>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy kobiet - Francja 2018

Status
Zamknięty.
strzala 377

strzala

Użytkownik
Co musi sie wydarzyć, żeby Norwegia awansowała? ( kurs 6, że wygrają cały turniej, na Rumunki i Holenderki też jest w okolicach 6, ciekawie bardzo! ) Co musi się wydarzyć, żeby Czarnogóra awansowała? ( kurs na zwycięstwo w turnieju to 100 ) Co musi się wydarzyć, żeby Niemki i/lub Węgierki awansowały? ( kursy na Niemki 100, na Węgierki 100, że wygrają cały turniej ). Bo Rumunki i Holenderki, jeżeli Norwegia wygra, to muszę co najmniej zremisować?
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Rumunia + Holandia + Czarnogóra wygrane na dzisiaj, co sądzicie? Myślę, że to okazja na fajne AKO.
Ja uważam że Holandia i Czarnogóra tak bo są wyraźnie lepsze od przeciwniczek, a jeśli ktoś ma dzisiaj zawieźć to myślę że mogą być to Rumunki. Wczoraj momentami bez pomysłu, sporo się natrudziły żeby wygrać z najsłabszą w grupie Hiszpanią. Za dużo w tej drużynie zależy od Neagu i Buceschi, które albo rzucają albo szukają gry z obrotową. Zmęczenie może mieć kluczowe znaczenie w tej fazie turnieju, a przypominam że Węgierki miały 3 dni przerwy.
 
edi84 432

edi84

Użytkownik
Co musi sie wydarzyć, żeby Norwegia awansowała? ( kurs 6, że wygrają cały turniej, na Rumunki i Holenderki też jest w okolicach 6, ciekawie bardzo! ) Co musi się wydarzyć, żeby Czarnogóra awansowała? ( kurs na zwycięstwo w turnieju to 100 ) Co musi się wydarzyć, żeby Niemki i/lub Węgierki awansowały? ( kursy na Niemki 100, na Węgierki 100, że wygrają cały turniej ). Bo Rumunki i Holenderki, jeżeli Norwegia wygra, to muszę co najmniej zremisować?
Jeżeli Norwegia wygra, to zeby awansowali to Holandia musiałaby przegrac według moich obliczeń
 
N 15

nagrubo

Użytkownik
A co musi się stać żeby awansowały Węgierki? / Edit: nie doczytałem na górze.
Lecę AKO Czarnogóra + Holandia i po szybkiej analizie zdecydowałem się dać Węgry (kurs całkowity 6.76), myślę, że ciekawa opcja do grania.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Co musi sie stac zeby awansowaly Norwezki? Zalezy czyim kosztem. Jezeli kosztem Rumunek to Holenderki punktuja a Rumunki przegrac by musialy trzema bramkami zeby odpasc
Nie mam takich obliczen ze Holandia musi przegrac bo to Norwezki praktycznie elimnuje. Niemki, Holenderki i Norwezki - mala tabelka i Niemki w niej 4 pkt. Kazda zdobycz punktow przez Rumunki wyrzuca Norwezki
Jest ostatnia opcja - wygrane Norwegia, Wegierek i Niemek. Wtedy wszystkim druzynom odejmujemy wynika z Hiszpankami i wychodzi nam bramkowy kto awansuje
Zeby Wegierki awansowaly musialyby wygrac z Rumunia i liczyc ze Norwezki nie wygraja. Beda wiedziala juz przed meczem jak Norwezki i dlatego ide w strone Rumunek
Podsumowujac. Norwezki w pierwszym meczu wygrywaja i eliminuja w ten sposob Wegierki. Te zrezygnowane nie wygrywaja z Rumunkami i tym samym eliminuja... Norwegie z turnieju.
Przed ostatnim meczem Rumunia awans, Holandia i Norwegia po 6 pkt a Niemki 4. Nie ma opcji by Norwegia awansowala w takim ukladzie
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Powiedzmy, że Norwegia wygrywa swój mecz.
Rumunia - Węgry jest o pietruszkę? Węgierki odpadają, Rumunki nawet w razie porażki ( no chyba, że +16 bramek hehe ) idą do półfinałów?
A Niemcy - Holandia? Przy powyższych założeniach? Muszą Holenderki zapunktować czy nawet w razie przegranego meczu idą do półfinału? To w sumie mega ważne informacje
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Powiedzmy, że Norwegia wygrywa swój mecz.
Rumunia - Węgry jest o pietruszkę? Węgierki odpadają, Rumunki nawet w razie porażki ( no chyba, że +16 bramek hehe ) idą do półfinałów?
A Niemcy - Holandia? Przy powyższych założeniach? Muszą Holenderki zapunktować czy nawet w razie przegranego meczu idą do półfinału? To w sumie mega ważne informacje
W takim układzie, jeżeli Rumunki nie przegrają, Holenderki też muszą nie przegrać. Jeśli Holandia przegra ma 6 punktów tyle co Norwegia i Niemcy. Wtedy do półfinału wchodzą Niemki bo wygrały z Norwegią i Holandią, bilans bramkowy nie ma znaczenia.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
W takim układzie, jeżeli Rumunki nie przegrają, Holenderki też muszą nie przegrać. Jeśli Holandia przegra ma 6 punktów tyle co Norwegia i Niemcy. Wtedy do półfinału wchodzą Niemki bo wygrały z Norwegią i Holandią, bilans bramkowy nie ma znaczenia.
Sorry ale glupoty wypisujesz. Bilans bramkowy miedzy zainteresowanymi zespolami wtedy bedzie mial znaczenie a nie to,, ze niemki wygraly z norwegia i Holandia
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Powiedzmy, że Norwegia wygrywa swój mecz.
Rumunia - Węgry jest o pietruszkę? Węgierki odpadają, Rumunki nawet w razie porażki ( no chyba, że +16 bramek hehe ) idą do półfinałów?
A Niemcy - Holandia? Przy powyższych założeniach? Muszą Holenderki zapunktować czy nawet w razie przegranego meczu idą do półfinału? To w sumie mega ważne informacje
Jesli norwegia wygra to rumunki zeby awansowac nie mogą przegrac wiecej niz 2golami(jesli dobrze na szybko liczę) wiec w zadnym wypadku nie jest to mecz o pietruszke dla rumunek.
Holandia musi zapunktowac bo w malej tabeli miedzy Niemcami i norwezkami odpadaja i awansuje wtedy norwegia..
Sporo scenariuszy jest mozliwych w tej grupie. Wegry i niemki tez maja matematyczne szanse na awans
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Dobrze rozumuje, że dziś Francuzki na pewno pierwszym składem nie zagrają? Ciekawe, czy swoje najlepsze zawodniczki wystawi trener Serbek. Bo kusi zagrać jakies undery bramkowe poszczególnych zawodniczek ...
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Czemu moj post po 15.00 na typ under 4.5 bramki dimitrievej z argumentacja został usunięty ?
Śmieszne jest to gdy zawsze dawałem analizy i bardzo się rozpisywalem na każdy mecz to było dobrze a gdy dziś umieściłem Bez analizy to zostały usunięte.
A szkoda zawsze się staram i fajne 7 typów zamieściłem i już po większości szykuje się plus obecnie na 4 mecze 3 już z plusem i 3 typy na mecze o 21 , kto zdążył przeczytać i wybrać sobie to jest zadowolony.
s90/ Co jest w tym śmiesznego? Temat jest do podawania typów z komentarzem, analizą, a nie suchych typów. Te można podawać w swoim temacie w KzS lub Kuponach.
 
N 22

nika8332

Użytkownik
wiec teraz zakladajac zdobycze punktowe Holenderek , pozostale 3 ekipy maja po 6 pkt a w dodatkowej tabeli Rumunia 2 pkt plus 6 Norwegia 2 plus 5 i Wegry -11 .Tak wiec Rumunia raczej awansuje chyba ze bedzie cud w postaci wygranej Niemek
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Czemu moj post po 15.00 na typ under 4.5 bramki dimitrievej z argumentacja został usunięty ?
s90/Chodzi Ci o te wypociny?
https://forum.bukmacherskie.com/threads/mistrzostwa-europy-kobiet-francja-2018.154470/page-6#post-6765661
Argumentacja to za dużo powiedziane, ja raczej bym powiedział, że to przypuszczenia, domniemania. Ani to argumentacja ani analiza.
Kolejnym razem takie posty polecą do kosza.
Przeciez o to chodzilo w tym typie ze trener. Jej da odpoczac. Co ma napisac ze rzuca. Najwiecej goli i dac under 4.5? Oczywiscie pograla zaledwie 25min i under wszedl bez problemu
 
M 220

mm25

Użytkownik
Mi się wydaje że Niemki się dziś postawią, a bynajmniej nie przegrają więcej jak 3 golami.. myslę dać Niemki x2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom