>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa ŚWIATA mężczyzn

Status
Zamknięty.
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Do połowy coś gwiazdą z NBA nie idzie i przegrywają 9 punktami do połowy. Włosi grają bardzo dobrze, może Amerykanie się przebudzą jeszcze ale nie jestem pewny czy dadzą rade na 20pkt do przodu.

Ze słowenią prowadzili nawet 30 punktami , troche stracili bo weszli rezerwowi ale i tak wygrali dużą ilośćią punktów
masz rację że ze Słowenia mieli w pewnym momencie dużą przewagę ale pod koniec meczu gracze Słowenii zmusili ich do rzutów z dystansu i odrobili straty grajac z kontry i jeśli graliby tak dłużej to kto wie czy by nie przegrali małą ilością punktów a może wygrali i nie sądze że było to spowodowane rezerwowymi graczami ponieważ oni to też klasowi zawodnicy, gracze NBA. Ostatniej minuty nie widziałem ale chyba gracze USA się nieźle rozstrzelali bo wygrali 20pkt.


a włosi męczyli się ze słabiutkim Senegalem
Dzisiaj z rana oglądałem cały mecz Chiny - Senegal. Choć Chińczycy wygrali to gra Senegalu mi się podobała. Meczu z Włochami nie widziałem ale drużyny brane za słabe pokazują że powinno się je trochę bardziej respektować bo co powiecie na trzy wygrane Angoli i równa gra z Hiszpanami ?
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Nowa Zelandia - Panama
Typ : Under 159.5 1.75


Obie te reprezentacje zawiodły na tych Mistrzoistwach i nie ma co ukrywać musza czuc sie przegrani. Ponadto maja bardzo małe zdobycze punktowe nie przekraczajace w meczu 70 pkt. Mozna bylo odczuc brak skutecznosci kilku Panamczyków, ktorzy przeciez graja na Europejskich parkietach i jak dotad dobrze sobie radza. Dlatego dzisiaj licze na niska zdobycz punktowa
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wiec MŚ zakończone, zwyciesca została dosyć niespodziewanie ekipa Hiszpani która w finałowym spotjaniu pokonała fawortów tego spotkania- Grecje 70:47. Brazowy medal dla Łotwy...Ja ostatniej fazy turnieju nie typowałem, i zostałem ze 100% skyecznością :mrgreen:
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Fajne mistrzostwa były, Hiszpanie w bardzo ładnym stylu wygrali z Grekami, zwycięstwa Hiszpanów się spodziewałem ale nie aż tak dużą różnicą punktową. Bez kilku niespodzianek się nie obeszło no ale to jest sport i niespodzianek się nie uniknie ???? Ekipa USA trochę zawiodła przegrywając z Grekami no ale tak to bywa ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom