to jest to bardzo gwiazdorska ekipa w tej obsadzie. Gruzin również wykonuje rzuty karne w swojej drużynie i robi to bardzo dobrze, bo przeciwko Holandii trafił 4 bramki na 4 próby. W tym meczu na pewno będzie grał dużo, Gruzja bez większych szans na awans, ale pokazali się z dobrej strony z Holandią, rzucając dużą ilość bramek, ze Szwecją raczej tego nie powtórzą, ale nie ma co ukrywać, że najwięcej okazji rzutowych będzie miał Tskhovrebadze. Obaj zawodnicy świetnie zaczęli te mistrzostwa, bo obaj mają na swoim koncie po 9 bramek już po pierwszym spotkaniu, w tym meczu jednak spodziewam się, że Hampus będzie bardziej oszczędzany, niż jego gruziński kolega stąd warto spróbować ten wysoki kurs na Giorgiego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2831
chamberlain 451,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
4/36 obronionych rzutów przez Polaków
4/25 Jakuba Skrzyniarza
0/11 Mateusza Korneckiego

Słabo wygląda nasza bramka, 32 bramki Słoweńców to i tak był niski wymiar kary, drugą połowę można powiedzieć, że praktycznie przestali. No cóż, znowu gramy ostatnie spotkanie tylko o honor.
 
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Te mecze o honor zwykle nieźle nam wychodziły. W poniedziałek nasi zagrają już na luzie i różnie może być.. A kurs 4.75 - kusi 32:28 dla Polski

14 stycznia - kurs na nasze "orły" spadł do 3.10.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
chamberlain 451,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dzisiaj można znaleźć kilka ciekawych typów, więc po krótce opisze kilka, bo niestety dzisiaj brakuje czasu.

Czarnogóra - Islandia
Over 6.5 kar 2-minutowych @ 1.85
Czerwona kartka lub dyskwalifikacja @ 3.25
STS

Obu drużynom nie poszły pierwsze mecze, Czarnogóra przegrała z Węgrami, chociaż pokazali się z dobrej strony, a Islandia tylko zremisowała z Serbią. Dzisiaj dla obu drużyn bardzo ważne spotkanie, porażka Czarnogóry oznacza ich pożegnanie się z turniejem, porażka Islandii mocno skomplikuje im szansę awansu. Islandia mocnym faworytem, ale mogą wkraść się nerwy, a linia na kary wcale nie taka duża, co prawda Islandczycy z Serbami dostali raptem 1 karę, ale już Czarnogóra z Węgrami dostała ich aż 7, więc pokryłaby dzisiejszą linię sama. Dorzucam też czerwoną kartkę, bo obie drużyny dostały po jednej w pierwszych spotkaniach, w drużynie Islandii była to nawet bezpośrednia czerwona kartka.

Szwajcaria - Francja
Francja under 36.5 bramek @ 1.55
Francja under 33.5 bramek @ 2.72
Fortuna

Francja mocnym faworytem, ale nie spodziewam się tu strzelaniny, przed nimi najważniejsze spotkanie grupowe z Niemcami, którzy tak ułożyli sobie terminarz, żeby mieć łatwiejszego przeciwnika przed bezpośrednim spotkaniem. Francja powinna chcieć wygrać ten mecz na stojąco, jak najmniejszym nakładem sił. Na MŚ w poprzednim roku wyższą linię przekroczyli tylko 2 razy z Arabią Saudyjską i Iranem, a wiadomo jakiej klasy są to zespoły, na poprzednich ME nie przekroczyli jej ani razu. Szwajcaria to nie aż takie ogórki, ostatni mecz bezpośredni obie drużyny zagrały na MŚ 3 lata temu i Francja wygrała tylko jedną bramką, rzucając 25 bramek.

Serbia - Węgry
Over 7.5 kar 2-minutowych @ 2.00
Czerwona kartka lub dyskwalifikacja @ 3.25
STS
Węgry @ 3.05
Fortuna

Duża waga spotkania, zresztą jak każde w tej grupie, wygrana Węgier praktycznie da im grę w następnym etapie turnieju, wygrana Serbii jeszcze im tego nie zapewni, ale mocno ich przybliży. Spotykają się dwie charakterne ekipy często faulujące nieczysto, Serbia przeciwko Islandii była karana aż 5 razy, dorzucając do tego 1 czerwoną kartkę, Węgry przeciwko Czarnogórze dostali aż 7 kar 2-minutowych. Jeśli obie drużyny tak grają, a do tego dochodzi waga spotkania, to jestem skłonny pograć nawet dość wysoką linię, tym bardziej, że mecz zapowiada się na bardzo wyrównane spotkanie, podobnie jak w pierwszym meczu w tej grupie proponuje też czerwoną kartkę. Gram tu również skromnie zwycięstwo Węgier, przed startem ME byli większymi faworytami do awansu, Serbia dobrze zaprezentowała się z Islandią, ale nie wiem czy będą w stanie powtórzyć taki wynik, Węgry to trudna drużyna z lepszymi personaliami, więc warto pograć tu ich jako doga.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4223
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Na temat meczu Serbia - Węgry wypowiedział się już mój przedmówca, więc niewiele jest do dodania.
Ja wtrącę tylko swoje trzy grosze i moim zdaniem nie zobaczymy tutaj zbyt wielu bramek, stąd typ -

Serbia - Węgry Węgry i poniżej 56,5 kurs 5,5 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4055
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa Europy mężczyzn
Godzina: 20:30
Spotkanie: Serbia - Wegry
Typ: Wegry wygra 1 polowe
Kurs: 3.0 ✅
Bukmacher: LVBET




Hej, dzis zapowiada sie bardzo wyrownane spotkanie, wg mnie kursy na Wegry troche za wysokie. Serbia to sredniak europejski, Wegry w ostatnich latach na wielkich imprezach zajmowali wyzsze miejsca. Wielu zawodniko z Pick Szeged, co napewno pomoze w komunikacjii podczas gry. Serbia po wynikach wyglada solidnie, remis z Islandia moim zdaniem zanizyly kursy na nich, dodatkowo przegrana Wegier w meczu przed ME z Czechami zakonczone porazki wg mnie maja wplyw na kursy. Napewno zapowiada sie ostre spotkanie, gdzie lokcie beda szly w ruch. W ostatnim ich meczu, dawno temu wyraznie 1 polowe wygraly Wegry, ale kursy na nich byly nizsze. Mecz meczowi nie rowny. Zawodnicy Serbii nie pochodza z jakis czolowych klubow europejskich, dwoch z Fuchse, kilku z rodzimej ligi, a reszta rozsiana po roznych srednich europejskich klubach. Uwazam, ze kurs na Wegry jest za wysoki stad probuje ich zwyciestwa juz w pierwszej polowie, gdyz uwazam, ze zapanuja bardziej nad nerwami na poczatku spotkania, niz rozgrzane glowy serbskie. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3951
R 668,2K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Szwecja - Holandia
Typ: Holandia handi +8,5 gola
Kurs: 1,54
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Warto wybrać cos w ramach mistrzostw Europy. Mnie zaciekawił mecz o pierwsze miejsce w grupie E. Trochę z przymrużeniem oka należy nazwać to meczem o zwycięstwo w grupie , bo faworyt tego spotkania jest jeden i nie sądzę, że coś pozbawi Szwecję wygranej, ale ja zagram w kierunku handicapu dla Holandii. Szwedzi mierząc w wyższe cele mogą potraktować ten mecz trochę lżej i nie śrubować wyniku do samego końca. W drugiej części turnieju ten wynik będzie się liczył, ale w moim odczuciu główne ze względu na punkty za zwycięstwo. Trochę statystyki po dwóch kolejkach obie ekipy po dwa zwycięstwa. Szwecja +25 w bramkach, Holandia +21. W ramach H2H ostatni raz zagrali w 2022 i Szwecja była góra 34:30. Wcześniejszych meczy nie ma sensu przywoływać bo to historia z 2018 i wcześniej. Jak dla mnie Holendrzy mają szansę się delikatnie postawić faworytom i nie przegrać więcej niż 8 golami. Jak będzie, zobaczymy w poniedziałek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1158
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Wyspy Owcze 32:28

Dla Polaków jest to ostatnie spotkanie na ME, turniej póki co wygląda fatalnie, wysokie porażki z Norwegią 21:32 i ze Słowenią 25:32 pozbawiły nas złudzeń o dalszej fazie. Przede wszystkim bardzo słabo wyglądał atak i popełniliśmy masę głupich błędów z czego wzięły się kontrataki i tracone gole.
Wyspy Owcze z nadziejami na awans po porażce ze Słowenią ale i po dobrej grze 29:32 gdzie walczyli dzielnie przyszedł remis z Norwegią 26:26 dość sensacyjny? Można na pewno to tak nazwać chociaż W. Owcze pokazują, że piłka ręczna nie jest im obca i od jakiegoś czasu ich poziom stale idzie do góry.
Ja mam nadzieję, że Polacy już bez żadnej presji zagrają zdecydowanie lepiej, teraz to presja jest po stronie Wysp Owczych i czy to udźwigną? Zobaczymy.

Polska powyżej 28,5 2,23 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1855
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Ja dzisiaj idę na opak jeśli chodzi o przewidywania bukmacherów.
Zaczniemy od:
Bośnia - Gruzja
typ:2
@2.85 Fortuna ✅


Z tych dwóch niszowych zespołów uważam, że Gruzja spisuje się ciut lepiej. Obie ekipy zagrają dziś o "pietruszkę", dlatego tym bardziej nie ma co ryzykować z kursami rzędu 1.6. Ciężko powiedzieć jakie składy zostaną dziś zaprezentowane. Jednak w ostatnich dwóch meczach to Gruzini rzucali lepiej, skuteczniej. Jeśli zachowają formę w tym aspekcie to powinni ograć Bośniaków. Być może nawet z jakimś handi?

Polska - Wyspy Owcze
typ:1
@3.20 STS ✅


Przedmówca już podsumował temat. Nasi rodacy zapracowali sobie na ten kurs wcześniejszą grą. Liczę, że gdy presja już opadła to zaprezentują jako taką grę, która będzie wystarczyć na zwycięstwo z 50- tysięcznym krajem. To goście dzisiaj będą tymi "spiętymi". Wierzę, że chłopacy dzisiaj podołają zadaniu i chociaż ten jeden raz zapunktują..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1886
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Dania-Portugalia: Portugalia +7.5 gola, kurs około 1.75
Szwecja-Holandia: Holandia +6.5 gola, kurs około 1.95.

Dwa mecze o pierwsze miejsce w swoich grupach. Idę w handicapy ponieważ Holandia, jak i Portugalia, to są solidne zespoły. Po drugie faworyci ze Skandynawii nie będą śrubować tutaj wyniki, chociaż wątpię, by w ogóle mieli łatwo w swoich meczach. Holandia powinna się pokusić o naprawdę dobry wynik i tutaj liczę nawet na jakąś niespodziankę. Portugalia, jak zagra swoje, to spokojnie jest szansa tylko na minimalną porażkę. H2h również jest dobre, jeśli chodzi o oba mecze.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom