>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Mistrzostwa Świata under 17 - Mexico 2011 [18 czerwca - 10 lipca]

Status
Zamknięty.
yvel 19

yvel

Użytkownik
Co do drugiego meczu to przyznam, że obejrzę pierwsze 15 minut na live i może ew. zagram Ecuador X2. Przed meczem kurs @2.75 także dość atrakcyjny.
Na Betclicu na Ekwador kurs 5.5 ???? Więc ja już postawiłem symboliczną kwotę na graczy z Ameryki ;) Może akurat wejdzie ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Brazylia - Dania
Brazylia jeden z faworytów całego turnieju z wiadomych przyczyn. Wyśmienita gra wielkie talenty jak choćby Piazon którego obserwuje cała Europa i już nazywany nowym Kaką, Wielu innych również zapewne się wypromuje, spotkanie o 22 także nic dodać nic ując faworyt wygrać musi.
@@ win Brazylia @@ 1,40 Ladbrokes
Korea Północna U17 - Holandia U17
Grają obie ekipy która swoje pierwsze mecze przegrały i nic w tym by nie było dziwnego gdyby nie to że Holandia jest uważana za jednego z faworytów z europejskich drużyn narodowych, Jednak nieoczekiwania swój pierwszy mecz przegrali z Kongo ! Co odbiło się na nich sporą falą krytyki jeśli teraz przegrają z Koreą mogą mieć poważne problemy z awansem dlatego w dniu jutrzejszym liczy się tylko wygrana...

Win Holandia @@ 1,45 Bet365
 
arctic 0

arctic

Użytkownik
Yvel - szczerze powiedziawszy nie wydaje mi się żeby kurs @5.5 był jakiś atrakcyjni. A już na pewno inni bukmacherzy oferują lepszy gdybyś się uparł ???? . Gdybym miał osobiście oceniać szanse dałbym 55% na Niemców, 35% na remis i jakieś 10% na to że wygrają Ekwadorczycy. No ale kto wie w końcu to tylko piłka. Kto wie jakby się wczoraj skończył mecz Anglików gdyby zamiast poprzeczki padł gol dla Rwandy ???? .
Yvel.... kurs @2.75 to kurs na X2 ???? [remis/ewentualnie Ekwador]
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
J....a tam też uważam, że szanse Meksyku są dosyć małe, ale napisałeś, że kurs 2.75 jest dość atrakcyjny to napisałem kurs na Betclicu. Teraz już płacą sześć złoty za postawioną każdą złotówkę ???? Osobiście mam 3 typy do wygrania tego turnieju: Urugwaj, Holandia i Meksyk. Sądzę, że Brazylijczycy odpadną zaraz po wyjściu z grupy mimo tych pojedynczych znakomitości typu Piazon.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
po 10minutach ogladania kolejnych meczarni druzyn u 17 w oko wpadl mi genialny typ.
Ekwador zachowa czyste konto 6,00 na bet 365 !! stawka 8/10
Ekwador remis zwrot 4,50 stawka 9/10
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Dziękować panowie że własnymi wpisami odnośnie meczu Niemcy - Ekwador zwróciliście moja uwagę w ogóle na ten mecz ????
Oczywiście po wyczytaniu bzdetów na temat typów x2 za 2,30 czy 2 za 5,50 postanowiłem postawić na Niemców.
 
v.i.p. 105

v.i.p.

Użytkownik
Dziękować panowie że własnymi wpisami odnośnie meczu Niemcy - Ekwador zwróciliście moja uwagę w ogóle na ten mecz ????
Oczywiście po wyczytaniu bzdetów na temat typów x2 za 2,30 czy 2 za 5,50 postanowiłem postawić na Niemców.
HAHA ale burger ???? . Wiesz chłopaki w przeciwieństwie do ciebie się coś postarali i napisali od siebie. Oglądam mecz Ekwadoru gdyby pierwsi strzelili to inaczej ten mecz by się potoczył. Dominowali przez pierwsze 30 minut. Skoro jesteś taki pro to proponuje żebyś założył temat w private i podawał swoje bezbłędne typy ???? . No co za gość ???? . Zatem czekam na private picks lol.
P.S. Prośba do modów. Zbanujcie tego pajaca bo przez takich jak on potem nie ma co czytać jak na innych forach bo ludzie nie wpisują swoich przemyśleć. Krytyk wielki ???? ????
Hehe stwierdzam fakty. Jesteś konfliktowy. Już któryś Twój post nie wnosi nic do tematu tylko konflikt. Zrozum, że ile ludzi tyle będzie opinii. Zaakceptuj to. Przeczytaj na spokojnie i tyle. Gdyby każdy miał się ustosunkować np. do wypowiedzi kapsztiego to byśmy mieli tutaj 1000 cytatów. Nie wiem może Cię tam w tym UK gnębią i szukasz dowartościowania... . Nie wiem.... dzieciaku... .
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
HAHA ale burger ???? . Wiesz chłopaki w przeciwieństwie do ciebie się coś postarali i napisali od siebie. Oglądam mecz Ekwadoru gdyby pierwsi strzelili to inaczej ten mecz by się potoczył. Dominowali przez pierwsze 30 minut. Skoro jesteś taki pro to proponuje żebyś założył temat w private i podawał swoje bezbłędne typy ???? . No co za gość ???? . Zatem czekam na private picks lol.
P.S. Prośba do modów. Zbanujcie tego pajaca bo przez takich jak on potem nie ma co czytać jak na innych forach bo ludzie nie wpisują swoich przemyśleć. Krytyk wielki ???? ????
A gdyby Henry nie strzelił ręką bramki to na mistrzostwach oglądali byśmy Irlandię.Zycie chłopie i nie ma co gdybać.
Po co ja mam tutaj coś pisać i kłócić się z kimś pokroju Ciebie jak swoje typy zamieszczam w swoim temacie ????
fajnie że chłopaki się starają i coś piszą ale co z tego jak nie wchodzi???
Lepiej się starać czy lepiej trafiać???
Dominować to można chłopcze ale w łóżku a na boisku trzeba wykorzystywać sytuacje....
I pajaców to sobie szukaj w rodzinie
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
fajnie że chłopaki się starają i coś piszą ale co z tego jak nie wchodzi???
Dobre podejście, zaś z Twojej wypowiedzi wynika, że zagrałeś na Niemców ze względu na to, że reszta zagrała x2, zawsze jakiś sposób analizy, ale wg. marny.

Kolega miał rację, Ekwador był równorzędnym przeciwnikiem dla Niemców do utraty gola, miał dwie dobre okazje, ale bramkarz niemiecki dobrze bronił.U Niemców słabo wygląda defensywa, masa błędów, niestety grali jednym napastnikiem, który przypomina Czinjame - strzelał z każdego pozycji.Ogólnie wyrównana pierwsza połowa [ oglądałem tylko pierwszą, stream mi się zdupczył w II. ] i ja pisałem w HP o underze bo na tyle wyglądał mecz.Bez większych okazji, w miarę kontrola sytuacji.
Szacunek dla chłopaków co tu piszą i starają się analizować bo wyczuć małolatów z u17 nie jest łatwo.

Jutro po południu postaram się obejrzeć drugą połówkę tego meczu, Niemcy w grupie mają jeszcze Panamę i Burkina Faso także wydają się łatwiejsi rywale, ale poczekam i ocenie po tym meczu.

U Niemców, bardzo dobra połówka bramkarza [ Stuttgart ], bronił pewnie i dość efektownie, słabo cała obrona i boczni pomocnicy, największe wrażenie para Can - Yalcin [ Bayern - Stuttgart ] bo dobrze wywiązywali się ze swoich założeń, do Cana można mieć trochę zastrzeżeń bo przed te 45 minut trochę mało pod grą, ale jest świetny technicznie.
Yesil taki typowy lis pola karnego, rzadko przy piłce, ale już z nią bardzo groźny, za parę lat Leverkusen ma dobrego pomocnika.

Zobaczymy jak następne mecze się ułożą, ciekawią mnie kursy na over Niemców, może jakby przyzwoity wystawali na o1.5 to czemu nie spróbować.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Dobre podejście, zaś z Twojej wypowiedzi wynika, że zagrałeś na Niemców ze względu na to, że reszta zagrała x2, zawsze jakiś sposób analizy, ale wg. marny.
Kolega miał rację, Ekwador był równorzędnym przeciwnikiem dla Niemców do utraty gola, miał dwie dobre okazje, ale bramkarz niemiecki dobrze bronił.
Szacunek dla chłopaków co tu piszą i starają się analizować bo wyczuć małolatów z u17 nie jest łatwo.
Stary nie żartuj sobie że byli równorzędnym rywalem i przegrali 6-1 hahahaha
Oglądałem mecz i jak to u młodzików atak za atak przez chwile tylko Ekwador stawał na wysokości zadania a Wy piszecie że był równorzędnym rywalem.Dania w meczu z Brazylią też miała swoje sytuacje.Dopowiem jeszcze że oglądając mecz po strzeleniu bramki dla Niemców postawiłem że Ekwador również strzeli bramkę w meczu po kursie 2,00 ???? ciekawe ilu z tych typujących x2 i 2 zrobiło podobnie ????
Mój sposób analizy jak najbardziej marny ale jakże celny tym bardziej się cieszę że o tych dwóch drużynach nic nie wiedziałem ????
No no szacunek dla chłopaków za pisanie takich bredni i głupot.
Zaniżmy się wszyscy do pisania takich bzdetów.
Założę się że napiszę podobna analizę jak oni i zostanie usunięta....
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
Dziękować panowie że własnymi wpisami odnośnie meczu Niemcy - Ekwador zwróciliście moja uwagę w ogóle na ten mecz ????
Oczywiście po wyczytaniu bzdetów na temat typów x2 za 2,30 czy 2 za 5,50 postanowiłem postawić na Niemców.
Bodajże w 11 minucie jak Ekwador miał rzut rożny obrońca Niemiecki dotknął piłki ręką w polu karnym, niestety sędzia tego nie widział ;)
Dodatkowo pierwsze dwie bramki strzelone przez Niemców to czysty przypadek tak więc nie wiem dlaczego tak się podniecasz, że wygrali 6:1. Przegrywali 2:1 postanowili zaatakować.. Do pierwszego utraconego gola Niemcy prawie nie istnieli. Tracili piłkę na swojej połowie. Nie potrafili przejść pomocników z Ameryki Południowej a co dopiero obrońców.
Z drugiej strony niby te +1,8km w górę a i tak szkopy latały za piłką nie zmęczone ????
Bardziej interesujący może być mecz Korea - Holandia, jeżeli Holendrzy przegrają to mogą mieć problem z wyjściem z grupy ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dyskusja odnośnie meczu Ekwadoru z Niemcami zażarta widzę. Przyłączam się do głosów, ze Ekwador był równorzędnym rywalem jeszcze w 1poł. Grali dobrze, to Niemcy nie mieli pomysłu na dobre akcje. Stracili gola, potem mieli wyśmienitą okazje na 1-1, już był minięty bramkarz, była pusta bramka, ale obrońca niemiecki w ostatniej chwili zdążył i wybił piłkę, no, ale minutę później padł ten gol na 1-1 dla Ekwadoru. Potem 2-1 rykoszet, czyli trochę szczęścia. Ekwadorczycy poszli szukać wyrównania do ataku i się zaczęło sypać. Potem 3-1 itd. Po ciosie na 1-3 miałem wrażenie, że Ekwadorczycy całkiem przestali grać, nie było widać w nich motywacji. Głupio, że tak wysoko przegrali.
Oddali więcej strzałów w meczu 20-15. Mi się w każdym bądź razie podobało to spotkanie.
A Niemcy 2poł zagrali świetnie, Yesin, Okan Aydin, Aycicek czy Yalcin. Warto ich nazwiska zapamiętać, szkoda tylko, że to nie są Niemcy :p
Skrót meczu Niemcy - Ekwador ▶http://www.fifa.com/u17worldcup/highlights/video/video=1456307/index.html

Za to kompletnie nie podobało mi się to co robili Brazylijczycy, a w zasadzie czego nie robili. 1poł to kompletnie beznadzieja z ich strony. Wygrali 3:0 więc niby nie ma się do czego przyczepić, ale widać, że młodziki też coraz bardziej przystosowują się do minimalizmu jak dorosła reprezentacja Canarinhos za Dungi czy Menezesa.
Lucas Piazon nic nie zrobił, raz ładnie tylko nawinął przy linii rywala.
Duńczycy robili sporo wiatru, starali się, ale nadziewali się na dobrego Charlesa w bramce. I to wg mnie on i Ademilson najlepsi byli na murawie.
Nie wiem jak tam mecz Australia - WKS wyglądał czy zespoły coś ciekawego prezentują. Jeżeli ktoś coś widział to mile widziana notka;)
Bo mile widziana będzie informacja przed meczami z Duńczykami.
Warto też powiedziec, że jeden z najjaśniejszych zawodników Danii Christian Norgaard doznał kontuzji i sam jestem ciekaw ile będzie pauzował.
--------------------
A teraz o dzisiejszych meczach
JAPONIA - FRANCJA
Typ : Francja @ 1,45 Betsson ⛔1:1
Strone wcześniej pisałem co zrobili Francuzi z Argentyną, zaimponowali mi więc dzisiaj tez na nich stawiam. Jeżeli zajmą 1msc w tej grupie to potem w 1/8 finału trafiają na rywala z 3msc z grup A C D. Jeżeli pograją tak jak z Argentyną czyli klepa i na małej przestrzeni to Nangis czy Benzia dadzą rade coś też strzelić lub wypracować partnerom.

KOREA PÓŁNOCNA - HOLANDIA
Holendrzy mistrzowie Europy u17, wczoraj wicemistrzowie Niemcy pokazali się świetnie, a dodam, że Holendrzy wygrali 5:2 w finale z Oranje. W tej kategorii ciężko takie wnioski daleko idące wyciągać, ale dziwne by było jakby odpadli już w tej fazie. Wychodzi na to, że Holandia wygra ,ale ten kurs ...

Jako ciekawostke warto napisać, że póki co brak remisu na tym turnieju!
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ U-17
Spotkanie: Japonia - Francja (-1,5)
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Gamebookers
Francuzi fantastycznie zaczeli te mistrzostwa pokunując Argentyne 3:0. Jak zawsze mają silny skład i sa faworytami do wygrania turnieju. Japończycy w juzniorskich drużynach nigdy nie błyszczeli, w pierwszym meczu pokonali skromnie Jamajke 1:0. Francuzi zagrają na pełnych obrotach i będą chciali sobie zapewnić awans juz po tym meczu, myślę że wygrana dwoma bramkami jest jak najbardziej realna.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
To może i ode mnie coś o wczorajszych meczach, które były transmitowane na Eurosporcie. Ekwador grał tak jak już wszyscy mówili naprawdę dobrze ale Vlachodimos oraz nieskuteczność graczy z Ameryki Płd. przeszkodziło w zdobywaniu goli dla Ekwadoru. Zawiódł na pewno Luis Batioja, na którego najbardziej liczyłem w ataku. Chyba spośród graczy Ekwadoru najlepiej wypadł Carlos Gruezo, który poza strzelonym golem robił naprawdę wiele w ofensywie. Jeszcze o Niemcach, którzy tak trochę przestraszeni wyszli na to spotkanie. Im można pozazdrościć na pewno skuteczności, bo to co mieli to wykorzystali praktycznie w pełni. Mi się najbardziej spodobał Emre Can, który może gola nie zdobył ale według mnie jest tam zdecydowanie takim już najbardziej ułożonym graczem. Myślę, że jeśli mu się w głowie nie odmieni to Niemcy będą mieli z niego sporą uciechę. Również warto pochwalić Sameda Yesila czy Leventa Aycicka, który strzelił naprawdę ładnego gola po indywidualnej akcji.
Co do meczu Brazylii. No na pewno wśród Canarinhos można zaliczyć występ bramkarza Charlesa, który zrobił wiele by Brazylia nie straciła gola. W ataku mieli błyszczeć Adryan i Lucas Piazon, a tym czasem przyćmił ich Ademilson, który zdobył 2 gole i zaliczył asystę przy golu Wallace&#39;a. Niestety jednak nie podoba mi się taka Brazylia. Liczyłem, że w młodzieżówce to nie będzie tego wpływu gry defensywnej. Może to tylko tak wyglądało z Danią, która z tego co mówił komentator jest mocna i również nieźle zagrała. Ciekawe jak po takim meczu się pozbiera Guilherme, którego faulowano raz po raz. Zastanawiam się jakby wyglądał ten mecz, gdyby Duńczycy mieli w bramce kogoś lepszego od Oliviera Korcha.
Burkina Faso - Panama 0:1
WKS - Australia 1:2


A jeśli chodzi o 4 spotkania, które czekają nas najbliższego wieczoru i nocy to jakoś nie mam zbytnio na nie pomysłu. Niby Meksyk jest faworytem ale skoro Kongo pokonało mistrza Europy Holandię to musi coś znaczyć. Argentyna niech lepiej się pozbiera po meczu z Francją to wtedy im może zaufam. Co do Holendrów to się tyczy to samo co Argentyny. Chyba najpewniej z tego towarzystwa wygląda Francja, która rywala nie ma jakoś wielkiego na papierze, a sama zagrała dobre spotkanie przeciw Albicelestes. Ciekawe czy dzisiaj trójka Benzia, Haller i Nangis znowu da popis i wysoko pokonają piłkarzy z kraju kwitnącej wiśni.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Korea Północna (U17) - Holandia (U17) Over 3.5 (2,35)

Drużyna Holandii w pierwszej kolejce Mistrzostwa Świata do lat 17 sprawiła swoim kibicom bardzo negatywną niespodziankę. Przegrała z drużyną Konga, którą miała bez większych problemów pokonać. Dzięki tej przegranej Oranje w drugiej kolejce nie mają już innego wyjścia niż zgarnąć trzy punkty. Tym bardziej, że w ostatniej kolejce czeka ich ciężki mecz z drużyną Meksyku. Dzisiaj trzy punkty są na wagę awansu, gdyż jakakolwiek starta punktów może wyeliminować ich z turnieju lub co najmniej zdecydowanie utrudnić szanse na awans z grupy co byłoby nie lada niespodzianką. Korea Północna mimo bardzo dobrego początku spotkania z Meksykiem, gdzie po czterech minutach gry objęła prowadzenie nie dała rady go utrzymać. Pod koniec pierwszej połowy Meksyk wyrównał, a w drugiej połowie dołożył dwie bramki i pewnie wygrał 3:1. Korea razem z Kongiem jest uznawana za dwie zdecydowanie słabsze ekipy od Meksyku oraz Holandii. Korea do dzisiejszego meczu przystąpi również osłabiona, gdyż podstawowy bramkarz tej ekipy Jong-Hum Cha otrzymał w pierwszym meczu czerwoną kartkę. W drużynie holenderskiej zawiódł przede wszystkim atak i liczę na to, że dwaj postawowi napastnicy Oranje Memphis Depay oraz Danzell Gravenberch zaprezentują zdecydowanie większą skuteczność. Patrząc na to co potrafi Korea Północna to raczej nie ma wielkiego zagrożenia dla Holendrów. Przegrana w pierwszym meczu wymusza na nich wysokie zwycięstwo, a to pozwala zagrać wysoki over. Cztery bramki według mnie powinny paść, a kursy wszędzie bardzo przyzwoite, więc warto skorzystać.

Kurs z: Betsson
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Zawiódł na pewno Luis Batioja, na którego najbardziej liczyłem w ataku.
O nim wspominałem porównując do Czinjamy, z jednej strony dobrze bo silny i przebojowy, ale zaś taki jeździec bez głowy bo strzelał z każdej pozycji.
W I połówce dobre wrażenie stoper z nr.4 dobrze grał, taki trochę wyrośnięty na swój wiek.

Dziś Francja i uważam, że warto obejrzeć ten mecz, ja będę się przyglądać temu chłopaczkowi co strzelił 2 gole Argentynie [ gracz OL ], a i zobaczymy resztę bo niestety z Argentyną meczu całego nie widziałem.

Zaufam Kapsztiemu co do oceny Aycicka bo pierwszą połowę grał słabo, nie wiem jak w drugiem.
Podpisuję się pod tym, że Can najlepiej ułożony i na pewno najlepszy technicznie gracz na boisku, trochę za mało pod grą jak na grę w środku pola, ale pozytywny [ gracz Bayernu ], Yesil też ok [ Bayer ] oraz gracze ze Stuttgartu - Yalcin [ defensywny pomocnik ] oraz bramkarz Vlachodimos.Zobaczymy jak w następnych meczach, mają trochę słabsze ekipy na rozkładzie.
Co do Ekwadoru to liczę, że sobie poradzą z Burkina Faso i Panamą bo grają ciekawą piłkę.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Za to kompletnie nie podobało mi się to co robili Brazylijczycy, a w zasadzie czego nie robili. 1poł to kompletnie beznadzieja z ich strony. Wygrali 3:0 więc niby nie ma się do czego przyczepić, ale widać, że młodziki też coraz bardziej przystosowują się do minimalizmu jak dorosła reprezentacja Canarinhos za Dungi czy Menezesa.
Lucas Piazon nic nie zrobił, raz ładnie tylko nawinął przy linii rywala.
Duńczycy robili sporo wiatru, starali się, ale nadziewali się na dobrego Charlesa w bramce. I to wg mnie on i Ademilson najlepsi byli na murawie.
Zgadzam się w pełni ,Dania po pierwszej połowie powinna prowadzić lecz dobrze spisywał się bramkarz Brazylijczyków,widać było po nich &quot;gwiazdorstwo&quot; i co to nie oni niczym szczególnym nie zaskoczyli sporo szczęscia mieli, dobrze że były w tym meczu indywidualności w postaci Ademilsona i Charlesa .Obrona dosyć nie pewna sporo wybić na oślep.Problemy przy stałych fragmentach gry zauważalne były.Ale ta bramka z daleka rozsypała Duńczyków. 3-0 wiadomo wygranych się nie osądza ale nie zagrali dobrego spotkania.
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Na początek wynik pierwszej kolejki w grupie: Francja w pięknym stylu pokonała jednego z faworytów imprezy Argentynę, aż 3:0. japonia natomiast pokonała 1:0 moim zdaniem najsłabszy zespół w grupie Jamajkę. Gra Francuzów opiera sie na grze na małej przestrzeni i pięknych koronkowych akcjach. Powinno to w zupełnosci wystarczyć na, pewnie, defensywnie ustawionych od samego początku Japończyków. Jezeli dość szybko padnie gol, japonia powinna się nieco otworzyć i wtedy nawet jak coś Azjaci strzelą, jestem zdania, że Francuzi są w stanie im 4 gole pyknąć, jeżeli zagrają tak jak z Argentyną. Myslę, iż moze to podobnie wygladać jak z Meksykiem w Gold Cupie; Na początku kilka wysokich zwycięstw, a potem już troche spuchną. Trzeba korzystać teraz póki buki jeszcze nie są pewne ich gry. Sadzę,że w następnym spotkaniu z Jamajką, na taki handicup moze być kurs w granicach 2,60-2,80.

Typy:
Francja 1,50 8/10
Francja -1,5 2,20 5/10
Francja -2,5 4,50 2/10
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
slabszego meczu niz holandia-korea to dawno nie ogladalem... nawet mecze 2 ligi polskiej trzymaja lepszy poziom. i to jest mistrz europy ?! wstyd to co gra ta reprezentacja
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom