>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie 2023 - Tampere / Ryga

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ode mnie krótko.
Myślę że Niemcy dziś będą mieli ciężko z Austrią. Austriacy mimo słabych wyników nie grają źle. Oczywiście to nie ta półka ale ostatnio te zespoły grają na styku, style dość podobne i Austriacy wczoraj odpoczywali.
Do dubla Kazachstan z handi. Słowacy czasem ze słabszym rywalem grają również słabiej, wczorajszy mecz trochę kosztował i był dobry w wykonaniu naszych południowych sąsiadów. Kazachowie nie porywają ale mam nadzieję że powalczą i nie będzie blamazu

Austria plus handi 2,5 + Kazachstan plus handi 3,5 kurs ako 2,19 STS✅✅💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1573
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Na odbicie braku gola Rantanena (chyba na MŚ nie chce strzelać, tylko podawać) dołożę do Nemeca kolejnego młodego obrońcę Seidera, którego asystę już grałem przeciwko USA. Dwóch młodych ofensywnych defensorów, będzie ciekawie , szczególnie w PP.

Simon Nemec powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @1.63
Moritz Seider powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @1.55
AKO @2.53 Fortuna
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko na jutrzejsze pierwsze mecze
Zespoł Danii gra tu swietny hokej , jednak z mocniejszym rywalem nie wszystko wygladało jak powinno, USA nie zagrało jakos przekonujaco w meczu z Austrią ale potrafiło wykorzystac swoje szanse. Mysle ze w meczu z Danie zobaczymy inny zespol amerykanski
Czesi zle wchodza mecze, jednak maja sporo jakosci i potafia odrwacac wynik. Mysle ze dla Norwegów , beda to za wysokie progi

USA handi minus 1,5+Czechy handi minus 1,5 kurs ako 2,24 STS✅✅💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2496
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dorzucam jeszcze typ na bramki

USA over 2,5 gola + Czechy over 2,5 gola + Szwecja over 3,5 gola kurs ako 2,34 STS⛔
I co te pepiki zrobiły

Mysle ze kazda z druzyn jest w stanie strzelić przynajmniej tyle. Mysle ze USA moga pokusic sie o wiekszą ilość.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Wszystkie drużyny strzelą gola (mecze w sobotę 20.05) zakład specjalny ETOTO @5.50

Austria vs Finlandia: Mikko Rantanen przynajmniej 1 asysta @1.48
Kanada vs Szwajcaria: każda drużyna powyżej 1.5 gola @1.57
AKO @2.32 Fortuna


Dzisiaj spotkań jest aż 6, dlatego poniżej skupię się jedynie na 2, ale ponownie chciałem zaproponować typ, który mówi o tym, że każda z reprezentacji będzie cieszyła się z minimum 1 gola. Pomimo tego, że niektóre zespoły zdecydowanie odstają poziomem, to są w stanie zdobyć honorową bramkę. Tak jest z Węgrami, czy ze Słoweńcami. W tę sobotę Francja, czy też Austria mogą mieć największe trudności, aby tej sztuki dokonać, ale Finowie oraz Szwedzi też popełniają błędy w defensywie i wierzę, że outsiderzy pokuszą się o minimum 1 trafienie. Czysto statystycznie taki zakład spełnił się podczas 3 ostatnich dni z rzędu. Naturalnie tym razem meczów jest aż 6, ale przed nami końcówka fazy grupowej i nikt nie odpuści. Warto zaatakować kurs aż 5.50 na takie zdarzenie!

W tę sobotę omówię dwa spotkania, które rozpoczną się o 15:20. Trzeba przyznać, że Austriacy mieli wczoraj sporo pecha przeciwko Niemcom. Bardzo dobry mecz w ich wykonaniu i szkoda niewykorzystanych sytuacji. Jest to nacja, która będzie bić się o utrzymanie w Elicie i widać to po aktualnej pozycji w tabeli. Wydaje się, że decydującym starciem będzie to z Węgrami, ale outsider postara się jeszcze dzisiaj urwać punkty faworytom. Najgroźniejszym zawodnikiem Austriaków jest Marco Rossi i ten młodzian robi różnicę na tafli. W tę sobotę jego talent będzie bardzo potrzebny, ponieważ po drugiej stronie barykady znajduje się Suomi. Mnie Finlandia kompletnie nie przekonuje na tym turnieju. Przynajmniej o 1 poziom niżej gospodarze tego turnieju prezentują się zarówno w ofensywie, jak i w defensywie, niż to było rok temu. Wczoraj Jussi Olkinuora wraz ze swoim blokiem obronnym bronił bardzo niepewnie i Węgrzy mieli okazje, aby strzelić więcej goli. Gwiazdy z NHL też są pod formą. Z taką grą ciężko będzie obronić tytuł. Czy ujrzymy wreszcie najlepszą wersję Suomi?

Obie reprezentacje występują dzisiaj back-to-back, ale to Finowie mieli więcej czasu na odpoczynek. Nie ulega wątpliwości, która kadra jakościowo jest lepsza. Ponownie zdecydowałem się pójść w stronę Mikko Rantanena i tym razem pobieram jego jedną asystę. Jest to zdecydowanie największa gwiazda Suomi na tym turnieju, ale do tej pory tylko podaje. Na tegorocznych Mistrzostwach Świata zaliczył 7 punktów i wszystko są to kluczowe podania. Widać jakość w jego grze i przygotowuje pozycje strzeleckie dla swoich kolegów. Austria to jedna z najgorszych defensyw MŚ Elity. Średnio traci ponad 4 bramki na mecz. Spodziewam się 4-5 trafień faworytów i jest tutaj spora szansa, że Mikko będzie cieszył się z kolejnego punktu.

O tej samej porze rozpocznie się rywalizacja Kanady ze Szwajcarią. Jest to niejako hit grupy B i najprawdopodobniej ten mecz zadecyduje o pierwszym miejscu i lepszym rozstawieniu w play-off. Ekipa spod Znaku Klonowego Liścia rozkręca się z każdym dniem. Pomimo wysokich zwycięstw z Kazachstanem, Słowenią czy Łotwą to można mieć wrażenie, że to nie jest jeszcze 100% w ich wykonaniu. Przede wszystkim problemem jest wykorzystywanie PP i widoczne to było w starciu ze Słowakami. Kanada miała 3 dni przerwy, aby popracować nad tym ważnym elementem hokejowego rzemiosła. Dzisiaj przed faworytami do złota rywal z bardzo wysokiej półki. Szwajcaria idzie jak burza przez turniej, pokazując swój najlepszy hokej. Nacja ta ciągle została wzmacniania zawodnikami z NHL i w swoim debiucie na tegorocznym turnieju świetnie zaprezentował się duet z New Jersey Devils Nico Hischier oraz Jonas Siegenthaler. Obaj popisali się punktami i poprowadzili Suisse do wygranej. Fani czekają na Kevina Fiala, który ma za sobą znakomity sezon za Oceanem. Czy napastnik Los Angeles Kings zostanie bohaterem Szwajcarii?

Obie ekipy posiadają naprawdę mocną ofensywę i należy spodziewać się wielu goli w tej rywalizacji. Postanowiłem pobrać zakład, który mówi o tym, że zarówno Kanada, jak i Szwajcaria strzelą powyżej 1.5 bramki. Reprezentacje te nie mierzyły się jeszcze z mocnym przeciwnikiem na tym turnieju. Może do takiego grona należy zaliczyć Słowaków, ale nie jest to z pewnością rywal pokroju Kanady czy Szwajcarii. Ostatnio pomiędzy słupkami odpoczywał Leonardo Genoni, który notuje 100% obron na tym turnieju, ale drużyna spod Znaku Klonowego Liścia to klasa sama w sobie i ciężko będzie goalie Zugu zachować ten procent. 3 ostatnie bezpośrednie rywalizacje tych reprezentacji na Mistrzostwach Świata pokrywało nasz typ. Wierzę, że dzisiaj będzie podobnie.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Granie przeciwko Kanadzie to zawsze ryzyko, ale nie ra juz próbowałem. Kanadyjczycy im lepszy zespół tym graja lepiej i dzis tez mysle ze tak bedzie jednak licze że Swisse zagraja najlepszy mecz na tych mistrzostwach. Musi byc skutecznosc i uwaga w obronie , dobrze ze Leo w bramie stoi , ryzykuje Swisse z x
Do dubla Austrie bo maja o co walczyc , gra lepsza niz wyniki, mysle ze Finowie dzis tyle nie strzelą

Swisse z x + Austria handi plus 4,5 ako kurs 2,26 STS ✅ ✅ 💚 💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2739
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Zagrałem w tym arcyciekawym spotkaniu na over 4,5 bramki. Jak myślicie, Kanadyjczycy i Szwajcarzy pokryją? Na razie słabo im idzie. Liczę, że to efekt jedynie docierania się i wybadywania.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Zagrałem w tym arcyciekawym spotkaniu na over 4,5 bramki. Jak myślicie, Kanadyjczycy i Szwajcarzy pokryją? Na razie słabo im idzie. Liczę, że to efekt jedynie docierania się i wybadywania.
Osobiscie grałbym under 5.5 bo to bedzie wysoki poziom meczu z uwzglednieniem defensywy. Ale bramki to czesto loteria i rzadko to ruszam
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
To jeszcze jeden kupon na dzis
Kazachstan wygrał ze Słowacją ale to raczej Słowacy przegrali ten mecz dostosowujac poziom do Kazachów. Mysle , że Łotwa nie popełni tego błedu, maja realne szanse na czwórkę.
Szwedzi wg ten nie powinni potknac sie na Francji, licze na przekonywujace zwyciestwo

Łotwa handi minus 1,5 + Szwecja handi minus 2,5 kurs ako 2,27 STS✅✅💚
Post automatycznie złączony:

W bramce Szwedów Lars Johansson . Defensywa Szwedów póki co na wysokim poziomie. Spróbuje zaryzykować, że Szwecja wygra do zera

Francja under 0,5 gola kurs 3,05 STS ✅ 💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2813
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie jest dziś łatwo mi złożyć dubla więc tripel do zagrania
Słowacja ma nóż na gardle bo każda strata choćby punktu wyrzuca ich poza ćwiartke. Słowenia też nic nie wygrała i potrzebuje punkt by liczyć się w walce o utrzymanie ale wg mnie będzie ciężko. Sportowo lepsza Słowacja i myślę że ten blamaż z Kazachstanem trzeba zmazac
Szwajcaria wczoraj piękny mecz, był timing, była spina i Leo. Myślę że Helveci tak wysoko dziś nie będą latać a dodatkowo Czesi nie za bardzo im leżą. Myślę że Swisse mogą dziś zgubić punkt lub więcej.
I jeszcze USA, które męczyło się z Danią ale dopięli swojego. W samym meczu byli bez porównania lepsi. Myślę że dziś wygrają ale nie koniecznie z fajerwerkami

Słowacja RT + Czechy handi plus 2,5 + USA handi minus 1,5 kurs ako 2,22 fortuna✅✅✅💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2247
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dania vs Szwecja: 2 RT✅️
Kanada vs Norwegia: 1 RT⛔
Austria vs Węgry: 1 RT⛔
AKO @2.40 Superbet ⛔

Austria vs Węgry: gol do pustej bramki @2.40 Fortuna
⛔

Dania bardzo dobrze rozpoczęła tegoroczne Mistrzostwa Świata. Udało się sięgnąć po 3 zwycięstwa i tym samym zbudować pozycję przed kolejnymi meczami. Niestety porażki z Niemcami i USA spowodowały, że formalni gospodarze są poza czołową czwórką w grupie. To powoduje, ze każdy mecz jest o przedłużenie swoich szans na awans do play-off. Będzie to bardzo trudno, ponieważ kolejnymi rywalami Duńczyków są Szwedzi i Finowie. Silną stroną formalnych gospodarzy jest skuteczność w PP. Pod tym względem są najlepsi w stawce i szczególnie Nikolaj Ehlers sprawia duże zagrożenie. Dzisiaj ta broń będzie potrzebna, aby postawić się Trzem Koronom. Faworyci idą jak burza przez ten turniej. Zarówno ofensywa, jak i defensywa działa, jak należy i to przynosi sukcesy. Szwedzi stracili do tej pory najmniej goli ze wszystkich zespołów w stawce, bo tylko 2. Jest to zasługa obrony, ale też bramkarza Lars Johansson, który cały sezon prezentuje się świetnie. Czy Trzy Korony łatwo i przyjemnie poradzą sobie z Duńczykami?

Szwecja to jeden z głównych kandydatów do złota. Skład przywieziony do Tampere robi wrażenie i nie bez powodu Trzy Korony typowane są do medalów. Dania za to miała łatwych rywali na start turnieju, i porażki z Niemcami oraz z USA pokazują miejsce w szeregu tej nacji. Stawiam na wygraną faworytów. Trudno będzie przebić się przez obroną Szwecji, która spisuje się znakomicie. Jeżeli formalni goście nie będą łapać głupich kar, to jest szansa, aby Lars Johansson ponownie zaliczył SO. Mocno liczę formalnych gości.

O tej samej porze rozpocznie się starcie Kanady z Norwegami. Ekipa spod Znaku Klonowego Liścia zasłużenie przegrała ze Szwajcarami. Jeżeli ktoś oglądał tamto spotkanie, to mógł stwierdzić, że sędziowie faworyzowali dzisiejszych formalnych gospodarzy. Wiele kar zostało nieodgwizdanych i szczególnie sytuacja Joe Veleno z Nino Niederreiterem mogła oburzyć wszystkich kibiców hokeja na lodzie. Przypomnijmy, że Kanadyjczyk nadepnął na Szwajcara i mógł doprowadzić do groźnej kontuzji. Całe szczęście, że nic się nie stało, ale sędziowie nie widzieli tego zdarzenia. Veleno otrzymał 5 spotkań kary i na tegorocznych Mistrzostwach Świata już nie wystąpi. Faworyci postarają się wrócić na dobre tory i ich rywalem będzie Norwegia. Skandynawowie spełnili swój cel minimum i utrzymali się w Elicie. Jest to jednak drużyna, która ma spore problemy w ofensywie. Tylko 5 strzelonych goli i to 3 samemu Kazachstanowi chluby nie przynosi. Nie ma już tutaj szans na awans do play-off, dlatego Norwedzy pragną godnie pożegnać się z turniejem. Ich spotkanie z Czechami było dobre, ale brak wykorzystania nawet 1 PP zdecydowało o porażce. Co tym razem pokaże outsider?

Kurs na wygraną Kanady zdecydowanie pokazuje, kto jest faworytem w tej rywalizacji. Jestem zdania, ze ekipa spod Znaku Klonowego Liścia poradzi sobie z Norwegami. Skandynawowie nie walczą już o nic i ich ofensywa jest po prostu beznadziejna. Formalni gospodarze po porażce ze Szwajcarami będą mocno zmotywowani, aby wrócić na zielone tory. Co ciekawe outsider w swojej historii tylko raz pokonał Kanadę. Uważam, że drugi raz się to nie wydarzy.

Ostatnia rywalizacja dzisiejszego dnia należy do tej najciekawszej. Austria zmierzy się z Węgrami o pozostanie w Elicie. Formalni gospodarze na turnieju rozgrywanym w Tampere i w Rydze spisują się całkiem dobrze. Wyniki z pewnością nie do końca odzwierciedlają postawę tej ekipy. Pojawiła się walka z Finami, Niemcami i blisko było urwania punktów z faworytami. Przede wszystkim może podobać się postawa w defensywie, bo Austria ostatnio nie traci zbyt dużej ilości bramek. Najlepszym zawodnikiem tego kraju jest młody jeszcze Marco Rossi, który przebija się przez NHL w barwach Minnesota Wild. Na swoim koncie ma już 5 asyst i fani liczą na kolejne przechwyty w neutralnej tercji, tak jak to było w starciu z Finlandią. Dzisiaj presja będzie ogromna, ale też powinno być łatwiej o trafienia. Węgry to zdecydowanie najsłabsza kadrowa nacja na tegorocznych Mistrzostwach Świata. Nie ma tutaj większych gwiazd, są solidni hokeiści, którzy walczą o przetrwanie. Formalni gospodarze dopuszczają swoich przeciwników do wielu celnych strzałów i tym samym tracą najwięcej bramek na turnieju. Czy uda się Węgrom utrzymać w Elicie?

Stawiam na Austrię, która bardziej podobała mi się na tym turnieju niż reprezentacja Węgier. W niektórych spotkaniach, jak to z Niemcami brakowało szczęścia, aby zapunktować. Madziarze mają swoje problemy w grze defensywnej, ale również w PP. W przewadze nie zdobyli nawet jednego gola do tej pory. O wiele lepiej wygląda to u Austriaków. Marco Rossi to hokeista, na którego warto rzucić okiem w poniedziałkowym spotkaniu.

Na singla dokładam jeszcze trafienie do pustej bramki. Jest spora szansa, że któraś z reprezentacji będzie zmuszona wycofać swojego goalie. Dla jednych i drugich liczy się jedynie zwycięstwo. Jeżeli, któraś z drużyn będzie prowadzić wysoko, to empty net pojawi się nawet 3-5 minut przed końcem tego spotkania, co zwiększy nasze szanse na trafienie.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis moze dubel na 15.20
Takie małe derby Skandynawii. Duńczycy w potrzebie punktów bo ćwiatka odjeżdza ale nie sądzę zeby Szwedzi pozwolili sobie na strate jakiegokolwiek punktu. Maja wszystkie atuty po swojej stronie. W bramce spodziewam sie Walsteda ale to tez solidny golie i talent , rokuje na przyszłość do reprezentacji, duńczycy będą kąsać ale myślę, że Szwedów stać na przynjamniej dwubramkowe zwyciestwo
Do dubla Kanada. Zasłuzona przegrana ze Swisse ale mysle, że wiecej porazek nie zanotują, dzis rywal, który nie gra o nic choc nie polozy sie. Norwegia troche w fazie przebudowy bez kilku kluczowych graczy . Mysle ze kanada po proażce bedzie chciała troche podnieść morale i wygrać pewnie

Szwecja handi minus 1,5 + Kanada handi minus 2,5 kurs ako 2,14 fortuna ⛔ Jak ktoś pograł Norwegie to szacun

Jak starczy czasu to troche o meczu Austri i Węgie bo bedzie sie działo
Post automatycznie złączony:

Z tymi kursami na gole w każdej tercji to odwrotnie powinno ale korzystając z okazji zagrałem w dublu i solo mecze Kanady i Szwecji

Kanada - Norwegia gol w każdej tercji : TAK kurs 4,5✅💚

Szwecja - Dania gol w każdej tercji :TAK kurs 5,5✅

Ako 24,5 STS✅✅

Szkoda, że zwroty bo mecze Szwecji i Kanady weszły ;)

CHOĆ CZUJĘ ŻE BĘDĄ ZWROTY
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +898
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom