>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn - Szwecja 2011

Status
Zamknięty.
H 0

howser

Użytkownik
Zgadzam sie co do typu na Australie po tak wysokim handi, mysle ze buki jednak przeliczyli sie z tak wysokimi liniami juz w pierwszych meczach mistrzostw. Zastanawiam sie takze nad Bahrain +21,5 w spotkaniu z Hiszpanami.
Najbardziej wpadl mi jednak w oko typ na Egipt +7,5 w meczu z Niemcami. Nasi zachodni sasiedzi przyjechali w odmlodzonym skladzie a Egipt juz na ostatnich mistrzostwach pokazal momentami dobra gra jak np. tylko 4-bramkowa przegrana z Hiszpania czy zwyciestwo z Rosja. Jak dla mnie zwyciestwo Niemcow niepodwazalne ale licze ze nie przyjdzie im ono tak latwo. Jestem ciekaw waszych opinii na ten typ.
 
mirage 0

mirage

Użytkownik
Według mnie jest to trochę ryzykowne. Grupa w której występują Niemcy i Egipcjanie jest grupą śmierci. Wydaje się, że pojedynek pomiędzy nimi to mecz o 3 miejsce. Francja i Hiszpania są zdecydowanymi faworytami i między nimi rozegra się walka o pierwsze miejsce. Dobry start zarówno dla Niemców jak i Egipcjan może być bezcenny w dalszej części turnieju.

Niemcy mają coś do udowodnienia po ostatnio słabszych turniejach w swoim wykonaniu. Egipt, mimo tego, że nie jest mistrzem afryki (przegrał w finale z Tunezją 21-24, która również obecna jest w tej grupie) będzie chciał postraszyć rywali dobrą postawą w meczu, w którym nie jest faworytem.

Według mnie wygrają Niemcy, ale niewielką różnicą bramek (4-5), dlatego gram handi (+7.5) - 1.68 (Expekt)

Zwracam uwagę też na mecz Norwegia - Japonia i typ &quot;ponizej 61.5 goli&quot; za 1.95. Jak pokazał wczorajszy mecz Szwedów z Chile, faworyt w pierwszym meczu turnieju nie forsuje tempa grając z outsiderem. Spokojnie prowadzi różnicą 10, albo więcej bramek. Podobnie powinno być dzisiaj, zwłaszcza, że jutro Norwedzy grają znacznie trudniejsze spotkanie z Węgrami.
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Węgry over 26,5 kurs 1,85 ⛔ 26 :;/:
Węgrzy w ostatnich trzech sparingach zawsze powyżej 30 bramek (31 z Polską, 32 ze Słowacją i 31 z Czechami). Wiem, że sparingów nie ma co porównywać z meczem na mistrzostwach lecz jakiś to pogląd daje. Inny fakt który według mnie przemawia za tym typem to dzisiejszy przeciwnik Węgrów. Drużyna Islandii to zdecydowanie ofensywny zespół, który dużo bramek rzuca ale i dużo traci.
Chorwacja(-6,5) - Rumunia kurs 1,85 ⛔ 27-21=6 :;/:
Chorwaci nie tak dawno w kwalifikacjach do ME pokonali u siebie Rumunów 34-22. Tym razem może nie będzie tak wysoko ale handicap powinni pokryć. Rumunia nie popisała się w sparingach. Przegrali ze Szwajcarią 26-35 oraz ze Słowenią 20-28. Odnieśli jedno zwycięstwo z Norwegami 32-31.
Chorwacja over 30 kurs 1,85 ⛔ 27
Myślę, że Chorwaci rzucą jakieś 32-34 bramki.
Francja(-6,5) - Tunezja kurs 1,7 ✅ 32-19= 13 izzy
Dwa ostatnie mecze z ubiegłego roku pomiędzy tymi drużynami to wyniki: 31-20 i 28-18. Handicap -6,5 jest dobrą opcją na ten mecz.
Norwegia -Japonia over 61,5 ✅ 35-29=64
Typ ryzykowny ponieważ granica nie jest mała. Nie wiem ile jest w stanie rzucić Japonia, bo po Norwegii spodziewam się ilości bramek w granicach blisko 40.
Austria - Brazylia over 60,5 ⛔ kurs 1,72 oraz Austria over 32 ✅ kurs 1,68
Oba typy bardzo prawdopodobne. Świadczą o tym też trochę niższe kursy wystawione przez Unibet.
 
F 5

fijy

Użytkownik
Witam, to mój pierwszy post.
Zastanawiam się właśnie nad meczem Danii z Australią. Kangury wystąpiły na dwóch ostatnich MŚ w 2007 i 2009 roku, przegrywając na nich wszystkie mecze. W 2007 osiągnęły bilans bramkowy 48-129 w 3 meczach, co daje średnio 16 goli zdobytych i 43 stracone na mecz (-27). W roku 2009 w 5 meczach mieli bilans 76-206, a więc średnio 15,2 zdobyte i 41,2 stracone (-26). Na 8 wszystkich meczy, 3 przegrali różnicą co najmniej 31 bramek:
2007: -37 z Francją 10:47 (2. mecz w turnieju Australii)
2009: -35 ze Słowacją 12:47 (2.), -31 z Francją 11:42 (3.).
Można przypuszczać, że i teraz ktoś zaaplikuję im pokaźną liczbę bramek, nie tracąc przy tym wiele. Pytanie tylko czy już teraz, czy później? W ich grupie zdolni do tego są napewno Duńczycy i Chorwaci. Jeśli Kangury będą tak obficie tracic piłkę jak pokazali to np. w 2007 (na YT highlightsy z meczu z Francją) to po szybkich kontrach może zrobić się ładny rezultat, dlatego zagranie

Dania - Australia (29,5) 1 - 2,40 (betsafe)

nie jest wcale takie niedorzeczne.
 
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
Co do transmisji ze spotkań to przecież bet365 je pokazuje. Widzę w planie transmisji na dzisiaj, że większosc (jeśli nie wszystkie) mecze tam znajdziemy.
Jeśli zaś chodzi o granie to ja już główny kupon zagrałem - odsyłam tu do sygnatury jeżeli ktoś jest zainteresowany (tam też krótka charakterystyka). Ale nie o tym tak naprawdę chciałem... Trwa dyskusja o meczu Danii z Australią. Jedni grają handi ujemne, drudzy dodatnie w stronę graczy z Antypodów. A ja sobie myślę, że w tym całym zamieszaniu związanym z tym meczem można pokusic się o fajny typ. Bo tak, zakładamy że jeśli Duńczycy będą chcieli to zmiotą rywali z parkietu. Pytanie tylko po co? Mecz potrzebny głównie z tego względu, żeby zapoznac się z atmosferą turnieju itd. Wiadomo też, że do Szwecji udała się ogromna rzesza kibiców duńskiej siódemki. Czy jednak Duńczycy będą się chcieli niepotrzebnie pocic już w pierwszym swym występie na MŚ? Bardzo w to wątpie.
Australia też nie zaskoczy nas zapewne ofensywną postawą i będą się starali przegrac jak najniżej. Wobec tego chodzi mi po głowie taki typ:
Dania - Australia | under 58.5 | @1,85 | sportingbet
Jeśli tylko Duńczycy nie będą specjalnie forsowac tempa (a nie bardzo chce mi się w to wierzyc) to widzę spore szanse na powodzenie powyższego typu.​
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Może wie ktoś w jakich zagranicznych stacjach będą transmisje spotkań? bo tvp pokazuje tylko polską grupę, a z pozostałych spotkań nawet transmisji internetowej nie planują..
Sport1 [dawny DSF], Slovenija TV 2 i HRT 1 z tego co kojarzę. Wszystkie mecze również na Bet365????
vs

Chorwacja - Rumunia
Typ: Over 54 @ 1.85 Bet365 ⛔ 49 [28:21]
Pierwsze spotkanie Wicemistrzów świata i Europy na turnieju w Szwecji. Rywal moim zdaniem w sam raz na początek. Mimo wszystko w miarę porządny zespół pod względem sportowym, zespół dobrze piłkarzom Slavko Goluzy znany i zespół, nad którym Chorwaci mają przewagę psychologiczną po zwycięstwie nad Rumunią w eliminacjach Euro 2012 [34:22].
To spotkanie jednak zapowiada się nieco inaczej. Chorwaci to faworyt wg buków na najlepszy atak pierwszej fazy turnieju i myślę, że z ich strony możemy się spodziewać sporej liczby bramek. Rumuni generalnie kojarzą mi się z porywczością, z handballem trochę radosnym. Potrafią naprawdę zaskakiwać w sposób pozytywny. Atak to ich mocna strona, a jeżeli obrona [raczej bramkarza mam na myśli] funkcjonuje w należyty sposób, to są naprawdę groźni. Przekonaliśmy się o tym na własnej skórze przegrywając w Rumunii w roku 2008. Chorwaci z reguły pierwszy mecz na turnieju grają na spokoju, i to od przeciwnika zależy jak mecz [jeśli chodzi o tempo gry] się potoczy. Rumunia lubi grać szybką piłkę, właśnie dzięki temu wyeliminowali Rosjan z tego turnieju. Igropulo po dwumeczu z Rumunią stwierdził, że dawno nie grał z tak motorycznie przygotowanym oponentem. Trudno się nie zgodzić, bowiem właśnie w końcówkach tych meczów ważyły się losy awansu i właśnie w tych końcówkach Rumuni dochodzili ( w meczu w Rosji) i odskakiwali (u siebie) od Rosjan.
Generalnie to dziś się spodziewam jakiegoś ciekawego meczu ze strony obu bałkańskich ekip. Nie sądzę, żeby doszło do - zaczerpując słów z basketowego slangu - blowoutu i moim zdaniem przynajmniej 40 minut wynik powinien być na styku. Mój typ to wynik +/- 32:27 dla Chorwacji. ;)
vs

Niemcy - Egipt
Typ: Egipt +8.5 @ 1.58 Bet365 ✅ 30:25
Jedno z trzech europejsko-afrykańskich starć w dniu dzisiejszym. I przynajmniej na papierze wygląda ono jako najbardziej wyrównane. W dzisiejszym spotkaniu Niemcom zależy przed wszystkim na zwycięstwie. Egipt to trudny rywal, w którego szeregach występuje wielu światowej klasy rywali. Ten mecz będzie pierwszym przystankiem w drodze po tytuł, więc musimy gospodarować siłami - mówi Heiner Brand, trener niemieckich piłkarzy ręcznych. Egipcjanie nie są może mocarzami, jednak w turniejach rangi mistrzowskiej, a w szczególności z jego początku są ciężkim do ogrania zespołem. Mimo że to Tunezja jest aktualnym mistrzem Afryki, to właśnie przed Egiptem nieco bardziej przestrzegają trenerzy czołowych ekip z Grupy A.
Niemcy to dla mnie bardzo zagadkowy zespół. Niby nieco odmłodzeni, ale tym młodszym w mojej ocenie brakuje tego czegoś, czym charakteryzowało się pokolenie Jansena czy Schwarzera. Z tego co kojarzę, dzisiejszym meczem trener Brand zainauguruje już 13 wielki turniej jako trener kadry Niemiec. Niektórym zawodnikom ta sytuacja nie podoba się zbytnio, gdyż już nieraz Brand skompromitował siebie i drużynę w turniejach rangi mistrzowskiej. Dla mnie stawianie Niemiec wyżej niż Polaków to czysta paranoja. Jak dla mnie prawdziwą gwiazdą w tej drużynie jest Pascal Hens, a drugim takim prawdziwym zawodnikiem z jajami jest Kraus. Reszta? Dla mnie zbieranina przypadkowych gwiazdek z Bundesligi. Niby się wyróżniają w lidze, ale mało który z nich potrafi zabłysnąć w turnieju.
O Egipcjanach ciężko coś konkretniejszego powiedzieć. Potrafią zaskoczyć, grają bardzo trudną dla Niemców obronę 3-2-1. Gwiazdy? Ich siłą jest kolektyw, generalnie każdy z 16-tki może mieć swój dzień.
Dodatkowo ważną kwestią są wyniki H2H pomiędzy tymi ekipami. 25:23 i 28:25 na korzyść Niemiec to wyniki z 2005 i 2008 roku. Jak to odniesie się do dzisiejszego meczu? Myślę, że dziś może być dość podobny.

Jeszczę parę analiz w godzinach od 16 powinno się pojawić. Dowiedziecie się między innymi jak widzę mecz Polaków i gdzie dopatruję się niespodzianki. Nie zapomnijcie kliknąć dzięki ????.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dania under 45.0 ( 45 goli - zwrot ) (1.80)⛔:;/:
jeśli wziąć pod uwagę ilość traconych bramek przez Australię na poprzednich MŚ to na 9 spotkań tylko raz stracili więcej niż 45 bramek (47 ze Słowacją) w pozostałych tracąc 41, 42, 40, 36, 42, 27, 27 i 23.
Duńczycy rozgromią Australię, jednak rzucając przy tym mniej niż 45 goli, ponieważ żeby rzucić 45 bramek trzeba rzucać bramkę co 80 sekund, a wątpię żeby tak było nawet z &quot;Kangurami&quot;...
Niemcy - Egipt (+7.5) 2 (1.80)✅ podobnie jak kilka osób przede mną, uważam, że Niemcy owszem wygrają, ale mniej niż 7 bramkami... Co prawda na poprzednich MŚ Egipt zagrał przeciętnie, ale już np. na IO 2 razy zremisował, 2 razy przegrał dwoma i raz jednym golem ( odpowiednio Dania, Islandia, Niemcy, Korea i Rosja).
Islandia - Węgry over 55.5 (1.72)✅
Islandia wyjątkowo overowa drużyna, średnia goli z ost. ME 61.12 oraz z IO w Pekinie 59.5, Węgrzy z ME 58.66, więc raczej zastanawiam się, czy padnie powyżej 60 niż powyżej 55.5 gola...
Polska - Słowacja 1 (1.15)✅
na podbicie kursu idealne, zwycięstwo od 4 bramek wzwyż niemal pewne...
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Dania - Australia(+14.5) I połowa 1,85 tobet✅

Pojedynek pomiędzy Duńczykami i Australijczykami. Mecz z pewnością będzie przypominać wczorajszy inauguracyjny, gdzie Szwedzi nie forsowali tempa i spokojnie budowali przewagę nad słabym rywalem. Myślę, że dziś Duńczycy podobnie bez większego wysiłku będą starali rozprawić się z przeciwnikiem. Zbyt wiele nie wiem o reprezentacji Australii. W historii zdarzało im się przegrywać ponad 30 golami. Pamiętajmy, że to są mistrzostwa gdzie mecze rozgrywane są prawie codziennie. Dania jako jeden z faworytów z pewnością wygra lecz nie sądze by szczypiorniści urządzali sobie maraton strzelecki. Co więcej, Duńczycy musieliby w pierwszej połowie strzelić około 20 goli tracąc przy tym max 5 by hendi nie pokryło. Typ warty grania moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Według mnie dwa najciekawsze spotkania dzisiaj to:
Islandia - Węgry i Austria - Brazylia
W większości spotkań mamy zdecydowanych faworytów. Najbardziej wyrównany wydaje się pierwszy mecz. Na pewno Węgrów stać na wyrównana walkę z Islandią. Osobiście jestem bardzo ciekawy, co pokaże reprezentacja Austrii, która w ostatnich waznych meczach prezentowała się bardzo dobrej strony. Udane ME, których byli gospodarzami, w kwalifikacjach do ME remis na wyjeździe z Niemcami oraz wygrana u siebie z Islandią. Gorzej Austrii szło w meczach przygotowawczych, gdzie mieli bardzo duże problemy z Portugalią. Trener Austrii sam przyznał, że Brazylia nie musi być słabsza niż Portugalia. Brazylia grała przed MŚ na turnieju w Danii. Tam przegrała wyraźnie trzy mecze z Danią, Szwecją i Tunezją, ale później zanotowała niezły występ przeciwko Norwegii.

Zdarzenie: Norwegia - Japonia✅(35:29)
Typ: Japonia+12,5
Kurs: 1.90
Stawka: 5j /10j
Bukmacher: Ladbrokes

Data spotkania: 14.01.2011 godz. 19:10
Norwegia na pewno jest faworytem, ale myślę, że Japonia może powalczyć i nie przegrać za wysoko. Norwegowie grali dużo meczów przed mistrzostwami. Wyniki w nich słabe, ale trener mocno rotował składem. Trener na turniej zabrał dwóch obecnie kontuzjowanych piłkarzy: Loke i Stranda, którzy mają wyzdrowieć na dalsze mecze. Norwegowie ostatnio mieli problemy w obronie. Japonia to zespół słabszy, ale może byc niewygodny dla Norwegów. Zespoły azjatyckie lubią dobrze zacząć turniej. Według mnie Japonia nie powinna przegrać więcej niż 12 bramkami.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Austria - Brazylia
Spotkanie bardzo mocnej ekipy Austrii z Mistrzem Ameryki Południowej jest dosyć ciekawym spotkaniem w porównaniu z innymi meczami wielkich mocarzy ze słabeuszami. Moim zdaniem tu wygrana Austrii jest raczej pewnikiem, natomiast różnica? Myślę, że 5 bramek będzie tu optimum. Austriacy dobrze zaprezentowali się na własnym boisku, gdzie zremisowali między innymi z późniejszym medalistą ME - Islandią. Brazylia natomiast jest dość mocnym zespołem, w którego szeregach nie brakuje zawodników z europejskich klubów, który w bojach z Europą jest już dość mocno obyty. Niezłe sparingi Brazylii w starciach z Skandynawskimi ekipami stawiane naprzeciw kiepskich ostatnio wyników Austrii sprawia wrażenie jakoby to Brazylia była faworytem meczu. Nic bardziej mylnego. Z tego co widziałem, w sparingach nie grał Viktor Szilagyi, a tylko w jednym z trzech grał Wilczynski. To bardzo ważni dla Austrii zawodnicy. Generalnie - Europa aktualnie rządzi w Handballu i tak też widziałbym dzisiejszy mecz. Austria jest już naprawdę ogranym zespołem i myślę, że jest to odpowiedni dla nich turniej by powalczyć o coś. Brazylia niby mocna, ale wg mnie dla nich 5te miejsce w Grupie jest już zaklepane dla nich.
Typ: Austria -2.5 @ 1.57 Bet365 ✅
Polska - Słowacja
Polacy ostatni mecz ze Słowakami wygrali aż 8ma bramkami, ale jeżeli ktoś uważa, że to oznacza, że dziś jesteśmy zwycięzcami. Tak myśleć nie można, bo to może być zgubne. Na szczęście nasi piłkarze wiedzą jak należy do tego podejść. Tutaj natomiast niektórzy stawiają mecz z Gdyni jako miarodajny wskaźnik odnośnie dzisiejszego meczu. Otóż nie.
Słowacy w meczu w Trójmieście zagrali bez Kukucki, który jest jedyną gwiazdą, którą dałoby się potencjałem porównać do naszych piłkarzy. Nasi natomiast są zespołem, kolektywem. 16 chłopaków do Goteborga pojechało właśnie w jednym wyznaczonym celu, a jest nim oczywiście 3ci z rzędu medal Mundialu!
Jesteśmy zespołem mocniejszym od Słowacji. Rzadko też przegrywamy z zespołami słabszymi od siebie. A Słowacja takim z pewnością jest. Pomni doświadczeń z Chorwacji, takie mecze musimy wygrywać.
Osobiście liczę na dobrą dyspozycję Sławka i obrony oraz na dobry mecz Grześka Tkaczyka.
Polska -3.5 @ 1.61 Bet365 ⛔ 35:33
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Wam tez wyskakuje w Bet365 ze mecze dostepne tylko dla tych co maja cos na koncie?? :/
Tak dokładnie ????
Co do Niemiec, oglądałem ostatnie 10 min i co rzuciło mi się w oczy - brak armat z przodu w sensie solidnego kropnięcia. Ostatnie 2 minuty kilka strat. Obrona Niemiec dziurawa jak ser Szwajcarski, dobrze mówiliście z tym handi Niemców potrafią z -9 zejść do -5 - łamagi ;/
Czy cały mecz wyglądał podobnie? Grupa śmierci dla Niemców = miejsca 5-8 max
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Oglądałem również częściowo Mecz Niemcy-Egipt i w pierwszej połowie Egipt radził sobie nawet dobrze jak na ten zespół. Co prawda akcje były rozgrywane dosyć szybko i czasami chaotycznie ale wystarczało to na przewagę tylko 2-3 pkt na korzyść naszych sąsiadów. W drugiej połowie wydaje mi się że Egipt jeszcze bardziej nie przemyślanie rozgrywał akcje i prowadzanie Niemiec czasami wynosiło 7 pkt. Lecz Niemcy jeżeli byliby w formie powinni to spotkanie bardziej okazale Takie są moje spostrzeżenia. Ktoś oglądał całe to spotkanie i może coś więcej napisać na temat gry tych zespołów?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja oglądałem dzisiaj dwa spotkania. Najpierw Islandia-Węgry, a potem oczywiście naszą kadrę. Fajny szybki mecz Islandczyków, którzy w drugiej połowie odjechali Węgrom i pokazali wielką klasę. Myślę, że z taką grą powinni z wielką łatwością wygrać tą i tak nie trudną grupę. Pokonali Węgrów więc teraz tylko Norwedzy i miejsce pierwsze gwarantowane, bo pozostałe drużyny nie powinny stanowić dla nich żadnego zagrożenia.
Co do meczu Polaków to jestem strasznie nie zadowolony z postawy naszych graczy. Przede wszystkim problemem jest gra w obronie. Nie może być tak, że z zespołem, który nie jest w światowej czołówce tracimy mnóstwo goli. Co ciekawe po mimo dużej ilości naszych kar źle nie graliśmy w osłabieniu. Dzisiaj niestety ani Szmal, ani Wyszomirski, który miał mało czasu na pokazanie się, mało dali drużynie. Denerwuje mnie w grze naszej drużyny kompletny brak kontr. Słowacy w pierwszej połowie mieli co chwilę okazje do kontr, gdyż po przejęciu piłki szybko rozgrywali. A nasi niestety zanim zdecydowali się na podanie do przodu to już cały zespół rywali wracał pod koło. Dobrze, że dzisiaj byli Słowacy, bo pewnie ze Szwedami byśmy dostali sporo.
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Dziś pięknie 3 mecze do przodu. Polacy z Słowakami powyżej 55 bramek w meczu, Serbia Algieria w drugiej połowie więcej bramek i że Austria do przerwy więcej niż 2 będzie wygrywać. Nasi muszą ustabilizować grę, bo np. Karol kilka super rzutów przeplata z bombami w podłogę lub nad bramką. I coś nasi wolno wracali do obrony. Oglądałem kawałek meczu Korei z Argentyną i drużynę z Ameryki Płd. będzie można dobić kontrami, bo nie grają jakieś szybkiej gry, tylko spokojną w jedne tempo. Jutro postaram się podać jakieś typy. Dziś zaskoczyli mnie Serbowie i Węgrzy. Obie te reprezentacje mają duży potencjał, ale nie mogą coś go wykorzystać.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mimo iż zbytnio się nie udzielam w tym temacie ale mecze naszej kadry staram się oglądać. A te z ME czy MŚ zawsze. I niestety kapszti ma rację. Polacy dziś bardzo słabiutki mecz. Wyszli jacyś rozkojarzeni czy być może zbyt pewni zwycięstwa co Słowacy wykorzystali ? Przypomina mi się sytuacja gdzie dwie akcje z rzędu Słowacy mieli akcje gdzie sędzie sygnalizował grę na czas rywali a nasi dali sobie wbić dwie w identyczny sposób frajerskie bramki. Wnioski trzeba wyciągać na bieżąco a dziś tego brakowało. Ile to razy Słowacy gdy tracili bramkę potrafili nas zaskoczyć szybkim wznowieniem ? I dziś Szmal dziś był jakiś taki niemrawy. Mam nadzieję , że to jednak taki mecz rozpoznawczy i nasi Gladiatorzy z meczu na mecze będą się co raz bardziej rozgrywać ;)
 
dab1967 7

dab1967

Użytkownik
Po dzisiejszych meczach widać, że faworyci chcieli wygrywać swoje mecze jak najmniejszym nakładem sił. Co do meczu Polski, to żeby nie Bieleckiego gol to różnie to mogło by się skończyć, strasznie nie równo, za dużo kar, przez co Słowacy to wykorzystywali, dziwna decyzja Wenty o wpuszczenie Wyszomirskiego na ostatnie 5 min, chłopak pewnie trochę trema, a tu musiał obronić ważne rzuty Słowaków. Dobra zmiana Patryka. No i Jaszka całkiem całkiem. Trochę o meczu Danii, heh nie wiem jak możliwe, żeby kontynent jakim jest Australia nie znalazł 7dmiu grajków co potrafią rzucić, łapać i kozłować piłkę ;) Się wydawało, że za mego czasu liceum to byśmy przegrali może paroma bramkami z kangurami :razz: Dno totalne. Niektórzy to chyba łapą nie obejmują piłki i ją pchali :cool: Dania prawie co minutę gol, zabrakło 13stu heh, pod koniec to już robili jakieś wrzutki itp. Ktoś może liczył ile Dania miała ataków w meczu i ile skończyła bramką ? :razz::razz: Albo inaczej ile ataków nie zakończyło się zdobyciem bramki haha.
Niemcy tak samo, falowali, raz odjadą na 8 bramek a tu nagle już 4ry.
Islandia moim zdaniem wypadła najlepiej. Coś czuję, że mogą zajść daleko, być może pokuszą się o pudło....Bardzo ciekawy skład mają, praktycznie pierwsza siódemka to grajki z klubów niemieckich, i to grajki z mocnych klubów. Bardzo dobra paka.
Zobaczymy co jutro nasi pokażą, powinni to wygrać spokojnie i bez najmniejszych problemów, ale dziś też tak miało być, spacerek....​
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Wczoraj było w kratkę z typami oraz sporo pecha to może dzisiaj będzie lepiej.
Węgry-Norway over 57,5 kurs 1,75 ⛔
Granica wydaje się być dosyć niska jak na ten mecz. Oba zespoły ofensywne, więc 60 bramek powinni przekroczyć.
Słowacja-Szwecja kurs 1,25 ✅

Niski kurs ale do jakiegoś kuponu można dorzucić. Gospodarze wczoraj średnio się zaprezentowali z Chile ale już w meczu z poważniejszym rywalem powinni pokazać na co ich stać.
Chile(+8,5)-Korea Południowa kurs 1,8 ⛔
Nie wiem na ile ten pierwszy mecz ze Szwecją oddaje siłę Chile, bo jeśli zagrają tak samo dzisiaj z Koreą to o handicap nie ma co się martwić. Korea może być trochę podrażniona(rozczarowana) wczorajszym remisem z Argentyną ponieważ 4 dni wcześniej pokalali ich 32-25 w meczu towarzyskim. Uważam, że dopiero dzisiaj będzie widać na co Chile stać. Dlatego zagram to delikatnie.
Japan-Austria over 62,5 ✅
Wczoraj Japonia mnie nie zawiodła i rzuciła swoje (29 bramek). Mam nadzieje, że dzisiaj również ich wynik będzie w granicach 28-29 bramek. Po Austrii spodziewam się ok. 35-36 co powinno zapewnić przekroczenie granicy 62,5 bramek.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Szperam szperam i nigdzie nie mogę znaleźć jakiejś strony z wynikami Argentyny , ma ktoś ich wyniki za ostatnie lata ?
Myślę że -7,5 pokryjemy , wczoraj wyszliśmy nieco rozkojarzeni , dziś Wentyl ustawi ich do pionu i wyjdą skoncentrowani od pierwszego gwizdka meczu.
Nie ma też co popadać w pesymizm i wyrokować na podstawie jednego słabszego meczu ze Słowacją że ta reprezentacja jest już skreślona że nic nie osiągnie.
Dzisiaj Orły podkręcą nieco obroty i jestem przekonany że zobaczymy lepsze oblicze reprezentacji.
-7,5 w Pinku po 1,971 to dobra inwestycja
 
R 0

robertwlkp

Użytkownik
Witam, mam pytanie czy ktoś zna stronę gdzie znajdę statystyki z meczów? Interesowały by mnie bramki, kary.... z góry dzięki za odpowiedź
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy na najbliższe dni



Zdarzenie: Norwegia - Węgry⛔23:26
Typ: Norwegia-1,5
Kurs: 1.90
Stawka: 5j /10j
Bukmacher: Tobet

Data spotkania: 15.01.2011 godz. 16:30

Norwegia ma według mnie dużo większy potencjał niż Węgry. Drużyna ma problemy, kontuzjowani są Strand, Loke, dzisiaj podobnie jak wczoraj jedynym bramkarzem będzie Erevik. Steinar Ege ma nadal problemy żołądkowe. Mimo tych problemów stawiałbym na zwycięstwo Norwegów, którzy mają zdecydowanie większą siłę w ataku: Mamelund, Kjelling, dobry kołowy Myrhol. Wczoraj dobry mecz zagrał bramkarz Erevik. Węgrzy bez Laszlo Nagy&#39;ego nie mają takiej siły w ataku. Wczoraj Węgrzy słabo z Islandią, słabo w ataku. Według mnie Norwegia powinna wygrać minimum 2 bramkami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom