>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie 2022 - Tampere / Helsinki

Status
Zamknięty.
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Trzeba sobie jasno powiedzieć, że dzisiaj są beznadziejne mecze, dlatego znów szukam swojego szczęścia wśród zawodników:

Włochy vs Dania: Nikolaj Ehlers zanotuje asystę @1.52 ❌
Szwecja vs Wielka Brytania: Emil Bemstrom powyżej 4.5 celnych strzałów @1.65 ❌
AKO @2.51 BETFAN ❌


Formalni gospodarze to drużyna, która typowana jest przez ekspertów, jako spadkowicz z elity. Nic w tym dziwnego, jeżeli w swoim składzie nie mają nawet jednego reprezentanta NHL, a kadra oparta jest głównie na hokeistach z rodzimej ligi. Włosi dzielnie spisują się na tych Mistrzostwach Świata i pomimo porażek ze Szwajcarią oraz z Kanadą mogą być z siebie dumni. Najważniejsze starcia odbędą się jednak z Francuzami oraz z Kazachami, nie mniej jednak fani tej reprezentacji liczą na urwanie punktów przy okazji spotkań z innymi zespołami. Dzisiaj przed outsiderami kolejna szansa na sprawienie niespodzianki i możemy spodziewać się pełnej motywacji z ich strony. Czy formalni gospodarze będą w stanie przeciwstawić się wtorkowym rywalom?

Wiele osób było zdania, że Duńczycy powalczą ze Szwajcarami o wygraną. Nic bardziej mylnego. Przeciwnicy pewnie wypunktowali Skandynawów i pokazali im miejsce w szeregu. Całe szczęście, że udało się pokonać na inaugurację Kazachstan, ponieważ o utrzymanie się w elicie formalni goście mogą być spokojni. Apetyty są jednak o wiele większe i czołowa czwórka jest w zasięgu. Wydaje się, że o to miano będą bić się ze Słowakami, którzy na ten moment nie prezentują się rewelacyjnie. Dzisiaj całe szczęście trafia się rywal, z którym należy sięgnąć po wygraną i o tym zdają sobie sprawę liderzy. Nikolaj Ehlers wraz z Joachimimem Blichfeldem to trzon Duńczyków, na którym opiera się praktycznie cała ofensywa. Czy ten duet ponownie przyniesie sporo radości swoim kibicom?

Faworyt jest jeden i doskonale o tym wiemy, ale w mojej opinii nie warto pchać się w overy, bo linie są wysokie, a spodziewam się nieco underowego starcia. Przede wszystkim Dania po blamażu ze Szwajcarią będzie niezwykle zmotywowana, aby sięgnąć po wygraną. Był czas, aby zastanowić się nad swoją grą i poprawić niedziałające elementy. Dzisiaj wykazać się muszą przede wszystkim liderzy, dlatego stawiam na asystę Nikolaja Ehlersa. Nie mylcie proszę z punktem kanadyjskim, ponieważ kurs na to zdarzenie wynosi jedynie 1.22, a jedno z ostatnich podań przy golu ma większą wartość, bo nie jest liczone ewentualne trafienie. Jest to największa gwiazda Duńczyków, która przy okazji rywalizacji z Kazachstanem popisała się trzema asystami. Uważam, że i teraz stworzy kilka szans dla swoich kolegów.

Nieco później rozpocznie się rywalizacja Szwedów z Wielką Brytanią. Trzy Korony na ten moment spisują się świetnie i dwa zwycięstwa z rzędu to potwierdzają. O ile mecz z Austrią trzeba było po prostu odbębnić, tak w miarę łatwa wygrana z Czechami udowodniła nam, że formalni gospodarze będą jednym z kandydatów do złota. Świetna druga tercja zdecydowała o komplecie punktów i dzisiaj przed nimi teoretycznie łatwiejsze zadanie. Warto wspomnieć, że dla selekcjonera Johana Garpenlova jest to ostatnia wielka impreza, ponieważ za chwilę pożegna się z reprezentacją. Chęć osiągnięcia sukcesu jest jeszcze większa, niż to było podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Czy tym razem Szwedom się powiedzie?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Wielka Brytania, która pomimo braku swoich liderów prezentuje się bardzo dobrze. Przypomnijmy, że formalni goście nie mogą skorzystać z usług takich hokeistów jak Liam Kirk, Mike Hammond i Brendan Connolly, co znacznie osłabia tę ekipę. Pojawiają się jednak nowi liderzy, którzy biorą ciężar gry na swoje barki. Norwedzy pewni byli wygranej w regulaminowym czasie, ale świetnie rozegrana trzecia tercja przez Brytyjczyków dała nam emocje w dogrywce oraz w serii rzutów karnych. Ten punkt może być na wagę złota przy okazji walki o utrzymanie się w elicie. Liczna kolonia kibiców z Wielkiej Brytanii wspiera swoich ulubieńców i widać, że ten kraj żyje hokejem na lodzie. Czy tym razem postawią się faworytom?

Różnica klas jest ogromna w przypadku obu reprezentacji, ale nie można odmówić hartu ducha w zespole outsidera. Nie zawsze jednak starcza to na sprawienie mniejszej bądź większej niespodzianki i jestem zdania, że Szwedzi pewnie pokonają Wielką Brytanię. Kursy na overy są jednak bardzo niskie i ponownie skupiłem się na zawodniku jednej z drużyn. Konkretnie myślę tutaj o Emilu Bemstromie. Jest to młody napastnik, który debiutuje na Mistrzostwach Świata Elity i oglądając jego dotychczasowe popisy w Finlandii, ma ogromną chęć do grania. Gdy widzi tylko możliwość na strzelenie gola, to oddaje strzał i do tej pory cieszył się z bramki i asysty.

Przeglądając jego statystyki z poprzednich rywalizacji, to z Czechami oddał aż 9 celnych strzałów a z Austrią 5. Linia w BETFAN wystawiona jest na 4.5 i z chęcią ją pobieram. Wielka Brytania dopuszcza do wielu sytuacji swoich rywali i przy spodziewanej dominacji faworytów jest to do pokrycia. Przypomnijmy, że Trzy Korony na ten moment grają z trzema piątkami i gdzieś te 40-50 celnych strzałów musi się rozłożyć. Liczę mocno na Emila Bemstroma!
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis niby faworyci jednoznaczni i oczywiści ale czy im tak gładko pójdzie to nie jestem przekonany. Inna sprawa ze nie wszyscy beda sie dzis spinać na maks bo jutro wazniejsze mecze. Konkretnie mowa o ekipie Szwecji, ktora jutro zagra klasyk, świeta wojne skandynawska z Finlandią i kto wie czy nie o pierwsze miejsce w grupie, wiec ten pojedynek bedzie dla nich kluczowy a dzis musza zainkasowac 3 pkt nie wazne jak i wg mnie bez mocnego angazowania sie, tym bardziej ze pierwsze dwa mecze rozegrali w niepelnym składzie i fizycznie tez trzeba umiejetnie szachowac silami. Na mecz z Czechami mobilizacja bo ostatnio porazki tez im troche uwuerały w zad. Dośc podobnie ma sie rzecz z ekipa Szwajcarii. Oni jutro maja wazniejszym mecz ze Słowacja, który moze decydowac raz o ustawieniu w ćwiartce a dwa w ogole o awansie, choc o awansie Szwajcarii jestem przekonany. Na mecz z Dunczykami mobilizacja bo to był taki rewanz za IO w Pekinie wiec pokazali wszystko co maja , mysle ze dzis nie bedzie takiej spiny tylko spokojny mecz by załpac 3 pkt. Taki jest moj tok rozumowania na dzisiejsze przynajmniej te dwa mecze. Zobaczymy

Wielka Brytania handi plus 5,5 ⛔ + Kazachstan handi plus 5,5 ✅kurs ako 1,95 fortuna
Ech ta pierwsza tercja Angoli

Ciekawie moze byc w meczu Czechów z Austria, która tu trafiła z formą a Czesi maja w obronie póki co ser szwajcarski wiec jest co poprawiac i kto wie czy Austria troche sie nie postawi, z drugiej strony Czesi po porazce podraznieni i kto wie co zobaczymy, na razie mysle jak ugryźc to spotkanie
Po obejrzeniu obu meczów Dunczykow mam mieszane uczucia ale cos mi sie wydaje ze na IO byli w lepszej formie, z kolie Włosi fajnie tu graja i mysle ze nie bedzie dla Dani takiego strzelania jak z Kazachstanem i tu szedłbym w handi. Jeszce pomysle co zrobic z tymi meczami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +633
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Reprezentację Słowacji wzmocni obrońca Caps, Martin Fehervary, Czechów wzmocnią David Pastrnak z Bruins, Kempny z Caps oraz Kampf z Leafs.Szwedzi czekają na odpowiedź od Nylandera.
 
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Czechy - Austria

Na tapetę biorę młodego gracza Pardubic, Mateja Blumela, który jak na razie notuje świetny występ. 2 gole i asysta przeciwko Wielkiej Brytanii oraz bramka w meczu ze Szwecją.
Czesi w kwietniu i na początku maja rozegrali 2 spotkania towarzyskie, w których Blumel grał. W tym pierwszym strzelił 2 gole, a w drugim zaliczył 2 asysty. Biorąc pod uwagę jego dobrą dyspozycję w Finlandii oraz to, że być może zespół Austrii mu leży zagram coś w jego kierunku.

Blumel gol @2.25
Blumel +1.5 punktu w kanadyjce @2.40 1 asysta


Jeszcze leci taki dubel na 1 t:
Dania over 1.5 w 1 tercji@2.00
Czechy-Austria over 1.5 w 1 tercji@1.64

ako.3.28 fortuna
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Nikolaj miał podać, nie strzelać i szkoda, bo kierunek dobry. Mamy pierwszą sporą niespodziankę i brawo dla Austrii, która dzielnie zagrała do końca z Czechami i utrzymają się w Elicie. Może ten Emil Bemstrom postrzela na bramkę WB, ja spróbuję singla jeszcze na mecz Szwajcarii, a można konfigurować jeszcze ze Szwedem w AKO. Czego oczekuje od Kazachstanu? Aby wreszcie wzięli się w garść. To nie jest tak słaba ekipa, jak pokazują to do tej pory i wiadomo rywal jest o kilka półek wyżej, ale jestem zdania, że stać ich na gola może dwa. Kto tam umie grać w ofensywie? Oczywiście syn selekcjonera. Nikita to w mojej opinii najlepszy zawodnik Kazachów, który ma świetny sezon w KHL za sobą i tutaj musi ciągnąć swoją drużynę za uszy. Udało się zapunktować przy okazji starcia z Francją, teraz zadanie będzie trudniejsze, ale może ten przeklęty PP Barysa Nur-Sultan i reprezentacji Kazachstanu wreszcie odpali. Odkąd pamiętam w tym elemencie gry drużyny prowadzone przez Yuriego Mikhailisa nie potrafią grać i może to dobry moment na przełamanie. Synu dawaj, bo spadniecie zaraz z Elity!

Szwajcaria vs Kazachstan: Nikita Mikhailis powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @2.30 Fortuna✅️

Mikhailis punkt + 5 celnych Bemstroma = AKO @3.68 Fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +594
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Czytam co tam piszą na czeskim forum i większość jest zgodna, że graczami z rodzimej ligi by dziś Austrię spokojnie pokonali. Pocisk po gwiazdorach z NHL, że grają jakby przyjechali do Finlandii za karę. W sumie inaczej niż blamaż tego ich występu nazwać nie można.

Pastrnak dołączy to może pociągnie ten zespół.

Przejdźmy do wieczornych meczów:

Kazachów przed wysoką porażką może uratować jedynie świetny występ Shutova. Jest to jednak mało prawdopodobny scenariusz dlatego lecę tak:

Szwajcaria over 5.5 @2.21
Szwajcaria over 1.5 1 tercja @2.00

over 6.5 @ 2.08
Szwajcaria handicap -4.5 @2.50

Malgin gol @2.15
Bertschy gol @2.90
Corvi gol @2.80

Kanadyjka:
Malgin +1.5@1.85

kursy z fortuny.

Może zbyt mocno lekceważę Kazachów, ale podtrzymuję to co napisałem przed meczem z Francją, że z taką obsadą bramki jak i brakami w obronie to będą raczej z Włochami bić się o utrzymanie. Szwajcarzy mają zbyt dużą jakość z przodu i to nie tylko w jednej formacji.

/a jednak bramkarz, 43 strzały po stronie Swisse.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Finlandia vs Szwecja: Mikael Granlund powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.53⛔
Szwajcaria vs Słowacja: Timo Meier powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.60 ✅️
AKO @2.45 Fortuna⛔


Suomi to zdobywca złotego medalu podczas Igrzysk Olimpijskich rozgrywanych w Pekinie. Zasłużenie sięgnęli wtedy po triumf i ten sukces chcą powtórzyć również podczas tegorocznych Mistrzostw Świata. Szczególną motywacją jest fakt, że turniej rozgrywa się na taflach w Helsinkach i Tampere, co powoduje, że kibice zgromadzeni na trybunach okazują wsparcie. Dzisiaj będzie ono niezwykle potrzebne, ponieważ rywal jest z wysokiej półki i własne ściany pomagają w realizacji celu. Świetną formą popisuje się Mikael Granlund, który jest wartością dodaną w reprezentacji Finlandii i nie mógł wziąć udział w IO, ale teraz gdy nadszedł koniec sezonu NHL, to z chęcią występuje w koszulce w krajowych barwach. Na ten moment popisał się dwoma trafieniami i dwoma asystami w dwóch rozegranych starciach i jego apetyt na poprawę tych statystyk jest ogromny. Czy dzisiaj poprowadzi Suomi do wygranej?

Szwecja jest niesamowita na tych Mistrzostwach Świata. Na ten moment prezentują się w okrojonym składzie, ponieważ czekają jeszcze na swoich zawodników z NHL lub innych lig europejskich, ale dołączył niedawno Jonathan Pudas i już wczoraj popisał się asystą. To tylko pokazuje, jaki potencjał drzemie w tym zespole. Trzy Korony mają komplet punktów i postarają się podtrzymać tę passę, ale zadanie nie będzie łatwe. Przed nimi starcie z gospodarzami tego turnieju, ale wiele pozytywnych akcentów występuje w Szwecji. Każda piątka jest zagrożeniem i każdy hokeista znajduje się w świetnej dyspozycji. Jeżeli pełne cztery formacje pojawią się w Finlandii to i tak mocna ekipa Trzech Koron dostaje dodatkowe pokłady motywacji i możliwości. Czy dzisiaj ucieszą swoich kibiców?

Powiem szczerze, że ciężko mi jest w tym hicie cokolwiek prognozować. Szwecję stać na wygraną i nie faworyzowałbym tak bardzo Finów. Do tego są szanse na gole, ale również na ich brak. Uważam, że wybrałem prawdopodobną opcję, a więc punkt Mikaela Granlunda. Napastnik Suomi specjalizuje się w grze w PP i głównie podaje, ale też potrafi strzelić w odpowiednim momencie. Potwierdzeniem są jego statystyki na tym turnieju, gdzie cieszył się z dwóch trafień oraz z dwóch asyst. Myślę, że możemy spodziewać się twardej gry na bandach w derbach z obu stron i kary się pojawią. To zwiększa nasze szanse na oczko Mr. PP w kanadyjce i tak jak jego kibice mocno na niego liczę.

O tej samej porze rozpocznie się rywalizacja pomiędzy Szwajcarią a Słowacją. Jest to mecz o rozstawienie w strefie play-off. O ile Suisse jest raczej pewne awansu do czołowej czwórki, tak nasi południowi sąsiedzi muszą sobie jeszcze o to miano powalczyć. Formalni gospodarze na ten moment są bezbłędni i trzy zwycięstwa z rzędu to potwierdzają. Mierzyli się jednak z mało wymagającymi przeciwnikami i tak naprawdę ten dzisiejszy jest z wyższej półki. Możemy pochwalić cały skład prowadzony przez szkoleniowca Patricka Fischera i mało kto na ten moment zawodzi. Od bramki, po obronę i atak wszystko funkcjonuje, jak należy. W Szwajcarii jest ogromy apetyt na sukces, ponieważ dwie ostatnie wielkie imprezy zakończyły się tylko na ćwierćfinale. Czy tym razem będzie im pisani minimum półfinał?

Słowacja gra słabiej niż na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Przypomnijmy, że w lutym sięgnęli po brązowy medal i fani mają nadzieję, że ich ulubieńcy regularnie będą bić się o podium. Niestety formalni goście mają swoje problemy i szczególnie w defensywie nie jest kolorowo. Brakuje pierwszego bramkarza w formie Patrika Rybara, który zachwycał nas jeszcze kilka miesięcy temu i to był bardzo pewny punkt drużyny. Dodatkowo doznał kontuzji i nie może pomóc swojej reprezentacji. Obrońca Martin Fehervary ma być lekiem na zło defensywy naszych południowych sąsiadów i ciekawy jestem, jak wkomponuje tego gracza selekcjoner Craig Ramsey. Jest to niewątpliwie wartość dodana. Czy w tej ważne rywalizacji Słowacy staną na wysokości zadania?

Nie lekceważę Słowaków, bo jestem zdania, że są w stanie sprawić niespodziankę i wrócić na swoje dobre tory, ale jednak Szwajcaria jest w tym momencie klasę lepszą reprezentacją i ich gra mi się zdecydowanie bardziej podobała. Pamiętam poprzednie Mistrzostwa Świata rozgrywane w Rydze i pogrom Suisse aż 8:1. Myślę, że taki wynik się nie powtórzy, ale stawiam na punkt Timo Meiera. Napastnik ten w NHL rozegrał świetny sezon, zdobywając aż 76 punktów w barwach San Jose Sharks i swoją dyspozycję przekłada na reprezentację. Wczoraj był mniej aktywny niż zazwyczaj, ale być może oszczędzał siły na środową potyczkę. Występuje w PP, co jest sporym atutem i oddaje wiele strzałów na bramkę przeciwnika. Jestem zdania, że mający problemy z defensywą Słowacy mogą kilka razy skapitulować i głównym bohaterem będzie właśnie Timo Meier.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +674
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis kilka ciekawych meczy i przede wszystkim skandynawski klasyk, ale po kolei
Zaczne od meczu Francji z Włochami i powiem ze nie spodziewałem sie tak dobrej postawy Italii. Owszem robia błedy i w ataku czesto braku dokladnosci ale znacznie w gore poszla kultura gry i jej organizacja, jezeli tylko golie ma dzien to rywale nie maja łatwej przeprawy czego doswiadczyi wczoraj Dunczycy. Dzis rywalem Włochow sa Francuzi i z tego co dochochodzi z obozu włoskiego to chetnie by urwali punkt trojkolorowym. Francuzi tez spisuja sie tu poprawnie, maja juz 3 pkt za mecz z Kazachami i jezeli dzis zdobeda punkty to raczej powinni sie utrzymac w Elicie. Te ekipy w oficialnym meczu ( kwali do Pekinu)zmierzyły sie w sierpniu ubiegłego roku i Francja wygrala po ciezkim meczu 2-0, jednak trojkolorowi mieli pelny skład łacznie z zawodnikami z NHL , tu na mistrzistwach jest tylko Texier , nie ma tez DaCosty, wiec sklad jest troche słabszy od tego ktory mieli Francuzi. Włosi prócz Plastino raczej maja wszystko co mogli wystawic i dzis beda walczyc. Spodziewam sie meczu na styku
Inny wazny mecz ale o czworke to mecz Szwajcarów ze Słowacja i mysle ze obie ekipy sa w innej formie niz niedawno na IO. Słowacy ze zmienionym skladem wygladaja poki co gorzej a szwajcarzy z dokładka graczy z NHL prezentuja sie dobrze, zeby nie przechwali. Wygrali to co mieli wygrac a dzisiejsza wygrana zapewni im miejsce w ćwiartce i mysle ze stac ich na to bo cele sa wyzsze.
I taki dubel

Włochy handi + 2,5 + Szwajcaria ml kurs ako 2,25 fortuna ✅ 💚

Teraz klika słów o klasyku Skandynawskim bo czasu mało a mozna by sie rozpisac na temat tej swietej wojny. Finowie w kazdym meczu wygladali inaczej na otwarcie z Norwegia spokojna gra choc z forchekingiem i presja na rywala i spokojne puktowanie. Z Łotwa niby przewazali ale Łotysze madrze grali i mozna powiedzie szczesliwa wygrana . Skład Finów to poki co pieciu graczy NHL reszta to mistrzowie olimpijscy w wiekszosci. Jalonen stworzył mądrą kompozycje graczy i wie jak kazdego wykorzystac.
Ich rywal Szwecja preentuje sie tu swietnie. Po klesce w ubiegłorocznych MŚ widac, że ta ekipa gra , że chca sporo tutaj osiagnać. Szwedzi to taka rowna mieszanka graczy NHL i lig europejskich i poki co ten model swietnie tu wyglada . szwdzi graja szybki, dokladny i skuteczny hokej a do tego ich obrona i bramka prezentuje sie znakomicie. Mozna by tak pisac i pisac. Ale co do typow. Niedoszacowałem Finow przed meczem z USA ale amerykanie nie maja tu tak mocnego skladu jaki maja Szwedzi i mysle ze te kursy sa zbyt niskie na Finow a zbyt wysokie na Szwedów. Trzy korony potrafia grac z Finami, w ostatnich ich pojedynka wygladaja nawet lepiej mysle ze mecz bedzie na styku, nawet moze z karnymi i ja ide w kierunku Szwedów/ W dubel i solo , zobaczymy

Szwajcaria RT + Szwecja z x kurs ako 3,04 fortuna💚✅
Szwecja ml kurs 2,54✅

Meczu Norwegow z Austria nie ruszam bo Austriacy stoczyli boj wczoraj z Czechami i to zwycieski a dzis rywal grajacy twardo choc z przestojami. Austria wyglada tu lepiej i jesli mialbym stawiac to kierunek austriacki
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2172
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dołożę sobie jeszcze dubelek na wcześniejsze mecze:

Norwegia vs Austria: Norwegia powyżej 26.5 celnych strzałów @1.47⛔ (jeden celny 🙃)
Francja vs Włochy: Francja powyżej 26.5 celnych strzałów @1.44✅️
AKO @2.12 Fortuna⛔


Chwilę zastanawiałem się nad drugim AKO na dzisiejsze zmagania i analizując rywalizacje Francji z Włochami oraz Norwegii z Austrią zdecydowałem się na jeden rodzaj typu, a więc celne strzały formalnych gospodarzy

Linie ustawione są na 26.5 i uważam, że są atrakcyjne. Przede wszystkim zarówno Włosi, jak i Austriacy rozgrywali wczoraj swoje spotkania. Były one bardzo zacięte i do samego końca nie było czasu na odpoczynek. Austria ostatecznie po serii rzutów karnych sięgnęła po zwycięstwo, a Włochom ta sztuka się nie udała, chociaż było blisko. Zmęczenie może się wkraść w poczynania tych ekip i to jeden z argumentów, dlaczego stawiam na dominację w tym elemencie faworytów.

Po drugie to Norwegia i Francja będą zapewne prowadzić grę, a przeciwnicy kontrować. Więcej jakości jest po prostu w tych składach i lepiej czują się w rozegraniu w porównaniu do przeciwników.

Trzecim argumentem to statystyka. Norwegia miała 20 strzałów z Finami, 27 z WB (reg. time) i 36 z Łotwą. Francja 18 ze Słowacją, 23 z Kazachstanem i 18 z Niemcami. Trójkolorowi nie grali jednak z tak słabym rywalem, jak Włosi na tych MŚ i tutaj zapewne liczba będzie o wiele większa.

Po czwarte stawiam na wyrównane spotkania. Jeżeli Włosi i Austriacy będą remisować, albo nawet prowadzić w tym meczu, to o celne strzały faworytów możemy być spokojnie. Nie spodziewam się łatwych przepraw dla Norwegii i Francji. Punkty, aby utrzymać się w elicie są bardzo potrzebne i dzisiaj jest na to dobra okazja.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Przyszedł mi jeszcze jeden typ do głowy choc juz ten kierunek mam zapodany tutaj a chodzi o Swisse. Od lat sympatyzuje z ta ekipa i jej kibicuje. Mysle ze Fisher trafil z forma graczy na te mistrzostwa i mieszanka graczy NHL ( bodajze ośmiu) i czolowych z ligi Szwajcarskiej swietnie sie razem zgrywa. Słowakow nie lekcewaze bo potrfia grac i moga odpalic ale wydaje mi sie ze Szwajcaria bedzie za mocna dziś i proponuje taki typ jeszcze

Szwajcaria handi minus 1,5 kurs 1,98 STS ( wczoraj ładnie powyzej dwóch ) 💚 💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1416
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Niemcy vs Dania: 1ml✅️
Kanada vs Kazachstan: BTTS✅️
AKO @2.39 TOTALBET✅️


Reprezentacja Niemiec nie mogła w meczu z Francją zbyt długo korzystać z usług swojej największej gwiazdy, a więc Tima Stützle. Młody zawodnik Ottawy Senators doznał kontuzji w 14. minucie gry i tym samym musiał zjechać z lodowiska. Jego frustracja była tak duża, że przy okazji uderzył jeszcze kijem swojego przeciwnika, za co dostał karę mniejszą i rywale ją wykorzystali. Wiele słów krytyki wylało się na tego hokeistę, ponieważ jego głupie zachowanie mogło skończyć się przegraną, całe szczęście, że stało się inaczej. Trzeba reagować na ewentualne dłuższe straty i selekcjoner Toni Soderholm dowołał do swojej kadry dwóch graczy z AHL, a konkretnie są to Leon Gawanke i Lukas Reichel. Ciekawy jestem postępów w grze naszych zachodnich sąsiadów i czy będą w stanie pokonać dzisiejszego rywala. Jak do składu wkomponują się nowi zawodnicy? O tym przekonamy się pod wieczór.

Po drugiej stronie barykady znajduje się Dania, którą ciężko jednoznacznie określić. Okej, sięgnęli po przekonujące zwycięstwo nad Kazachstanem na inaugurację obecnych Mistrzostw Świata, ale kolejne spotkania nie były do końca przekonujące. Zdecydowana porażka ze Szwajcarią oraz nieznaczna wygrana z Włochami powoduje, że formalni goście muszą się jeszcze napracować, aby znaleźć się w wśród ośmiu czołowych zespołów na Świecie. Na ten moment są nad kreską i wydaje się, że to właśnie z Niemcami i Słowakami stoczą bój o zachowanie szans na awans do play-off. Atak Duńczyków oparty jest głównie na duecie Joachim Blichfeld, Nikolaj Ehlers i to na nich spoczywa największa odpowiedzialność w ofensywie. Czy dzisiaj pokażą swoje umiejętności i poprowadzą swój zespół do wygranej?

Trzeba spodziewać się mocno wyrównanego meczu, gdzie zdecydują detale. Muszę przyznać, że na ten moment bardziej podoba mi się ofensywna gra naszych zachodnich sąsiadów i pobieram sobie ich końcowe zwycięstwo. Widzę tutaj przewagę w bramce, bo Niemcy mają dwóch równorzędnych zawodników na tej pozycji i Mathias Niederberger jest pewny w swoich interwencjach, więc możemy spodziewać się jego występu. Ciekawy jestem czy dwójka Leon Gawanke i Lukas Reichel wprowadzą nieco świeżości w grze swojej reprezentacji. W Danii należy powstrzymać Joachima Blichfelda oraz przede wszystkim Nikolaja Ehlersa, na co stać Niemców. Uważam, że to formalni gospodarze będą cieszyć się z większej ilości punktów w czwartkowej rywalizacji.

Przenosimy się do drugiej rywalizacji, gdzie Kanada podejmie Kazachstan. Obrońca tytułu sprzed roku dosyć pewnie radzi sobie na fińskich taflach i trzy zwycięstwa z rzędu to potwierdzają. Do tej pory nie mierzyli się jednak ze światowymi potęgami i rywalizacja ze Szwajcarami za dwa dni z pewnością będzie sprawdzeniem ich umiejętności. Dzisiaj można rzec, że czeka ich łatwa przeprawa, ale nie można nikogo lekceważyć na tym poziomie, ponieważ to się często mści. Ekipa spod znaku Klonowego Liścia miała aż trzy dni pauzy, aby odpocząć i przygotować się przed decydującymi rozstrzygnięciami. Rzadko kiedy zdarza się taka sytuacja na MŚ, ale turniej jest mocno rozciągnięty. Kibiców Kanady z pewnością może cieszyć fakt, że przełamał się Dylan Cozens, który dopisał sobie dwie asysty w starciu ze Słowacją. Czy gracz Buffalo Sabres ponownie popisze się dobrym występem?

Kazachstan zawodzi i widzimy to po wynikach osiąganych na tym turnieju. W poprzednim roku prezentowali się o wiele lepiej i nawet włączyli się do walki o play-offy. Tym razem jest zupełnie inaczej i grozi im widmo spadku do dywizji, w której będą występować Polacy. Wydaje się, że najważniejszym spotkaniem będzie to z Włochami za kilka dni, ale outsiderzy postarają się sprawić mniejsze bądź większe niespodzianki już w teraz. Problemem formalnych gości jest przede wszystkim obsada bramkarza, ponieważ po naturalizowanym Henriku Karlssonie nie ma godnego następcy na tej pozycji. Poza tym na taflach w Finlandii nie oglądamy kapitana Darrena Dietza, który jest kontuzjowany po finale KHL. To powoduje, że droga do ich bramki jest autostradą, która zachęca rywali do strzelania goli. Czy tym razem obrona będzie wyglądała nieco lepiej?

Szczerze mówiąc, zdziwił mnie kurs na Kanadę i postaram się to wykorzystać. Myślałem tutaj o sporym handicapie w stronę Kazachstanu, ale postawię na BTTS. Jasne, faworyci są klarowni i brak ich wygranej będzie uznane za sporą sensację. Uważam jednak, że outsiderzy pokuszą się o przynajmniej jedną bramkę. Nikita Mikhailis ciągnie swoją reprezentację za uszy i widać u syna selekcjonera ogromną ochotę do grania. Jest po świetnym sezonie KHL i swoją dyspozycję przekłada na tafle w Finlandii. Kto jak nie on da sygnał do ataku swojej reprezentacji i mocno liczę na jego dyspozycję. Kanada po wysokim prowadzeniu może być nieco rozluźniona i to będzie szansa dla Kazachstanu, aby zdobyć gola honorowego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2354
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Wielka Brytania vs USA: Wielka Brytania powyżej 15.5 celnych strzałów @ 1.48✅️
Kanada vs Kazachstan: Kazachstan powyżej 19.5 celnych strzałów @1.56⛔ (znów brakło jedenego celnego strzału, jakieś fatum)
AKO @2.31 Fortuna ⛔


Wczoraj było blisko trafienia i wciąż nie rozumiem Norwegii, gdzie zabrakło jednego celnego strzału, chociaż 3. tercja świetnie się pod to układało. No nic zabrakło farta i dzisiaj kompletnie odpuszczam sobie typowanie statystyk zawodników, a ponownie celuje w uderzenia oddawane na bramkę. Tym razem skupiłem się na underdogach w rywalizacji USA z Wielką Brytanią oraz Kanady z Kazachstanem. Linie są stosunkowo niskie i już wytłumaczę swój tok rozumowania.
  1. Dwie ekipy z Ameryki Północnej to zdecydowanie faworyci w dzisiejszych potyczkach i jeżeli zapewnią sobie w danym momencie pewną przewagę, to będą oszczędzać siły. To spowoduje rozluźnienie w ich szeregach i rywale będą co jakiś czas dochodzić do głosu.
  2. Nie trudno o motywacje Wielkiej Brytanii czy Kazachstanu, jeżeli przegrywasz mecz za meczem i mierzysz się z takimi tuzami jak Kanada czy USA. Gdy będzie nadarzała się jakaś dobra okazja do oddawania strzału, to próby się pojawią.
  3. Reprezentacje z Ameryki Północnej grają zazwyczaj otwarty i wesoły hokej. To nie jest tak, jak w przypadku Finów, czy Szwedów, że przede wszystkim patrzy się na obronę, a potem dopiero na ofensywę. Tutaj jest zupełnie inaczej. Chęć strzelenia większej ilości bramek od przeciwnika jest dominująca i z pewnością Wielka Brytania oraz Kazachstan będą mieli swoje sytuacje, m.in. w PP.
  4. Statystyka. Prześledźmy sobie ostatnie celne strzały WB i Kazachstanu. 18, 21, 16 to statystyki tych pierwszych, a tych drugich: 26, 27, 14. Uważam, że linie są naprawdę korzystne i jak najbardziej do zrobienia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +288
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie ukrywam ze wczoraj mi bardziej mecze lezały ale próbujemy tego co dzis
Na pierwszy ogień mecz Niemcow z Dania. Obie ekipy graja mniej wiecej na równym poziomie, i kadrowo tez to mniej wiecej wychodzi na remis , po obu stronach sa gracze ktorzy z niejednego pieca chleb jedli. Ich ostatnie mecze to troche meczarnie. Dunczycy nie mogli odjechac Włochom a Niemcy mieli pod górke z Francją. Dzis mecz w zasadzie o czwórke, zaden zespoł raczej sie nie odkryje i nie bedzie frontalnego ataku. Pachnie mi tu remisem w tym meczu bo kazdy byłby z punktu zadowolony. Dunom sie przyda a Niecom jak najbardzej po pokonaniu Słowaków. Choc to nie jest główna przeslana za tym przemawiajaca. Kurs na Niemców wg mnie zanizony i odwrotnie na Danie ciekawy.
Biore pod lupe tez mecz Angoli i mam nadzieje ze po pierwszej tercji bedzie co zbierac a tak serio mysle, ze nie daja sobie strzelic az tylu goli co ostatnio Szwedom a moze zaskocza czyms Jankesów
O meczu Czechów z Łotwo mozna by napisac rzekę. Wczoraj mieli caly dzis na odpoczynek i dla siebie, wiedza ze spartolili kompletnie i dostalo im sie po plecach. Ale w tej ekipie jest potencjal, tam ma kto strzelac bronic. Kursy na Łotwe leca bo faktycznie poczynaja tu sobie solidnie ale to Czesi maja wszystkie atuty w rekach, maja przewage w kazdej formacji, maja indywidualnosci, musza to poskladac, nie wierze w ich przegrana dziś mało tego cos mi sie wydaje ze sie odblokuja. Proponuje takie typy.

Dania handi plus 1,5
Wielka Brytania handi plus 5,5
Czechy RT
kurs ako 3,16✅✅✅

i drugi kupon
Dania z x ⛔+ Czechy handi minus 1,5✅ kurs ako 3,2
wsjo fortuna
No i po cóż było faulować
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1200
kubusdagus 40,8K

kubusdagus

Użytkownik
Co powiecie na typ w meczu Niemcy - Dania, powyżej +6,5 minut kar dla Danii? Kurs 1,72 na ewinner. Duńczycy z Włochami mieli 6 minut, ze Szwajcarią 8 i z Kazachstanem 8. Doliczyć do tego dziś wagę spotkania, zwycięzca zbliży się do czwórki, więc jakieś emocje u zawodników na pewną wystąpią. Niemcy ogólnie mają mniej kar, dlatego mnie Duńczycy kuszą pod tym względem.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Co powiecie na typ w meczu Niemcy - Dania, powyżej +6,5 minut kar dla Danii? Kurs 1,72 na ewinner. Duńczycy z Włochami mieli 6 minut, ze Szwajcarią 8 i z Kazachstanem 8. Doliczyć do tego dziś wagę spotkania, zwycięzca zbliży się do czwórki, więc jakieś emocje u zawodników na pewną wystąpią. Niemcy ogólnie mają mniej kar, dlatego mnie Duńczycy kuszą pod tym względem.
Ja w takie rzeczy się nie bawię ale co do ilości kar. Z Włochami mogli sobie na to pozwolić bo Włosi w prowadzenie gry póki co odstają i te kary tak bardzo nie bolały, ze Szwajcarią wysoka porażka mecz nie szedł wkradła się flustracja, z Kazachami odwrotnie, prowadzili po pierwszej tercji bodajże 4-0 i te kary nie robiły krzywdy a wynik był wysoki.
Dziś grają z bezpośrednim rywalem o czwórkę. Niemcy umieją grać w PP i myślę że obie strony będą się pilnować żeby nie faulować, no chyba że będą wykluczenia obustronne ale niemożna tego założyć. Sumując myślę że fauli dziś powinno być mniej bo każdy może pachnieć stratą gola
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Niemcy vs Włochy: BTTS @1.40✅️
Łotwa vs Austria: 1 ml @1.36✅️
Kazachstan vs Słowacja: powyżej 4.5 goli ml @1.32✅️
AKO @2.51 bez podatku TOTALBET✅️


Reprezentacja Niemiec miała wczoraj spore kłopoty z rozegraniem spotkania. Okazało się, że w hali w Helsinkach został włączony alarm przeciwpożarowy i procedury są takie, aby wszystkie osoby opuściły pomieszczenie w obawie przed ogniem. Na szczęście nic się nie stało i zarówno hokeiści, jak i kibice wrócili po kilkudziesięciu minutach na swoje pozycje. Sam mecz naszych zachodnich sąsiadów z Danią był po prostu nudny i pomimo wielu błędów popełnianych przez obie strony, to oglądaliśmy tylko jedno trafienie. Bardzo cenne dla Niemiec, które umożliwia im walkę o czołową ósemkę. Dzisiaj czeka ich rywalizacja z Włochami, które mają tylko jeden cel: utrzymać się w Elicie. Na ten moment ich gra może się podobać i wiele obserwatorów uważało, że będą chłopcami do bicia, ale nic bardziej mylnego. Pojawiają się porażki, ale są one bardzo skromne i czy to z Francją, czy to z Danią blisko było, aby odnieść sukces. Dobrze funkcjonuje PP i PK i to w tych specjalnych okresach gry outsiderzy szukają swoich szans. Czy i tym razem postawią się faworyzowanej drużynie?

Jestem zdania, że Niemcy tym razem nie zachowają czystego konta i Włosi ponownie będą cieszyć się z minimum jednego trafienia. Oglądając wczoraj naszych zachodnich sąsiadów, można było zauważyć szereg błędów, które popełniali hokeiści tej reprezentacji. Problem jest przy rozegraniu krążka z własnej strefy obronnej i Moritz Seider musi się zdecydowanie poprawić w tym elemencie gry. Dania miała swoje okazje i liczę, że outsiderzy odważnie podejdą to tego spotkania. Na tym turnieju, w każdym meczu cieszyli się z minimum jednego gola i mam nadzieję, że ta serie będzie podtrzymana.

Przenosimy się do rywalizacji Łotwy z Austrią. Formalni gospodarze otrzymali wczoraj solidne lanie od zmotywowanych Czechów, którzy nie mogli pogodzić się z porażką z Austriakami. Nasi południowi sąsiedzi są wzmocnieni popularną „Pastą” z Boston Bruins i już w pierwszej tercji strzelili pięć goli i wiadomo było, kto sięgnie po zwycięstwo tamtego dnia. Tym razem fani oczekują, że to właśnie ich ulubieńcy z Łotwy zareagują na porażkę i tym samym powalczą o czołową ósemkę turnieju rozgrywanego w Finlandii. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z Austrią, która jest jedną z rewelacji tych Mistrzostw Świata. Jasne, nie można od nich oczekiwać awansu do strefy play-off, ale ich wyrównane starcia z mocniejszymi od siebie przeciwnikami robią wrażenie. Celem jest utrzymanie się w Elicie i najważniejsza rywalizacja z Wielką Brytanią przed nimi, ale wygrana z Czechami dała wiele radości i pokładów motywacji przed kolejnymi wyzwaniami. Czy formalni goście pokuszą się o kolejne zwycięstwo?

Nie należy lekceważyć Austriaków, ale jestem zdania, że dzisiaj Łotwa sięgnie po zwycięstwo. Formalni gospodarze nie prezentują się tak źle, jak pokazują ostatnie wyniki. Mają swoje problemy w pierwszych tercjach, gdzie zarówno Amerykanie, jak i Czesi ich wypunktowali, ale z biegiem czasu się rozkręcają i wracają na swój poziom koncentracji i umiejętności. Jeżeli wyciągną wnioski z pierwszych 20 minut gry, to jestem spokojny o wynik. Czołowa ósemka ucieka Łotyszom i dzisiejsza wygrana jest musem, aby powrócić do gry. Austria gra bardzo dobrze na tych Mistrzostwach Świata, ale są o półkę niżej niż ich piątkowi przeciwnicy. Mam nadzieję, że faworyci staną na wysokości zadania i sięgnąć po końcową wygraną. Kluczem będzie pierwsza tercja.

Ostatnim omawianym przeze mnie spotkaniem będzie mecz pomiędzy Kazachstanem a Słowacją. Formalni gospodarze zawodzą na całej linii i pomimo tego, że widać poprawę w ich grze, to nie są w stanie sięgnąć nawet po jedno zwycięstwo na tych Mistrzostwach Świata Elity. W ofensywie wygląda to coraz lepiej, ale co z tego, jeżeli defensywa nie nadążą i PK jest na marnym poziomie. Wczoraj był w stanie przeciwstawić się Kanadzie, ale do czasu, gdy nie popełniali masowo fauli, które skutkowały wyrzuceniem danego hokeistę na dwie minuty. Przeciwnik skrzętnie to wykorzystywał i nie było szans na komplet punktów. Jeżeli dalej tak pójdzie, to Kazachowie za chwilę wylądują w niższej dywizji. Ich piątkowym przeciwnikiem będzie Słowacja, która miała ambitne plany zaatakować pozycje 1-4. Wydaje się, że sukces z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie będzie trudno powtórzyć, chociaż zostało jeszcze kilka kolejek i czwarta pozycja w grupie A jest cały czas sprawą otwartą. Niestety Patrik Rybar doznał kontuzji, a był to jeden z pewniejszych punktów reprezentacji naszych południowych sąsiadów podczas zimowych IO. Selekcjoner Craig Ramsey nie może być zadowolony z postawy swoich podopiecznych, szczególnie w defensywie. Czy ujrzymy poprawę w tym elemencie?

Stawiam tutaj po prostu na gole. Zarówno Kazachstan, jak i Słowacja mają swoje problemy w obronie i tracą mnóstwo goli na tych Mistrzostwach Świata. Kłopotem są bramkarze, którzy szczerze mówiąc, nie są na poziomie Elity. U naszych południowych sąsiadów jest wiele pretensji do Petera Ceresnaka, który w PP nie potrafi odpowiednio wyprowadzić krążka i Szwajcarzy mieli mnóstwo okazji podczas swojego PK i jedno trafienie w osłabieniu to potwierdza. Kazachowie umieją zdobywać bramki, gdy występują bez jednego zawodnika na lodzie i tutaj można się pochylić nad singlem z wysokim kursem. Wierze jednak, że skuteczność jednych i drugich zostanie podtrzymana i celuje w minimum 5 trafień wraz z dodatkowym czasem. Wynik 2:2 już nas uszczęśliwia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1679
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Moritz Seider powyżej 3.5 celnych strzałów @2.11⛔
Mikael Granlund powyżej 0.5 asysty @1.45✅️
AKO @3.06 Fortuna ⛔

Moritz Seider strzeli gola @3.80 Fortuna⛔


Celne strzały drużyn sobie dzisiaj zostawię, bo pewnie znów zabraknie jednego, jak w przypadku Norwegii i Kazachstanu. Ponownie atakuje celne strzały Moritza Seidera. Skusił mnie przede wszystkim wysoki kurs, a jest on spowodowany jego wczorajszym 0 z tej statystyki. Niemcy oddali jedynie 13 SOG na bramkę Danii
‼️
a i tak udało się pokonać przeciwnika golem w PP. Dzisiaj tych strzałów będzie zdecydowanie więcej, bo Włosi na wiele pozwalają i to będzie szansa dla ofensywnego obrońcy Detroit Red Wings. Moritz do tej pory notuje, albo wysokie wyniki SOG, albo wcale. Z Kanadą 5 strzałów, potem ze Słowacją 0, 6 z Francją i później 0 z Danią. Jaki wniosek jest dzisiaj? Celuje w minimum 4 strzały, bo jeżeli Niemcy zakręcą się koło 30, to Seider te kilka ze swojej strony zrobi. Pojawi się pewnie sporo PP i tutaj będzie szansa nabić tę statystykę. Dokładam gola, bo przy strzałach coś wpadnie.

Finlandia vs WB to zapewne będzie jednostronne widowisko. Nie spodziewam się może masy goli ze strony Suomi, ale te 4-5 jest jak najbardziej możliwe. Zapewne, tak jak wczoraj Czesi z Łotwą będą chcieli zamknąć spotkanie w pierwszej tercji i liczę na Granlunda, który nas ostatnio zawiódł. Brytyjczycy muszą uważać na kary, bo Finowie skrzętnie to wykorzystają. Jako że na sam punkt jest jedynie 1.18 to pobieram sobie asystę jednego z liderów gospodarzy. Chęć rehabilitacji po porażce ze Szwecją również wpłynie na grę Mikaela i stać go na ostateczne podanie z takim przeciwnikiem.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis niby faworyci jednoznaczni ale zobaczymy
Mysle ze Niemcy nie beda sie mocno spinali z Włochami bo potrzeba jest 3 pkt i wystarczy. Z koeli Italia stawia tu opór kazdemu i rywalom gra sie opornie, tym bardziej ze Włochow interesuje nawet punkt, wiec musza gdzies szukać szans, nie spodiewam sie pogomu.
W koncu musi przebudzic sie Słowacja. Zagrali dobry mecz ze Szwajcarią mimo tego ze przegrany ale juz jakies swiateło w tunelu było. Dzis z Kazachami, ktorzy wczoraj zaskoczyli Kanade nie maja innego wyjscia jak wygrac i to wygrac za 3 pkt zeby jeszcze liczyc na cwiercfinal ,2 pkt moga nie wystrczyc. Wiec pełna mobilazacja
Łotysze tez dzis musza punktowac by zachowac jakiekolwiek szanse na dalsza gre. Wczoraj Czesi nie dali im szans w 1 tercji, pozniej troche odpusci a Łotwa była momentami nawet lepsza.

Włochy handi plus 4,5 gola⛔ znów 1 tercja psuje kupon
Słowacja RT✅
Łotwa ml✅
kurs ako 2,51 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +637
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Finlandia-Wielka Brytania

Heiskanen powyżej 1.5 pkt w kanadyjce
@3.00

Dla młodego obrońcy Dallas Stars będzie to 1 mecz na tym turnieju. Mam nadzieję, że dostanie swoje minuty i będzie wyjeżdżał na lód podczas PP. Bardzo dobra jazda na łyżwach, świetne podania, świetne panowanie nad krążkiem, świetna wizja gry, ogólnie rzecz biorąc bardzo kreatywny gracz i można o nim pisać w samych superlatywach. W obecnym sezonie w Dallas 5 goli i 31 asyst.
Myślę, że dziś przed własną publicznością pokaże swoje niebywałe umiejętności i będzie miał swój wkład w zwycięstwo.


Heiskanen powyżej 0.5 punktu @1.50
Słowacja-Kazachstan over 5.5 @1.74

ako 2.61 fortuna

Dodatkowo jeszcze dla lepszych emocji leci over 2.5 Finów w 1 tercji @3.25
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1154
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Na wieczorne spotkania pograłem sobie jeszcze:

Kazachstan vs Słowacja: gol w osłabieniu @5.00 Fortuna (pisałem wyżej)⛔

Nikita Mikhailis + Tomas Tatar powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @2.43⛔ Fortuna (spodziewanych sporo goli, liderzy reprezentacji)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom