>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy kobiet 2021 (18.08-04.09.2021)

inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Nie, nie. Ty dodałeś od siebie, że nie ma pięciu z podstawy. Cała podstawą jest. Nie ma trzech zawodniczek, które były w kadrze na IO + Meryem Boz która jest sabotażystka i Melihy Ismailoglu, która jest zawodniczką rezerwową. Turcja wychodzi na nas najmodniejszym składem.
Dobra dzięki za odpowiedź. No to Indyk wygrywa.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Od rana rosną kursy na Serbki. W tym tempie to przed rozpoczęciem meczu to Turczynki staną się faworytkami u bukow

I szczerze mowiac wydaje mi się ze to prawidłowa tendencja. Turczynki mecz z Polkami rozegrały fantastyczny - to ze nasze nie są zbyt silnym zespołem to jedno ale to jak rywalki miały ten mecz pod kontrolą od pierwszego do ostatniego punktu musi budzić podziw. Z drugiej strony Serbki. Pierwszy set meczu z Francuzkami to komedia. Prży takim przyjęciu w dniu dzisiejszym to ja ich za bardzo nie widzę.

Niby mecz w Serbii ale nie sądzę by akurat Turczynki przestraszyly się zywiołowej publicznosci
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
  • Najlepsze analizy września 2021 (1-3. miejsce)
  • #148
Serbia vs Turcja, typ: Serbia @1,70 - 1xbet

Od razu wytłumaczę dlaczego kurs na Serbki rośnie, bo oczywiście nikt się tym nie zainteresował :D

Wiec mecz w Serbii i gospodynie są dla mnie jasnym faworytem. Turczynki w meczach o stawkę zawsze mają problemy z Serbkami (nie wypominajcie tutaj zabawnych rozgrywek jak Liga Narodów i zwycięstwa 3:2 z trzecim garniturem Serbii). Tutaj w dodatku mecz nie jest na neutralnym terenie. Publiczność naprawdę doda skrzydeł Serbkom. Oczywiście Serbia ogranicza się do jednej nitki, jednego połączenia - Maja Ognjenovic - Tijana Boskovic. Reszta drużyny głównie patrzy czy Tijana będzie kończyć, a kończy - szalenie ciężko zatrzymać jej lewą reke. Dlaczego rośnie kurs na Serbki: we wczorajszym treningu na hali obecny był turecki dziennikarz - Batu Karabacak. Nie było na treningu Tijany Boskovic. Poszła plotka, że jest ona kontuzjowana i dlatego nie trenowała. Okazało się, że Tijana trenowała wcześniej indywidualnie, natomiast podczas głównego treningu odpoczywała. Karabacak zdecydowanie zaprzeczył jakoby Tijana była kontuzjowana. Oczywiście bez Boskovic drużyna Serbii nie istnieje. Do tej pory grały bez większego zaangażowania, wiedząc że droga do półfinału usłana jest różami. Jak był dym to wszystko wyjaśniała Boskovic, jak go nie było to również ona :) Boskovic punktowała następująco: 12, 20, 27, 24, 27, 19, 27. Większość z tych meczów była krótka, a i tak Tijana zbliżała się do 20 punktów.
Turczynki grają jak graja, również miały bardzo łatwa drogę do półfinału. Mają zdecydowanie najlepszy środek na ME w postaci Edy Erdem oraz Zehry Gunes. Szczególnie ataki z obiegniecia wykonywane przez Ede są zabójcze. Do tego bardzo solidna Karakurt. Do tej pory fajnie prezentowała się Hande Baladin, ale to właśnie jest ten punkt przez który moim zdaniem Turcja przegra. Baladin w przyjęciu jest bardzo surowa. Na 100% zagrywka będzie celowana w nią co odrzuci Cansu Ozbay od siatki, a Karakurt trochę gorzej czuje się w atakach w dalszej odległości od siatki. Uważam, że kiepski dzień Baladin i żelazne połączenie Mai z Tijana da zwycięstwo Serbii. W dodatku jestem pewien, że ściany będą pomagać. Polecam zaczekać do ogłoszenia składów i upewnić się, że Boskovic gra. Kurs nie powinien spadać przy tej tendencji.

Tijana Boskovic powyżej 24,5 pkt @1,85 - 1xbet 39 pkt

Wszystko napisane wyżej. Poza tym spodziewam się długiego spotkania, po głowie chodzi mi tie-break. Tijana to główna i jedyna strzelba, jeżeli Serbia ma wygrać to Tijana zakręci się w okolicy 30 punktów.

Jeżeli ktoś zauważy zakłady punktowe u naszych buków w dzisiejszych półfinałach to bardzo proszę o prywatną wiadomość.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +795
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Turcja - Serbia 2,24 - 1,61
Holandia - Włochy 4,35 - 1,19
Pierwszego półfinału nie grałem, ale bliżej mi do Turcji. Doskonale rozumiem spadki. Ogólnie mam przeczucie, że skończy się dominacja Serbek w europejskiej siatkówce. U Turczynek skład dobry, świetne blokujące. Ryzyko jest, że Turczynki mogą po prostu dzisiaj zagrać słaby mecz, szczególnie Karakurt.
Dzisiaj zagrałem Włochy-2Ah. Holandia jest bardzo solidna, ale brakuje błysku, jakości do wejścia do finału. Daleko im do czołówki. Włoszki są dużo mocniejsze, maja fantastyczną Egonu. Reszta drużyny bardzo solidna. Według mnie zdecydowanie ponad Holenderki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +348
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Boskovic vs Włochy, typ: Boskovic @1,75 - 1xbet 1-3

I po raz kolejny idę w stronę Serbii, od początku mówiłem, że są dla mnie faworytkami. Całkiem niedawno mieliśmy ten mecz, bo 5 tygodni temu i Serbia zmiażdżyła Włoszki. Jutro takiego spotkania się nie spodziewam, ale nie widzę absolutnie żadnych sensownych argumentów w stronę Włoszek. Boskovic dzisiaj udowodniła w jak monstrualnej formie jest. 40 punktów, na niezłej skuteczności. Bardzo szwankowało przyjęcie, ale Maja dawała radę sypnąć do Boskovic. Jest jeszcze jej świetne połączenie z Milena Rasic i to na tyle. Reszta statystek jedyne zadanie jakie ma, to przyjąć zagrywkę w miarę poprawnie. Cała resztą zajmuje się Maja-Boskovic-Rasic.
Skupie się na Włoszkach, bo na mnie nie zrobiły ani trochę dobrego wrażenia. Przyjęcie leży, ale to nic dziwnego jak główna przyjmująca jest Sylla, która pod presją nie przyjmie poprawnie żadnej piłki. Egonu to nie ta sama Egonu co w klubie. Jej połączenie z Wolosz, a z Orro czy Malinov to są dwie różne rzeczy. Paola dużo piłkę wyrzuca, często musi nienaturalnie zbierać się do wyskoku. Głównie dzięki niej Belgia wygrała seta. Dzisiaj Holandia dzięki "fantastycznemu" przyjęciu Włoch. Ich największą bronią są bloki, ale jak tu zamurować Boskovic na dobre? Nie da się.
Mecz rozgrywany w Belgradzie, kibiców włoskich będzie garstka, a cała wrzawa skupi się na dopingowaniu Serbii. Nie chce mi się wierzyć w tak fatalny mecz Włoszek jak na IO, ale tam nie potrafiły powstrzymać Boskovic i moim zdaniem jutro też nie będą umiały.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
O 4,4K

oth

Użytkownik
Boskovic vs Włochy, typ: Boskovic @1,75 - 1xbet

I po raz kolejny idę w stronę Serbii, od początku mówiłem, że są dla mnie faworytkami. Całkiem niedawno mieliśmy ten mecz, bo 5 tygodni temu i Serbia zmiażdżyła Włoszki. Jutro takiego spotkania się nie spodziewam, ale nie widzę absolutnie żadnych sensownych argumentów w stronę Włoszek. Boskovic dzisiaj udowodniła w jak monstrualnej formie jest. 40 punktów, na niezłej skuteczności. Bardzo szwankowało przyjęcie, ale Maja dawała radę sypnąć do Boskovic. Jest jeszcze jej świetne połączenie z Milena Rasic i to na tyle. Reszta statystek jedyne zadanie jakie ma, to przyjąć zagrywkę w miarę poprawnie. Cała resztą zajmuje się Maja-Boskovic-Rasic.
Skupie się na Włoszkach, bo na mnie nie zrobiły ani trochę dobrego wrażenia. Przyjęcie leży, ale to nic dziwnego jak główna przyjmująca jest Sylla, która pod presją nie przyjmie poprawnie żadnej piłki. Egonu to nie ta sama Egonu co w klubie. Jej połączenie z Wolosz, a z Orro czy Malinov to są dwie różne rzeczy. Paola dużo piłkę wyrzuca, często musi nienaturalnie zbierać się do wyskoku. Głównie dzięki niej Belgia wygrała seta. Dzisiaj Holandia dzięki "fantastycznemu" przyjęciu Włoch. Ich największą bronią są bloki, ale jak tu zamurować Boskovic na dobre? Nie da się.
Mecz rozgrywany w Belgradzie, kibiców włoskich będzie garstka, a cała wrzawa skupi się na dopingowaniu Serbii. Nie chce mi się wierzyć w tak fatalny mecz Włoszek jak na IO, ale tam nie potrafiły powstrzymać Boskovic i moim zdaniem jutro też nie będą umiały.
Mnie jakoś ta Serbia wgl nie przekonuje...Milenkovic nie nadaje się do niczego, Busa grała wczoraj bardzo słabo, Lazovic trochę lepiej...jedyna pomoc ze strony Rasic tak jak napisałeś. Według mnie Serbia już wczoraj powinna odpaść, brakło niewiele a było by już 2-0 dla Turcji a z takiego wyniku na pewno by się już nie podniosły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Ja również dorzucę "kamyczek do ogródka" SRB, przyjmujące Włoszek wg mnie dużo lepsze niż Serbek, Egonu też może zagrać kosmiczny mecz. Środkowe ITA dają radę. Sam otwarcie piszesz, że w Serbii tylko Boskovic... myślę, że bliżej będzie przebiegowi sparingów przed IO. Tam Serbki u siebie wygrały bodajże 3x 3-2. Wszystko powinno rozegrać się na styku, mecz w IO to raczej odchylenie od normy.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Cóż BanksyGA. Mi też zdecydowanie bliżej do Włoszek. Mialy wczoraj slabszy set z Holenderki, ale to jak dla mnie lekkie rozluźnienie po dwóch pierwszych setach w których zmiazdzyly rywalki. Zreszta 4 seta zaczęły bodaj od 13-5 wiec wszystko wróciło do normy

A Serbki? Tak jak kolegę wyżej tak i mnie nie przekonują absolutnie. Zespół na bardzo zblizonym poziomie do Turczynek, Włoszki dla mnie poziom wyżej


Teoretycznie łatwiejszy do typowania wydaje się pierwszy mecz bo nie widzę zbyt wielu przesłanek ku zwycięstwu Niderlandek. Jedyne czego się boje to to że Turczynki będą ten mecz miały głęboko w powazaniu. Jeżeli tylko podejdą serio to brązowe medale powinny być ich
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Trener TUR lubi kolekcjonować medale ME, więc myślę, że będzie granie na poważnie. Pytanie, czy kondycyjnie TUR nie spuchnie po wczorajszym maratonie. Chcieć wygrać na pewno będą chciały. One każde rozgrywki grają na maksa, to chyba jedyny z zespołów z czołówki jaki przychodzi mi do głowy, który w rozgrywkach typu VNL nie odpuszcza i zazwyczaj gra FULL składem. Mecz o brąz ME to dla nich święto, chociaż na pewno apetyty były na więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ale jakim maratonie? Grały podobnie jak Holenderki 4 sety. Ok, 3 pierwsze były bardzo wyrównane i dlugie ale mają te 3-4 godziny więcej od Holenderek na regenerację wiec nie wydaje mi się by tu była jakakolwiek roznica
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Włochy - Serbia

Tijana Boskovic over 23,5 pkt @1,77 forbet
Serbia wygra i Boskovic przynajmniej 25 punktów @2,90 betfan

Wielki finał Mistrzostw Europy. Spotkanie zostanie rozegrane w Belgradzie. Serbia ma szansę na trzeci tytuł z rzędu.

Obie drużyny mierzyły się ze sobą niedawno, bo 5 tygodni temu w ćwierćfinale Igrzysk Olimpijskich. Wówczas Serbki zmiotły Włoszki z parkietu. Wygrały 3:0, a Italia w żadnym secie nie potrafiła nawiązać walki. Dziś także to one są faworytkami. Grają u siebie i mają przede wszystkim genialną Tijanę Boskovic. Atakująca Serbii jest w kosmicznej formie. To najlepiej punktująca tej imprezy. W 8 meczach zdobyła aż 195 punktów. Wczoraj w półfinale z Turcją zdobyła aż 39 ,,oczek’’! Dostała aż 69 razy piłkę do ataku. W samym pierwszym secie zdobyła 15 ,,oczek’’ (!). Praktycznie co druga piłka idzie do niej. Drugą opcją w ataku jest Milena Rasić, a przyjmujące mają za zadanie tak naprawdę tylko dobrze dograć piłkę do siatki do Maji Ognjenovic.

Włoszki w całej imprezie też są niepokonane. W półfinale pokonały 3:1 Holandię. Italia nie zrobiła na mnie tak wielkiego wrażenia jak Serbia. W składzie Włoch jest wiele gwiazd, ale ich gra wygląda różnie. Liderką jest Paula Egonu. Wczoraj zdobyła 24 punkty i jest oczywiście najlepiej punktującą drużyny. Jednak widać, że dużo brakuje jej do swojej optymalnej formy. Zdobywa ona dużo punktów, ale także popełnia proste błędy. U podopiecznych Davide Mazzantiego często też szwankuje przyjęcie zagrywki. To dzięki słabemu przyjęciu Włoszki jedną partię we wczorajszym półfinale przegrały aż do 16.

Serbia w ostatnich latach ma patent na Włochy. Siedem ostatnich meczów padło łupem podopiecznych Zorana Terzicia. Myślę, że dziś będzie podobnie, a główną aktorką widowiska będzie Tijana Boskovic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +196
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Paola Egonu powyżej 20,5 pkt @1,75 - ewinner 29 pkt

Powyżej 19,5 pkt @1,72 - Forbet 29 pkt


Dosyc krytycznie wypowiadam się o Paoli, chociaż częściowo to nie jej wina, bo w reprezentacji gra nie opiera się głównie na niej. Orro stara się piłkę rozrzucać, dużo szans dostaje Elena Pietrini, oczywiście jak jest smród to piłka idzie do Egonu, ale to nie to samo co w klubie. Tutaj tych sytuacyjnych piłek i ataków jest zdecydowanie mniej. Natomiast 21 punktów to powinna zrobić bez problemu w 3 sety, bo finał to jednak finał i trzeba na niej polegać. Gram tylko dlatego, że linia jest niska, a nie dlatego, że uważam że Paola zrobi jakieś kosmiczne liczby jak wczoraj Tijana. Myślę, że zakręci się w okolicy 25 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +911
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ja to czasem nie rozumiem tego forum. Fakt, jestem stosunkowo krótko.

Ale kolega BangsyGA napisał fajna analizę. Od nikogo reputek nie dostał.

Wchodzi kolega Barti2000 który napisał mega podobna analizę kilka godzin później. I reputki zbiera

Jest to mocno zniechecajace. Broń Boże -Barti nie mam nic przeciwko Tobie

Ale szanujmy się Panowie bo zaraz będą kółka wzajemnej adoracji ktore bez względu na merytoryke będą "wyrozniane "
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ja to czasem nie rozumiem tego forum. Fakt, jestem stosunkowo krótko.

Ale kolega BangsyGA napisał fajna analizę. Od nikogo reputek nie dostał.

Wchodzi kolega Barti2000 który napisał mega podobna analizę kilka godzin później. I reputki zbiera

Jest to mocno zniechecajace. Broń Boże -Barti nie mam nic przeciwko Tobie

Ale szanujmy się Panowie bo zaraz będą kółka wzajemnej adoracji ktore bez względu na merytoryke będą "wyrozniane "
Według Ciebie reputacja jest czegoś wyznacznikiem? Z tego co kojarzę to 2-3 lata do tyłu jak ktoś Ci dawał reputację to były to 2 czy 3 punkty, czasami kilka więcej i wtedy to miało sens. W 2018 albo 19 na wiosnę były jakieś zmiany na forum i teraz można naraz dostać 200 czy 300 za napisanie byle czego.
 
Do góry Bottom