>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN - FRANCJA 2017

Status
Zamknięty.
M 218

mhb

Użytkownik
Słowenia - Tunezja

Dziś przyjrzałem temu meczowi. Słowenia w tym meczu nie będzie o nić grać, nawet jak przegrają nadal zachowują takie same szanse na wyjście z pierwszego miejsca. Dla Tunezji jest to mecz o życie w tym turnieju, jeśli nie wygrają to odpadną. Myślę, że będą bardzo zmobilizowani i uda pokonać im się Słoweńców. Oczywiście Słowenia raczej ma większą jakość kadrowo, ale myślę, że chęć zwycięstwa przeważy szalę, zwłaszcza, że Tunezja do ogórów nie należy. Remis z Islandią, porażka w końcówce z Macedonia i stosunkowo niewielka porażka z Hiszpanami. Mam nadzieję, że większa mobilizacja zwycięży.

Słowenia - Tunezja 5.00 Bet365
Słowenia przegrywa swój mecz, a Macedonia wygrywa z Hiszpanią to sobie bardzo komplikują sytuacje w grupie. Wiem, że wygrana Macedonii jest mało możliwa, ale to Słowenia gra swój mecz pierwsza i nie wierze, że będzie grała na pół gwizdka.
 
H 0

hihaczz

Użytkownik
Słowenia (-3,5) - Tunezja, 1.87, Unibet
Słowenia pokonała siedmioma bramkami Macedonię, która wygrała 34-30 z Tunezyjczykami. Hiszpania z w meczu z Tunezją zagrała po prostu słabo i dlatego skończyło się to takim wynikiem. Drużyna jest w gazie (71% skuteczności w ataku), handicap dość bezpieczny, a kurs zachęcający. Nie odpuszczą tego meczu i nie sprawią prezentu Tunezji, bo niby dlaczego mieliby to zrobić?
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Katar (-2.5) - Argentyna 2,05 Bet365 ✅
Obie ekipy spotkały się podczas turnieju w Irun, gdzie górą byli Katarczycy 30-25. We Francji Arabowie do tej pory uzbierali dwa punkty. Zaskakująco zakończył się pierwszy mecz z Egiptem który przegrali. Gra Katarczyków opiera się na zawodnikach rozegrania - Mallashu i Capote. Dziś jednak pewnie będą musieli poszukać także skrzydeł jak robili to w meczu z Bahrajnem.
Argentyna do tej pory dwie wysokie porażki ale i przeciwnik był wymagający (Dania i Szwecja). Ekipa z Ameryki Południowej znany jest z wysokiej obrony. W drużynie na tą chwile zawodzi gwiazda reprezentacji Diego Simonet rzucając tylko 4 gole na 12 prób. Także bramkarze nie pomagają zespołowi broniąc na słabym procencie.
Sądzę, że dziś mecz zakończy się podobną różnicą bramkową jak podczas turnieju w Hiszpanii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Polska- Japonia 1 połowa Japonia +1.5 1.85 Bet365
Idę jak większosć osób w stronę Japonii, oglądałem ich mecz z Brazylią oraz 1 połowe z Rosją. Azjaci zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie. Bardzo dobrze zaczynają mecze, przykładem jest spotkanie z Rosjanami.W 1 polowie grali jak równy z rownym, z Brazylią również długo trzymali wynik. Polacy odwrotnie mają fatalne 1 połowy, już na samym początku rywale im uciekają. Dla mnie 1 połowa skonczy się koło remisu, więc z przyjemnością pobieram taki handicap. Powodzonka ????
Łatwy ++ mam nadzieję, że ktoś skorzystał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 218

mhb

Użytkownik
Bardzo fajny typ na Norwegie wcześniej, osobiście pograłem 1.5 hd do 1 połowy i ciekawy typ z kursem niezły na Katar. Arabowie mają lepszy skład, lepszego trenera i motywacje. Argentyna nie mogła się w ogóle postawić tuzom z Europy. Katar zmiótł Bahrajn i powrócił do gry. Dziś myślę, że do w pierwszej połowie będzie wyrównany pojedynek, lecz w drugiej połowie będzie to samo co w Irun i Katar pewnie zwycięży.
Czas coś od siebie dodać:

Polska under 28.5 bramki Uni 1.71 ✅✅✅
Polacy mają straszne przestoje w grze. Nie potrafimy rzucić bramki przez kilka dobrych minut. Aby zbliżyć się do granicy 30 bramek trzeba trafiać regularnie. Wraca temat karnych, które zwyczajnie wykonywaliśmy źle obijając Bogadanova. Mało bramek rzucamy z szybkich ataków. W drugie tempo robimy masę błędów i tracimy piłkę. Japonia gra wysoką obroną, która nam bardzo nie leży. Nie mamy, aż taki zwrotnych zawodników. Zgranie też nie jest na wysokim poziomie, więc ciężko będzie akcje dwójkowe naszych graczy. Nasi zawodnicy odpali z walki o wyższe cele i może im brakować zwyczajnie motywacji do walki. Odpoczywaliśmy znacznie, krócej przez co nie będziemy forsować tempa. Zmieniamy zawodników do ataku, więc będzie to kosztować w każdej akcji kilka sekund, co działa na korzyść typu. Jest to tyle argumentów, że zdecydowałem się grać poniżej wysokiej linii bramek.

Francja - Rosja over 53.5 1.8 Betclic over 54.5 1.95 Uni✅✅

Obie drużyny mają duży potencjał w ataku. Wielu zawodników, którzy mogą zdobyć bramki z 2 linii, zagrać indywidualną akcje. Oba zespoły potrafią przechwycić piłkę i zagrać kontrę. Francja nie zwalnia tempa, nie rozgrywa akcji bardzo długo, oddaje wiele rzutów grając pod publikę. Myślę, że gospodarze spokojnie mogą rzucić ponad 30 bramek, a Rosjanie muszą walczyć i też atakować, bo nic im nie pozostaje z mega mocną Francją. Pograłem też Francję powyżej 14.5 bramki w pierwszej połowie za 1.65✅✅ w Uni, gdyż trójkolorowi starają się w każdy mecz mocno wejść i ustawić od razu spotkanie.

Edit: wszystko na plus, mam nadzieję, że ktoś skorzystał:cool::cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Dzisiaj widzę wskazania na granie kitajców więc Polacy spokojnie ogarniają mecz ????
W over bramkowy też trzeba wejść bo nieskuteczni na całych mistrzostwach to my nie będziemy. Japończycy z tego co widziałem ich fragmenty spotkań to grają chwilami taka radosną piłkę ręczną.
Wejdę chyba w over samych Polaków tylko czekam na linię live i ewentualnie 5-10 minut meczu
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Wczoraj prawie wszyscy grali na Polskę i wtopa, a dzisiaj prawie wszyscy idą w stronę Japonii. No bez jaj, Polacy grają słabo ale jeżeli nie wygrają z azjatami minimum 2-3 bramkami to będzie mega kompromitacja. Według mnie nie ma co się rozpisywać o analizie. Dla mnie Polacy są tu zdecydowanym faworytem. Mecz o pietruszkę ale dla Polaków bardzo ważny, presja też zeszła więc jeżeli dzisiaj nie wygrają na luzie to będzie najgorszy występ od wielu lat.
Ja gram grubo:
Polska -2,5 bramki
kurs: 1,85
bet365 ⛔⛔⛔ /Z taką grą to o zakwalifikowaniu się wogóle do ME czy MŚ to możemy pomarzyć/
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
w meczu Borussia - Legia padło więcej bramek niz w pierwszej połowie meczu Katar - Argentyna ????
Ja nie wiem jak to możliwe rzucić w 30 minut 2 bramki.
Pamietam że na MŚ kobiet kilka lat temu jakaś reprezentacja z Afryki nie rzuciła bramki w ogóle ale tutaj grają faceci...
Strajk jakis robią ?
 
P 12

pefkohori6

Użytkownik
Wczoraj prawie wszyscy grali na Polskę i wtopa, a dzisiaj prawie wszyscy idą w stronę Japonii. No bez jaj, Polacy grają słabo ale jeżeli nie wygrają z azjatami minimum 2-3 bramkami to będzie mega kompromitacja. Według mnie nie ma co się rozpisywać o analizie. Dla mnie Polacy są tu zdecydowanym faworytem. Mecz o pietruszkę ale dla Polaków bardzo ważny, presja też zeszła więc jeżeli dzisiaj nie wygrają na luzie to będzie najgorszy występ od wielu lat.

Ja gram grubo:

Polska -2,5 bramki

kurs: 1,85
bet365
Wspolczuje bo to powinno byc +5 minimum ale jakos ta repra nie radzi sobie wogole... Ja wiem ze sa mlodzi, ja rozumiem ze przebudowa repry zawsze jest bolesna ale sa pewne elementarne wymagania ktore juz na tym etapie powinny byc spelniane -- rzuty karne no comment, umiejetnosc gry przy kilkubramkowym prowadzeniu zerowa:;/:
Kazda akcja to meczarnia i brak jakiekolwiek pomyslu na sukces
 
K 3

klaudpatr

Użytkownik
Co myślicie o linii wystawionej na R.Karason over 4.5 bramek ? Przeciwko Tunezji rzucił 4 bramki, przeciwko Hiszpanii 3 bramki, przeciwko Słowenii została linia pokryta bo rzucił 6 bramek, mógłby się ktoś wypowiedzieć ?
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Godzina: 20:45 Francja - Rosja Francja H - 4,5 I połowa
Kurs: 2,55 Unibet
Analiza: Na tym turnieju Francja prowadziła do przerwy z Brazylią 10 golami, z Japonią 8 golami, ten mecz zagrali na luzie, z Norwegią 4 golami. Norwegia wygrała z Rosją 28-24, a do przerwy było 15-11. Teraz wystarczy, że Francja wygra z Rosją jednym golem więcej niż Norwegia, a ważnym faktem , dla mnie kluczowym dla tego typu jest rola gospodarza Francji, na trybunach jest 10 000 kibiców, jest prawdziwy kocioł podobny do tego, co było w meczach Polski rok temu na ME. We wszystkich dotychczasowych trzech meczach Francja wyżej wygrała I połowę niż drugą, wygląda to następująco, Z Brazylią I połowa 10 golami, druga 5 , z Japonią I połowa 8, druga 3, z Norwegią I połowa 4 golami, druga przegrana 1 golem, więc widać, że Francja ciśnie i ustawia sobie mecz w I połowie. Można zwrócić też uwagę na H2H, mianowicie dwa ostanie mecze z ME w 2012 i 2014, różnica między tymi drużynami była zbliżona, a grali na terenie neutralnym. W 2014 Francja wygrała z Rosją 35-28, do przerwy było 19-14, w 2012 było 28-24 dla Francji a do przerwy 16-11 czyli typ by wszedł w obu przypadkach. Można też zagrać bezpieczniejsze opcje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Typ: Arabia Saudyjska +9.5 gola ⛔ chciało się Węgrom dziś
Kurs:2.00
Bukmacher: Bwin
Analiza:


Piękny kurs na Arabie Saudyjską która dziś w Kindarena mierzyć się będzie z Węgrami. Nie ma co zbytnio analizować tego spotkania. Arabia zagrała dobre spotkanie z Chorwatami gdzie przegrali 28:23 (*-1 do przerwy). Podobnie było z Białorusią z którą przegrali 26;29 (*-1 znów do przerwy). W obu tych meczach Arabia grała dobrze i skutecznie w ataku.
Saudyjczycy mimo dość nieznanego niemal każdemu z nas składowi potrafi grać dość wolno i skrupulatnie budować swoje akcje . Nie ma tam gwiazd i widać, że siłą tej reprezentacji jest drużyna. Na bank jutro nie odpuszczą i będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Wg mnie możemy się spodziewać 23-26 goli zespołu z Azji.Mecz z Niemcami głównie wpłynął na to handi które jest zawyżone o 2-3 bramki. Niemcy jak zauważyliście dziś wygrali 14 bramkami ale rzucając aż 38 goli.Węgrów na tyle absolutnie nie stać przy obecnych osłabieniach. Jak już zauważył jeden z kolegów Prezes Niemcy do każdego spotkania się spinają niszcząc te słabsze zespoły jak Chile, Austria czy Arabia Saudyjska i grają bez odpuszczania.
Z Węgrami będzie to zdecydowanie wolniejsze spotkanie i inne - bardziej wyrównane. Analogią do tej konfrontacji jest mecz z Chile gdzie Niemcy wygrali spotkanie przewagą -20 bramek a Węgry już -5 . To dobitnie pokazuje różnicę w niuansach które tutaj decydują. Węgry po pierwsze na MŚ są osłabione i nie grają już tak dobrze w defensywie. Do tego strasznie kuleje ofensywa i choć z Chile rzucili 34 gole to tutaj powinno być w okolicach 29-30 bramek .
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Strlek over 2.5 @ 1.75 Unibecik
warto ładować i robić przedział z innymi nawet, bo inni dają +-4.5, a Unibecik idzie w oszczędzanie podstawy najwidoczniej
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Żarty sobie robicie. ????
Strlek, Duvnjak i pewnie jeszcze ze 2-3 najważniejszych dostanie dziś zapewne max 20 minut gry.
Mecz z Niemcami o wygranie grupy juz mają w głowach na bank.
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Myślę nad dzisiejszymi meczami.Chorwacja raczej nie będzie pogromu z Chile,będą oszczędzać gwiazdy przed meczem z Niemcami.Egipt-Argentyna myślę,że wyrównany mecz z małym wskazaniem na Egipt,chociaż tu nie powinno być dużej przewagi.Arabia Saudyjska z Węgrami też może trochę powalczyć,szczególnie do 1 połowy,więc jakies handi dodatnie na Arabię do przerwy,myślę,że dobra opcja.Teraz nie wiem jak Niemcy podejdą do meczu z Białorusią,czy znowu zdemolują rywala,czy właśnie dzisiaj przed meczem z Chorwacją lekko odpuszczą.Szwecja z Katarem raczej wygrana.Hiszpania z Macedonią,też myślę,że nie powinno być dużej przewagi.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Czyli w meczu Chorwatów warto pograć np. Strlek under 5.5 za 1.80 w STS?
Co sądzicie o handi +12.5 na Arabię Saudyjską + Win Egiptu?
No skoro Chorwackie lokalne wystawiają Strleka z linią 2.5, to nie po to żeby dostać po dupie?
Muszą wiedzieć z wywiadów, ze będzie bardzo ograniczony czas gry top zawodników.
U5.5 w STS strasznie dobry, tylko i tak prawqie nie do gry przy limicie 100 zł, więc ja osobiście nawet nie zawracam sobie głowy tą ich ofertą. Szkoda czasu i nerwów na takiego pseudo buka.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Osobiście dałem:
trixie po 1/10 (total 4/10) w pinnacle
Bahrain +13 1.89
Arabia +9 1.91
Chile +9 1.98
Chorwacja odpuszczenie, bo Niemcy z tyłu głowy. Węgrzy są przeciętni i dwucyfrówki jakoś nie widzę z ambitną Arabią. Dania też zapewne pełna rotacja, a Bahrain zwłaszcza z Egiptem wyglądał nieźle całkiem. To juz taka faza, że faworyci muszą myśleć przyszłościowo, a nie zaprzątać sobie specjalnie głowę tym ile wrzucą kopciuszkom.
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Co myślicie meczu Argentyna-Egipt? Myślę,że może być wyrównane spotkanie,jednak szedłbym w stronę Egiptu.Egipt wygrał z Katarem 2 bramkami,a Argentyna z tym samym Katarem przegrała różnicą 4 bramek.Patrząc też na inne mecze i różnice bramkowe w poszczególnych meczach,widać,że Egipt wygląda o wiele lepiej.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Coś na szybko odemnie:

Arabia - Wegry 1 (+9.5) unibecik 1.69
⛔

Popieram typ kolegów. Węgry grają jakby im się nie chciało. Mają dużo przestojów, łatwo tracą piłkę. Arabia powoli, mozolnie ale bez głupich strat. Mecz odbędzie się pewnie bez większego tempa i nie powinno być wyniku dwucyfrowego.

Egipt - Argentyna ht-ft 1 1.85 unibecik✅✅

Jak dla mnie bet dnia. Argentyna gra po prostu fatalnie. 7 rzutów w 1 połowie z Katarem, 2 bramki? Czegoś takiego nie widziałem w meczach mistrzowskich, choć kilkanaście lat bacznie obserwuje wszystko z piłką ręczną. Egipt na fali po wygranej z Katarem, trochę zlekceważył Bahrajn, ale dziś nie ma takie opcji. Mają szanse na 2 miejsce w grupie. Ostatni mecz grają z Szwecją ale dziś muszą wygrać, jeśli chcą mieć taka szanse. Wyjdą na pewno skoncentrowani i mocno z motywowani. Grają o swoje marzenia, więc będą walczyć o każdy metr boiskach.

Hiszpania - Macedonia 2 (+7.5) 1.98 unibecik✅✅

Ok Hiszpania murowany faworyt, ale Macedonia to nie ogórki. Przegrali wysoko z Słowenią, ale gracze Vujovica mieli dzień konia, a Lazarov był mocno osamotniony. Hiszpanie pokonali 5 Tunezje, która okazała się słabsza od graczy z Bałkanów, więc czemu gracze z Półwyspu Iberyjskiego mają przejechać się po Macedończykach? Przed Hiszpanią jeszcze mega ważny mecz z Słowenią, a jak wiemy przy wysokim prowadzeniu będzie dużo zmian, a drugi garnitur Hiszpanii to nie ta sama klasa. Macedonia walczy o życie więc będzie na pewno walczyć. Handicap po prostu za wysoko ustawiony.

Edit: Dwa ładne plus. Ogólnie dzień na 5/6 więc bardzo nieźle zwłaszcza, że kursy ładne. Węgry znakomity początek, bodajże 5:0. Gdyby mecz się od początku zaczął bardziej wyrównanie to mogło być inaczej. Mam nadzieję, że korzystali jednak ludzie z plusowych typów!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 218

mhb

Użytkownik
Osobiście dałem:
trixie po 1/10 (total 4/10) w pinnacle
Bahrain +13 1.89
Arabia +9 1.91
Chile +9 1.98
Chorwacja odpuszczenie, bo Niemcy z tyłu głowy. Węgrzy są przeciętni i dwucyfrówki jakoś nie widzę z ambitną Arabią. Dania też zapewne pełna rotacja, a Bahrain zwłaszcza z Egiptem wyglądał nieźle całkiem. To juz taka faza, że faworyci muszą myśleć przyszłościowo, a nie zaprzątać sobie specjalnie głowę tym ile wrzucą kopciuszkom.
Wysokie wyniki nabija się kontrą, więc bałbym się o Bahrajn, bo Dania jest mistrzem tego elementu. Jak zaczną od początku to może to 13+ być na styku. Ja odpuszczam całkowicie ten mecz, jedyne co myślałem o Danii -6.5 do przerwy. Zrobią swoje, a później na spokojnie. Reszta bardzo fajnie i oby poszło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom