>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy 2021 mężczyzn (01.09 - 19.09.2021)

masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Tu wszystko rozegra się w głowach zawodników. Umiejętności na podobnym poziomie. Ciekawy jestem jak Polacy zareagują na wczorajszą porażkę? Który to już raz media i kibice pompują ten balonik nazywany reprezentacją?

Presja ogromna. Obawiam się, że nasi reprezentanci nie pozbierają się po wczorajszym meczu.
Obym się mylił...

To samo dotyczy Słoweńców. Dotarli do finału po morderczym spotkaniu. Czy wystarczy sił na ekipę Italii?

W obu meczach wygrają ekipy lepiej mentalnie przygotowane do dzisiejszych meczy...

Serbia -1,5 seta @ 5,7 Fortuna
Włochy - 1,5 seta @ 2,34 Fortuna

Pozdrawiam i powodzenia!!!
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Polska - Serbia
(- 2,5 punktu w pierwszym secie) 1,97
Fortuna

Polacy zawsze mocno rozpoczynają swoje spotkania. W każdym meczu na tych ME ten handicap wchodził z zapasem. Liczę na pełną mobilizację naszych siatkarzy i dobre wejście w
mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Już wykraczając poza sportowe ramy to sędziowanie na tych turniejach to jakaś porażka. Gość bierze koło 5 k euro za to , że wzdycha i wzrusza ramionami nie wiedząc co się dzieję na boisku.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Słowenia- Włochy [2] @1.80 STS Vittoria (y)

Konsekwentnie do samego końca ide w stronę Włochów,którzy krótko mówiąc grają tutaj najpewniej i najrówniej.
Nie jestem przekonany czy są w stanie powtórzyć rezultat z meczu grupowego bo jednak to finał więc pewnie Słoweńców poniesie ambicja ale jakoś nie zostałem przestraszony faktem pokonania potęgi z Polski...
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
Do góry Bottom