>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN - FRANCJA 2017

Status
Zamknięty.
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Nie chce wprowadzac zamieszania. Na pilce recznej sie jakos wybitnie nie znam i ogladam wlasciwie tylko mecze reprezentacji Polski, a reszte to tylko sledze wyniki. Dzisiaj jednak obejrzalem 2-ga polowe meczu Francja-Szwecja i powiem tak. Z jednej strony sie ciesze, ze Francja wygrala, poniewaz mam zaklad kombinacyjny z Francja miedzy innymi. Z drugiej strony, jezeli to nie bylo stronnicze sedziowanie pod gospodarzy to nie wiem ????
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Nie chce wprowadzac zamieszania. Na pilce recznej sie jakos wybitnie nie znam i ogladam wlasciwie tylko mecze reprezentacji Polski, a reszte to tylko sledze wyniki. Dzisiaj jednak obejrzalem 2-ga polowe meczu Francja-Szwecja i powiem tak. Z jednej strony sie ciesze, ze Francja wygrala, poniewaz mam zaklad kombinacyjny z Francja miedzy innymi. Z drugiej strony, jezeli to nie bylo stronnicze sedziowanie pod gospodarzy to nie wiem ????
przegwizdali Szwedow sedziowie dzisiaj ewidentnie. tak to jest w piłce ręcznej, gospodarza zawsze sędziowie ciągna za ryj jak najwyzej sie da
nic nie obstawialem btw ????
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Trochę szkoda, że Szwedzi nie kombinowali w fazie grupowej i nie oddali meczu Egiptowi, bo trafili by do łatwiejszej połówki drabinki. Co do meczu to Szwedzi pokazali, że są mocni i mogą pokonać każdego. Trochę za brakło do pokonania gospodarzy lekko wspieranych przez sędziów. Raczej można śmiało walić, że Francja zostanie MŚ.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polecam pobierać jeszcze dosyć wysokie kursy na Norwegię z Chorwacją, na Fortunie stoi jeszcze Norwegia po kursie 2,00 ja sam pograłem to + Norwegia zw po kursie 1,80 ... Kursy już lecą w dół a do meczu kursy będą myślę ok. 1,5/1,6 gdzie już się wgl nie będzie opłacać.
Norwegia w formie na Finał i na walkę z Francją są nieliczni którzy mogą powalczyć z Francją o wygranie tych Mistrzostw. Takich drużyn na tych mistrzostwach były 2 - Norwegia i Szwecja, która poległą ale walczyli z sędziami również, może Norwegia sprawi sensację w Finale? Kto wie.
Pozdrawiam
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Ja także kolejny raz polecam i gram Norwegię @1.97 w całorocznym , początkowo kurs był ok . @2.25 . Norwegie kilka postów wyżej opisywałem, są w gazie, Chorwaci powalczą, ale o wygraną będzie trudno. Norwegia ma więcej rozwiązań w ataku, są bardziej kompletni. Chorwaci tylko z dystansu z Hiszpanią rzucali, ewentualnie do obrotowego kilka akcji było. Buk się ewidentnie pomylił przy początkowych kursach.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Na dzisiaj widzę 1 wartościowy typ.
Over 56,5 bramek @2.0 w całorocznym
Obie drużyny mocno ofensywne. Francja wiadomo, duża kreatywność w ataku, wiele rozwiązań, sporo bramek ze skrzydeł oraz po kombinacyjnych akcjach. Do tego ruchliwi w obronie, co przekłada się na szybkie kontry.
Słoweńcy sporo rzucają z dystansu, i robią to skutecznie. Myślę, że linia 57 bramek powinna zostać dziś pokryta. Drugim wartym rozważenia typem wydaje się dodatnie handi w stronę Słoweńców, bo kursy są przeszacowane. Mamy półfinał MŚ, więc ogórków tu nie ma, a buki wystawiają na Francję 1.10-1.15 ...
Podając typ podajemy kurs na niego i bukmachera, z którego ten kurs wzięliśmy./Macko18
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
Francja over 31.5 @ 2.06 milenium
inne linie:
29.5 @ 1.50
30.5 @ 1.75
Z mocną Szwecją udowodnili jak ogromny jest potencjał ofensywny tej drużyny. Szacun ogromny dla Słoweńców, mają swoje piękne chwile, ale są tu &quot;gościem&quot; dosłownie i w przenośni w stawce półfinalistów. Nie gram ogólnego overa - ponieważ obawiam się czy Słowenia wytrzyma tempo gospodarzy. Linia 31.5 spokojnie do pokrycia, jedynym ryzykiem jest to, że Słoweńcy mogą mocno zwolnić grę.
W ćwierćfinale Francuzi rzucili 33 - mimo 34% skuteczności świetnego Appelgrena a w dodatku nie pierwszy raz w ręcznej widzimy jak sędziowie traktują gospodarzy. Każdy sytuacja stykowa = karny, a Mahe rzuca na fenomenalnej skuteczności.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Kłaniam się!
Czas na dzisiejszy typ dnia z mojej strony na te ostatnie dni rywalizacji na MŚ.
Francja - Słowenia -&gt; Typ: Francja wygra różnicą 1-5 bramek / @2,40 iForbet
No najprzyjemniejszy kurs dnia dzisiejszego na Francuzów, którzy (w mojej opinii) spotkają się w finale z Norwegami grającymi (obok Szwedów) najciekawszą piłkę na tych MŚ. Ekipa prowadzona przez Dinarta jak dotąd nie przegrała na tym czempionacie żadnego spotkania i do tego nie powinno dojść również dzisiaj. Francuzi z drużynami (+/-) na poziomie Słowenii nie wygrali różnicą wyższą niż 5cioma bramkami. Przewiduję, że tak również powinno być i dzisiaj. Słoweńcy natomiast na tych MŚ mieli jeden mecz katastrofalny (z Hiszpanią) i jeden słabszy, na szczęście uratowany w ostatnich sekundach z Tunezją. Ekipa Veselina Vujovica z młodym Blazem Jancem powinna dzisiaj podobnie jak ekipa Szwedów postraszyć dzisiaj Trójkolorowych.
Btw. w połączeniu na wygraną Norwegów 1-5 bramkami wychodzi bardzo przyjemny kurs, ale o tym więcej jutro. Kłaniam się i wysokich wygranych życzę!
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Słowenia handi +3.5 @2.60 Unibet ⛔⛔⛔


Pierwszy półfinał MŚ. Idę w stronę dodatniego handicapu Słoweńców. Francuzi przed Mistrzostwami grali dwa sparingi właśnie ze Słoweńcami i jeden zakończył się właśnie trzy bramkową przewagą trójkolorowych.
Na Mistrzostwach, Francja wygrała 1-dną bramką z Polską, trzema z Norwegami i ostatnio ze Szwecją, czemu więc i nie teraz? Czemu skoro stopień wyżej. To już półfinał. Stawiam, że Słoweńcy przegrają max trzema bramkami, jak Francuzi już pokazywali. A i gdy nie będą im pomagać aż tak sędziowie jak w meczu ze Szwedami może mecz zakręci się koło remisu bo czemu nie? To już taki poziom...
Słoweńcy na Mistrzostwach przegrali tylko jeden mecz, z Hiszpanią, niby 10-bramkami ale i tak wyszli z drugiego miejsca w grupie, a to oni są w półfinale a nie Hiszpanie którzy odpadli w 1/4 z Chorwacją więc tamta przegrana Słoweńcom a wygrana Hiszpanom można powiedzieć w końcowym rozrachunku na niewiele się zdała.
To już półfinał i nie wiem czemu, na Słoweńców +3.5 jest sporo większy kurs niż na to, że Francja wygrała by minimum 4-bramkami (1.50). To jest półfinał MŚ! Słoweńcy się przed nimi nie położą, choć na pewno wiedzą jaka jest różnica potencjału i będą uważni.


Wynik: 25:31
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Co do półfinału ma zwycięstwo jedną bramką z Polską? Przecież wszyscy Francuzi zagrali na pół gwizdka. Nie grał Karabatic i Porte. Do tego zobaczmy na drabinkę. Słoweńcy mieli przeciętnych Rosjan, z którymi Francuzi nie mieli żadnych problemów i Katar, który tylko przy indolencji rywali jest w stanie coś pokazać w obronie.
Francja-Słowenia 2. kary po 9. minutach, a na koniec 3 ????
Francja over 3.5 kary 1.90 1xbet
⛔
Przeglądałem ofertę na pierwszy półfinał i tylko ten bet praktycznie mi wpadł w oko. Niby trikolores mieli mecze gdzie łapali tylko dwie kary, jednak tutaj gramy już o tę najwyższą stawkę i ciśnienie będzie podwyższone od początku. Imo za takim typem przemawia styl gry Zarabeca i spółki. Szybcy środkowi, którzy sporo grają na zwodzie, do tego Dolenec, który też potrafi zagrać na przełożeniu, czy też mijać do środka. Do tego dobrzy obrotowi, którzy jak już dostaną piłkę, to w absolutnej większości zdobywają bramkę, bądź wywalczają karnego. To właśnie te zagrania mogą powodować, że Francuzi grając swoją mocną obronę złapią te kilka dwójek. Wiadomo, że nie ma skutecznej defensywy bez kar dwuminutowych, a linia 3.5 nie jest taka wysoka. Karabatic, Sorheindo, Fabregas, a i skrzydłowi potrafili łapać kary, więc myślę, że warto spróbować taką linię.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Słowenia handi +3.5 @2.60 Unibet

Pierwszy półfinał MŚ. Idę w stronę dodatniego handicapu Słoweńców. Francuzi przed Mistrzostwami grali dwa sparingi właśnie ze Słoweńcami i jeden zakończył się właśnie trzy bramkową przewagą trójkolorowych.
Na Mistrzostwach, Francja wygrała 1-dną bramką z Polską, trzema z Norwegami i ostatnio ze Szwecją, czemu więc i nie teraz? Czemu skoro stopień wyżej. To już półfinał. Stawiam, że Słoweńcy przegrają max trzema bramkami, jak Francuzi już pokazywali. A i gdy nie będą im pomagać aż tak sędziowie jak w meczu ze Szwedami może mecz zakręci się koło remisu bo czemu nie? To już taki poziom...
Słoweńcy na Mistrzostwach przegrali tylko jeden mecz, z Hiszpanią, niby 10-bramkami ale i tak wyszli z drugiego miejsca w grupie, a to oni są w półfinale a nie Hiszpanie którzy odpadli w 1/4 z Chorwacją więc tamta przegrana Słoweńcom a wygrana Hiszpanom można powiedzieć w końcowym rozrachunku na niewiele się zdała.
To już półfinał i nie wiem czemu, na Słoweńców +3.5 jest sporo większy kurs niż na to, że Francja wygrała by minimum 4-bramkami (1.50). To jest półfinał MŚ! Słoweńcy się przed nimi nie położą, choć na pewno wiedzą jaka jest różnica potencjału i będą uważni.

Wynik:
ja trochę ostrożniej i proponuję Słowenia +5.5 @1.78 całoroczny.
Liczę na walkę po stronie gości i na tym poziomie rozgrywek raczej Francja nie pokryje aż takiego handicapu. Norwegia też miała sporą zaliczkę z Węgrami a ostatecznie skończyło się tylko różnicą 3 bramek.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Blaz Janc under 3,5 bramek @1,80 1xbet ✅ ✅
Na innych bukach kursy wynoszą 1,50 (Unibet, Betsson). Na turnieju prawoskrzydłowy reprezentacji Słowenii rzucił 25 bramek w 7 meczach co daje mu 3,57 bramki na mecz, więc dlatego daje under mimo, że ze statystyk wychodzi zupełnie inaczej? A no dlatego, że Blaz rzucił po 6 bramek w meczach z outsiderami w swojej grupie - Angolą, która z piłką ręczną ma niewiele wspólnego oraz z nie taką słabą Tunezją, która nie zaskoczyła, ale w niektórych meczach, chociażby właśnie ze Słoweńcami pokazała się z dobrej strony. Bez tych 2-óch spotkań statystyki Janca wyglądają następująco: 13 bramek na 5 meczy co daje skuteczność 2,6 bramki na mecz. Słoweniec gra średnio 30 minut co jest ewidentnym plusem do pokrycia linii. Dodatkowo gracz nie jest wyznaczony do rzucania karnych. Pozdrawiam
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Francja - Słowenia

Francja gra jakoś niemrawo w defensywie w fazie pucharowej. Grają falami, mają lepsze i słabsze momenty, ale od meczu z Polską nie imponują i nie dominują przez całe spotkanie.

Słoweńcy grają szybki, ofensywny handball. Fajnie wygląda ich gra w kombinacyjnym ataku, są też skuteczni na kontrach i nie boją się ich grać. Starają się wykorzystywać każdy błąd rywala. Dobrze współpracują z kołem i dysponują świetnym rzutem.

Francuzi mają wszystko, ale wszystko zależy od podejścia. Nie powinno być żartów i pełne skupienie i pewnie też swoje rzucą. Słowenia traci sporo w każdym meczu, z Katarem aż 30 bramek i sądzę, że od Francji też tyle dostaną lub więcej. Słowenia myślę rzuci koło 26 i wychodzi tutaj over, Francuzi też lubią czasem przyśpieszyć grę.

over 54,5 @ 1,60✅
Bwin


Francja over 75,5 % z rzutów karnych @ 1,91 1/2⛔
1xBet


Mahe lub Guigou, obaj są świetni w tym co robią i ten pierwszy pokazał w meczu ze Szwedami, że robi to genialnie. Myslę, że warto.

Marguc over 3,5 @ 1,50 3 do przerwy potem Janc grał⛔
1xBet


To naprawdę bardzo polecam. Marguc w ważniejszych meczach spisywał się tu genialnie. Prawoskrzydłowy 6 z Hiszpanią, 5 z Rosją i 4 z Katarem. Świetnie biega do kontry i rzuca karne. Fajna, niska linia. Śmiało!

Omeyer over 0,5 @ 5,75 Nie grał ⛔
1xBet


Myślę, że okazje będą. Za drobne.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Chorwacja - Norwegia
Chorwacja HT/FT 1/1 @3.13 bet-at-home

Drugi półfinał. Zacznę od tego, że pierwsze kursy wystawione przez buków były mniejsze na Chorwatów, potem się wyrównały zmniejszyły na Norwegów, zrównały i znów zmniejszyły na Norwegów. Pokazuje to więc jak duże są wachania typujących raz w tą raz w tą stronę.
Nie bardzo rozumiem czemu w tym starciu aż tak spory kurs na Chorwatów, ok 2.30. Drużynę o wiele bardziej doświadczoną, z genialnym Dole Duvniakiem na środku, czy skrzydłowymi , jednym z najlepszych na swojej stronie Strlekiem, albo na drugim Zlatko Chorwatem.
Chorwaci spotkali się z Norwegami w ubiegłorocznych Mistrzostwach Europy w Polsce w meczu o brąz! Chorwacja ich zmiotła 31:24...
W kwietniu te ekipy również się spotkały ze sobą w meczu o kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich! I to również Chorwaci zrobili im demolkę! Wygrali ten mecz 27:21 i to oni pojechali na IO w Rio, a nie Norwegowie!!
Dodam tylko, że w obu z tych spotkań Chorwaci wysoko prowadzili do przerwy! Raz 4-ma, raz 7-ma bramkami!!!
Nie rozumiem kompletnie więc kursów na to spotkanie!! Ale jedyne co przychodzi mi do głowy to właśnie, że większość leci na Norwegów i kurs spada na nich ale to tylko lepiej dla mnie pograć większy!! Polecam gorąco ten typ i mocno pozdrawiam!!!

Wynik:
 
J 28

jawa1989

Użytkownik
Sagosen over 4.5 bramki, bukmacher:totomix ,kurs 1,8.Na dziś wybrałem właśnie ten zakład z meczu Norwegów z Chorwatami. Sagosen to główny kreator gry Skandynawia i na parkiecie spędza cały mecz. Gra fenomenalnie oddając dużo rzutów a co najlepsze to on właśnie egzekwuje rzuty karne a nie jak wcześniej się spodziewałem Bjoernsen. Myślę, że z samej gry jest w stanie rzucić te 5 bramek a jak do tego dojdą łatwe gole z rzutów karnych to powinien bardzo spokojnie ta linię. Kto ogląda mecze Norwegów na tych mistrzostwach wie w jakiej formie jest Sagosen i jak mocny rzut z dystansu posiada + dobre miniecie obrony co będzie mi dawało wiele okazji do rzutów. Polecam ten zakład i Pozdrawiam
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
27-01-2017 20:45
Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Chorwacja - Norwegia
Typ: Norwegia -1,5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Moim zdaniem ogromną promocję dają nam buki na ten mecz, kurs powyżej 2,00 zł na Norwegię? Biorę w ciemno.
Norwegia jak wcześniej pisałem to jedna z 3 drużyn która mają szansę zdobyć tutaj złoto, pozostałe 2 drużyny to oczywiście Francja i Szwecja, która poległa właśnie w meczu z Francją.
Norwegia prócz porażki z Francją w grupie po świetnym meczu 28:31 wygrywa z każdym i to wygrywa bardzo wyraźnie, w fazie pucharowej rozbili zespół Macedonii 34:24 i Węgrów 31:28 lecz kto oglądał ten mecz to wie, że Norwegia prowadziła ten mecz 6-8 bramkami całe spotkanie i odpuścili w końcówce Węgrom.
Chorwacja przegrała również jedno spotkanie w grupie z Niemcami bardzo wyraźnie 21:28, następnie w fazie pucharowej wygrali z Egiptem 21:19 i z Hiszpanami 30:29.
Dla mnie zdecydowanym faworytem jest zespół Norwegii, którzy są w świetnej formie. Mają kapitalnych skrzydłowych, świetnego kołowego i kapitalnych rozgrywających. W tej drużynie nie ma słabych zawodników.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Chorwacja - Norwegia Chorwacja poniżej 28,5 1,74 Marathonbet ✅
Jeszcze w środę rano można było grać na Norwegów po fajnym kursie. Teraz już dość mocne spadki i nie interesuje mnie pchanie funduszy tam gdzie już wielu zagrało. Teraz proponuje inny, moim zdaniem, bardzo atrakcyjny typ.
Chorwaci po szalonym meczu ograli Hiszpanów, choć mało brakowało i byłaby dogrywka. Świetnie w tym meczu zaprezentował się nowy nabytek Vive - Marco Mamic. Trzeba jednak pochwalić całe rozegranie, bo to dzięki nim zobaczymy Chorwatów w walce o medale. Warto też zwrócić uwagę na początek spotkania bardzo obfity w bramki. W pierwszych minutach żadna z ekip nie myślała o obronie, a gole momentami padały częściej niż co pół minuty. Dlatego między innymi mecz zakończył się dość wysokim rezultatem. Hiszpania zbyt słabo zagrała w obronie, a do tego kolejny raz falowała przeplatając dobre momenty słabymi.
Norwegia natomiast zmiotła kolejny zespół - Węgrów. Od początku Madziarowie nie mieli wiele do powiedzenia, a wynik nie do końca odzwierciedla to co działo się na parkiecie. Fantastycznie zaprezentowali się w ataku mając wiele pomysłów na grę. Obrona także twarda, mobilna i dobrze analizująca możliwe ruchy rywala. Z taką obroną Chorwaci będą mieli bardzo dużo problemów. W ćwierćfinale przeciwnik dał im możliwość rzutów z okolic 9m i to skrzętnie wykorzystali. Z Wikingami nawet z tej odległości rzuty będą musiałby być mocno wypracowane. Sam spodziewam się więcej gry ze skrzydłami, a więc i więcej szans na obronę dla bramkarza Wikingów. Norwegia nie pozwoli sobie na szybkie wznowienia, dlatego też Chorwacji ciężej będzie o sytuacje rzutowe.
Ostatnio obie drużyny spotykają się dość często, dlatego ten mecz to także możliwość rewanżu na zawodnikach z Bałkanów. Chorwaci w poprzednim roku pierw ograli Norwegów w meczu o trzecie miejsce podczas ME w naszym kraju, a parę miesięcy później odebrali bilet w turnieju kwalifikacyjnym do IO.
Moim zdaniem faworytem spotkania jest Norwegia prezentująca się bardzo dobrze na tym turnieju w każdym aspekcie. Na tym etapie rozgrywek liczy się przede wszystkim obrona, a więc nie spodziewam się kolejnego otwartego meczu.
 
B 0

baqu21

Użytkownik
Chorwacja - Norwegia
Chorwacja HT/FT 1/1 @3.13 bet-at-home

Drugi półfinał. Zacznę od tego, że pierwsze kursy wystawione przez buków były mniejsze na Chorwatów, potem się wyrównały zmniejszyły na Norwegów, zrównały i znów zmniejszyły na Norwegów. Pokazuje to więc jak duże są wachania typujących raz w tą raz w tą stronę.
Nie bardzo rozumiem czemu w tym starciu aż tak spory kurs na Chorwatów, ok 2.30. Drużynę o wiele bardziej doświadczoną, z genialnym Dole Duvniakiem na środku, czy skrzydłowymi , jednym z najlepszych na swojej stronie Strlekiem, albo na drugim Zlatko Chorwatem.
Chorwaci spotkali się z Norwegami w ubiegłorocznych Mistrzostwach Europy w Polsce w meczu o brąz! Chorwacja ich zmiotła 31:24...
W kwietniu te ekipy również się spotkały ze sobą w meczu o kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich! I to również Chorwaci zrobili im demolkę! Wygrali ten mecz 27:21 i to oni pojechali na IO w Rio, a nie Norwegowie!!
Dodam tylko, że w obu z tych spotkań Chorwaci wysoko prowadzili do przerwy! Raz 4-ma, raz 7-ma bramkami!!!
Nie rozumiem kompletnie więc kursów na to spotkanie!! Ale jedyne co przychodzi mi do głowy to właśnie, że większość leci na Norwegów i kurs spada na nich ale to tylko lepiej dla mnie pograć większy!! Polecam gorąco ten typ i mocno pozdrawiam!!!

Wynik:
Opierasz typ na dwóch meczach które odbyły się kiedyś i nie mają za wiele wspólnego z teraźniejszością i krótkim opisie zawodników Chorwacji pomijając formę i możliwości Norwegów. Gratulację stawiaj dom. Według mnie obie drużyny potrafią zagrać świetne zawody. Norwegowie wg mnie są bardziej stabilni, Chorwaci są nieprzewidywalni. Jeżeli zagrają dobry mecz to zwycięstwo będzie na styku ale mogą również odwalić i przegrać srogo. To skłania mnie na zagranie na Norwegów. Kursy wyrównane, value niewielkie ale jeżeli ktoś już bardzo chce stawiać to bardzo proszę. ;)
 
J 28

jawa1989

Użytkownik
A ja pograłem grubo na Norwegię win i Sagosena over 4.5 goli i jakoś jestem bardzo spokojny. Oglądałem wszystkie mecze Norwegów i Chorwatów na tych Mistrzostwach i co moge powiedzieć. Norwegia dzisiaj wygra. Mają najciekawsze i najwięcej rozwiązań w ataku. Fantastyczne skrzydła na tych mistrzostwach- rzekłbym lepsze od Chorwackich, chociaż nazwiska nam tego nie mówią. Rozegranie Sagosen, który gra fantastyczny turniej, do tego w ostatnim meczu obudził się Hansen gdzie w grupie grał słabo albo wcale nie grał. Myrhol na kole. Bardzo szybkie kontry, jedynie na pozycji bramkarza nie ma wybitnego specjalisty ale myślę że Chorwaci też nie błyszczą na tej pozycji więc daje tu remis. Co do Chorwatów, w ostatnim meczu kontuzji doznał Luka Sebetic i na pewno nie wystąpi w dzisiejszym meczu, Duvnjak też gra cały czas z kontuzją i to widać. Bardzo dużo rzutów Chorwatów z drugiej linii, myślę, że to dzisiaj niestety nie wystarczy na wszechstronnych Norwegów. Pozdrawiam i Polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom