>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn - Szwecja 2011

Status
Zamknięty.
A 220

andrzej78

Użytkownik
Jeśli chodzi o pierwszą kolejkę to myślę że warto przemyśleć handicapy na niefaworytów w meczach
chorwacja-rumunia
niemcy-egipt
francja-rumunia
polska-słowacja
oczywiście zależy na jakim poziomie handi zostanie ustawione. Francuzi i Chorwaci raczej nie zaczynają turnieju z grubej rury, Egipt i Słowacja to też nie są ogóry i tanio skóry nie sprzedadzą ???? . Natomiast niespodzianki szukałbym w meczu Islandii z Węgrami, 3,50 na Węgrów to według mnie spore value
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Na rozpoczęcie przygody z MŚ w Szwecji 13 stycznia zainaguruje mecz gospodarzy turnieju Szwedów z Chile. Ale nie o tym chcę pisac tylko o spotkaniu które odbędzie się 14 stycznia (piątek) który przykuł moją uwagę to mecz w pięknej hali w Norrköping Islandia vs Węgry. Grupa jest dosyc wymagająca bo jest takze Norwegia i Austria, więc myślę, że pierwszy mecz będzie bardzo ważny. Moim zdaniem 2 spotkania towarzyskie Islandczyków z Niemcami rozgrywane w Islandii tj. 7 stycznia Islandia 27-23 Niemcy i 8 stycznia Islandia 31-27 Niemcy pokazały w jak bardzo dobrej formie są poszczególni gracze Islandii, ale również jak dobrze potrafią grac zespołowo. W obydwóch spotakniach bardzo dobrze zaprezentowali się Ólafur Stefánsson kolega z zespołu Koli z RNL zdobył odpowiednio 6 bramek w pierwszym i 7 bramek w drugim meczu, jest to jeden z najbardziej doświadczoynch zawodników Islandii, w 2010 roku w Austrii podczas ME został wybrany do Siódemki gwiazd jako najlepszy prawy rozgrywający. Kolejnym zawodnikiem godnym uwagi jest młody 21 letni zawodnik THW Kiel Aron Palmarsson, który jest zmiennikiem na pozycji lewego rozegrania Filipa Jichy, w meczach z Niemcami zdobył 5 w pierwszym i 6 goli w drugim meczu, następnym zawodnikiem, który wg mnie stanowi o sile tego zespołu to goalkeeper Björgvin Páll Gustavsson w pierwszym meczu tj. 7 stycznia oglądałem jedne z najlepszych parad bramkarskich, bronił dosłownie większosc 100procentowych sytuacji czy to rzuty karne czy akcje sam na sam normalnie drugi Sławek. Myslę że tak doświadczona ekipa jaką jest niewątpliwie Islandia rozbije Węgrów, wiadomo, że Węgrzy to nie ogórki, no ale nie widze ich w tym spotkaniu kompletnie Nagy już nie błyszczy jak kilka lat temu, a to on będzie stanowił o sile tego zepołu. Firmy bukmacherskie nie wystawiły jeszcze handicapów na mecze wiec poki co czysty win ;) :
Islandia vs Węgry @1.50
Buk: Bah
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
julek 421

julek

Użytkownik
kolega wyzej wspomnial o meczy Szwecja Chile i tym hand. Granice bramek jest ustawiona na 58,5 co laczac z hand daje wynik okolo 41 do 16. patrzac na taki wyniki to wyglada mi mission impossible. to jest 1 bramka na 4 minuty zdobyta przez pilkarzy z Chile.Napewno taki hand jest nie wystawiony bez powodu ale czy to nie jest warte zaryzykowania?
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Co do piłki ręcznej to ja jestem ,,mistrzowskim&#39;&#39; kibicem czyli oglądam tylko Mistrzostwa Świata i Europy w wykonaniu mężczyzn i to od czasu pierwszego sukcesu Polaków wiec proszę o wyrozumiałość :razz:
Ciekawa ofertę h2h wystawił Unibet ...
Rumunia -Korea Południowa 1 2,10 Unibet
Jak widać starcie Europy z Azja . Obie ekipy prawdopodobnie wyjdą z grup z 4miejsc i trafia na siebie w następnym etapie i decydujący może być bezpośredni pojedynek w którym stawiałbym na Europejczyków .Korea co prawda była rewelacja ostatnich mistrzostw gdzie bodajże zdołała pokonać nawet Hiszpanie ale myślę ze tym razem nie będzie w stanie pokonać żadnej europejskiej druzyny ...
 
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
W końcu !! Doczekaliśmy się w miarę porządnej oferty bukmacherów a mam na myśli zakłady na najlepszego strzelca danej ekipy. Powiem szczerze, że długo na ten fakt czekałem i tu mam kilka swoich przemyśleń. Jest wiele bardzo ciekawych kursów i teraz trzeba z tego ogółu wybrac coś najlepszego :cool:
Zacznę od czegoś takiego: Serbia Tournament Topscorer
Typ: Marko Vujin @2,00 tobet
Występujący w grupie C Serbowie stanowią dla mnie sporą zagadkę co do swojej postawy na szwedzkim turnieju. Teoretycznie ostatnimi czasy ich występy na wielkich imprezach stanowiły jedno wielkie nieporozumienie. Ale w moim przekonaniu to jest taka ekipa po której nigdy nie wiemy czego się można spodziewac. Niewykluczone, że akurat teraz nastąpi przełamanie tej drużyny ale to już zupełnie inna historia.
Niezwykle ciekawy zakład na najlepszego strzelca tej ekipy znalezc można w tobecie i sportingbecie . Dlaczego warto postawic na rozgrywającego Veszprem? Ano dlatego, że ten sezon ewidentnie należy do Marko. Jest on niepodważalnym liderem tabeli strzelców Ligi Mistrzów. W siedmiu rozegranych dotychczas kolejkach zdobył aż 65 bramek i aż o 16 trafień wyprzedza drugiego w tej klasyfikacji, Uwe Gensheimera lewoskrzydłowego Lwów z Mannheim. Ten sezon jest wprost wyborny w jego wykonaniu. W ty momencie wystarczy przypomniec chociaż 13 goli w wygranym meczu z HSV, czy 11 trafień uzyskanych w obu spotkaniach ze szwedzkim Savehof.
Bukmacherzy jako jego głównego rywala w walce o tytuł najlepszego strzelca widzą Momira Ilicia. Aktualny zwycięzca CL w barwach Kilonii powrócił na parkiety w ostatnim czasie po ciężkiej kontuzji. Dla mnie świetny bet i nie ma się co namyslac. Dodam , że w czasie pisania tej analizy kurs w sportingbecie z 2,00 spadł na 1,85 :)! ????
Mimo że osobiście nie przepadam szczerze mówiąc za długoterminówkami gdzie jakiś przypadkowy uraz może obrocic w niwecz całokształt dokonań to jednak powyższy bet uważam za prawdopodobny.

Prezent w sportingbet to trzeba korzystac ;)
Spain Tournament Topscorer
Typ: Iker Romero @2,20 sportingbet
No na coś takiego liczyłem po cichu. Chyba innego wyjścia po prostu byc nie może. Gwiazda Barcelony od lat lideruje tej ekipie. Pamiętamy z poprzednich ME kto w drużynie z Płw. Iberyjskiego kto wykonuje rzuty karne. To też niezwykle istotny aspekt w tej kwestii. Nic więcej nie widzę sensu pisac, chyba każdy kto choc trochę zna się na europejskim szczypiorniaku przyzna mi rację.
Ciekaw jestem czy moje spostrzeżenia podzieli adqs :]
Aha, no i jeśli komuś powyższa analiza się spodobała nie zapomnijcie kliknac &quot;Dzięki&quot; :razz:
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
@Rajdowiec: Laszlo Nagy od kilku lat nie gra już w kadrze. W najbliższym czasie przyjmie on obywatelstwo Hiszpanii i dla tej kadry niedługo będzie grał. Co do jego umiejętności sportowych, to na pewno nie maleją, bo gra wciąż na bardzo wysokim poziomie w zespole Barcy. ;)
Co do samego meczu to myślę, że wszystko się może zdarzyć. Ogólnie Islandia musi - Węgry mogą. Węgry mają hart ducha ogromny i mają tę przewage, że po prostu nie będą w tym meczu stawiani w roli faworyta. Nie wymaga się od nich dużo, ale oni wiele potrafią. Są stosunkowo młodą ekipą ( z wyjątkiem paru grajków), a potrafią walczyć. Nie wyszły im ostatnie ME, ale na MŚ zajęli 6 miejsce po świetnym w swoim wykonaniu turnieju. Islandczyków generalnie stawiam nieco wyżej jeśli chodzi o umiejętności czysto sportowe i doświadczenie. Wyrównany mecz i wygrana Island to mój typ na ten mecz.
Popieram oba typy Unica, nie ma nad czym się rozwodzić - Iker i Marko to czołowi gracze tych drużyn. Tyle że Tobet oferuje nam kurs 3.00 na Romero i jeżeli komuś typ przypadł do gustu, to drugą rzeczą jaką zrobicie (po podziękowaniu Unicowi za post) niechaj będzie zagranie tego typu w Tobecie. ;)
Ja od siebie mam 2 propozycje po również niekiepskich kursach.
Reprezentacja Rumunii to ekipa z Bałkanów, która wraz z Serbią powinna walczyć o awans i to chyba tyle jeśli chodzi o ogólną charakterystykę zespołu. Główną i praktycznie jedyną gwiazdą solidnego zespołu jest Valentin Ghionea. Prawoskrzydłowy UCM Resita z pewnością zapisał się w pamięci Polakom. W pierwszej kolejności ten 25-letni zawodnik przed trzema laty w eliminacjach do Euro 2010 w spotkaniu w Rumunii zdobył przeciwko Polsce aż 11 bramek. 17 bramek natomaist Valentin zdobył przeciwko Wiśle Płock w dwumeczu Pucharu EHF, w którym to jego Resita wyeliminowała płocczan. Groźną bronią Rumunii jest kontratak, a właśnie w tym elemencie Rumun jest najgroźniejszy. Ghionea w pamięci czy to Sławkowi Szmalowi czy to bramkarzom Wisły zapisał się jako świetny egzekutor rzutów karnych jak i bardzo pewny strzelec ze swojej pozycji czyli skrzydła. Rumuni mają wielu bardzo dobrych graczy, ale to właśnie Valentin jest kreowany jako tego zespołu gwiazda. Zwrócić uwagę trzeba będzie na Alexandru i Iuliana Stamate, którzy w ostatnich sparingach z Polską w Poznaniu i Zielonej Górze siali spory popłoch w naszych szeregach.
Najlepszy strzelec Rumunii - Valentin Ghionea @ 3.00 Tobet
Islandia to kolejny zespół, którego najlepszego strzelca wytypować zamierzam. Tu już kwestia jest nieco bardziej złożona, bo graczy, którzy mogą na tę koronę się porwać jest więcej zawodników. Jest Gudjon Valur Sigurdsson, Aron Palmarsson, Arnor Atlason, Alexander Peterson i Robert Gunarsson. Ja jednak faworyta widzę w osobie Olafura Stefanssona. Doświadczony zawodnik Rhein-Neckar Lowen jest kapitanem zespołu z Wyspy Gejzerów, jest jego liderem i jest chyba najbardziej eksploatowanym zawodnikiem tej drużyny. Powód ? Mimo niemal 38 lat na karku, nie doczekał się następcy swojego formatu. Inne pozycje są za to w jego zespole obsadzone 2ma czy nawet 3ma świetnymi zawodnikami. Dla Olafura obecny sezon jest bardzo dobry. Zdobywa on wiele bramek dla reńskich Lwów, w ważnych momentach nie drży mu ręka, potrafi wszystko - rzucić z drugiej linii, zagrać ze zwodem i dograć do koła czy skrzydła. Jest też niezłym obrońcą. Inni jego &quot;konkurenci&quot;? Na pewno najgroźniejszy będzie Gudjon Valur Sigurdsson, lewoskrzydłowy i kolega Stefanssona z RNL. GVS wykonuje karne w reprezentacji i to może być swego rodzaju prztyczek dla mojego typu. Ja jednak za dość ostrożną stawkę zagram ten typ.
Najlepszy strzelec Islandii - Olafur Stefansson @ 3.50 Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Szwecja - Chile +23,5 1,80 bet365 28:18 ✅
Myślę, że takie handi na spokojnie powinno wejść. A bukmacherzy chyba oszaleli wystawiając tak wysokie handi. Wiadomo pierwszy mecz myślę, że nie będzie jakiejś dominacji. Na pewno presja na Szwecji bo są gospodarzami i do tego pierwszy mecz. O Chile dużo nie wiemy, tylko to, że zajęli 3 miejsce w Ameryce Południowej.
Mecze rozpoczęcia:
2007 Niemcy - Brazylia 27:22
2009 Chorwacja - Korea 27:26
2001 Francja - Algieria 23:13
A co do reszty meczy to spokojnie myślę, że można grać na jakieś wysokie handi przeciwko Australii. Ostatnio mieli bilans bramkowy -130 i wyniki typu 12:47. Myślę, że w tej drużynie dużo się nie zmieniło przez 2 lata, a od Europejczyków będą dostawać baty jak 2 lata temu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Trzeba sie wypowiedziec w jednym z bardziej ulubionych sportow ????

Jak zwykle faworytów jest kilku wlaczajac gospodarzy poza tym także nasi mogą odegrać znaczącą role , pytanie czy ktos przerwie serię niesamowitych Francuzów, generację szczypioru niemal perfekcyjną?

Osobiście chyba powstrzymam się przed graniem w pierwszej kolejce handi wysokiego na faworytów bo róznie z tym bywa, szczególnie ciekawi mnie np gra Niemców , którzy przyjechali w mocno odmiennym slladzie , bardziej odmlodzonym niz do tego przyzwyczaili.

U nas w grupie nie lekceważyłbym nikogo , mecz otwarcia dla nas zawsze był trudny, niby ostatnio gładko uporaliśmy się ze Słowacją lecz teraz będzei to zupełnie inny mecz. Na pewno plusem jest , że na końcu zagramy z gospodarzami , oby byl to mecz o 1 miejsce. Czekam na kursy na zwycięsców grup lub najlepszych strzelców może cos wybiore.
 
unicaja 10,1K

unicaja

Użytkownik
Niemcy bez Torstena Jansena!
Selekcjoner niemieckiej drużyny narodowej Heiner Brand ogłosił szesnastoosobową kadrę na rozpoczynające się w czwartek mistrzostwa świata w Szwecji. W gronie powołanych zawodników zabrakło byłego mistrza świata Torstena Jansena.
Decyzja podjęta przez 58-letniego Branda zaszokowała wszystkich sympatyków handballu w Niemczech. Jansen, który od 1999 roku (z krótkimi przerwami) był etatowym skrzydłowym drużyny narodowej, będzie teraz mógł jedynie oglądać występy swoich kolegów w telewizji. Tym samym, 32-letni gracz HSV Hamburg stracił jedną z ostatnich szans występu na imprezie dużego formatu przed zakończeniem kariery.
Brand zrezygnował z Jansena na rzecz występującego w THW Kiel Dominika Kleina oraz gracza Rhein-Neckar Löwen Uwe Gensheimera, którego nominował na podstawowego zawodnika swojej kadry.
Jansen jest żywą legendą niemieckiego szczypiorniaka - wraz z drużyną narodową święcił wszystkie największe sukcesy na arenach międzynarodowych wliczając w to mistrzostwo świata z 2007 roku i mistrzostwo Europy z 2004 roku. Skrzydłowy znakomicie spisywał się zwłaszcza w meczach o dużą stawkę, jak w choćby w finale MŚ przeciwko Polsce, gdy zdobył osiem bramek. Ponadto był ważnym punktem defensywy zespołu, zazwyczaj zamieniając się pozycją z Pascalem Hensem.
Niemiecka reprezentacja udział w 22. mistrzostwach świata rozpocznie od pojedynku z Egiptem 14 stycznia. Pozostałymi rywalami ekipy Branda będą Bahrajn, Hiszpania, Francja i Tunezja.
Źródło: Sportowe Fakty
http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczna/2011/01/12/ms-niemcy-bez-torstena-jansena/
Powiem szczerze, że spore zaskoczenie jak dla mnie. Doświadczenie Jansena wydawałoby się bezcenne a jednak coach Brand widzi inną koncepcję swojej drużyny. Dziwne...
Wracając do rozważań na temat strzelców to faktycznie można znalezc o wiele bardziej atrakcyjny kurs na Ikera. Aktualnie @3,00 oferuje np taki tobet. I ja się dłużej zastanawiac nie polecam ;)
Z ciekawości sprawdziłem sobie też ofertę naziemnych bukmacherów i Ikerka można zagrac też w toto (@2.25) ale tam można laczyc kilka pozycji więc też do zastanowienia pozostawiam.
Mnie osobiście jeszcze kusi Abalo @3,50 [tobet] jako najlepszego strzelca Francji ale jeszcze nie jestem zdecydowany co do tego rozwiązania. Powinni miec Trójkolorowi sporo kontr co gracz tego pokroju wykorzysta z całą pewnością. Ewentualnie właśnie w toto połączę sobie te dwie opcje (Iker + Luc co daje AKO 5,62 ale dochodzi do tego ten nieszczęsny podatek...). To tyle ode mnie na dziś, przypominam: info dnia - brak Jansena u Niemców :!:
Pozdrawiam.​
 
dab1967 7

dab1967

Użytkownik
Panowie warto sobie parę drużyn wziąć i sobie progresję na np. UNDER pocisnąć ? W każdym meczu nie będą rzucać po 60 bramke czy np w okolicach 55, zdarzy się jeden może tak 28-25, myślę tu np. o Polsce, Niemczech, tak po jeden z każdej grupy....
opłaca się to ? Budżet to 5 tys. zł.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
-

Szwecja - Chile
Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej Szwecja 2011
Spotkanie eliminacyjne w grupie D
Typ: Gospodarze strzelą powyżej 41 bramek w meczu
Kurs: 1,9
Buk: Unibet
Już pierwszego dnia mistrzostw, swój mecz rozegrają gospodarze turnieju - Szwedzi. Ich przeciwnikiem jest egzotyczna drużyna (jeśli chodzi o piłkę ręczną) - reprezentacja Chile. Co do wskazania zwycięzcy meczu, chyba nikt problemu by nie miał. Oczywiste jest, że Trzy Korony wygrają swój mecz i to wysoko. Jak wysoko? Ciężko stwierdzić czy po prostu zawodnikom będzie się chciało. To jest turniej, dużo meczy przed każdą z drużyn, być może w takim spotkaniu jak te, trener Szwecji da pograć zmiennikom. Handicap, jaki wystawiły firmy bukmacherskie jest wysoki, sięgający 22-23 bramek. Wytypowania zwycięzcy w takiej opcji się nie podejmuje i uważam,że jest to trudne dlatego, że turniej finałowy MŚ gromadzi najlepsze ekipy, a reprezentacja Chile, mimo że kopciuszkiem jest będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony. To tyle tytułem wstępu.
Zainteresował mnie zakład na ilość bramek strzelonych przez Szwedów. Na Unibecie ustawiono linię na poziomie 41 i uważam, ze jest to dość niski pułap patrząc z perspektywy poziomu przeciwnika. Upatrując powodzenia typu przeanalizowałem wyniki z poprzednich MŚ w Chorwacji i okazało się, że najsłabsze drużyny w turnieju traciły grubo powyżej 40 bramek,dochodząc prawie do 50. W tym roku takimi drużynami zapewne będą: Australia, Bahrajn, Algieria i Chile.
Nawet normalne ligowe spotkania, czy reprezentacyjne obfitują w sporą ilość bramek, oscylując nawet w granicach 40 dla którejś z drużyn (Np: HLA liga - Austria). Tutaj spotkanie będzie przebiegało wyraźnie pod dyktando gospodarzy, którzy dobremu rywalowi są w stanie przez 60 min. strzelić 30-33 bramki, to w przypadku Chile powinni przekroczyć granicę 40. Rywal z Ameryki Południowej nie grywa dość często na takich turniejach, nie jest to główna siła szczypiorniaka na kontynentalnym podwórku. Przeważnie Brazylia z Argentyną reprezentują kontynent na MŚ, Chile musi być od nich słabsze. Kilka dni temu w Pucharze 4 Narodów Szwecja strzeliła Brazylii 38 bramek więc teoretycznie słabszemu Chile powinna strzelić więcej. Mając taki skład, takich zawodników na takim poziomi plan strzelania tych 41 bramek nie powinien okazać się trudny. Moim zdaniem typ ciekawy i mocno prawdopodobne, że się opłaci, polecam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 220

andrzej78

Użytkownik
Szwecja- końcowa klasyfikacja 1-3 -4,00 (totolotek)
Krótko, Szwedzi należą do szerokiej czołówki, dodatkowo grają u siebie i wsparcie kibiców będzie dla nich bardzo pomocne. Jak wiadomo gospodarzom pomagają nie tylko ściany, ale często też sędziowie co przy wyrównanym meczu ma ogromne znaczenie. Ot, proste przykłady: mś2007(Niemcy) półfinał Niemcy-Francja, me2010(Chorwacja) półfinał Chorwacja-Polska, gdzie panowie z gwizdkami byli &quot;bohaterami&quot; tych meczów.
Kurs jest na tyle dobry że chyba warto pare złoty na ten typ położyć.
Zaciekawiła mnie propozycja Diuqa na over 41,5 Szwedów w meczu otwarcia. Moim zdaniem kusząco też wygląda over 55,5 w meczu Islandia-Węgry, obie drużyny lubią sobie porzucać
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wie ktoś w ktorym buku mozna grac czy w meczu bedzie czerwona kartka? Na poprzednich mistrzostwach taką oferte mial Tobet.
Tobet ma ofertę czy będzie czerwona kartka. I tak na meczu szewcja-Chile na czerwoną kartkę ze nie będzie kurs 1,20 a że będzie 4,00.
 
sirchrobry 0

sirchrobry

Użytkownik
Zapraszam do zapoznania się z artykułem dotyczącym Chile:
http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczna/2011/01/12/przed-ms-pilkarzy-recznych-sparingowe-zwyciestwo-rywali-pola/
Na podstawie tych springów wydaje mi się ze warto zagrać na wygraną Chile z handi +22,5 co oferuje np. Betclic.
Po drugie nie wyobrażam sobie zeby Szwecja bezmyślnie traciła siły w takim spotkaniu. Mają wygrać i tyle. O jakies małe punkty z bramek chyba się nie muszą martwić bo kto ma niby wyjsc z grupy jak nie Szwecja i Polska?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Czytam, że nie możecie uwierzyć, że aż tak duży HC w spotkaniu Szwecji z Chile, a przecież w spotkaniu Dania Australia jest aż +/- 30,5 ????
Narazie wszyscy patrzą ja również na pierwsze spotkanie dlatego nikt nie pisze o kolejnych. Jednak można zauważyć że Duńczycy są lepsi niż Szwedzi a Australia...hmm sam nie wiem ale pewnie dość zbliżony poziom do Chile. Jednak i w tamtym meczu bym proponował zagrać +30,5;) Jednak zaznaczam że żadnym specem nie jest w tej dziedzinie.
 
H 0

howser

Użytkownik
Ja gram handi na Chile +23,5, to sa pierwsze mecze grupach i watpie zeby faworyci grali na 100%, kazdy bedzie oszczedzal sily i najlepszych zawodnikow na dalsza czesc turnieju i ciezsze spotkania. Mysle ze po uzyskaniu kilkubramkowej przewagi Szwedzi skoncentruja sie na kontrolowaniu spotkania a nie na biciu rekordow w zdobywaniu bramek zwlaszcza ze jak juz wspomnialem czekaja na nich duzo bardziej wymagajacy przeciwnicy w kolejnych spotkaniach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom