>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mistrzostwa Świata w Biathlonie - Chanty-Mansyjsk 2011 [3-13 marca]

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
jesli chodzi o ustugova to wszystko super fajnie , tylko ze jest miernotą biegową . To apropo top 3 :p
ale ogolnie z Sumanem powinnien sobie poradzić. Austryjak sporo pudłuje , wiec powinno wjechac.
Tak ktos wczesniej wspominał o top3 Fourcade pod ktorym sie podpisuje , kursik 2 nawet niezly.
Dzis jeszcze moim zdaniem mozna grac przeciwko Bojerndalenowi , pojedynku ze Svendsenem po 1.55 .Svendsen powinnien tutaj byc lepszy
Podoba mi sie typ na najlepszego ruska , o czym napisał TBM
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jak to bywa na forum , jak zwykle pokasowały sie analizy :p bo mnie wylogowało
na jutro napewno
M.Fourcade - Ustugov 1 | 1.42 ✅
Tutaj jestem ogromnie przekonany co do tego typu.
i wielki dylemat czy z Tcherezovem czy przeciwko niemu
Boe-trzerezov 1 | 1.55 ✅
czy
trzerezov - Ferry 1 | 1.57 ✅
piszac analize bardziej chciałem ten pierwszy pojedynek , ale im wiecej przeanalizowałem tym bardziej obawiam sie ruska.wiec moze lepiej przeciwko szwedowi , tylko nie wiem do konca jaka forma. miał dluga przerwe, chociaz napewno gorzej biega i to mogła by byc przewaga.sadze ze Tcherevoz w biegu mogłby odrobic nawet na Szwedzie 1.5-2 karnych rund
jesli chodzi o ustugova to wszystko super fajnie , tylko ze jest miernotą biegową . To apropo top 3 :p
ale ogolnie z Sumanem powinnien sobie poradzić. Austryjak sporo pudłuje , wiec powinno wjechac.

Tak ktos wczesniej wspominał o top3 Fourcade ✅ pod ktorym sie podpisuje , kursik 2 nawet niezly.

Dzis jeszcze moim zdaniem mozna grac przeciwko Bojerndalenowi , pojedynku ze Svendsenem po 1.55 ✅.Svendsen powinnien tutaj byc lepszy

Podoba mi sie typ na najlepszego ruska , o czym napisał TBM
Generalnie panowie , jak dla mnie genialnie :_)
troche miałem obaw z Tcherezovem , jednak udało sie jakos przewidzieć ????
Troche sie dziwie , czemu tego tak ustugowa cisneliscie , jest miernota biegowa tak jak mowiłem i tutaj ten fakt nie pozwoli mu obecnie osiagac jakis dobrych wynikow.
fourcade swietnie biega , prawie dojechał Peiferra .W poscigu wygra ????
Top3 bardzo fajnie weszło , lecz ja ostatecznie tego nie stawiałem.
Boe tez zgodnie z oczekiwaniami .
PS Gratuluje typu top 7 Peiffer ktory zostal podany wczensiej , pardzo ładne wyczucie.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
U Pań polecam
Nuener - Henkel 1
Domrachelva - Makarainen 2
Szczerze to pierwsza pare odposcił bym , ostatnio podajze Henkel 3 ostatnie sprinty 1 , 1 ,2 miejsce . Neuner wiadomo potega biegowa .Lecz Henkel czesto bezbłedna , gorzej biega no ale ...:p
Co do drugiej sam prawdopodobnie zagram , chociaz białorusinkapamietam ostatnio troche krwi mi napsuła.lecz Makarainen jest w gazie od poczatku sezonu , W mieszanej dobrze pobiegła kurs ja mam 1.85 wiec przesliczny ????
 
jokker 0

jokker

Użytkownik
Szczerze to pierwsza pare odposcił bym , ostatnio podajze Henkel 3 ostatnie sprinty 1 , 1 ,2 miejsce . Neuner wiadomo potega biegowa .Lecz Henkel czesto bezbłedna , gorzej biega no ale ...:p
Co do drugiej sam prawdopodobnie zagram , chociaz białorusinkapamietam ostatnio troche krwi mi napsuła.lecz Makarainen jest w gazie od poczatku sezonu , W mieszanej dobrze pobiegła kurs ja mam 1.85 wiec przesliczny ????
Wszystko zależy i tak od tego jak Neuner będzie strzelała...Jeżeli będzie miała nie wiecej jak 1 karną runde od Henkel to spokojnie powinna być przed swoją rodaczką.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zaimponowała mi Neuner kapitalnym biegiem i pewnością na strzelnicy w sztafecie mieszanej. Dzisiaj z pewnością powalczy o zwycięstwo, a medal to chyba cel minimum.
Najlepsza z Niemek @ Magdalena Neuner - 1,65 w Unibet ✅
Kapitalna dyspozycja biegowa oraz imponująca pewność na strzelnicy w sztafecie mieszanej. Oczywiście wiadomo, że piękna Lena czasami miewa gorsze dni na strzelnicy, ale ogólnie dla mnie kandydatka numer 1 do złota. W swojej reprezentacji od Hitzer i Bachmann powinna być lepsza. Czy lepsza od Henkel? Moim zdaniem tak.
Najlepsza z Norweżek @ Tora Berger - 1,35 ✅
Flatland zgubiła formę, a pozostałe Norweżki raczej nie stanowią zagrożenia dla świetnie biegającej i szybko strzelającej Berger.
Najlepsza ze Szwedek @ Helena Ekholm - 1,45 ✅
Zidek długo mierzy na strzelnicy a i biegowo ostatnio prezentuje się gorzej. Stroemstedt potrafi kompletnie pogubić się na strzelnicy. Ekholm? Lepiej biegowo, ale gorzej na strzelnicy ostatnimi czasy. Impreza rangi mistrzowskiej powinna wyzwolić jednak w niej pełną koncentrację. To doświadczona zawodniczka i powinna być wysoko, a tym samym najlepsza ze Szwedek.
Najlepsza z Rosjanek @ Olga Zaitseva - 1,50 ✅
Właściwie jedyna, która w tym sezonie nie zawodzi. Sleptsova fatalny występ w sztafecie i ogólnie w sprintach w tym sezonie z reguły odległe lokaty. Bogali może i ok na strzelnicy, ale biegowo od Olgi słabsza. Zaitseva przygotowywała się pod kątem mistrzostw i medal może być w jej zasięgu.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kaisa Mäkäräinen - Top 15 @ 1,40 betsafe ✅ 2 Nigdy nie mogłem trafić typu z Kaisą jeśli ją brałem w pojedynku H2H. Więc gram dzisiaj na to że będzie w najlepszej 15. Prawdę mówiąc Finka w sprincie ma największe szanse na zdobycie medalu. W sztafecie mieszanej pobiegła fantastycznie uzyskując drugi czas spośród pań. Na strzelnicy była bezbłędna i to pokazuje że jest bardzo dobrze przygotowania do ty MŚ zarówno biegowo jak i strzelecko. Nie będę wypisywał kto może być przed nią bo to wróżenie z fusów jednak Top 15 powinna spokojnie osiągnąć. Magdalena Neuner - Marie Dorin @ 1,30 betsafe ✅ 1-8 Madzia nie pozostawia złudzeń kto jest najlepszy. Do MŚ przygotowana genialnie. W sztafecie to potwierdziła, biegowo miazga. A na strzelnicy strzela z niesamowitym spokojem, nie śpieszy się i dobrze bo biegowo i tak to spokojnie nadrabia. Dorin w sztafecie pojechała solidnie ale do Neuner straciła aż 1 minutę ale miała 3 pudła w drugim strzelaniu jednak przy dobieraniu było już na czysto. Ogólnie biegowo dużo słabsza od Niemki, na strzelnicy ogólnie lepsza ale nie na tyle by wygrać z Neuner.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Neuner - Ekhlolm 1 | 1.45
Tutaj nie mam watpliwosci.Szwedka nie dosc ze lubi ostatnio pudłować , to jeszcze gorzej biega.Neuner jak zwykle w biegu musi pobiec znakomicie.I nawet ewentualnie , poprostu nadrobi strate ze strzelnicy.
Berger - Zaitseva 1 | 1.55
Buki cos sie uparły na tych ruskow , wczensiej zdecydowanie przecenili Ustugova , teraz jak dla mnie za duzo. moze lekka niewiadoma troche ta zaitseva.Lecz tutaj nie licze na jej potkniecia.Licze poprostu na bardzo dobra dyspozycje Norwezki.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
7,5km Sprint (Khanty-Mansiysk/RUS) - 14:00
1X2 Handicap Seconds H&#39;cap | Sprint | Khanty
Helena Ekholm (0) - Kaisa Mäkäräinen (12)
Typ: Mäkäräinen +12 sekund ✅
Kurs 1.85
Bukmacher: Betsafe
Bardzo ciekawe zakłady na te mistrzostwa świata oferuje bukmacher betsafe, oferta na prawdę obiecująca i jest w czym wybierać. Ja wyszukałem taki zakład i myślę ,że będzie on tym razem trafny . Jest to pojedynek między trzecią Ekholm ,a drugą zawodniczą aktualnie w pucharze świata . Są oczywiście jednymi z faworytek do zwycięstwa ,ale myślę ,że fenomenalnej Neuner , która strzela bezbłędnie będzie ciężko odebrać zwycięstwo , jednak nie pokusiłem się na grę na Niemkę. Moją uwagę przykuł typ na Finkę , która dodatkowo otrzymuje 12 sekund handicapu. Jak dla mnie to jest to fenomenalna promocja , gdyż Szwedka coś się popsuła na strzelnicy i nie ma już takiej skuteczności , w ostatnich zawodach sprinterskich w Fort Kent była dopiero 22-ga z aż trzema błędami na strzelnicy i straciła do zwyciężczyni ,aż 1 minute i 46 sekund. Dużo lepiej spisała się biegowo Finka , która mimo trzech karnych rund była ósma i o 43 sekundy lepsza od Szwedki na trasie biegu!. 3 marca w sztafecie mieszanej tutaj w Khanty Mansiysku pewnie sztafeta szwedzka liczyła na medal ,ale się nie udało źle strzelała Ekholm oraz w pozycji stojącej Zidek i Bergmann. Ekholm musiała na dwóch strzelaniach po 2 razy dobierać , a w sztafecie fińskiej z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Makarainen nie spudłowała ani razu. Tak więc wnioskując , Kaisa Makarainen jest lepsza biegowo ,a dodatkowo w ostatnim czasie także lepiej strzela od Ekholm ,a poza tym dostajemy jeszcze +12 sekund w zapasie dla Finki. Jak dla mnie promocja. Polecam.

7,5km Sprint (Khanty-Mansiysk/RUS) - 14:00
Andrea Henkel - Helena Ekholm
Ski Time Only H2H | Sprint | Khanty
Typ: Henkel ⛔
Kurs 2.20
Bukmacher: Betsafe
Nie wiem czy tutaj błąd ,ale ja odnoszę wrażenie ,że to Henkel jest znacznie lepsza na trasie biegowej , hmm... Tutaj w tym zakładzie liczy się tylko czas biegu. Przypuśćmy ostatni bieg ze startu masowego Henkel była wówczas druga i straciła 23 sekundy pudłując raz , Ekholm spudłowała 2 razy i straciła minute i 20 sekund (80 sekund) , a , więc nawet jeśli wziąć pod uwagę ,że ta karna runda to , a chociażby niech będzie te 25 sekund to wychodzi na to ,że w samym biegu Henkel była lepsza o 32 sekundy. W sprincie także wydaje mi się ,że bywała szybsza. 7,5km w Fort Kent , wygrała z przewagą nad Ekholm minuty i 26 sekund , jakby wliczyć nawet po te 30 sekund za karną rundę to znów lepsza była Henkel. Myślę ,że tutaj warto zagrać ten zakład specjalny tym bardziej ,że kurs 2.20 daje wiele do myślenia. Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to jest liczone ,ale postawię. A nóż się uda. ????
 
galgan 1,8K

galgan

Użytkownik
Właśnie w wywiadzie przez zawodami Neuner mówiła, że miała wczoraj gorączkę. Podobno już wszystko ok.
Neuner odpowiada trasa. Ja wstrzymałbym się jednak z grubszymi stawkami na Neuner do jutrzejszego pościgowego.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Najlepsza z Rosjanek @ Olga Zaitseva - 1,50
tylko tutaj mam zastrzeżenia, Zaitseva wczoraj się nie popisała i moim zdaniem na dzien dzisiejszy Yurlova jest w najlepszej formie

coś ode mnie:
Berger - Dorin
typ: 1 kurs: 1,5 betsafe
✅
Tutaj wiadomo, nawet przy 2-3 więcej pudłach Berger jest w stanie nadrobić to biegiem. Dorin tutaj i tak nie zachwyca, przedwczoraj 3 dobierania, do tego jak wspomniałem przy sztafetach ,że źle się tutaj czuję

Flatland - Valj Semerenko
typ: 1 kurs: 2,0 betsafe ⛔

Ukrainki mnie nie zachwycają, jak Vita pudłuje to co ma powiedzieć Valja. Flatland miała lekką zniżkę formy, ale widać że już wraca na właściwe tory. Mają porównywalny bieg, przy lepszym strzelaniu Norweżki.

i tak krótko:
Ann Kristin Flatland - Ekaterina Yurlova (Ski Time Only H2H) typ: 2 kurs: 2,2 betsafe ✅

Yurlova jak wspomniałem w odniesieniu do postu TBM-a w dobrej formie, wygrała sprinty w pucharze Rosjii i może dziś na swoim terenie być bardzo szybka.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Neuner - Ekhlolm 1 | 1.45 ✅
Tutaj nie mam watpliwosci.Szwedka nie dosc ze lubi ostatnio pudłować , to jeszcze gorzej biega.Neuner jak zwykle w biegu musi pobiec znakomicie.I nawet ewentualnie , poprostu nadrobi strate ze strzelnicy.
Berger - Zaitseva 1 | 1.55 ⛔
Buki cos sie uparły na tych ruskow , wczensiej zdecydowanie przecenili Ustugova , teraz jak dla mnie za duzo. moze lekka niewiadoma troche ta zaitseva.Lecz tutaj nie licze na jej potkniecia.Licze poprostu na bardzo dobra dyspozycje Norwezki.
Widze ze Neuner bedzie niesamowicie silna na tych mistrzostwach .Co pokazała dzisiaj.Musze przyznac ze niespodziewałem sie tak dobrego wystepu zaitsevejc , dodatkowo Kuzmina zaskoczyla , buki wiedzialy co robia dajac ich w parach .No trudno . Flatland tez mnie zawiodła na całej lini.dobrze ze panowie pokazali klase ????
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
12,5km Pursuit (RUS/Khanty-Mansiysk)
2011-03-06 10:00, MŚ - mężcz. , Świat
Typ: Martin Fourcade WIN
Kurs: 3.00
Buk: bwin
W niedzielny poranek czasu Polskiego a dokładniej o 10.00 w Khanty Mansiysku odbędzie się bieg pościgowy mężczyzn na 12.5km czyli kontynuacja dzisiejszego sprintu. Jak za pewne wiadomo ważną zmianą jest to iż czekają nas 4 strzelania w tym 2 z pozycji leżącej i 2 w pozycji stojącej a więc szansa dla tych którzy strzelają dobrze. Tylko w dzisiejszych sprintach rządzili przede wszystkim świetni biegacze i jutro moze być podobnie bowiem niektórzy na prawde biegają bardzo szybko a trasa będzie troszkę dłuższa niż dzisiaj. Takim bardzo szybkim zawodnikiem jest Martin Fourcade który uplasował się sobotniego ranka na 2 miejscu z 2 pudłami. Mistrzem świata został Arnd Peiffer który raz pudłował, wyprzedził o 13 sekund Martina i o 25 sekund Tarjei Boe. Na trasie biegowej najlepiej spisał się Fourcade i moim zdaniem to on wygra bieg na dochodzenie. Francuz ma świetną pozycje wyjściową bowiem za nim wystartują Boe i Makoveev którzy dzisiaj nie biegli wcale szybko, Emil Hegle Svendsen ruszy na trasę jako piąty. Tak więc jest szansa że szybki Martin dociagnie do Peiffera i razem będą powiększać przewagę nad resztą bo nawet Norwedzy nie są tak szybcy jak ta dwójka. Z dwójki Peiffer i Fourcade stawiam na Francuza bowiem ma na pewno większe doświadczenie a w takich biegach ma to wielkie znaczenie po za tym nie wierzę by Arnd strzelał jutro lepiej od Martina. Przed mistrzostwami świata w biegach na dochodzenie Fourcade startował dobrze bowiem w Fort Kent z 4 pozycji awansował na 2 a przegrał na finiszu z Svendsenem. Jutro myślę że nie wiarygodnie szybki Francuz na strzelnicy będzie starał się strzelać celnie bo wie że jest głównym faworytem a biegiem jest stanie nadrobić nawet 2 pudła nad większością.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Bieg pościgowy - mężczyźni
kursy z Unibet
Martin Fourcade - Tarjei Boe @ Fourcade - 1,50 ✅ [1-3]
Kapitalna dyspozycja biegowa i nawet jeśli pudłuje na strzelnicy tą swoją dynamiką biegu wręcz miażdży rywali na trasie biegowej. W samym sprincie w biegu o 37s lepszy od Boe!. Startuje z przewagą 12s nad Norwegiem i nie sądzę aby przed pierwszym strzelaniem dał się doścignąć.
Fourcade jest świetnie przygotowany do tych mistrzostw - miejsce na podium cel minimum, ale z pewnością powalczy o zwycięstwo. Ja jednak wybieram bezpieczniejszą opcję, że będzie lepszy od Boe, który może nie wytrzymać presji.
Carl Johan Bergmann - Dominik Landertinger @ Bergmann - 1,45 ✅ [28-46]
Bergman pogubił się w sprincie, mógł mieć miejsce w ścisłej czołówce, ale podczas drugiego strzelania zaliczył 4 pudła i zajął odległe 47 miejsce. Mam jednak w pamięci bieg kiedy Szwed w biegu pościgowym przedarł się na bardzo wysokie miejsce. On jest w stanie strzelać 20/20, a biegowo prezentuje się solidnie.
Landertinger? Sezon stracony, podobnie jak Sikora na początku sezonu dotknięty zatruciem. Przygotowywał się pod kątem mistrzostw, ale jak widać odstaje od czołówki jeśli chodzi o bieg i to znacznie, a przecież sam zaliczał się do najlepiej biegających. Z jego formą wyraźnie jest coś nie tak, w biegu sporo traci do rywali - miał dopiero 50 czas biegu w sprincie. A i na strzelnicy 3 pudła nic dobrego nie wróżą.
Bergmann może awansować nawet do top 15. Widzę tutaj największy awans w dniu dzisiejszym w jego wykonaniu.
AKO: 2,18 ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
12,5km Pursuit (RUS/Khanty-Mansiysk) - 10:00
Michal Slesingr - Simon Eder
Typ: Slesingr ✅
Kurs 1.75
Buk: Betsafe
Z oferty bukmachera Betsafe spodobał mi się ten zakład na bieg pościgowy mężczyzn. Para Slesingr-Eder , tutaj widzę,że faworytem jest Czech. Wystartuje wcześniej od Edera z przewagą nie wielką ,bo 5ciu sekund ,ale to jest mało istotne w tym zakładzie. Slesingr prezentował ostatnio bardzo wysoką formę zaś Eder przeciwnie bardzo słabą , w amerykańskiej miejscowości Fort Kent w sprincie Slesingr był drugi tylko za Svendsenem i stracił 7 sekund mimo bezbłędnego strzelania, ale był aż o prawie minutę lepszy na trasie biegu od Edera! Austriak zestrzelił wszystkie tarcze, a zajął odległe 20 miejsce. W biegu na dochodzenie Slesingr spudłował 3 razy ,ale mimo tego uplasował się w czołówce na 4tym miejscu ze stratą do Svendsena 1:22.0 . Eder nie trafiał 4 razy i stracił prawie 4 minuty do zwycięzcy zajmując 28 miejsce , a więc znów na trasie biegowej dużo lepiej się spisał Slesingr. Obaj zawodnicy mają wysoki procent skuteczności trafionych pocisków do tarcz. Wczoraj każdy z nich pudłował po 1dnym razie. Jak dla mnie Michal Slesingr jest zdecydowanym faworytem w tej parze i stawiam sporo ,że będzie lepszy od Edera , który jednak już tak nie zachwyca jak w poprzednim sezonie, a Czech który jest wicemistrzem świata w sprincie z 2007 roku z Anterselvy i brązowym medalistą w biegu indywidualnym powraca do formy życiowej.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Ferry - Ustyagov
typ: 1 kurs: 1,55 betsafe
✅
No niestety ale forma ruska tego sezonu = const. Ferry zaliczka 16sec, do tego może szybciej biegnąć i powinien na dłuższym dystansie jeszcze więcej zarobić biegiem, strzelanie na dzień dzisiejszy też wydaje się pewniejsze.

Stephan - Greis
typ: 2 kurs: 1,75 betsafe ✅

Tego typu się najbardziej obawiam. Młody Niemiec ma przewage prawie 20sec ale na dłuższa metę nie powinien sobie tak dobrze radzić, zwłaszcza ze jest jednak slabszy i biegowo i na strzelnicy. A Greis wie że może atakować medal dzisiaj.

OEB - Sumann
typ: 2 kurs: 2,25 betsafe
✅
OEB osłabł biegowo, strzelania nie poprawił i stąd takie miejsca w tym sezonie. Sumann ma potencjał, poprawił swój bieg , tylko coś na strzelnicy czasem potrafi odwalić, liczę na to że dziś przy tylu strzelaniach najwyżej będą tyle samo karnych rund biegać, co przy dyspozycji biegowej faworyzuje Austriaka w tej parze, który straty ma tylko 8sec.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Bieg pościgowy - mężczyźni
kursy z Unibet
Martin Fourcade - Tarjei Boe @ Fourcade - 1,50
Kapitalna dyspozycja biegowa i nawet jeśli pudłuje na strzelnicy tą swoją dynamiką biegu wręcz miażdży rywali na trasie biegowej. W samym sprincie w biegu o 37s lepszy od Boe!. Startuje z przewagą 12s nad Norwegiem i nie sądzę aby przed pierwszym strzelaniem dał się doścignąć.
Fourcade jest świetnie przygotowany do tych mistrzostw - miejsce na podium cel minimum, ale z pewnością powalczy o zwycięstwo. Ja jednak wybieram bezpieczniejszą opcję, że będzie lepszy od Boe, który może nie wytrzymać presji.

????
tutaj jak najbardziej zgadzam sie z tobą, Martin nawet jak bedzie mial 2 pudła wiecej to to odrobi spokojnie .Boe klasowy , ale biegu sporo gorszy.Francuz ma gaz w nogach ostatnio , jak sie rozpedzi i dobrze strzeli to nikt go nie zatrzyma.
a ogolnie , to sam nie mam pomysłu zbytnio na dziś , moze ew. zagrac Slesingra - S .Fourcade po 1.85 bardzo fajny kursik.Moze leeka loteria ale jak dla mnie Czech lepszy i moze cos jeszcze pokaze na tych mistrzostwach
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Martin Fourcade WIN @ 2,75 Unibet ✅ 1

Nie ma czasu i nie mam pomysłu co tu dzisiaj wybrać. Martin jest kapitalnie przygotowany do tych mistrzostw biegowo niszczy rywali, wczoraj w sprincie zaliczył dwa pudła a i tak zajął 2 miejsce. Do pierwszego Peiffera traci tylko 12 sekund, bardzo możliwe że na pierwszym strzelaniu będą już razem. Nie chcę stawiać go w pojedynku H2H bo o wiele niższe kursy np. z Boe czy Peifferem. Zaryzykuję na zwycięstwo francuza.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Bieg pościgowy kobiet
Ekholm-Zaitsewa 1@1,72✅
Thank You Helena:razz:
Gram drugi raz w tych mistrzostwach na Szwedkę,pomimo tego że wczoraj znów biegowo słabiutko,zwłaszcza w drugiej części trasy. Betsafe dał ją w parze z Zaitsewą,najlepszą obecnie z Rosjanek. Powiem szczerze,że nie miałem w tym sezonie za bardzo czasu an oglądanie czy śledzenie PŚ i swój typ opieram jedynie na przejrzanych statystykach obu zawodniczek oraz na tym co widziałem w piątek.Myślę,że jest duża szansa na bezbłędne strzelanie Szwedki a to powinno wystarczyć na pokonanie Rosjanki.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
10km Pursuit (RUS/Khanty-Mansiysk) - 12:30
Head-to-Head K. Makarainen/A. Kuzmina
Typ: Makarainen
Kurs 1.55 ✅
Buk: Bwin
Kaisa Makarainen jest jedną z najlepiej biegających biathlonistek , chyba jedynie ustępuje pod tym względem Magdalenie Neuner. Wczoraj wygrała Neuner , niesamowite strzelanie bezbłędne , ostatnio mnie zaskoczyła w Fort Kent w biegu masowym tylko 1 pudło na 20 strzałów , wczoraj 100% skuteczność na strzelnicy 10/10 i z przewagą 12 sekund wygrała mistrzostwo świata w sprincie. Druga była właśnie Kaisa Makarainen ,także strzelała bezbłędnie , chociaż ostatnio te szybkie bieganie nie przekładało się na dobre wyniki w strzelaniu do tarcz. Kuzmina odpuściła sobie zawody w USA , Kaisa Makarainen tam poleciała , gdyż jest liderką pucharu świata i zależało jej na punktach. W Presque Isle w sprincie była dopiero 9-ta ,ale w biegu na dochodzenie się znacznie poprawiła i awansowała na 6-te miejsce mimo ,aż 7 karnych rund. Fatalne tam miała to ostatnie strzelanie , chyba pomyliła strzelnicę :p 5 strzałów i 5 chybionych ,ale jak widać dzięki dobrej kondycji biegowej potrafi wiele zdziałać. Później przenieśliśmy się do Fort Kent ,tam Finka w sprincie była 8-ma , słabo strzelała ,ale później już w biegu na dochodzenie i masowym było bardzo dobrze ze strzelaniem. Jednak straciła koszulkę liderki pucharu świata na rzecz Andrei Henkel. Po wczorajszym udanym sprincie odzyskała ją i dziś wystartuje w żółtym plastronie. Anastasiya Kuzminą strzela bardzo nie równo , biegowo trochę słabsza od Finki no i przede wszystkim najważniejsza rzecz to Kaisa Makarainen ma niespełna 30 sekund przewagi nad Rosjanką , która reprezentuje kraj Słowacji. Powinno być izi ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Kursy z bet365
Marie Dorin - Teja Gregorin @ Dorin - 1,57 [spadek do 1,50] ✅ [15-18]
Dorin to obecnie najlepsza z Francuzek. W USA prezentowała się z bardzo dobrej strony dwukrotnie w biegach pościgowych zajmowała miejsca na podium. Biegowo może i nie jest najmocniejsza, ale ma świetną skuteczność na strzelnicy. Startuje z przewagą 18s nad Słowenką, która słabo pobiegła już m.in w sztafecie mieszanej.
Jako ciekawostkę podam fakt, że Dorin w każdym biegu pościgowym w tym sezonie potrafiła awansować na wyższe miejsce niż zajmowane po sprincie. Biegowo zawodniczki mają podobne możliwości. Przewaga Dorin, fakt, że będzie biegła na początku w grupie z dobrze biegającymi oraz zwyczajowo lepsza dyspozycja przemawiają za nią.
Ekaterina Yurlova - Anna Carin Zidek @ Yurlova - 1,60 [spadek do 1,50] ✅ [10-13]
Yurlova często odpuszczała sobie starty w tym sezonie, ale kiedy już występowała to zajmowała niezłe lokaty w okolicach top10. Na strzelnicy wygląda pewnie, nie strzela może najszybciej ale za to celnie. Biegowo nieco wolniejsza od Zidek, ale startuje z przewagą 25s nad doświadczoną Szwedką. Zidek ma już swoje lata, do tego na strzelnicy spędza bardzo dużo czasu, a nie zawsze przynosi to oczekiwane efekty.
Yurlova u siebie wygląda na tyle solidnie, że powinna utrzymać przewagę ze sprintu nad Zidek.
AKO: 2,25 ;) ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom