>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata Juniorów 2012

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dwa turnieje finałowe w Bahia Blanca wyłonią najlepszego juniora świata w 2012 roku. Jednak zanim do nich dojdzie, żużlowcy rywalizować będą w Europie. Pierwsze zawody tego cyklu odbędą się w Lonigo.
W sobotę na starcie zabraknie jednego z kandydatów do złota - Patryka Dudka. Oprócz wychowanka zielonogórskiego klubu, we Włoszech nie pojawią się również Sam Masters i Richie Worrall. Ich miejsce zajmą Nikolaj Busk Jakobsen, Nicklas Porsing i Pontus Aspgren.
Walka o złoto zapowiada się niezwykle pasjonująco. Tytułu bronił będzie Maciej Janowski, a wśród kandydatów do medali wymienić można dziesiątkę zawodników.
Najliczniej w tym gronie prezentują się Polacy. Wspomniany wcześniej Janowski, Przemysław Pawlicki, Piotr Pawlicki czy Bartosz Zmarzlik należą do czołówki nie tylko wśród juniorów, a także seniorów, co udowodnił wychowanek Stali Gorzów w niedawnym Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim. Nie bez szans są również Damian Adamczak i Tobiasz Musielak.
Duńczycy liczą na dwójkę członków złotej kadry - Mikkela B. Jensena i Michaela Jepsena Jensena. W Drużynowym Pucharze Świata pokazali oni pełnię swoich umiejętności. Na dobry wynik ma nadzieję również Mikkel Michelsen, który z dobrej strony prezentował się w rozgrywkach duńskiej Superligi.
W polskiej lidze doskonale radzi sobie Aleksandr Łoktajew. Ukrainiec z pewnością będzie chciał wykorzystać doświadczenie zdobyte podczas startów w Enea Ekstralidze i stanąć na podium mistrzostw.
Gospodarze z uwagą będą się przyglądać występowi Nicolasa Vicentina i Michele Paco Castagny, którzy otrzymali dzikie karty.
Lista startowa:
1. Nikolaj Busk Jakobsen (Dania)
2. Aleksander Łoktajew (Ukraina)
3. Pontus Aspgren (Szwecja)
4. Piotr Pawlicki (Polska)
5. Michael Jepsen Jensen (Dania)
6. Maciej Janowski (Polska)
7. Michele Paco Castagna (Włochy)
8. Mikkel Bech Jensen (Dania)
9. Przemysław Pawlicki (Polska)
10. Bartosz Zmarzlik (Polska)
11. Vaclav Milik (Czechy)
12. Nicklas Porsing (Dania)
13. Nicolas Vicentin (Włochy)
14. Mikkel Michelsen (Dania)
15. Tobiasz Musielak (Polska)
16. Damian Adamczak (Polska)
Początek zawodów: godz. 21:00.
Ofertę na te zawody wystawił już bet365.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.



*****
Typ ode mnie:
Adamczak-Aspgren 1 @ 1.40

Lokata? Damian bardzo dobrze przygotowany do sezonu. Ma dobry sprzęt i dobre starty, a to się szczególnie liczy w Lonigo. W zawodach młodzieżowych jest bardzo mocny. Obaj spotkali się w półfinale w Czerwonogradzie i lepszy był Polak. Szwed jedzie w tym turnieju tylko dzięki kontuzjom innych zawodników, bo awansu sam nie uzyskał. Polak jest czołowym zawodnikiem w 1 lidze, Pontus jako tak punktuje ale w II lidze. Jak dla mnie różnica klas i taki kurs to prezent. Idealny do jakiegoś dubla.​
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Podbijam!
Adamczak - Aspgren @1,40 bet365 ⛔ 2 - 8

Polak jest zdecydowanie lepszy w tym sezonie, włodarze z Bydgoszczy niech sobie plują w brodę, że dali Artemowi 800tys, zamiast zatrzymać swojego wychowanka i jeździć 3 juniorów. Aspgren przeciętne wystepy zarówno w lidzę jak i na arenie juniorskiej międzynarodowej. Ja gram ten typ grubo bo wg mnie okazja.

M. B Jensen wygra @12 podium @3,75 ⛔ 4 miejsce ????

Wygrać będzie miał trudno, ale podium po kursie 3,75 to mozna brać w ciemno. Podium niby zarezerwowane dla jego rodaka i dwóch naszych, ale są to zawody indywidualne i wszystko moze się zdarzyć. Po tym co pokazał w DPŚ mozna spróbować za niedużą stawkę.

Jeszcze jeden typ z MŚJ

Przemek Pawlicki - Zmarzlik @2,20 Bet365 ✅ 12 - 11

Przemek jednak mimo wszystko na arenie międzynarodowej ma większe doświadczenie. W zeszłym roku otarł się o srebro dał się objechać na 2 czy 3 okrężeniu Wardowi w Gnieźnie. Brąz ex w punktach na srebro to jednak coś. Bartek wyskoczył raz w GP u siebie i zaraz jest faworytem, ja tak bym tego nie oceniał, dla mnie Przemek mimo wszystko jest ciut lepszy typ 55-45 Dla Przemka, a kurs ładny żal nie spróbować
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Aleksandr Loktaev - Tobiasz Musielak 1,65 Bet365 ✅ z fartem ale weszło... Loktaev 6 pkt - Musielak 5 pkt

Loktaev to jedno z objawień tegorocznego sezonu w polskiej Ekstralidze. Zeszłoroczne wypożyczenie do Rybnika przyniosło pozytywne efekty i obecnie chyba żaden z kibiców Falubazu nie wyobraża sobie składu zielonogórzan bez Aleksandra. KSM obu zawodników jest co prawda zbliżony (AL 6,46 - TM 6,04), jednak należy pamiętać iż Loktaev nie startuje w biegach młodzieżowych. Za Ukraińcem przemawia większe doświadczenie na zagranicznych torach, gdyż jest on w tym sezonie jednym z liderów Ornarny Mariestad (Allsvenskan) oraz duńskiego Holstebro. Życzę naszym jak najlepiej, jednak według mnie Musielak będzie najniżej sklasyfikowanym z Polaków, a Loktaev powinien znaleźć się w czołowej ósemce pierwszego z finałów.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Michael J. Jensen - Przemysław Pawlicki 1 1,60 Milenium ✅
Bartosz Zmarzlik - Przemysław Pawlicki 1 2,50 Milenium
⛔ szkoda
Przemek od początku sezonu nie błyszczy, jego młodszy brat jest na pewno skuteczniejszy. Dodatkowy parę tygodni temu Przemek zanotował upadek w zawodach młodzieżowych i od tamtego czasu chyba nie zanotował żadnego spektakularnego występu. Tak na prawdę starszemu z braci Pawlickich idzie tylko w tym sezonie na &quot;Smoku&quot;. Ostatnie dni to również słabe występy Przemka w Polskiej i Szwedzkiej lidze( w obu spotkaniach zdobył po 4 punkty). Jeśli chodzi o Bartka i Jensena, to jeżdżą razem w Stali Gorzów i spisują się super. Obaj są jednymi z najjaśniejszych postaci Stali, w tym sezonie zdobywają więcej punktów niż nawet Tomasz Gollob. W Szwecji Bartek jeżdzi na zapleczu Elitserien więc nie śledzę jego występów tam a Jensen broni barw Dackarny i zdobywa dla niej również sporo punktów. Ostatnie występy Jensena mogą spowodować jakiś nie pokój na temat jego formy, jednak z przeciągu sezonu jest bardzo równy. Miał przecież duży wpływ w zdobycie przez Danie Mistrzostwa Świata. Bartek raczej nie notuje słabych występów, a nawet jeśli to biorąc pod uwagę jego wiek można mu to wybaczyć. W parze z Przemkiem stawiam na jednego i drugiego tym bardziej na Bartka ponieważ kurs wynosi 2,50! a w Bet365 tylko 1,65...

Mam pytanie czy ktoś wie czy gdzieś będzie relacja live ? Bo na razie sportowefakty nie mają żadnego odnośnika do tych zawodów :/
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyc o co chodzi Tobetowi w parze Przemyslaw Pawlicki - Sławomir Musielak 1.85 -1.85?
Ogólnie wystawili dwa razy tą parę, to pierwszy błąd. Drugi to imię bo jedzie przecież Tobiasz, Sławek jest chyba kontuzjowany ale pewny nie jestem.. W pierwszej parze jest kurs 1,5 na Przemka a w drugiej 1,85. Po 1,85 myślę, że warto zagrać przy obecnej formie Przemka ale po 1,50 na pewno bym tego nie zagrał, choć kto wie? Może na IMŚJ się chłopak zepnie..
 
L 32

luntrus

Użytkownik
Przemek od początku sezonu nie błyszczy, jego młodszy brat jest na pewno skuteczniejszy. Dodatkowy parę tygodni temu Przemek zanotował upadek w zawodach młodzieżowych i od tamtego czasu chyba nie zanotował żadnego spektakularnego występu. Tak na prawdę starszemu z braci Pawlickich idzie tylko w tym sezonie na &quot;Smoku&quot;. Ostatnie dni to również słabe występy Przemka w Polskiej i Szwedzkiej lidze( w obu spotkaniach zdobył po 4 punkty). (...) Bartek raczej nie notuje słabych występów, a nawet jeśli to biorąc pod uwagę jego wiek można mu to wybaczyć. W parze z Przemkiem stawiam na jednego i drugiego tym bardziej na Bartka ponieważ kurs wynosi 2,50! a w Bet365 tylko 1,65...
No offence, ale większych głupot dawno nie czytałem... nie ma to jak najpierw sobie upatrzyć typ, a potem na siłę coś uzasadniać. Piotrek NA PEWNO skuteczniejszy od Przemka? ???? Dopiero w ostatnim spotkaniu pojechał na miarę swoich możliwości i trzasnął komplet w czterech, natomiast Przemek może i zrobił cztery oczka, ale z dwoma bonusami, do tego defekt i upadek na punktowanej pozycji - wpadł w koleinę i spadł mu łańcuch czy coś w tym stylu. Średnie w Polsce to odpowiednio: Przemka 1.828, a Piotrka 1.549. Ze Szwecji nie chce mi się już dokładnie sprawdzać, ale jak jeszcze nie tak dawno zaglądałem w staty, to o ile mnie pamięć nie myli był drugim Polakiem po Jarku! Kolejny kwiatek odnośnie Zmarlika - &quot;można mu wybaczyć&quot;, czyli co? Przemek jedzie źle to źle, a jak Bartek to nic się nie stało? Liczby są nieubłagane, a bukmacherzy sentymentów nie mają. ;)
Analogiczna sytuacja jak tu cała grupa osób pisała, że Częstochowa wygra spokojnie z Rzeszowem, bo zmobilizowani, bo potrzebują punktów itd. tak jakby rywal się nie liczył. No i jeszcze kwestia kursu, bo o ile MJJ jest tutaj chyba głównym faworytem, to jednak granie na niego po takich kursach chyba się trochę mija z celem, ale decyzję każdy podejmuje sam. :grin:
 
N 149

nati1234

Użytkownik
Racja Piotrek tak słabo jeździł w Szwecji, że stracił miejsce w składzie, jego śr wyjazdowa jest bardzo niska, a zawody są w Lonigo, a nie Lesznie
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
No offence, ale większych głupot dawno nie czytałem... nie ma to jak najpierw sobie upatrzyć typ, a potem na siłę coś uzasadniać. Piotrek NA PEWNO skuteczniejszy od Przemka? ???? Dopiero w ostatnim spotkaniu pojechał na miarę swoich możliwości i trzasnął komplet w czterech, natomiast Przemek może i zrobił cztery oczka, ale z dwoma bonusami, do tego defekt i upadek na punktowanej pozycji - wpadł w koleinę i spadł mu łańcuch czy coś w tym stylu. Średnie w Polsce to odpowiednio: Przemka 1.828, a Piotrka 1.549. Ze Szwecji nie chce mi się już dokładnie sprawdzać, ale jak jeszcze nie tak dawno zaglądałem w staty, to o ile mnie pamięć nie myli był drugim Polakiem po Jarku! Kolejny kwiatek odnośnie Zmarlika - &quot;można mu wybaczyć&quot;, czyli co? Przemek jedzie źle to źle, a jak Bartek to nic się nie stało? Liczby są nieubłagane, a bukmacherzy sentymentów nie mają. ;)
Analogiczna sytuacja jak tu cała grupa osób pisała, że Częstochowa wygra spokojnie z Rzeszowem, bo zmobilizowani, bo potrzebują punktów itd. tak jakby rywal się nie liczył. No i jeszcze kwestia kursu, bo o ile MJJ jest tutaj chyba głównym faworytem, to jednak granie na niego po takich kursach chyba się trochę mija z celem, ale decyzję każdy podejmuje sam. :grin:
1. Od kiedy słyszysz o Przemku a od kiedy o Bartku? Bo o Bartku myślę, że od dwóch lat maks ; ) Przemek jeżdził w Gorzowie, jak jeszcze o Bartku chyba nikt nie słyszał poza jego rodzicami i znajomymi ????
2. Gdzie zagrałem Na Piotrka przeciwko Przemkowi? Bo 70 % postu to podważanie argumentów dlaczego Przemek jest w tym sezonie lepszy niż Piotr ;) 1 zdanie było na temat Bartka i jedno na temat &quot;Mikiego&quot;. Nie szukam argumentów na siłę ale kurs na Bartka 2,5 to dla mnie przegięcie, a i Bartek i Jensen robią na mnie w tym roku o wiele lepsze wrażenie niż Przemuś ; )
Poza tym zobacz jakie typy zagrałem i jakie uzasadniałem wiec gdzie tu na sile uzasadnianie? Skoro uzasadniłem dlaczego gram na Bartka i Mikiego, a Ty się uczepiłeś Piotr jak bym to w jego stronę grał przeciwko Przemkowi. ; )
 
L 32

luntrus

Użytkownik
Nikt nie skorzysta, bo w Unibecie jest na klasyfikację końcową - generalkę. No i trzeba jeszcze uważać na dokładne zasady, bo mogą być różnice - tak a propos niby sure betów, bo potem można się czasem zdziwić. ;)
@Torretoo przyczepiłem się do Piotrka, bo napisałeś iż Przemek wypada w tym sezonie słabiej, a tak nie jest. Zmarzlik zrobił większe wrażenie? Też przede wszystkim czaruje u siebie, gdzie w dodatku dużą rolę odgrywa odpowiedni sprzęt i nie jeden dobry zawodnik ma na Jancarzu pod górkę. Typka nie neguję, bo jak dla mnie kursy powinny być bardziej zbliżone i każdy znaczny odchył jest tutaj do rozważenia - aczkolwiek jeszcze należy pamiętać o tym cholernym podatku.
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Po porannych opadach deszczu tor jest w bardzo dobrym stanie i jak na razie zawody nie są zagrożone. Jak na razie nie sprawdzają się także prognozy synoptyków i w tym włoskim mieście nie pada deszcz.

sportowefakty
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Janowski - MJ Jensen @2,37 Bet365 ✅
Magic niby po kontuzji, ale wg mnie jest na 100% przygotowany. Szanse oceniam 51/49, więc nie wiem skąd takie nierówne kursy. Widzę value to pobieram, bez owijania w bawełne. Juniorzy wiemy jak jeżdżą w kratkę.
Kovacic - Masters @2,75 Bet365 ⛔
Ta saa sytuacja co z Maćkiem. Masters wraca po kontuzji, jeździ głównie w Anglii ciekaw jestem jak poradzi sobie z Kovacicem. Szukałem występów na tym torze i właśnie znalazłem Kovacica i Millika. Obaj jeździli przyzwoicie bez jakiś fajerwerków, ale coś tam o tym torze wiedzą. W Lonigo nie radzili sobie Musielak, Adamczewski czy Loktajew, dziś też może ktoś z tych teoretycznie lepszych zawieść. Spore value, widzę w kursie, więc pobieram.
Kovaccic + Janowski ako 6,53 Bet365
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Dzisiaj trzecia odsłona Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów.Póki co na prowadzeniu nasz reprezentant Maciej Janowski.Popularny Magic ma punkt przewagi nad M.B.Jensenem i 2pkt nad M.J.Jensenem.Dzisiaj zawody w Coventry.Poniżej lista startowa i aktualna klasyfikacja generalna.
Lista startowa:
1 A. Łoktajew*
2 K. Newman
3 N. Jakobsen
4 M.B. Jensen
5 V. Milik
6 T. Musielak
7 P. Dudek
8 M.J. Jensen
9 T. Perry
10 B. Zmarzlik
11 Prz. Pawlicki
12 D. Adamczak
13 M. Janowski
14 M. Michelsen
15 S. Masters
16 Pi. Pawlicki
17 S. Nielsen rez.
18 J. Haines rez.
*w miejsce Łoktajewa wskoczy Nicklas Porsing.Łoktajew reprezentujący Ukrainę nie otrzymał wizy na wyjazd.

Klasyfikacja po II rundach IMŚJ:
1. M. Janowski (Polska) - (11,13) 24
2. M. B. Jensen (Dania) - (11,12) 23
3. M. J. Jensen (Dania) - (12,10) 22
4. Prz. Pawlicki (Polska) - (12,9) 21
5. B. Zmarzlik (Polska) - (11,9) 20
6. Pi. Pawlicki (Polska) - (9,8) 17

7. M. Michelsen (Dania) - (9,7) 16
8. A. Łoktajew (Ukraina) (6,8) 14
9. T. Musielak (Polska) - (5,8) 13
10. P. Dudek (Polska) - (-,11) 11

10. N. B. Jakobsen (Dania) - (9,2) 11
12. D. Adamczak (Polska) - (2,8) 10
12. V. Milik (Czechy) - (4,6) 10
14. P. Aspgren (Szwecja) - (8,-) 8
14. N. Porsing (Dania) - (8,-) 8
16. S. Masters (Australia) (-,6) 6
17. M. P. Castagna (Włochy) (2,-) 2
18. N. Vincentin (Włochy) - (1,-) 1
18. M. Ivacic (Słowenia) - (-,1) 1
20. D. Kovacic (Chorwacja) (-,0) 0
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Patryk Dudek-Bartosz Zmarzlik 2 @ 2,40 Tobet✅
Trochę dziwny ten kurs na Bartka. Fakt, że Dudek po kontuzji spisuję się naprawdę dobrze, to jednak nie uważam by był aż takim faworytem w starciu ze swoim kolegą zza miedzy. Jak dla mnie ta para jest 50/50, a tym czasem buki faworyzują Duzersa. Po pierwsze ani jeden, ani drugi nie jeżdżą w Anglii, a więc atut znajomości tych torów odpada, po drugie Dudek raczej o medal w tym sezonie nie powalczy przez kontuzję, która wyeliminowała go z turnieju w Lonigo, z kolei Zmarzlik dalej się liczy w walce o ten medal, bo do podium brakuje mu zaledwie 2pkt. Myślę, że ta para będzie wyrównan i jeśli ktoś tutaj wygra, to różnicą 1-2pkt więc biorę wyższy kurs na znajdującego się również w świetnej formie Zmarzlika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
x_design 450

x_design

Użytkownik
Deszcz w Coventry, trening przełożony Nie wiadomo czy uda się rozegrać trzeci turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w angielskim Coventry. Od północy pada tam deszcz. Z tego powodu nie odbył się trening młodych żużlowców, przełożono go na godz. 16.00. Zawody zaplanowano na 20.30. Mają tam startować m.in: bracia Przemek i Piotr Pawliccy oraz Tobiasz Musielak.
RADIO ELKA
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Bartosz Zmarzlik - Piotr Pawlicki 1 1,53 ✅
Michael Jepsen Jensen
- Mikkael B Jensen 1 1,40 ✅

ale tor padaka !

Tak jak X_Design napisał dzisiejsze zawody mogą się nie odbyć, a nawet jeśli się odbędą to będzie to loteria. Ale ode mnie dwa takie o to typy na dzisiejsze zawody. Bartek w super formie, szkoda mi tego chłopaka bo otarł się o medal Mistrzostw Polski seniorów. Bardzo dobra forma w liga, to on jest jednym z liderów Stali z Gorzowa. I będzie ich na pewno bardzo mocnym punktem w play offach szczególnie podczas spotkań w Gorzowie. Piotruś również wysoka forma, na chwile obecną w stawce IMŚJ nie zajmuje odległej pozycji bo jest szósty zaraz za Bartkiem z dorobkiem 17 punktów a Bartek ma na swoim koncie 20 &quot;oczek&quot;. Jeśli chodzi o drugą parę to na razie Mikkael spisuje się nad spodziewanie dobrze w IMŚJ, w chwili obecnej jest vc liderem za Maćkiem Janowskim, ale to Michael ma więcej startów i dzisiaj Duńczyk wie, że musi pojechać już na maksimum, żeby znowu nie stracić punktów do Macieja. Stawiam w tych parach na Bartka i Michaela, ale tak jak mówię dzisiaj to niestety może być loteria..
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Przestało padać godzinę temu zatem zawody raczej się odbędą. Mają sporo czasu żeby doprowadzić tor do stanu używalności, szczególnie Anglicy - specy od tego typu spraw. Nie raz już w Elite League doprowadzano tor po 2 dniowych opadach przez godzinę. Zatem o to się nie martwię ani troszkę.
Od siebie polecam ciekawy, wg. mnie złoty typ:
Patryk Dudek - Tobiasz Musielak - 1 DNB @1.44 ✅✅✅
Oferta z bet365. Co tu dużo pisać, chyba każdy wie, że ten typ poprostu musi wejść. Patryk ma sezon życia, a Tobiaszowi bardzo mizernie się wiedzie w IMŚJ. Nie inaczej będzie dziś, bo tor w Coventry ma swoją specyfikę i myśle że Tobiasz sobie nie poradzi. Będzie zapewne mocno przyczepnie jak to w Anglii, więc szybki Dudek mimo ewentualnych słabszych startów powinien mijać na trasie. Duzers pragnie podium i mimo absencji w 1 edycji IMŚJ musi gonić czołówkę. Na bet dają ten typ 2 drogowo czyli przy remisie dają zwrot. To kolejne zabezpieczenie. Wg mnie bet365 daje nam prezent.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Te kursy nie są dziwne ani trochę i na przyszłość sugerowałbym zerknąć jak Bartek radzi sobie w Anglii zanim się coś opisze na forum ;-) Fakt, że mam trochę łatwiej, bo to jednak nasz niemal gorzowski chłopak, więc podpowiadam, żeby typować w drugą stronę. W ubiegłym sezonie w Poole Bartek był 14. wygrywając tak naprawdę jedynie z Hartem. Formę, to on rzeczywiście ma, ale już objeżdżenia na Wyspach za grosz. Nie jestem wręcz pewien czy to nie jest jego drugi występ na Wyspach w karierze. Nawet jeśli nie, to jeździł zdecydowanie zbyt mało, żeby na niego obstawiać. Co innego wymieniani już m.in. bracia Pawliccy.
Tak na koniec, chociaż ten argument można traktować lekko z przymrużeniem oka, zobaczcie ile czasu przystosowywał się do brytyjskich torów Tomasz Gollob, na którym Bartek się wzoruje. On sam zawodów się obawia, choć mówił że jest przygotowany.
Reasumując,
Bartosz Zmarzlik - Piotr Pawlicki 2 2,37 ⛔

PS: ZWŁASZCZA w deszczu, jedyne, co może Bartka ratować to cross, ale czarno to widzę.
PS2: Z Musielakiem też bym uważał, przypominam jaki tor preferowany jest w Lesznie, angielskie błotko po deszczu jest bardzo podobne.Ale tutaj już nie odważyłbym się typować, dla mnie 50/50.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom