>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mistrzostwa Europy Kobiet 2013 - Niemcy i Szwajcaria

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Krótko, bo nie mam czasu.
Rosja - Turcja​

Bardzo ciekawy ćwierćfinał. Według mnie obie drużyny grają poniżej oczekiwań. I ciężko tutaj wskazać faworyta.
Rosjanki miały łatwą grupę. Azerbejdżan i Białoruś to nie ta półka. Chorwatki pozytywnie zaskakują i z nimi Rosja miała trochę problemów.
Gra opiera się przede wszystkim na Gonczarowej i Koszelewej. Nie wiem jak tam wygląda sytuacja z rozgrywającą Matienko, ale chyba grać nie będzie. Bardzo fajnie Rosjanki wyglądają na siatce, ale to nikogo dziwić nie może, bo warunki fizyczne mają znakomite. Gorzej wygląda wszystko w przyjęciu czy też obronie.
Turczynki w grupie wyglądały średnio. Wygrana 3:2 z Holenderkami w spotkaniu, które powinno zostać zakończone w trzech setach, a potem porażka 0:3 z Niemkami.
W ustawieniu z Sedą na przyjęciu trochę jednak szwankuje przyjęcie. Środek całkiem niezły, ale w ataku to jednak nie jest to samo co było przy Erdem (nie ma jej w składzie na ME). Neslihan Darnel w życiowej formie na pewno nie jest. Sporo będzie zależało od Sonsirmy.
Powinno to być bardzo wyrównane spotkanie. Obie drużyny według mnie najlepiej nie grają. Faworytkami może i są Rosjanki, ale Turczynki powinny tutaj spokojnie coś urwać.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.41 Pinnacle ⛔
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Niemcy - Chorwacja
Po prostu wypada postawić coś na Chorwatki w tym spotkaniu. Najtrudniej jednak wybrać odpowiednią opcję do gry ;)
Niemki są przeceniane w tym spotkaniu. Jasne, że grają u siebie i mają większe doświadczenie - ale można spojrzeć na to z drugiej strony. Na nich rzucona jest cała presja, a Chorwatki są raczej w roli &quot;możemy, ale jak odpadniemy to nic się nie stanie&quot;. Ja tutaj widzę równy mecz.
Niemki rozbiły Turczynki, ale to będzie całkiem inne spotkanie. Guidetti miał wtedy sporą przewagę, wszystkie siatkarki miał dokładnie rozpisane. Poza tym Turczynki podawały często rękę rywalkom, oddając im ważne punkty.
Chorwatki mają kim poatakować, do tego całkiem nieźle przyjmują. Wczoraj genialna zmiana Fabris i to ona może grać od początku. Popovic gra solidnie, ale nie daje aż takiej pary co Samantha. Topic bardzo mocny punkt. Ważne zadanie będzie miała Poljak, bo ma naprzeciw bardzo trudne zawodniczki do zatrzymania.
Największy problem mam przy wyborze opcji jaką chciałbym zagrać. Najbezpieczniejszy wydaje się być over 3.5 seta (~1.55), bądź Chorwacja +2.5 (~1.4). Chciałbym jednak pograć jakiś konkretniejszy kurs i tutaj do wyboru handi punktowe +11, over punktowy 179.5, bądź handi setowa +1.5 (~2.4). Propozycji nie podaje - sami wybierzcie co uważacie. A może Chorwacja w półfinale? :]
⛔⛔⛔
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Niemcy - Chorwacja
Po prostu wypada postawić coś na Chorwatki w tym spotkaniu. Najtrudniej jednak wybrać odpowiednią opcję do gry ;)

Niemki są przeceniane w tym spotkaniu. Jasne, że grają u siebie i mają większe doświadczenie - ale można spojrzeć na to z drugiej strony. Na nich rzucona jest cała presja, a Chorwatki są raczej w roli &quot;możemy, ale jak odpadniemy to nic się nie stanie&quot;. Ja tutaj widzę równy mecz.

Niemki rozbiły Turczynki, ale to będzie całkiem inne spotkanie. Guidetti miał wtedy sporą przewagę, wszystkie siatkarki miał dokładnie rozpisane. Poza tym Turczynki podawały często rękę rywalkom, oddając im ważne punkty.

Chorwatki mają kim poatakować, do tego całkiem nieźle przyjmują. Wczoraj genialna zmiana Fabris i to ona może grać od początku. Popovic gra solidnie, ale nie daje aż takiej pary co Samantha. Topic bardzo mocny punkt. Ważne zadanie będzie miała Poljak, bo ma naprzeciw bardzo trudne zawodniczki do zatrzymania.

Największy problem mam przy wyborze opcji jaką chciałbym zagrać. Najbezpieczniejszy wydaje się być over 3.5 seta (~1.55), bądź Chorwacja +2.5 (~1.4). Chciałbym jednak pograć jakiś konkretniejszy kurs i tutaj do wyboru handi punktowe +11, over punktowy 179.5, bądź handi setowa +1.5 (~2.4). Propozycji nie podaje - sami wybierzcie co uważacie. A może Chorwacja w półfinale? :]
Moim zdaniem nie są to dobre rozwiązania. Niby jest presja na Niemkach ale Guidetti jest znany z tego, że potrafi nastawić swój zespół w taki sposób aby presja nie był odczuwalna. Zresztą to dopiero 1/4 a nie finał więc nie przesadzał bym z tą presją.

Chorwatki już swoje na tych ME zrobiły. Wczoraj o mały włos nie przegrały 1-3 z Holandią. Dzisiaj Niemki moim zdaniem wypunktują Chorwatki i nie zdziwi mnie wynik 3-0. Niby Chorwatki mają w swoim składzie zawodniczki &quot;dobre&quot; ale zespołowością, dyscypliną, taktyką są daleko za Niemkami.
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Szczerze powiem, ze bardzo mnie dziwią tak niskie kursy na Rosjanki przeciw Turczynkom. Czy te zespoły dzieli aż taka przepaść? Wątpię, przypominając, że przed mistrzostwami Turczynki stawiano w wąskim gronie faworytek i mimo, że dostały się do 1/4 dopiero przez baraż to rywalki grupowe miały dużo cięższe od Rosjanek. Dodam, że ostatnie dwa pojedynki między nimi (MŚ 2011 i IO 2012) wygrywały siatkarki z nad Bosforu Dlatego:
Rosja - Turcja 2 @3.00 Bet365 ⛔
Rosja - Turcja 2(+1.5) @1.90 Betclic ⛔
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Rosja - Turcja​
Ja bym tutaj odpuścił sobie granie na Turczynki, One są ewidentnie pod formą i to widać. Fatalny mecz z Niemkami, wcześniej prawie przegrały z Holandią ze stanu 2:0.
To co jest najbardziej widoczne to przeciętna forma Darnel, największa gwiazda Turczynek gra mega przeciętnie i nawet wczoraj z Białorusią kilka razy kompletnie pogubiona. Wydaje się, że obecnie najpewniejszym punktem tej drużyny jest przyjmująca Seda.
Drużyna Rosji to teatr dwóch aktorek, na prawym oczywiście Goncharova, lewe skrzydło to bardzo dobrze grająca tutaj Kosheleva.
Jeśli Turczynki pokażą to co pokazują od początku tego turnieju to w zasadzie o ich zwycięstwie nie ma mowy.
Rosja (1.40) Sportingbet ✅

Tutaj widzę naprawdę świetny kurs na Serbki. Włoszki mają niezłą ekipę, ale zdecydowanie bez rewelacji.
Nie wiadomo co z Mihajlovic, były pogłoski, że spróbują postawić ją na nogi na ćwierćfinał, ale szczerze mówiąc to wątpię aby dziś zagrała. Ale to nieistotne i tak Włoszki nie powinny tutaj zagrozić rywalkom.
Najpoważniejszym problemem Włoch jest czasami wręcz dramatyczne przyjęcie. Costagrande doskonale spisuje się w ataku, ale w przyjęciu jest strasznie niepewna. To samo Sorokaite, która tak naprawdę jest na siłe upchnięta na tą pozycję.
Serbki oczywiście liczą na Brakocevic, która wydaje się być w doskonałej formie.
Serbia (1.48) Sportingbet ✅
i jeszcze na sucho:
Belgia -14.5 (1.80) Milenium ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

Zapowiada się naprawdę ciekawe spotkanie. Przedwczesny finał ? Możliwe.
Rosjanki pozytywnie zaskoczyły w ćwierćfinale z Turczynkami. Turczynki w najlepszej formie nie były, ale wcześniej wydawało się, że Rosjanki swojej siatkówki też nie grają.
Gra opiera się na dwóch skrzydłowych. Obmochaeva i Kosheleva trzymają ten zespół. Może się podobać zwłaszcza Koseheleva, która ostatniego sezonu najlepiej na pewno nie wspomina. Nie podoba mi się trochę rozegranie Pankovej. Stara się grać szybko (jak na Rosjanki), próbuje wszystkich stref, ale często piłki są niedokładne. Na pewno warto zwrócić uwagę na to, że Rosjanki znacznie się poprawiły w grze obronnej. Fajnie przyjmowały w półfinale, ale to raczej było spowodowane nieudolnością Turczynek w polu serwisowym niż umiejętnościami w przyjęciu Rosjanek.
Serbki zagrały dobry mecz z Italią. Tylko drugi set był trochę słabszy, ale w końcówce Serbki zaprezentowały się jednak znacznie lepiej, dojrzalej.
Pod nieobecność Mihajlovic (nie wiem czy zagra, żadnej informacji nie widziałem) grę ciągnie zwłaszcza Jovana Brakocevic. Widać, że jest w dobrej dyspozycji. Para Nikolic - Molnar powinna gwarantować dobre przyjęcie, ale Nikolic w tym elemencie jakoś nie błyszczy. Mocny środek siatki z Krsmanovic i Rasic i co najważniejsze Ognjenovic w końcu przy dobrym przyjęciu bardzo często uruchamia tą strefę.
Rosjanki naprawdę pokazały fajne granie w ćwierćfinale. Serbki ? Bardzo dobrze poukładany zespół. Ciężko wskazać faworyta. Według mnie zobaczymy długie spotkanie, może nawet TB wyłoni zwycięzcę.
Spróbowałbym też lekko win Serbek, ale grałem już długoterminówkę (Serbia wygra ME @ 5.00), więc odpuszczam.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.37 (grałem przy 1.40) Pinnacle ⛔
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka ME
Spotkanie: Rosja - Serbia
Typ: 2 ⛔
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Dziś półfinały Mistrzostw Europy. Pierwszy mecz zapowiada się szlagierowo obrończynie tytułu Serbki oraz Mistrzynie Świata Rosjanki. Moim zdaniem lepiej na tych mistrzostwach prezentuje się Serbia która przegrał ajeden mecz na początek z Bułgaria kiedy odczuwały trudy podróży z Azji po finale Grand Prix. Pozostałe mecze to pewne zwycięstwa. Dużym osłabieniem jest kontuzja wschodzącej gwiazdy reprezentacji Serbek Mihaijovic ,ktora grała jedynie w pierwszym meczu i miała problemy z ręka. Jedna kudanie zastępuje ją doświadczona Molnar. Świetny turniej Brakocevic oraz Rasic trochę slabiej gra Nikolic. Jednak Serbki to drużyna mocna bez słabych punktów. Natomiast Rosjanki to drużyna w przebudowie liderką jest Obmoczajewa dawniej Gonczarowa jednak poza meczem z Turcją ich gra nie przekonuje. Może jeszcze dobrze gra Koszelewa jednakpozostałe zawodniczki graja na niższym poziomie . Moim zdaniem faworyzowanie Rosjanek to przesada bo to Serbia ma lepsza drużynę.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie wiem skąd te kursy na Serbie, są wystawione kompletnie z dupy. Moim zdaniem to Serbki są faworytem tego meczu, nie jakimś znacznym, ale faworytem, nawet minimalnym.
Rozumiem, że brak Mihajlovic to spory kłopot, ale Serbki mają na tyle mocną kadrę i przede wszystkim genialną Brakocevic na prawym, że spokojnie sobie poradzą, o czym dobitnie przekonały się Włoszki.
Rosjanki poza Koshelevą, grają mega przeciętnie. Goncharova jest jak dla mnie strasznie przereklamowana, widziałem jej wszystkie mecze zarówno w WGP, jak i teraz na Mistrzostwach i w ani jednym z tych meczów nie pokazała tego błysku, na jaki pewnie ją stać, ale widocznie forma najwyższa nie jest.
Mecz zapowiada się na dosyć wyrównany, ale to raczej Serbia wyjdzie zwycięsko. Linia na handi wyjęta nie wiadomo skąd:
Serbia +5.5 (1.97) Marathon ⛔ żałosny występ Serbek
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Na półfinały BetCity wystawił już oferty na punkty poszczególnych zawodniczek, miałem analizy napisane pod dwa typy, ale niestety wywaliło prąd i nie chciało mi się pisać tego samego drugi raz. Teraz też spróbuje coś zagrać, bo to ciekawe zakłady.
Rosja - Niemcy
N. Obmochaeva - M. Kozuch(+4.5) @ 2 --- 1.90 @ BetCity
⛔ 28-18
Ten typ mi się strasznie podoba. Rosjanki mają bardziej wyrównaną drużynę. Zdecydowanie najlepiej na skrzydle w ataku radzi sobie Kosheleva, która gra genialny turniej i prawdopodobnie zostanie MVP. Następczyni Gamovej jest tylko następczynią, do wielkiej Ekateriny jej brakuje sporo jeszcze. Na pewno zdobędzie sporo punktów, ale bez przesady. Jak Rosjanki przyjmować jak przez cały turniej, to Pankova powinna wykorzystywać także środkowe. Goncha powinna dołożyć coś z bloku.
Kozuch jest w całkiem innej sytuacji. Jak ona nie będzie robiła punktów to kto to zrobi? Wszystko w rękach Gośki. Oczywiście może być też tak, że nie będzie jej całkowicie szło i ujrzymy na parkiecie Hippe. Wydaje mi się, że jednak kapitanka Niemek jest w stanie dźwignąć ciężar odpowiedzialności w tym meczu i swoje punkty zrobi. No i z serwisu powinno coś wpaść.
Handicap po prostu jest zbyt duży i warto spróbować zagrać taki zakład ;)
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Kilka refleksji odnośnie wczorajszego meczu Belgia - Niemcy. Przy 2-0 Belgijki nie wytrzymały końcówki.Również w czwartym secie cały czas praktycznie prowadziły czterema punktami jednak w decydujących momentach ataki to były plasy ręka drżała. Moim zdaniem nie pomogł a w decydujących momentach rozgrywająca Belgijek Diricks.
Przypomniały mi się mecze finałowe o Mistrzostwo Polski gdzie belgijka również nie wytrzymywała w decydujących momentach i zawodziła na rozegraniu przez co moim zdaniem Tauron przegrał pewne mistrzostwo.
 
anzelmo 244,5K

anzelmo

Użytkownik
Mistrzostwa Europy Kobiet NiemcyRosja -14 Wrz -19:00 UK
1 set Rosja ✅
1,5
wh

Co to dużo pisać wielki finał, w którym zagrają gospodynie turnieju i wielki faworyt do złota ekipa Rosji.Nie lubię grac kobiet, ale obok takiego kursu nie można przejść bokiem- Rosjanki graja bajecznie, świetnie funkcjonująca maszyna która po kolei rozjeżdża jak walec inne mocne reprezentacje bez straty seta... co u kobiet mimo wszystko rzadko sie zdarza 3-0 z Turcja 3-0 Serbia można pisać ze te reprezentacje zagrały słabo- bardzo słabo czy fatalnie, ale to Rosjanki maja świetne przyjecie jak na nie -bardzo mało błędów, duża siła ognia. Pewna gra praktycznie w każdym elemencie ,zagrywka -blok nawet nie musi tak błyszczeć i królować Obmoczajewa, bo jest musi byc mvp turnieju Kosheleva.Niemki co tu napisać chyba zrobiły swoje wczoraj bardzo sie męczyły z Belgia. Wygrały praktycznie przegrany mecz, przez cały czas Belgijki miały ten mecz na widelcu 2-0 i prowadzenie w 4 partii ale...Niemki pokazały charakter swoje robi dużo atakuje Kozuch ale czy dzisiaj da rade pociągnąć ten zespól...nie sadze mam nadzieje ze nie będzie jakiegoś załamania formy- dramatu Rosjanek bo zasługują na ten Tytuł czy będzie 3-0 całkiem realne- długi boj Niemek musi zostawić jakieś ślady na zespole... Rosjanki to wykorzystają bez litośnie.polecam
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Mecze o trzecie miejsce z reguły są ciężkie do obstawiania, ale tutaj kurs na Serbki jest obecnie bardzo duży i trzeba spróbować zagrać w ich kierunku.
Obie drużyny przegrały oczywiście swoje półfinały, ale
1. Serbia dostała szybki łomot i nawet za bardzo się nie spociła, były gorsze - przegrały.
2. Belgia miała wygrany mecz, prowadziła 2:0, przegrała 2:3 po piekielnie wyczerpującym meczu, ma bardzo mało czasu na odpoczynek i na pewno kondycja psychiczna po wypuszczeniu życiowej szansy genialna nie jest.
To na pewno przemawia za Serbią, oprócz tego Serbki są oczywiście dużo lepszym zespołem od Belgii nie ulega to wątpliwości.
Belgijki mają dużo mniejszą moc na skrzydłach, nadrabiają na pewno wolą walki, ale umiejętności czysto sportowych nie mają, aby wygrywać z tak mocnymi zespołami. Jeśli Serbia zagra swoje to bez problemu to wygra
Serbia -10.5 (1.97) Marathon ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Mistrzostwa Europy 2013

Klasyfikacja końcowa:

1. Rosja
2. Niemcy
3. Belgia
4. Serbia
5. Chorwacja
6. Włochy
7. Turcja
8. Francja
9. Holandia
10. Czechy
11. Polska
12. Białoruś
13. Bułgaria
14. Szwajcaria
15. Azerbejdżan
16. Hiszpania


Nagrody indywidualne:

MVP: Tatiana Kosheleva (Rosja)
Najlepiej punktująca: Lise Van Hecke (Belgia)
Najlepsza atakująca: Jovana Brakocevic (Serbia)
Najlepiej zagrywająca: Margareta Kozuch (Niemcy)
Najlepiej blokująca: Christiane Furst (Niemcy)
Najlepiej przyjmująca: Suzana Cebic (Rosja)
Najlepsza libero: Valerie Courtois (Belgia)
Najlepsza rozgrywająca: Ekaterina Pankova (Rosja)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom