>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa ŚWIATA mężczyzn

Status
Zamknięty.
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Grupa A - Bez problemowo powinny dominować tu Argentyna i SiC, może pogra też coś Francja ... po drużynach z afryki nie spodziewałbym sie czegoś szczególnego ????

Grupa B - myśle że to najbardziej wyrównana grupa na MŚ, oprócz Japoni i Nowej Zelandii każdy zespół ma szanse na awans


Grupa C - raczej najsłabsza grupa, myśle że Grecja wyjdzie z pierwszego miejsca

Grupa D - No i grupa śmierci :p ... pierwsze miejsce bezapelacyjnie USA, nasz rodak b. dobrze przygotował ich na te MŚ, dalej będzie walka między Włochami, Portoryko Słowenią i Chinami ( chociaż oni raczej są na straconej pozycji )

nie znam sie zbyt na międzynarodowej koszykówce ale myśle że wszystkie grupy dobrze opisałem ????

PS. Nie wie ktoś czy te MŚ będą leciały w Polskiej tv ??
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Mecze Amerykanów ( sparingi ) pokazue C+ , więc może oni będą dawali transmisje całych mistrzostw ? A USA nie trafiło do łatwej grupy . Świetnie poukładani Włosi i grająccy u siebie Chińczycy nie powinni dawać się łatwo ogrywać . Senegal też jest mocny . Portoryko co prawda dostało dwukrotnie tęgie lanie od USA w sparingach , ale to nie wygodny rywal , potrafiący wygrać w najmniej spodziewanym momencie . A klasa Słowenii w Europie jest doskonale znana . Przecież wielu Słoweńców gra na parkietach USA , co prawda bez większych sukcesów , ale odgrywają ważne role zmienników w swoich drużynach ...
 
Z 0

zeus

Użytkownik
grupa C najsłabsza ??
nie jestem tego taki pewien, tak samo jak spacerku Grecji, a dlaczego ...
Litwa - jedna z najlepszych ekip, może sprawić niespodziankę
Brazylia - bardzo dobra ekipa, wcale nie stoi na straconej pozycji
Turcja - nie wiem jak ostatnio grają, ale to są mistrzostwa i na pewno się sprężą
jeśli chodzi o Australię i Katar to niezbyt orientuję się co do jakości drużyn, choć raczej dla Kataru wygranie 1 meczu to już będzie coś

moim zdaniem 3 pierwsze miejsca dla Litwy, Brazylii i Grecji - tylko nie wiadomo w jakiej kolejności

grupa A
raczej tak jak napisałeś, ale ... uwaga na Nigerię

Grupa B
dosyć wyrównana

Grupa D
chyba najsilniejsza - przynajmniej tak to wygląda na papierze
z Amerykanami różnie to już bywało, choć teraz zabrali naprawdę niezłą ekipę - co ważne głodną sukcesu
Chińczycy grają &quot;prawie u siebie&quot; więc są groźni, lecz ich zdecydowanie najlepszy zawodnik ma problemy zdrowotne, a bez niego dużo tracą na wartości
Włochy, Portoryka i Słowenia to świetne ekipy... wydaje mi się jednak, że Italia jest nieco lepsza od dwóch pozostałych ekip
 
peja 1

peja

Użytkownik
Chciałbym, żeby mistrzostw nie wygrali zawodnicy Stanów Zjednoczonych, po cichu trzymam za ekipę Litwy ????
 
B 0

bunia

Użytkownik
Co do stanów zjednoczonych, to oprocz tego ze wypadł chyba Anthony, to dzis polecial Arenas, zostal jeszcze 1 do sciecia bo za duzo ich tam, mysle ze to moze byc Bosh.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nie no co Ty Bosh nigdy by nie wyleciał , on jest najlepszy na swojej pozycji. Bowen to najlepsza decyzja .

Mecze 1 kolejki :

Pewniaki : Niemcy , USA , Serbia , Słowenia , Grecja , Hiszpania , Brazylia , Litwa , ale kursy oczywiście minimalne

Najczekawsze kursy to moim zdaniem :

Brazil-Australia 1,32 3,15
Argentina-France 1,34 3,00
Turkey-Lithuania 4,10 1,20


Łączny kurs 2.12 jest w miarę dobry a zdarzenie pewne .
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
grający u siebie Chińczycy
Mistrzostwa są w Japoni.

Co do grup to myślę że wygra tu Argentyna, drugie i trzecie miejsce to Serbia i Francja. W drugiej grupie, według mnie faworytami są Niemcy, a drugie miejsce Hiszpanie chiciaż może być odwrotnie ;) . W grupie C według mnie na I miejscu znajdzie się Litwa, na drugim miejscu uplasuje się Brazylia. W ostatniej grupie koleiność powinna być taka sama jaka jest teraz tylko szkode że Iverson na mistrzostwa nie pojechał.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Terminarz:

Pierwsza runda:

grupa A (Sendai):
Argentyna, Wenezuela, Francja, Serbia i Czarnogóra, Liban,
Nigeria

19.08: Argentyna - Francja
Wenezuela - Liban
Serbia i Czarnogóra - Nigeria
20.08: Francja - Serbia i Czarnogóra
Nigeria - Wenezuela
Liban - Argentyna
21.08: Francja - Nigeria
Argentyna - Wenezuela
Serbia i Czarnogóra - Liban
23.08: Liban - Francja
Nigeria - Argentyna
Wenezuela - Serbia i Czarnogóra
24.08: Francja - Wenezuela
Liban - Nigeria
Serbia i Czarnogóra - Argentyna

grupa B (Hiroszima):
Hiszpania, Panama, Niemcy, Japonia, Nowa Zelandia, Angola

19.08: Angola - Panama
Hiszpania - Nowa Zelandia
Niemcy - Japonia
20.08: Panama - Hiszpania
Japonia - Angola
Nowa Zelandia - Niemcy
21.08: Japonia - Panama
Niemcy - Hiszpania
Angola - Nowa Zelandia
23.08: Panama - Niemcy
Nowa Zelandia - Japonia
Hiszpania - Angola
24.08: Nowa Zelandia - Panama
Angola - Niemcy
Japonia - Hiszpania

grupa C (Hamamatsu):
Litwa, Brazylia, Grecja, Turcja, Australia, Katar

19.08: Grecja - Katar
Brazylia - Australia
Turcja - Litwa
20.08: Katar - Brazylia
Litwa - Grecja
Australia - Turcja
22.08: Litwa - Katar
Turcja - Brazylia
Grecja - Australia
23.08: Katar - Turcja
Australia - Litwa
Brazylia - Grecja
24.08: Australia - Katar
Grecja - Turcja
Litwa - Brazylia

grupa D (Sapporo):
USA, Portoryko, Słowenia, Włochy, Chiny, Senegal

19.08: Słowenia - Senegal
Portoryko - USA
Chiny - Włochy
20.08: Senegal - Portoryko
Włochy - Słowenia
USA - Chiny
22.08: Włochy - Senegal
Chiny - Portoryko
Słowenia - USA
23.08: Senegal - Chiny
USA - Włochy
Portoryko - Słowenia
24.08: USA - Senegal
Słowenia - Chiny
Włochy - Portoryko

1/8 finału (Saitama)
26.08: A1 - B4, C2 - D3, B1 - A4, C3 - D2
27.08: C1 - D4, A2 - B3, D1 - C4, B2 - A3

29.08: 1/4 finału (Saitama)
31.08: mecze o miejsca 5-8
1.09: 1/2 finału (Saitama)
2.09: mecze o miejsca 5-6 i 7-8 (Saitama)
3.09: finał i mecz o 3. miejsce (Saitama)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
grający u siebie Chińczycy

Mistrzostwa są w Japoni.
MIałem na myśli kontynent ;-) Ale nie powiem parę niespodzianek było , a nawet sensacji . Ale jednak mistrzostwa w tak dziwnej strefie czasowej są zawsze ciekawe. Stawiał ktoś na Nigerię ? Z tego co pamiętam kurs był ponad 5 :p
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Wydaje mi sie ze Grecy powinni pocisnąć ze słabą w tym turnieju z litwą. Wczoraj nasi wschodni sąsiedzi przegrali z Turkami dwoma punktami dzieki czemu przegrałem 80 zł. Mam nadzieje ze dzis njie sprawią kolejnej niespodzianki i przegraja z moim faworytem do medalu :mrgreen:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Litwa nie jest słaba tylko wypadł im ich najlepszy gracz Jasikievicius ...

Ja dziś grałem na Niemców i Francję . Na luzach powinnno wejść , ale te MŚ są jakieś dziwne od pocżątku :p
 
peja 1

peja

Użytkownik
Widzu dobre typki widze masz, Spain już wygrało, Angola też, ale czy ty wieżysz poważnie w zwycięstwo Japoni bo ja nie :p ale Nigeria już też sprawiła w tych MŚ niespodziankę więc może...
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
mnie kilka dni nie było. Faworyci wygrywają ale nie wszyscy. kilka niespodzianek no ale to już normalne w koszykówce i wogóle na takich imprezach. Jeśli ja miałbym stawiać mecz Japonia - Panama to sadze że też postawiłbym na Japończyków. Kurs duży, są gospodarzami turnieju i oczywiście Panama to nie jest jakaś potęga więc w takim meczu powalczyli i wygrali bo mieli słabszego przeciwnika. Jutro fajny mecz Brazylia - Turcja. Brazylijczycy na początku przegrali ale potem wygrali. Turcy jak narazie bez porażki, i myślę że odniosą koleine zwycięstwo choć Brazylijczycy mogą powalczyć. Mecz napewno warty obejrzenia i wynik może być różny według mnie więc ja go grac nie będe. Jutro z rana gwiazdy z NBA powinny sobie gładko poradzić ze Słowenią. Zaskoczyła mnie postawa Angoli która wygrała trzy mecze i zagwarantowała sobie udział w koleinej fazie rozgrywek, jutro grają z Hiszpanami którzy są w tej samej sytuacji ale pomimo zapewnionego awansu stawiałbym na zwycięstwo Hiszpanów. reszte typów na jutrzejszą noc podam jutro a na dzisiaj jeszcze moje typy to : Litwa, Grecja, Włochy i Portoryko.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja dzisiaj zagrałem ponownie trzy meczyki na kuponie:

Turkey - Brazil 1 1,78

Greece - Australia 1 1,20

Puerto Rico - China 1 1,35

Jezeli bedzie bez niespodzianek powinno wejsc:p
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech nie moge w to uwierzyc, nadal 100% skutecznosc..Ech mam nadzieje, ze kto oprocz mnie zrobił na tym kase. Dzisiaj miałem duzo, dużo szescią!!! Chyba czas zrobic se przerwe z koszem....

Turkey - Brazil 1 1,78 ✅

Greece - Australia 1 1,20 ✅

Puerto Rico - China 1 1,35 ✅
 
marcin3322 0

marcin3322

Użytkownik
USA - włochy Typ: USA - 19.5 1.85
Ja dzisiaj stawiam grubo na handicap -19.5 na USA , gwiazdy NBA grają świetnie ! Ze słowenią prowadzili nawet 30 punktami , troche stracili bo weszli rezerwowi ale i tak wygrali dużą ilośćią punktów , a włosi męczyli się ze słabiutkim Senegalem , dla mnie typ 100 % po kursie 1.85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom